PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warhammer Online: Age of Reckoning



Stranica : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Arbiter of Change
11-09-2008, 00:03
Meh, previše se DPS nagrađuje, a healanje manje (a WP kao hibrid ono... obično sam među nagrađenima).

@Worthaur:
Na kojem si serveru?

Kazo
11-09-2008, 07:37
Ne znam za trofeje, ali ja sam do sada uglavnom izvlačio treš (sive) predmete i kudikamo koji zeleni (za profesije sastojci, uglavnom) od PvP mi protivnika. Levelanje putem SAMOG RvR-a je moguće jer imaš jedan repeatativan quest vezan uz scenarij iz kojeg lagano dižeš EXP (bar na početku) i EXP kad ubijaš neprijatelje; normalan i Renown (equivalenta Honora iz WoW-a, u neku ruku). Vjerujem da se oprema vezana uz RvR dobija tako da stigneš na određeni Renown rank putem PvP-a i onda možeš kupovati u posebnim Renown shopovima (s tim da ovdje nemaš Renown kao valutu, već ti rank otvara različite stvari)... ipako, PQ stvari su jako dobre ali treba se naraditi za DOBRE stvari (stvarno doprinjeti borbi, jel'te).

Ma da, jadno mi je kupovanje gear-a putem Renown, i znam da Renown nije kao WoW Honor nego je to u biti zaseban PvP lvl, ima ih 80 8) !
Nego sad sam tek skuzio, cini mi se da se nismo dobro sporazumili. Mislio sam da li NPC mobovi dropaju opremu. Znaci da li ja od Rank 5 divlje zvijeri mogu dobiti neke bijele/zelene/plave random rukavice ?

Edit: Prcko, vjerujem da se ne moras brinuti! Cujem da su Elder server testeri super zadovoljni sa igrom, od grafike do igrivosti! Mislim da nam Mythic jos nije pokazao kako igra izgleda u finalnoj fazi! Nazalost osoba koja je izjavila to o Elder serveru, koji je inace par patcheva ispred svih servera, istog trena je bio banned sa servera! ^^

Oh i da, heh super su uredili ovu novi death widow! Igra je doista bogata dotaljima!

Worthaur
11-09-2008, 08:02
Meh, previše se DPS nagrađuje, a healanje manje (a WP kao hibrid ono... obično sam među nagrađenima).

@Worthaur:
Na kojem si serveru?
[EN]SKarag Dron

prcko
11-09-2008, 11:06
Meh, previše se DPS nagrađuje, a healanje manje (a WP kao hibrid ono... obično sam među nagrađenima).

@Worthaur:
Na kojem si serveru?
[EN]SKarag Dron
Tu i ja halam.Ime Betrayer :)

Arbiter of Change
11-09-2008, 11:20
Nego sad sam tek skuzio, cini mi se da se nismo dobro sporazumili. Mislio sam da li NPC mobovi dropaju opremu. Znaci da li ja od Rank 5 divlje zvijeri mogu dobiti neke bijele/zelene/plave random rukavice
Eh? Pa da, ali stvarno rijetko ispadaju (možda sam ja lud, ali moguće je da se Mythic držao principa da psi, veprovi i pauci nemaju džepove) i uglavnom od humanoida (i skupljanje novca je automatizirano, jer ga ne moraš izabirati kad ga ideš skupiti već ti se samim klikop na truplo prebacuje u inventorij). Inače da, od SVIH mobova VEĆINOM ispadaju stvari (ono uleti neka koja ti ništa ne ostavi).

EDIT:
Šta sam ja onda jedini usamljen na Borluku? :(

prcko
11-09-2008, 11:31
Nego sad sam tek skuzio, cini mi se da se nismo dobro sporazumili. Mislio sam da li NPC mobovi dropaju opremu. Znaci da li ja od Rank 5 divlje zvijeri mogu dobiti neke bijele/zelene/plave random rukavice
Eh? Pa da, ali stvarno rijetko ispadaju (možda sam ja lud, ali moguće je da se Mythic držao principa da psi, veprovi i pauci nemaju džepove) i uglavnom od humanoida (i skupljanje novca je automatizirano, jer ga ne moraš izabirati kad ga ideš skupiti već ti se samim klikop na truplo prebacuje u inventorij). Inače da, od SVIH mobova VEĆINOM ispadaju stvari (ono uleti neka koja ti ništa ne ostavi).

EDIT:
Šta sam ja onda jedini usamljen na Borluku? :(
Ocito da :|

Kazo
11-09-2008, 11:40
Eh? Pa da, ali stvarno rijetko ispadaju (možda sam ja lud, ali moguće je da se Mythic držao principa da psi, veprovi i pauci nemaju džepove) i uglavnom od humanoida (i skupljanje novca je automatizirano, jer ga ne moraš izabirati kad ga ideš skupiti već ti se samim klikop na truplo prebacuje u inventorij). Inače da, od SVIH mobova VEĆINOM ispadaju stvari (ono uleti neka koja ti ništa ne ostavi).

EDIT:
Šta sam ja onda jedini usamljen na Borluku? :(


Aha, ma ja sam pomjeso nesta, sve pet! I fino sto zvijerke nemaju dzepove ^^!! I ovo sa nofcima nisam znao, kuul :)

Btw, nisam inace za Cro only guildove, nemam bas dobrih iskustava s tim, ali mi se vi cinite super ekipa, mogli smo se skupit na nekom serveru pa joinat neki guild ili nesto slicno? :D

Empe Tri
11-09-2008, 11:42
omg poslje malog patcha mi kresha igru pri ulazku

kliknem na play i na ulaznoj sceni u igru sekund prije nego sto dodje padne igra... i tako stalno :P

ajd ako netko zna rijesenje neka javi.... ;)

Kazo
11-09-2008, 11:43
Nadovezujem se na gornji svoj post...

Nisam razmisljo da ne zele svi biti Order :(

Arbiter of Change
11-09-2008, 12:04
omg poslje malog patcha mi kresha igru pri ulazku

kliknem na play i na ulaznoj sceni u igru sekund prije nego sto dodje padne igra... i tako stalno :P

ajd ako netko zna rijesenje neka javi.... ;)
Prvo; kakav patch? Mislim da mi na EU klijentima (postoje razlike između klijenata ako je vjerovati) još nismo dobili nikakve patcheve? Sve dobro ide kod mene. Inače, ja sam/biti ću Order, ali ću vjerojatno kasniti s nabavom igre (financije i nedostatak vremena kad me fakultet stisne) tako da nemojte mene skoro očekivati u igri.... nažalost.

Morph_OS
11-09-2008, 12:13
http://warhr.com/site/index.php
------------------------------
Order Guild
----------
Do izlaska igre mogu se prijaviti osobe starije od 16g.
Nakon izlaska igre ce primati samo starije od 18g.

Have Fun :wink:

^^

Empe Tri
11-09-2008, 12:36
@arbiter
ovo je us verzija :P
ma nije bitno cekat cu izlazak igre i dok skupim lovu tako da sam za jedno 20-30 dana ingame ;)

2slow
11-09-2008, 14:06
ja sam jos na vagi... Pricekat cu kad se slegne prasina, nakon prvih dojmova... da vidim oce li konacno izac 1 MMO koji nece bit samo za ekipu do 15. g., a nije u svemiru... 8)
pratim ovaj topic, so dajte vise slikica :bravo:

prcko
11-09-2008, 15:45
ja sam jos na vagi... Pricekat cu kad se slegne prasina, nakon prvih dojmova... da vidim oce li konacno izac 1 MMO koji nece bit samo za ekipu do 15. g., a nije u svemiru... 8)
pratim ovaj topic, so dajte vise slikica :bravo:
Odlistaj iza imaš moj pre review igre

Arbiter of Change
11-09-2008, 17:00
Uf, dobar patch (sad sam gledao na US Heraldu)... naravno, pitanje je kad će doći na EU realmse (gledajući kako se GOA iskazala do sada).

Dr. Kam
11-09-2008, 17:34
ja sam jos na vagi... Pricekat cu kad se slegne prasina, nakon prvih dojmova... da vidim oce li konacno izac 1 MMO koji nece bit samo za ekipu do 15. g., a nije u svemiru... 8)
pratim ovaj topic, so dajte vise slikica :bravo:
Odlistaj iza imaš moj pre review igre

Sad ću opet ispast đubre, al mislim da se kaže "preview" :), isprike unaprijed.

Berax0r
11-09-2008, 20:10
Jel valja sta ovaj warrior priest?

Arbiter of Change
11-09-2008, 20:26
Jel valja sta ovaj warrior priest?
S njim trenutno imam najviše iskustva od svih profesija s kojima sam igrao (Engineer, WP i Rune Priest) i jako je dobar. Po meni je sličniji Clericu nego Paladinu iz WoW-a. Oružja su mu Hammer i Heavy Hammer, Medium Robes za oklop, a skillovi su mu uglavnom instant cast (osim healova, koji su uglavnom HoT). Ima negdje sažetak o profesiji sigurno, ali po meni jako dobar jer je solidna solo klasa (PvE ionako nije previše težak), ali općenito koristan kad je RvR u pitanju (redovno sam među prva 3-4 po damagu i healanju, a nisam neki l33t igrač), jer nisi samo healbot kao RP već si dosta solidan i u borbi.

Ono, općenito toliko (neću sada u mehaničke detalje oko njegovog Righteous Fury-a). Probaj.

I da, mislim da bi mogao ovih dana uzeti preorder preko Crovortexa (-10% je uvijek dobro), pa će se valjda naći jedan besplatan mjesec dok skupim za daljnje. :)


EDIT:
Sve oko računa je sređeno i patch stiže na EU realmse.
Naravno, loša vijest je da imamo još samo nekoliko dana igranja prije zaključenja bete.

Empe Tri
11-09-2008, 21:00
ja sam vec napravio preorder 8)

nego dajte da se dogovorimo da budemo svi na istom serveru ;)

Kazo
11-09-2008, 21:02
EDIT:
Sve oko računa je sređeno i patch stiže na EU realmse.
Naravno, loša vijest je da imamo još samo nekoliko dana igranja prije zaključenja bete.

Bas zbog tih -10% popusta sam si ja narucio igru, a i doci ce mi na kucni prag! :D
Mislim ne radi se o Bog zna kakvoj cifri ali bolje i to nego nista!
Neka ajde barem je GOA koliko toliko naucio iz ovoga, super sto patch dolazi tako brzo, i citam da ce kada igra dode live biti u cijelom svijetu server maintenance u isto vrijeme, tako da se za patcheve ne moramo zabrinjavati :D

Kazo
11-09-2008, 21:34
We are thrilled to share the list of European English Launch servers! Please note, these are the servers planned for full release. They will not all be included in Head Start. I will return with details on which servers will be opened for the Head Start as soon I can. Also, naturally, we have an additional battery of servers ready to be opened as these initial servers are filling up.


Core

* Axe Bite Pass
* Karag Dron
* Karag Orrud
* Karak Eight Peaks
* Karak Ungor
* Karak-Azgal
* Karak-Hirn
* Karak-Izor
* Karak-Norn
* Karak-Vlag
* Karaz-a-Karak


Open RvR

* Dragonback Mountains
* Eltharion
* Finuval Plain
* Mount Silverspear
* Sea of Dreams
* Shifting Isles
* Tiranoc



Role-Play

* Burlok
* Makaisson


Open RvR Role Play

* Alarielle
* Ellyrion


Gdje cemo se naci? :P

Empe Tri
11-09-2008, 21:49
trenutno u beti igram na Ellyrion

ja bi na
Open RvR Role Play

* Alarielle
* Ellyrion

ili na neke od

Core

* Axe Bite Pass
* Karag Dron
* Karag Orrud
* Karak Eight Peaks
* Karak Ungor
* Karak-Azgal
* Karak-Hirn
* Karak-Izor
* Karak-Norn
* Karak-Vlag
* Karaz-a-Karak

sta vi mislite ?

Arbiter of Change
11-09-2008, 21:53
Uf, ja ko da sam znao odmah na RP server (Burlok, jel'te). :D

Ne znam na kojem ćemo još (premalo nas je i izgleda da smo bar pola-pola podjeljeni na strane), ali vjerojatno ću ja osobno početi na nekom Open RvR (bilo kakav RP sa PvP... nije baš dobra kombinacija), eventualno Core (svi smo Carebearsi u duši) pa ćemo valjda izabrati neki... koji nakulnije zvuči?

prcko
11-09-2008, 22:26
Mozda ce ovo zvucat ko da sam amater,al šta je core?ovo ostalo znam šta je :hangin:

Kazo
11-09-2008, 22:30
Hmm, meni se ne svida Open RvR concept. Glupo mi je sto se ne mozes vracati u tier 1-2, ne nisam ganker i ne volim gankati ljude ali za cvijetak ubijam :P ! A sa RP-om doista nemam iskustva, nikad nisam bio na RP serveru!

Core za mene, mislim da cu ici na Karaz-a-Karak! Ipak ce mi to biti Capital ^_^

@Prcko:

Core serveri: Dakle nisi RvR flagged ako se ne flaggas u PvE area-ma, u RvR area-ma su automatski RvR flagged i ne mos se odflagati :)

Arbiter of Change
11-09-2008, 22:31
Općenito da moram objašnjavati sami :D:


Core Ruleset

Core servers are just what you’d expect. These are servers that have everything Warhammer has to offer, with no special changes to the normal ruleset. RvR is confined to lakes and Scenarios, and there are two opposing realms engaged in the WAR. Players may only engage in Player vs. Player combat when flagged to do so in specific areas around the world. Select a Core ruleset server for the original exciting gameplay experience that WAR was designed to offer.


Open RvR Ruleset

The Open RvR servers feature RvR flagging everywhere except for the Tier 1 Chapter area and the surrounding PvE content. Once players leave this area, they will be flagged for RvR anywhere in the game. Open RvR servers are perfect for those who want to add an extra challenge to their gaming experience. Players must constantly watch their backs or risk attack by enemies everywhere they go! Only members of opposing realms may attack each other; the Open RvR server still focuses on Order versus Destruction.

Rules:

- Players are always RvR flagged from the moment they log in
- Chapter 1 hubs and capital cities are safe
- There is no bolster buff in RvR lakes
- Players will be chickened when entering an area that is two tiers below their level (ex. A Tier 3 player entering a Tier 1 area.)


Roleplay and Roleplay/Open RvR

Any server flagged as Roleplay will follow the same rules as above, but with an additional set of guidelines. These servers are for those players who enjoy truly immersing themselves into the Warhammer lore by acting as their characters’ personalities in-game. Players who opt to participate on a Role Playing server must agree to far more specific rules regarding naming, and it is suggested that players would adhere to WAR or high fantasy conduct and behavior.

ssalG
11-09-2008, 22:32
jer nisi samo healbot kao RP

Koliko ja vidim po raznim stranicama sva tri Mastery-a od RP u sebi imaju i damage i heal, samo se dijele na AoE skillove, jače skillove koji djeluje tijekom dužeg vremena i slabije skillove koji djeluju odmah.
Sad jeli to tako stvarno funkcionira te RP može imati i DPS i heal ili je to sam prodavanje magle a RP je kako kažeš healbot?

Arbiter of Change
11-09-2008, 22:35
Vjerojatno sam se ja krivo izrazio, jer sve klase imaju mogućnost napadanja, tj. nije im napad marginaliziran, već sam mislio na to da je "RP clothie magic healer sa nešto manjima mogućnostima napada" dok je WP hibrid sa solidnim armorom, healanjem i napadom (fizičkima). U biti, WP je jedini healer na Order strani koji nije čisti magic user.

Empe Tri
11-09-2008, 23:45
Core

* Axe Bite Pass


Open RvR Role Play

* Ellyrion

moze za jedan od ovih ?
meni svejedno iako bi vise volio da smo u Ellyrionu al opet gdje vecina kaze tamo idemo :D :friends:

Arbiter of Change
12-09-2008, 01:21
Trebamo još vjerojatno u obzir uzeti i populaciju na tim serverima prije odlučivanja... i ono, što će tko biti (mislim da možemo imati samo 1 stranu na serverima)? Množe se gamad za jedan zadnji push prije kraja bete (onaj 1. sramežljivi je Swordmaster koji se otarasio 2H mača za štit + 1H)... i sad recite da brada na Dwarfu nije prejaka. :)

http://img141.imageshack.us/img141/1538/39535778wr5.th.jpg (http://img141.imageshack.us/my.php?image=39535778wr5.jpg)

Kazo
12-09-2008, 08:26
Trebamo još vjerojatno u obzir uzeti i populaciju na tim serverima prije odlučivanja... i ono, što će tko biti (mislim da možemo imati samo 1 stranu na serverima)? Množe se gamad za jedan zadnji push prije kraja bete (onaj 1. sramežljivi je Swordmaster koji se otarasio 2H mača za štit + 1H)... i sad recite da brada na Dwarfu nije prejaka. :)

http://img141.imageshack.us/img141/1538/39535778wr5.th.jpg (http://img141.imageshack.us/my.php?image=39535778wr5.jpg)

Yep, mozemo samo biti Order ili Destruction, i naravno nema komunikacije izmedu frakcija. Isss, Dwarfovi u ovoj igru, mislim modeli, su definitivno najbolji Dwarfovi koje sam ja ikada vidio u bilo kojoj igri do sada! Doista, super su to odradili decki u Mythic-u!

Ja cu igrati Dwarf Engineer-a, vjerojatno cu, bio to Hammerer ili sta vec drugo implementiraju poslje launcha, igrati Dwarf Melee DPS.

Sto se tice servera, iskreno mi je sve jedno samo da je Core :P !

Edit:
Nisam se nikad sjetio pitati, ja imam AMD Athlona x2 4400+, GeForce 8800GTS 320MB i 3GB RAM! Mislite da ce kanta moci drzati sve na high i sa 50 ljudi na ekranu?
Ja vjerujem da hoce, samo mi treba drugo misljenje :)

Arbiter of Change
12-09-2008, 12:13
Mislim da ćeš moći, ali za sada dosta štuca inače tako da ekipa iz Mythica treba još na tome poraditi (pogotovo jer nisu još uveli sve grafičke preinake i opcije). Iskreno se nadam da će vratiti klase koje su izbačene, u ovom ili onom obliku (Empire stalno gubi protiv Chaos jer nema tankove (koji su mi bili favorit klasa), a Chaos ih je pun).

Inače, screensi Reinfrieda; 1. Bright Wizardsa s kojim sam se tko zna koliko puta raznio u RvR-u (i da, tetovaže sjaje u mraku). :D
http://img247.imageshack.us/img247/8012/reinfriedm001gi5.th.jpg (http://img247.imageshack.us/my.php?image=reinfriedm001gi5.jpg)http://img518.imageshack.us/img518/6076/reinfriedm0031xv3.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=reinfriedm0031xv3.jpg)http://img518.imageshack.us/img518/431/reinfriedm005kn7.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=reinfriedm005kn7.jpg)

Kazo
12-09-2008, 12:50
Nemoj me zezati da tetovaze svijetle, heh, zakon :D ! Super su mi igre sa sitnim detaljima kao sto je to, a Mythic se potrudio da ih ima puno :wink: !

Arbiter of Change
12-09-2008, 14:26
Još ja tamo imam samo minimalne tetovaže... imaš varijantu gdje su ti obje ruke full tetovirane.

Inače, EU realmsi se trenutno patchiraju:
http://img.war-europe.com/syndic_img/ne ... 4-1-1.html (http://img.war-europe.com/syndic_img/news/patchnote-4-1-1.html)

Empe Tri
12-09-2008, 15:07
da, ma ovo ce potrajat jedno 2-3 sata sigurno... jer je patch malo veci :D

Kazo
12-09-2008, 15:17
Najs najs! Palo mi jos nesto na pamet!

Ima li kakav item link system u igri ? :)

Arbiter of Change
12-09-2008, 15:57
Mislim da za sada nema, ali nisam siguran jer nisam probao.

Inače, nevjerojatno mi je dobro što ovdje klase stvarno zahtjevaju rad i pažnju dok igraš s njima - moraš paziti kako tvoj WP stoji sa RF rezervama, koliko Combustiona je tvoj Bright Wizard napunio (ovo mi je prejako iako me nekoliko puta dotuklo jer nisam pazio i raznio samog sebe), stance u kojem je Swordmaster (srećom ti ikone skillsa svijetle i označavaju koju da stisneš i time promijeniš stance)... prejako. Moram priznati da je efekt tijekom RvR borbi jako sličan onomu iz Dawn of War igara kad igrate multiplayer; nikad se nemaš vremena opustiti i ono, čekat dok ti se ne regeneriraju action points, uvijek si u borbi.

Za sada sam samo otkrio da mi Bright Wizard nekako ne leži kao klasa... zanimljiva Combustion mehanika, ali osnovni napad mu je prespor (3 sekunde pripreme) i statičan je aka. nema micanja dok castaš, za većinu magija bar. Ali kad se Combustion napuni do 90-100 pa kad je šteta veća do 150%, a critical šansa 50%... jao. Još samo da nema 50% šanse da ćeš se oštetiti. :D

Uglavnom; kill it with fire!


EDIT:
Otkrio da ćemo moći uzeti i prezimena likovima.

Kazo
12-09-2008, 16:18
Ah, steta, valjda ce ubaciti item link naknadno, super korisna stvar...ubijalo me to u Guild Warsu...

Super sto se tice classa, dali su si truda da to sve bude kako treba :) svaka im cast!

prcko
12-09-2008, 16:24
TOOO! novi patch do jaja!!!!! :pray: :pray: :pray:

Kazo
12-09-2008, 18:01
TOOO! novi patch do jaja!!!!! :pray: :pray: :pray:

Hehe :D !!

Daj nekih socnih detalja!

Arbiter of Change
13-09-2008, 13:37
Uglavnom patch je donio novi grafički sadržaj (lica i fičrse za likove + poboljšana LoD grafika), ali i introse za pojedine rase (kao ono u WoW-u kad se 1. put logirate, neka naracija sa dosadnim Elfovskim glasom). I tako, BETA danas završava, ako već nije (vidim da je GOA zatvorila servere.... opet).

Kakvi su vam dojmovi? Stryderu, jesi li uspio odigrati koliko?

Ja preporučam da damo igri tjedan dva prije nego li aktiviramo slobodnih 30 dana tako da se GOA, ako Boga da, sredi konačno i patchira, a ne da nam od tih 30 dana 10 ode na njihovo nesposobno patchiranje i downtime.

Worthaur
13-09-2008, 13:55
Meh, ja cu najvjerojatnije sutra narucit sa http://www.game.co.uk/, dobijem head start i vec u ponedjeljak igram

Stryder
13-09-2008, 14:55
Ma evo ja sam odigrao i ostao sam očaran...predobra igra... iako sam ja igrao na svojoj kanti (Amd Athlon 3400+@2ghz, 1gb ddr ram i Ati 9600xt (256mb) jedino sam osjetio potrebu za ramima jer mi je uglavnom u onim start zonama znalo zahebavat. No igrao sam sa Bright Wizardom, Dwarf Ironbreakerom i High Elf Shadow wariorom :).Htjeo sam igrat i sa goblin shamanom ali vidio sam da je to uglavnom heal klasa pa nisam, a jedino mi je žao što nisam igrao sa dwarf engineerom xD)
Ono kod wizarda mi se sviđa ogroman damage, sa dwarfom nisam puno ni igrao ali detalji modela su stvarno dobro odrađeni, a najviše sam igrao sa shadow wariorom sa kojim sam stigao do Ranka 3 i renown ranka 2, jednom sam sudejelovao u scenariju i sviđa mi se što nemožeš biti rambo i zaletiti se među njih 5 nego se sve treba raditi u grupi :) ... Questovi su isto dobro odrađeni, ma sve je ono super, iako nisam imao priliku igrat igru dugo (max 3 sata) zbog škole i ostalih obveza, svidjela mi se. Do sada nisam osjetio neku potrebu za kupovanjem novog kompa jer mi se ove nove igre uopće nisu sviđale (tipa crysis i ostale kojima je grafika važnija od gameplaya) ali nakon ovoga si planiram uzet novi komp i krenit sa igranjem warhammera :). Iako necu sada odmah biti u mogucnosti da kupim komp planiram tamo negdje oko božića :)..sve u svemu super igra koja bi mogla (a vjerojatno i hoče) ownat wow :)

Arbiter of Change
13-09-2008, 21:09
Yay!


[EU Herald]SCompensation for the Open Beta

Dear all,
More than 100,000 European players have now created characters and launched enthusiastically into the violent and bloody battlefields of the Old World every evening. Despite this, for many of you and for us as well, the launch of the open beta has left a bitter taste. While it is true that the purpose of Beta Testing a game is to indeed expose problems before a game launches, the launch did not happen anywhere near as smoothly as we had planned.

Because of this I have decided to offer seven free days to all of the beta testers. If you decide to continue your adventures in WAR, and we certainly hope you do, you will be credited on your account from the 18th of September and will be able to take part in the adventure without any regret. By the beginning of next week, we expect many more to join us as we open the gates for our Head Start, and we look forward to welcoming all of you in the Warhammer world.

Best regards,

Ghislaine Le Rhun
GOA CEO

Kazo
14-09-2008, 08:40
Jako dobar potez od njihove strane! Sad samo jos da Head Start i Launch budu bez problema, i sve pet :wink: !

Arbiter of Change
14-09-2008, 15:28
Stranica sa malo in depth pogledom na borbu, posebno sa dodatnim osvrtom na mehaniku borbenog sistema (većini, meni također, će vjerojatno brojke biti dosadne, ali isplati se čitati zbog općenitih savjeta):
http://disquette.wordpress.com/warhammer-online-melee-combat-mechanics/

Isto tako izgleda da je Mythic s ovim zadnjim patchom dotjeraio AP potrošnju/regeneraciju tako da će od sada biti manje spamanja skills, a više auto attacka koji je praktički bio beskoristan do sada (bar meni kao Engineeru i WP-u). Još samo čekati preorder... heheheh...hehe.

Kazo
14-09-2008, 18:46
Evo citam da je GOA imo super Launch Head Start-a, sto mi je doista drago cuti! :D
Nisam ni sumnjao da ce se pribrati nakon Open Bete! Bravo! :)

@ Arbiter:

Nisam do sada narucivao nista iz Crovortexa, pa me zanima kako to decki tamo rjesavaju, konkretno, kad cu dobiti vraziju igru?! :twisted: !!
Heh ^_^, jasno mi je da necu dobiti 18. (?), ali dan poslije ja se nadam?
Inace ne zivim u Zagrebu pa da samo odem i pokupim igru :wink: !

Arbiter of Change
14-09-2008, 18:51
Ovisi, jer je još u stanju pred-narudžbe (ne znam kad ćeš dobiti, ali vjerojatno nekoliko dana nakon što stigne u Crovortex) i jednostavno staviš da plaćaš poduzećem i navedeš adresu (poštarina je 25 kuna) nakon čega ti dođe onaj žuti listić, tj. potvrda paketa i odeš ga dignuti na poštu.

Kazo
14-09-2008, 19:14
Ma da to sam sve sredio, samo me eto zanimalo kad ce stici. Mislio sam da ce isporuka paketa biti par dana prije launcha u cijelom svijetu, pa sam mislio da ce poslati 18. :) i da ce mi biti tu dan, dva poslje ^_^

ssalG
14-09-2008, 19:24
Jeli tko ovdje tko igrao high-level Disciple of Khaine, da ga pitam nešto?

Empe Tri
14-09-2008, 19:28
huh... jedva cekam da si uzmem war, samo je problem sto nemam love :| valjda cu uspjet prodat aoc sa jos 2 mj igranja za 250 kn :P

dali znate mozda tocnu cijenu iz Crovortex-a ?

e da i u gradu (iz igre) je strava ono pre zakon je grad i prevelik :D
eo jedan scr jos od prije 4-5 dana :P
http://img225.imageshack.us/img225/7590/alkaramm000oc7.th.jpg (http://img225.imageshack.us/my.php?image=alkaramm000oc7.jpg)

Kazo
14-09-2008, 19:31
Woah! Jako lijep SC, taj Marauder doista izgleda zao do kostiju! :D

Arbiter of Change
14-09-2008, 19:46
Jeli tko ovdje tko igrao high-level Disciple of Khaine, da ga pitam nešto?
Možeš probati na forumima tipa Warhammer Alliance, a meni je samo šteta što nisam visoko levelao WP-ta jer su oni mirror klase pa bi ti vjerojatno mogao bar donekle pomoći.

@Empe Tri;
A ono, 350kn tu negdje.... pretpostavljam. :)

prcko
14-09-2008, 21:36
Meni netreba perorder ja cekam 18 :)

Arbiter of Change
14-09-2008, 22:03
Ma nije ni meni, ionako je na putu SE... samo si želim osigurati jedan primjerak i usput dobiti popust (pitanje je samo kad će doći).

Worthaur
14-09-2008, 22:14
Mislim da u cetvrtak necu ic u skolu neg cu otic ujutro u Zagreb u algoritam po WAR -.-

I za koji server ste se odlucili? Moja guilda igra na Karak Hirn, Order, ja cu bit Swordmaster

Kazo
14-09-2008, 22:17
Eo sad sam se cuo sa frendom, kaze da je on dobivo Guild Wars expanzije drugi dan izlazka. Sve ih je narucivao u Crovortexu.

Tako da eto, nadam se da nece biti nikakvih komplikacija i da ce mo mi takoder dobiti dan poslije ili barem dan poslije toga ^_^

Edit:

Worthaur, i ja sam si mislio otici do Osijeka u Algoritam dici igru 18. medutim brinu me jerbo nemaju nikakvih informacija o SE igre, i zvao sam ih vidjevsi da to nema smisla :roll: ! Tako se odlucih na Crovotex, u nadi da ce mi stici dan poslije :wink:, oh i popust ofc ^_^

Arbiter of Change
14-09-2008, 22:39
I za koji server ste se odlucili? Moja guilda igra na Karak Hirn, Order, ja cu bit Swordmaster
Da nije Phoenix Legion u pitanju? :)

Meni će vjerojatno biti najteže napraviti odluku na kojem serveru igrati, posebno jer se svi moramo dogovoriti (ili ne moramo), ali ipak sada više naginjem prema Core serverima (ono, shvaćam da malo koga zanima RP pa vas neću ni zamarati time).

ssalG
15-09-2008, 01:03
Nije Phoenix Legion, nego Committee.


Možeš probati na forumima tipa Warhammer Alliance, a meni je samo šteta što nisam visoko levelao WP-ta jer su oni mirror klase pa bi ti vjerojatno mogao bar donekle pomoći.

Nebi mi ni tada mogao pomoći jer je pitanje vezano za Disciple of Khaine, Shaman i Archmage klase.
Gledao sam Mastery-e koji su dostupni Support/Heal klasama, i uočio da dok Warrior Priest, Runepriest i Zealot imaju Mastery-e koji im omogućuju da rade damage i heal u isto vrijeme, Disciple of Khaine, Shaman i Archmage to nemaju.
Čak za Shamana i Archmagea to i nije toliko strašno jer imaju onu svoju foru da spellovi jedne vrste jačaju spellove druge vrste, Disciple of Khaine čak nema ni to, kod njega su Mastery za heal, damage i debuff potpuno odvojeni.

Empe Tri
15-09-2008, 11:09
ja jos neznam di cu na oreder ili destruction ovi svi moji idu na order i sad me nagovaraju da idem tamo :P pa neznam koju klasu da odaberem dps ili tenka :D jer nisam u beti isprobavao order klase :P

pa da vas pitam ako je ko od vas igrao da javi sta bi bilo bolje od tog rasa nije bitna :D

Arbiter of Change
15-09-2008, 11:10
Navodno je fora u tome što DoK imaju veći potencijal za štetu, vezano uz činjenicu da mogu double wieldati, ali kao što sam rekao ne znam... DoK će mi vjerojatno biti 1. Destruction klasa koju ću probati samo zato da vidim drugu stranu medalje.

I da, CE server su već većinski puni i stvaraju se redovi čekanja za ulazak... :)


pa da vas pitam ako je ko od vas igrao da javi sta bi bilo bolje od tog rasa nije bitna :D
Kako rasa nije bitna? Nema ovdje svatko pristup istim klasam kao u WoW-u. :P
Ali ako želiš, ajde na Dwarf tenka Iron Breakera jer je trenutno bolji od SM-a (Oathfriend skill je precarski).

Kazo
15-09-2008, 12:05
Uh! Uh! Updejtali su sliku SE box-a na Crovotexu! Mozda su im stigli ili su barem narucili?! :D

Hehe ^_^ ne sjecam se kada sam zadnji put bio ovako uzbuden radi igre!!

Worthaur
15-09-2008, 13:30
Poštovani,



Zahvaljujemo na upitu i obavještavamo Vas da su rasprodani svi primjerci Warhammer Online:Age of Reckoning Collector's Edition.

Naime, 19. rujna dobit ćemo Standard Edition.

Cijenu trenutno ne znamo.



Predlažemo da pratite novosti na našem webu gdje ćete biti pravovremeno obaviješteni.

Zahvaljujemo.



Sa štovanjem,

Algoritam d.o.o.
Prokleti bili... Hocu li ja dobiti sedam dana besplatne igre 18. il tek kad ukucam serial od SE, znaci 19.?

Arbiter of Change
15-09-2008, 13:44
Ne znam za sedam dana (znam na koje misliš - pogledaj po forumima), ali sve edicije bit trebale dobiti 30 besplatnih dana.

EDIT: Dobar intervju:
http://war.buffed.de/guides/3481/location-developer-as-npcs-chicken-serverwide-events

Worthaur
15-09-2008, 13:59
Q: I am getting worried I won't receive my box in time for launch on the 18th due to delays with the postage, what happens then?
A: You will be allowed to carry on playing until the 25th. You need to put your codes in by the 25th. This should allow plenty of time for any delays in postage.

Hmm znaci valjd cu moc igrat 18...

EDIT

Q. Will I need my final activation key to be able to play the game on September 18th?

A. No. You will be able to continue playing with your pre-order key for a few days after release. This is done to allow for a ‘grace’ period, in case you are unable to get hold of your full game box on the release day.

zajeb, posto neam pre order nis od toga -.-

Berax0r
15-09-2008, 18:43
Sta mislite koliko ce kostati? Predbiljezio bih se u Crovortexu ali ne zelim da onda bude 500 kn :D

Morph_OS
15-09-2008, 18:47
Mislim da ce biti 349kn i 99 lipa ^^

Kazo
15-09-2008, 18:54
Ako sam ja sve dobro izracunao mene ce izaci 340kn

350kn-10%popusta+25postarina=340kn :)

Arbiter of Change
15-09-2008, 19:21
Ako sam ja sve dobro izracunao mene ce izaci 340kn

350kn-10%popusta+25postarina=340kn :)
A baš... nama sa poštarinom je praktički ista cijena igre (da je bar 20% manje.. uff). :)

Empe Tri
15-09-2008, 19:31
woo hoo danas sam tipu napravio net na komp i naplatio mu 200 kn =) jos imam sutra jednom za inst windowse i to je jos nekih 300kn ovisi ako je bogatiji mozda malo i vise xD
i kabum....... imam za igru 8)

@Kazo
dobro si to izracunao :D

Kazo
15-09-2008, 20:04
A baš... nama sa poštarinom je praktički ista cijena igre (da je bar 20% manje.. uff). :)

Hehe, da je barem 20%! Ajde, ne mogu se tuziti, nisu mi pare problem, samo da mi igra dode sto prije!!! :D

Eo citam danas na warhammeronline.com da ce sutra slati Standard Edition Box-ove po Shopovima diljem Amerike, Europe, Australije...

Worthaur je ocito uspijesno kontaktiro Algoritam, koliko vidimo u Algoritmu ce biti raspoloziva tek od 19. :(

E sad, ja zivim u nadi i tako se nadam da ce Crovortex imat igru od 18. na raspolaganju!! :D

Morph_OS
15-09-2008, 20:20
woo hoo danas sam tipu napravio net na komp i naplatio mu 200 kn =) jos imam sutra jednom za inst windowse i to je jos nekih 300kn ovisi ako je bogatiji mozda malo i vise xD
i kabum....... imam za igru 8)

@Kazo
dobro si to izracunao :D

De ubaci i mene u biznis xD

Berax0r
15-09-2008, 20:33
NIsta onda se budem predbiljezio. ^^

Empe Tri
15-09-2008, 20:40
ee morph ma primio bi te u svoju firmu samo trenutno imam 2 radnika pre vise tako da njima planiram dat otkaz i otvorilo bi se mjesto za jednog radnika ze jedno 17 godina pa ako ti se bude dalo cekat samo javi ja cu bit ovdje ;) a za plcu cemo se dogovorit bit ce cijala na banku i prijavit cu te odma za stalno :D

ma nego ovako neki poslic sa strane jako rijetko nadjem inace samo radim u svojoj okolici oko kompova itd.. i jos posao sa strane a tlaka mi je ful to sve :P
ja bi u ranu mirovinuuuu :D :friends:

ssalG
15-09-2008, 21:03
Koliko se ja sjećam bilo je govora da će Standard Edition biti 400 kn.

Morph_OS
16-09-2008, 08:18
@Empe Tri - fina lovica :D

Ako stave 400kn,onda ce im to sigurno biti veliki promasaj posto se preko neta moze kupiti za neki 28 funta.
Tecaj funte je 9.
Tako da dobijemo cijenu oko 260 kuna.
No ipak..meni je draze da nekom dam novac u ruke nego da mu dam podatke sa svoje kartice.
Samo da kazem.. cijena iznad 350kn je pljacka. ((No jbg. mislim da ce mozda ici na vecu zaradu..ipak vlasnici tih trgovinica moraju kupiti nove mercedese jer su im oni od "wow-a"(2004-2005 godiste) vec oldtajmeri))

Sad da malo citiram samog sebe...

"wow-a"(2004-2005 godiste)" - Neznam kada je wow izasao..no mislim da je to bilo 2004.Cijene su naravno bile puno vece nego vani. Neznam koje je to godine bilo (mislim 2006) no cijena wowa je zanatno pala (naravno..ne kod nas,zasto bi kad se moze stancati profit)
Shvativsi da im je prodaja otpada (nakon pola godine) stavljaju normalnu cijenu. I na stranicama se pojavljuje...super cijena...snizenje...ekstra... :bravo: ...a pola godina ste derali narod :bravo:

2slow
16-09-2008, 13:36
Svidja mi se igra koliko sam mogo vidjet na netu (bez bete)... a evo jedan dio interviewa sa Mark Jacobsom na gamespotu koji mi se nije svidio...
Zvuci kao izmotavanje... Zasto se zadovoljit sa drugim najboljim?! Nisu imali dovoljno vremena? Dovoljno para? Nisu se dovoljno posvetili igri?!? :shock:
Izmotavanje... :|

"EA will be very happy, and that would make us number two.

Now, would I like more than that? Of course. We've worked very hard on this game. We've worked over three years, and certainly we would love to have more than that number. But our bar for success when EA bought us--that's what it was. We told them, "We want to be number two." You can't plan on being number one. And it's not that I don't know how to beat WOW or get close to those numbers,Sbut it would take the same kind of commitment that Blizzard had. Blizzard didn't do that game in three years. They did it in, like, six years. And a lot higher spend than I had. "

Empe Tri
16-09-2008, 14:53
@Morph_OS
i sva ta lova je danas pala u kladionicu, nisam imao mira ipak je liga prvaka 250kn jedan listic, 200kn drugi i 120kn cevapi i cuga poslje kladuse :D

jooj.... ako podudlam osta bez igre a i bez para :|

:bravo: ja 8)

Arbiter of Change
16-09-2008, 14:55
Šta si kronični kladioničar? :)

@2slow;
To nije izmotavanje, to su jasne i istinite činjenice.

Morph_OS
16-09-2008, 15:08
@Empe Tri
Kud u kladionicu...danas ti i favoriti gube. Ja nisam mogo vjerovat kad me je 1.05 zajebo (neznam zasto sam i stavio uopce).
U zadnje vrijeme sve neki cudni rezultati..evo 2 bisera od proslog tjedna sto su me "malo" zeznuli - Switzerland 1 - 2 Luxembourg (ovo i nemoram komentirati) , Portugal [2 - 3]SDenmark (danci zabili 2 gola u zadnjim minutama...hmm. :o )
Jbg..sretno ti bilo ^^

Btw..sta ces igrat?

Arbiter of Change
16-09-2008, 16:53
Ja WP main, a Engineer ili Rune Priest vjerojatno 1. alt (ako si mene pitao). :)

Sad još samo kako ćemo oblikovati svoje omiljene klase (AM je default, ali može se mjenjati):
http://www.wardb.com/career.aspx?id=20S- Career Builder
http://www.wardb.com/renown.aspx?id=20S- Renown Builder

Morph_OS
16-09-2008, 17:22
Fino..jesi se vec prijavio u guild ili ces solirati?

Kazo
16-09-2008, 17:38
Eo bas sam dobio mail od Crovotexa!

~
Pozdrav !!

Da,18. će biti u prodaji...sutra ćete dobiti e-mail sa zahtjevom za potvrdom.

Sa poštovanjem,Robert.
~

Naime kontaktirao sam Crovortex, sa pitanjem kada ce imati igru u prodaji, naglasivsi da sam se predbiljezio!

Tako da ocekujem igru 19.

Happy happy joy joy!! :D :D

Arbiter of Change
16-09-2008, 18:15
Fino..jesi se vec prijavio u guild ili ces solirati?
Nisam se pred-prijavio za nijedan guild tako da sam solo za sada.
Kazo, jesi li ih telefonski kontaktirao ili putem maila? Meni još ništa nije stiglo... banda. :)

Kazo
16-09-2008, 18:45
Ma mail im poslo jucer, reko, samo da vidim hoce li i kod njih biti tek 19. u prodaji. Tako da sutra cekam potvrdu :wink: !

Ni ja se nisam u nikakav guild prijavio, htio bih prvo malo igru istraziti prije nego sto krenem u nekakvo hardcore grupiranje. Recimo WoW sam igrao 3.5 godine, od toga sam 3 godine Hardcore raido :roll:

Ali aje, vremena su se promjenila, ne vjerujem da cu toliko dugo ostati "solo" u WAR-u.

Morph_OS
16-09-2008, 18:57
http://warhr.com/site/
Ako hoces naravno..ekipa je uglavnom starija od 18. Rekao bi da je prosjek godina 22..trenutno guild ima preko 80 clanova :ekipa:
Igramo order ofc.
Ovo vrijedi i za ostale koji su vamo :rambo:

Arbiter of Change
16-09-2008, 19:02
Hvala Kazo, sad sam i ja poslao jedan.

Trenutno nemam planove za neko uber aktivno sujelovanje u guildama (problemi sa vremenom i to), ali definitivno ću se pridružiti jednom. Možda čak i Warhr-u, tko zna (ovisi kako se svi dogovorimo oko servera na kraju).

Morph_OS
16-09-2008, 19:09
Sta te kosta..necemo ni mi nesto biti aktivni (ljudi rade,zena,djeca..i tako to ^^)
Vasa odluka :)

Zone
16-09-2008, 20:54
Ako koga zanima, SE je u Hobitu,Rijeka 350kn. Danas sam rezerviro i sad samo treba cekat :D

Empe Tri
16-09-2008, 22:16
Roma :twisted: :kill: :thumbs1: :hangin:
Werder :kill:

:bravo: ja

jedino me moze za sutra listic spasit
3 para 200 kn sva tri favorita..... nadam se njboljem jer onda necu imat ni za igru da si uzmem :|
ma nisam neki kladionicar nego samo kad je liga prvaka onda se kladim...

ma ja cu sa frendovima najvjerovatnije igrat isto order samo se jos nismo dogovorili za server... a igrat cu ili tenka ili nekog dps-a pa cemo vidjet kako ce se razvit situacija :D

Berax0r
16-09-2008, 22:20
Naručio War u crovortexu, ušao u Committee guild. Još samo trebam neštekati staru karticu i to je to :)

Arbiter of Change
16-09-2008, 22:47
Mogli bi zapravo na Karak Hirn... server je Core i ima naših ako se ikad odlučimo pridružiti Committeu. Šta mislite?

Kazo
17-09-2008, 07:56
Mogli bi zapravo na Karak Hirn... server je Core i ima naših ako se ikad odlučimo pridružiti Committeu. Šta mislite?


Yep, bas sam o tome razmisljao, iako nisam fan Cro only guildova.

2slow
17-09-2008, 12:49
svi cete u order? Kaj se samo meni cini zabavnije na "losoj" strani? :evil:

Empe Tri
17-09-2008, 12:59
ma da znas meni je sve jedno koja je strana, rekao sam di budu frendovi isli idem i ja :D

Morph_OS
17-09-2008, 13:22
svi cete u order? Kaj se samo meni cini zabavnije na "losoj" strani? :evil:

Destro je usminkan a klinci zele izgledati lijepo,mocno,kool..dovoljno? :rotfl: [ko alliance u wow-u(i ja sam bio alliance jedno vrijeme :) )]
Dok je order u ovom slucaju nepozeljan (ko horda u wow-u..ocajan izgled i sve, no fora je pokazati zube sminkerima :rotfl: )

Empe Tri
17-09-2008, 13:39
tako i moj frend govori. Jedan debeli, nije odavdje, neznas ga ti :D
dok je igrao wow sam ga zajebavao da je najbolja klasa za njega druid i da bude cijelo vrijeme u bear form i da ne izlazi iz nje, da bi tako osvoio sve gradovo potpuno sam i da si radi potione i opija se njima cijeli dan :D

jebes wow... uglavnom nadam se da ce warhammer igra doc ubrzo u moje ruke :D

ssalG
17-09-2008, 15:07
Yep, bas sam o tome razmisljao, iako nisam fan Cro only guildova.

The Committe je ex-yu guild.

Arbiter of Change
17-09-2008, 15:14
svi cete u order? Kaj se samo meni cini zabavnije na "losoj" strani? :evil:
Kad pogledam da je Destruction strana (za koju mnogo pojma nemaju da se tako zove) puna evil wannabe ekipe i fappera na virtualne žemske želja mi jednostavno splasne. Isto tako jako me malo klasa zanima tamo, a te iste imaju mirrore u Orderu tako da mi to nije problem, a i Order će možda biti underdog po pitanju RvR i uvijek mi je veći gušt igrati za potlačene.

Kazo
17-09-2008, 16:47
Evo dobih e-mail za potvrdu narudzbe!

~
Poštovani !!

Javljamo vam da sutra (18.9.) dolazi igra Warhammer Online: Age Of Reckoning.Cijena joj je 349.99 kn (-10% za vas zbog predbilježbe za gotovinsko plaćanje).Stoga vas molimo da nam potvrdite narudžbu pa vam igru šaljemo pouzećem (ili javite ako je želite platiti unaprijed).

Isto tako kako bi maksimalno ubrzali narudžbe i poslali vam je odmah sutra molimo vas da nam javite broj vaše narudžbe.

Sa poštovanjem,Robert.

e-mail: aldzg@zg.htnet.hr
~

Ja sam im jednostavno na mail koji su mi poslali napisao da potvrdujem narudzbu i placanje pouzecem, i broj narudzbe. S obzirom da nisam nikakav drugi link dobio u mailu, to je to? Hocu reci, ispravno sam potvrdio, nema nikaki "poseban" link koji moram pratiti ispisati, jednostavno im odgovorim na mail u prilogu? :)

Arbiter of Change
17-09-2008, 16:51
Evo i meni... samo što ja nemam nikakav broj narudžbe. :D
Da, vjerojatno samo trebaš odgovoriti na taj mail.

EDIT: Našao.

Worthaur
17-09-2008, 16:55
http://www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvod ... &id=124279 (http://www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvod&kat=264&id=124279)

Kazo
17-09-2008, 16:56
Nasao?! De reci mi gdje?

Ja sam svoj zapiso kada sam ispunio narudzbu, mozda sam koji broj fulao?

Edit: Uh najs vidi vidi, u Algoritmu imaju Americku verziju box-a!

Arbiter of Change
17-09-2008, 16:58
Slijedi ovo:
Crovortex -> Account -> Pregled košarice -> Pregled narudžbi (pri dnu sredine stranice, ne u lijevom stupcu)

Uf, bolji je ovaj US box art... ako je tu uopće EU klijent u pitanju.

Kazo
17-09-2008, 17:04
Uf, bolja je ovaj US box art... ako je tu uopće EU klijent u pitanju.

Good point sto se tice klijenta!
Heh, nazalost nemam acc na Crovortexu, ali aje kopirao sam broj i nabio ga na notpad text document! Radi se o peteroznamenkastom broju, jel ? :P

Arbiter of Change
17-09-2008, 17:06
Moj je bio, ali nikad ne znaš kolika je navala bila u Crovortexu. :P

Morph_OS
17-09-2008, 17:15
Algoritmova stranica u banani...vjerojatno prevelik broj posjeta :):):)

Kazo
17-09-2008, 17:16
Koliko se sjecam prije tebe sam se predbiljezio, ah sve cool onda jer i moj ima pet znamenki! Lakse se dise ^_^

Woho, igrat cu WAR za koji dan! Imas kakvih iskustava sa Crovortexom, kad ce mi igra doci ako je sutra posalju!!!

Heheheh, kao dijete pred ekskurziju sam!

Arbiter of Change
17-09-2008, 17:23
Istina, moje greška. :)

E, dostava ti sad već ovisi gdje živiš, tj. koliko si udaljen od Crovortexa i kad ti lokalna pošta donosi pošiljke. To će sutra završiti u redu "za odlazak", a kad će doći do tebe ovisi o brzini službe... nadam se da ne živiš na otoku.

ssalG
17-09-2008, 17:24
Meni na Algoritmovoj stranici antivirus stalno izbaciva upozorenje o trojanskom konju :?

@ Kazo

Možeš jednostavno njih pitati koji ti je broj narudžbe, ja sam redovito gubio broj narudžbe i oni bi mi ga svaki put ponovo poslali.

Worthaur
17-09-2008, 17:26
Uf, bolji je ovaj US box art... ako je tu uopće EU klijent u pitanju.
Nemoj me plasit D:

Arbiter of Change
17-09-2008, 17:28
Iskreno preporučam da ih nazoveš i pitaš jer koliko ja znam to je eksluzivno US cover... jedino ako nisu zahebali sliku. I da, meni također izbacuje neki virus alert kad odem tamo... nisam povezao odmah.

Morph_OS
17-09-2008, 17:32
cini se da je stranica napadnuta..

ssalG
17-09-2008, 17:34
Meni je google već par puta izbacivao to upozorenje.

Chieftain
17-09-2008, 17:39
evo da se i ja malo ukljuci... naime pratim igru vec dosta dugo i svida mi se pa nakon propalog aoc-a ovo mi je pravo osvjezenje. Oko toga koju stranu cu igrati mi je svejedno al posto moji frendovi idu na destruction idem i ja onda... daj recite na koji server idete i koju vrstu tak da ako budem destruction da se mozemo ubijat?
Danas sam bio u Algoritmu i veli da sutra dolazi igra i rezervirao sam si 1 primjerak i znate mozda koji je razlog sto su izbacili neke klase iz igre?

Arbiter of Change
17-09-2008, 17:44
Razlozi su bili balans i nedorađenost klasa, ali mislim da je to OK... kad se pogleda da ukupno ima 20Sklasa koje su prisutne. Pogledaj malo po temi, ali mislim da još nismo ništa zajednički odlučili za server (vidim da smo većina underdog aka. Order tu).

Kazo
17-09-2008, 17:45
evo da se i ja malo ukljuci... naime pratim igru vec dosta dugo i svida mi se pa nakon propalog aoc-a ovo mi je pravo osvjezenje. Oko toga koju stranu cu igrati mi je svejedno al posto moji frendovi idu na destruction idem i ja onda... daj recite na koji server idete i koju vrstu tak da ako budem destruction da se mozemo ubijat?
Danas sam bio u Algoritmu i veli da sutra dolazi igra i rezervirao sam si 1 primjerak i znate mozda koji je razlog sto su izbacili neke klase iz igre?

Sudeci po developerima, jer ih nisu uspjeli napraviti zabavnim! Eto jednostavno tako! Naravno i balans i sve to!
Srecom pa ih nisu permanento izbacili :wink: !

Morph_OS
17-09-2008, 18:00
evo da se i ja malo ukljuci... naime pratim igru vec dosta dugo i svida mi se pa nakon propalog aoc-a ovo mi je pravo osvjezenje. Oko toga koju stranu cu igrati mi je svejedno al posto moji frendovi idu na destruction idem i ja onda... daj recite na koji server idete i koju vrstu tak da ako budem destruction da se mozemo ubijat?
Danas sam bio u Algoritmu i veli da sutra dolazi igra i rezervirao sam si 1 primjerak i znate mozda koji je razlog sto su izbacili neke klase iz igre?

Ionako ima previse destructiona..ne trebamo jos i vas ^^
Zasto ne odete na order...? brze cete upast negdje (pq,scenario,etc.)
Destructio likovi se vec muce s tim queom (il kak vec) ,a kad igra izide bit ce im stvarno chaos ^^.

Chieftain
17-09-2008, 18:05
mozes malo molim te objasnit na sta ciljas nisam te bas razumio?

Morph_OS
17-09-2008, 18:47
Da skratim.
Destruction je prenatrpan.

Arbiter of Change
17-09-2008, 19:01
Zapravo, svi serveri još nisu otvoreni do punih kapaciteta, ali mislim da prava navala Order igrača tek slijedi kad casual ekipa dođe (ove pritužbe do sada su sve bile od Preorder i CE ljudi). Stvar je u tome da te trpa u redove kad je tvoja strana na serveru puna ako vas je previše (famozni ques, da).

ssalG
17-09-2008, 19:07
Ja ću to riještit tako da ću najprije napraviti jednog alt order lika s kojim ću igrati prvih mjesec dana dok se nevidi omjer strana na serverima, a onda ću napraviti drugog destruction lika na nekom serveru gdje omjer strana bude izjednačen.

PS: http://img518.imageshack.us/img518/3843/20080526bb4.jpg

Arbiter of Change
17-09-2008, 19:38
Ovisi o tome želiš li eventualno uzalud potrošiti mjesec dana ako se odlučiš kasnije prebaciti.

Nego ajde mi Order, došlo je vrijeme da se ozbiljno dogovorimo na kojem ćemo serveru (još samo 1-2 dana do igre). Ja sam za Karak HirnSako neko nema već neke dogovore sa drugim guildama ili favorite kad su serveri u pitanju (također ćete me moći i naći na Burlok RP serveru, ali to ću kasnije malo).

ssalG
17-09-2008, 19:43
S obzirom da planiram igru igrati oko 1-2 godine tih mjesec dana mi neće baš puno značiti.

Morph_OS
17-09-2008, 20:57
mp3...sta si stavio za danas? ^^

Berax0r
17-09-2008, 22:02
Evo crovortex odgovorio:


S
Javljamo vam da sutra (18.9.) dolazi igra Warhammer Online: Age Of Reckoning.Cijena joj je 349.99 kn (-10% za vas zbog predbilježbe za gotovinsko plaćanje).Stoga vas molimo da nam potvrdite narudžbu pa vam igru šaljemo pouzećem (ili javite ako je želite platiti unaprijed).

Isto tako kako bi maksimalno ubrzali narudžbe i poslali vam je odmah sutra molimo vas da nam javite broj vaše narudžbe.

Sa poštovanjem,Robert.

:piva:

Empe Tri
17-09-2008, 22:58
@Morph_OS

FC Steaua Bucureşti - Bayern ----- 2
Juventus - Zenit ----- 1
Man. United - Villarreal ---- 1
150 kn

Porto - Fenerbahçe ----- 1
Real Madrid - BATE ----- 1
Dynamo Kyiv - Arsenal ---- 2
150kn

i naravno uvjek jedan jebeni par me mora sjebat :cry: :cry:

eto radi ovog vidimo se ingame tek sljedeci mjesec :toilet:

Morph_OS
18-09-2008, 06:46
@mp3

Jbg.. drugi put ak nebudes imo mira bolje odi i kupi 5 kila cevapa za te pare ^^
Reko sam ti da se ne isplati vise kladit...na ovaj nogomet,hokey,rukomet i basket (i da ,dogodilo mi se da rukometasi i kosarkasi igraju X i zajebu me naravno za 1 par) imas 33% sanse da pogodis, dok na tenis,baseball ipak imas 50%.
Sve u svemu...kladenje je neisplativo. Ni visesatne analize ne pomazu ..bah. :toilet:

Arbiter of Change
18-09-2008, 11:09
Sad je na XFire-u neka akcija u kojoj se mogu osvojiti WAR time cards, pa ako je netko aktivan...
Inače, server?

Morph_OS
18-09-2008, 11:40
Ja idem na Karak Hirn s guildom :)

Kazo
18-09-2008, 12:08
:shock: vama igre stigle?! :o

Oh well, valjda ce i meni sutra do podne :wink: !

Vidimo se na Karak Hirinu onda !

Morph_OS
18-09-2008, 12:20
Nisu stigle..nego sam moro zvat i trcat u algoritam :)

Kazo
18-09-2008, 12:23
Grr!! Znao sam da sam trebao doci do Osijeka...a bio sam ih zvao i rekli mi da ce im doci malo kasnije...a i ja budala slusam tamo neku zaposlenicu :-x !

Uh!! Samo se nadam da ce mi sutra doci! Briga vas vi se barem bili u OB :D !
Kad bolje razmislim to stvari cini samo i tezim ^_^!

Arbiter of Change
18-09-2008, 12:46
Da, sad ću morati opet prolaziti prvih 5-10 levela sa istim klasama s kojima mislim igrati.
Inače ni meni nije stigla igra još, a trebala bi bar do subote (ono, ne dao im da mi propadne vikend). :)

Kazo
18-09-2008, 13:39
Doista se nadam da ce doci do subote!! :D

Primjetih da su u Crovortexu svi primjerci prodani! Najs going!

Worthaur
18-09-2008, 13:46
Ljudi jel vi mozete igrat? Izgleda da netreba unest key da mos dobit 7 dana besplatno, sad sam uso u WAR, idem radit lika ^^

2slow
18-09-2008, 15:16
Kupljeno u algoritmu u zg, tu ih bar ima ko pljeve...
Jos si nisam napravio lika, al budem...
Blesavo mi kaj nemrem imat 2slow nick, al ingame cu bit Toslow :D.
Onda jel pao kakav dogovor oko servera? Mislim da cu probat sa shadow wariorom...ili swordmastera mozda? :wink:

Arbiter of Change
18-09-2008, 15:20
Karak Hirn... nitko se nije još žalio. :)

Je li ti EU ili US klijent? Mislim, kupio si igru u Algoritmu pa me zanima je li kutija stvarno ona umjetnička ili većinom bijela sa crnim likovima, tj. je li ista ona slika koja im je na stranici izložena? Pitanje stoji za sve koji su kupili u Algoritmu.

Morph_OS
18-09-2008, 16:35
Za EU naravno..bijelo-crna.

2slow
19-09-2008, 07:30
Za EU naravno..bijelo-crna.

this

Rang€r
19-09-2008, 09:16
http://www.xfire.com/cms/xf_war/

mi može neko objasnit to... postoji neki način da prvih tjedan dana skinem igru i igram ju besplatno? il je to samo za betaše?

Morph_OS
19-09-2008, 09:51
http://www.xfire.com/cms/xf_war/

mi može neko objasnit to... postoji neki način da prvih tjedan dana skinem igru i igram ju besplatno? il je to samo za betaše?

nisam nesto pretejerano proucavao to no nagrade mozes osvojiti ako igras war.
Ne postoji ^^ Nevidim kakve veze imaju betasi :)

Kazo
19-09-2008, 10:40
Wee! Stigla mi igra! Ode to instalirati pa se vidimo in game! :wink:

Arbiter of Change
19-09-2008, 11:46
Argh, došao listić potvrde, a ja tek sutra mogu otići (pošte se stvarno prerano zatvaraju). :(
Uživajte... možda se vidimo, vi Dwarf igrači (vjerojatno ću prvo Engineera napraviti).

Worthaur
19-09-2008, 12:15
Arbiter sta ti nisi bio u open beti? Ak jesi mos igrat, imas tjedan dana besplatno...

Arbiter of Change
19-09-2008, 12:20
Jesam, ali sam pobrisao klijent jer sam imao nekih problema sa kompom (čitaj, formatiranje), a ne skida mi se opet tako da čekam kutiju. To ona akcija što traje do 25. ili nešto drugo?

Worthaur
19-09-2008, 12:50
Yep

lovac55
19-09-2008, 14:14
Imam jedno malo glupo noobovsko pitanje, ali nisam uspio naći odgovor ni na kojoj stranici pa me zanima....
Htio bih kupiti igricu pa želim saznati sve detalje prije nego iskeširam 350kn

Kada se dobije lvl, tj. rank da li ja sam određujem koje atribute ću povećati ili je to već unaprijed određeno klasom/rasom?

I koliko ih se dobije svakim rankom?

Arbiter of Change
19-09-2008, 15:21
Nadam se da znaš da igra ima mjesečnu pretplatu (mislim, da ne bi uzalud kupio)?

Atributi se automatski raspodjeluju ovisno o klasi (budući da je svaka klasa, tj. career, na svoj način jedinstvena i nema je kod drugih rasa), ali to ti ionako nije pretjerano bitno jer ćeš atribute povećati opremom i na druge načine (Renown ti omogućuje kupnju stvari kojima povećavaš atribute, ako hoćeš).

Kazo, kakvi su dojmovi?

Rang€r
19-09-2008, 18:02
jel se još uvjek može skinut taj beta client? :D

Empe Tri
19-09-2008, 20:16
da ali neznam koliko ti se isplati skidat 10h da igras 3-4 dana
al mozes igrat s tim client-om dalje tako da ne moras inst. ponovo kad kupis igru s dvd-a ;)

ssalG
19-09-2008, 20:16
Argh, došao listić potvrde, a ja tek sutra mogu otići (pošte se stvarno prerano zatvaraju). :(
Uživajte... možda se vidimo, vi Dwarf igrači (vjerojatno ću prvo Engineera napraviti).

Dobio sada ili dobio sutra, isto ti je kada EU igrači nemogu uopće napraviti account.
Nabijem im ja njihov captcha u šupak.

Kazo
19-09-2008, 20:39
Eto odigrah prvih 5 sati :P !

Mislio sam da je igra super zabavna, mislio sam da me ceka nesto posve novo, kad ono...i bi tako! Igra je sve sto sam ocekivao i jos vise od toga...i vise!! Hah! Doista se nisam dugo ovako zabavljao :D ! Necu sad ovdje nesta previse drobiti, jerbo se ode dalje igrati!! Igra je 9.5/10. Malo da se serveri stabiliziraju, koji gfx glitch tu i tamo, nista pre strasno!

@ssalG:
Ne znam o cemu pricas, ja sam igru dobio danas, na kucni prag :evil:, prvo napravio account, to me je kostalo 2min zivota, i zatim instalirao i patchiro, oko 1-1.5 sat! Ne znam u cemu je problem, mozda mogu nekako pomoci? :)

lovac55
19-09-2008, 23:31
Nadam se da znaš da igra ima mjesečnu pretplatu (mislim, da ne bi uzalud kupio)?

Atributi se automatski raspodjeluju ovisno o klasi (budući da je svaka klasa, tj. career, na svoj način jedinstvena i nema je kod drugih rasa), ali to ti ionako nije pretjerano bitno jer ćeš atribute povećati opremom i na druge načine (Renown ti omogućuje kupnju stvari kojima povećavaš atribute, ako hoćeš).



Znam da ima mjesečnu pretplatu, ipak nisam tolko neupućen... :D
Nego mi djeluje kao najbolji fantasy rpg koji je trenutno na tržištu (wow me se nije dojmio toliko) pa bih si ga uzeo, ali ipak volim sve provjeriti prije.

Hvala za odgovor

Jel ima neki free trial možda ikako dostupan?

ssalG
19-09-2008, 23:45
@ssalG:
Ne znam o cemu pricas, ja sam igru dobio danas, na kucni prag :evil:, prvo napravio account, to me je kostalo 2min zivota, i zatim instalirao i patchiro, oko 1-1.5 sat! Ne znam u cemu je problem, mozda mogu nekako pomoci? :)


Govorim o tome da me zadnjih 6 jebenih sati kada idem potvrditi registraciju njihova stranica vraća na predhodni dio registracije tvrdeći da mi je captcha (neznam hrvatski naziv, onaj k*rac gdje trebaš upisati brojke i slova sa slike) koju sam upisao netočna, a ako nisam u zadnjih 6 sati razvio disleksiju onda sam poprilično siguran da sam je točno upisao.

Kazo
20-09-2008, 07:55
Govorim o tome da me zadnjih 6 jebenih sati kada idem potvrditi registraciju njihova stranica vraća na predhodni dio registracije tvrdeći da mi je captcha (neznam hrvatski naziv, onaj k*rac gdje trebaš upisati brojke i slova sa slike) koju sam upisao netočna, a ako nisam u zadnjih 6 sati razvio disleksiju onda sam poprilično siguran da sam je točno upisao.


Znam u cemu ti je problem. Prvo, odes na war-europe.com. Prva dva taba sa lijeve strane stranice su ti "Register" i "Code".
1. Moras se "Register" na njihovoj stranici
2. Login i Password koji koristis tijekom "Register" ce ti biti login i password za igru
3. Kada zavrsis sa "Register" dobit ces mail, odes i potvrdis
4. Odes na "Code" upises Login i Pass koji si koristio tijekom "Register", koje ces koristiti za login u igru
5. Pricekas minutu, odes potvrdis na mail, to je to :)

Moram ti se ispricati sto to nisam sinoc napisao, zaigro se...zaboravio na vrijeme, sorry :(

Bilo kako bilo, imao sam isti problem, mislio sam da samo trebam na "Code" upisati Login i Pass (misleci da ce mi to biti in game) i pici. Eto onda, uzifaj :wink: !

Arbiter of Change
20-09-2008, 10:04
Sve sredio i igrao sa Engineerom neka 2-3 sata... bolesno je koliko je dobar u Scenarijima ako se dobro postaviš postaviš i neprijatelj te ne skuži (bio sam rank 4, a 1. po šteti (iznad 5k) i renownu koji sam ugrabio). I da, stvarno su nerfali AP regeneraciju u usporedbi sa OB što je dobro (bar nemoš spamati abilitiese kao prije).

Drago mi je da ti se sviđa igra, Kazo. Koji si rank?

Worthaur
20-09-2008, 11:11
Kak volim kad dodjem u PQ na final stage, ubijemo bossa, budem zadnji na listi sa +90, rollam preko 900 i budem prvi :Đ

Kazo
20-09-2008, 12:33
Woho!

Arbiteru, takoder sam Engineer! Reko si das igrati Warrior Priesta, sta bi ? Ja sam 7. rank i 7. RR ^_^. Btw, Bragni mi je ime lika :wink:

Ah poludit cu sto se tice PQ-a! Koji god sam odigrao bio sam prvi po contribution ali onda rollam dva ili tri boda manje od drugog i padnem da drugo mjesto i dobijem svaki puta onaj lesser loot bag! Grr!

Arbiter of Change
20-09-2008, 12:38
Kak volim kad dodjem u PQ na final stage, ubijemo bossa, budem zadnji na listi sa +90, rollam preko 900 i budem prvi :Đ
Ja ne, jer obično ispadnem kao da "nisam dovoljno doprinio" ako se kasno priključim. Nešto sam primjetio u vezi PQ što nisam do sada znao; ako si loš (nikad ne dobijaš nagrade) onda ti igra nakon nekoliko partija dodjeljuje kao neku veću šansu da ćeš dobiti veći bonus Roll... dobar sistem.

Hoću, mislim imati Engineera, WP i Swordmastera, ali redosljed izbora levelanja mi je bio nasumičan pa mi je WP ispao zadnji. Moj Engi (Garanos se zove, inače) je trenutno 5/4 po rankovima. Jel'te izludio onaj 1. Dwarfovski PQ, kad se na kraju pojavi ona Orc živina (u utvrdi jednoj)? Isse, mi smo tamo bili tražili jednog IB skoro 20 minuta dok se nije pojavio. Taj roll je slučajan i stvarno zna ići na živce, posebno kad ste svi bili dobri u PQ-u i onda se nasumično određuje "pobjednik"... ali bar je pošteno.

Moramo se jednog dana naći.



Jel ima neki free trial možda ikako dostupan?
Nema problema i još je prerano za trial, ali biti će valjda.

Kazo
20-09-2008, 13:01
Nabijem te ja ne Friends listu pa cemo se cuti ingame. Pa, nisam imapo problema s tim prvim PQ-om, osim sto sam stalno bio 3.-4. zbog rollova. Bilo je puno ljudi pa nije bio problem sto se tice ubijanja.
Da i ja sam skuzio taj, tako reci buff, kada sudjelujes duze u PQ i ostajes bez loota :) super im je to. Svida mi se ^_^

Btw, ja recimo kada sam u Scenariju, sto se tice preformanca, prvo sve je super, onda sam skuzio svaki puta kada ja ili bilo tko drugi summona turret, kado mi zalaga, ne razumijem zasto, vjerujem da je to do servera i da ce se to sa vremenom sve izbalansirati? Nije mi jasno jer, recimo dode BW, a on ima ogromne AOE effecte i kad to gruva sve pet, i onda summonam turret i zalaga mi gadno i cim se stvori dalje opet sve pet.

Worthaur
20-09-2008, 13:18
http://www.imagesforme.com/out.php/t160455_WorthaurM001.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/160455_WorthaurM001.jpg)

Ne kuzim na koju foru ja uspijem bit medju najboljima po dmg a igram sa sword + shield =/

Arbiter of Change
20-09-2008, 14:33
Btw, ja recimo kada sam u Scenariju, sto se tice preformanca, prvo sve je super, onda sam skuzio svaki puta kada ja ili bilo tko drugi summona turret, kado mi zalaga, ne razumijem zasto, vjerujem da je to do servera i da ce se to sa vremenom sve izbalansirati? Nije mi jasno jer, recimo dode BW, a on ima ogromne AOE effecte i kad to gruva sve pet, i onda summonam turret i zalaga mi gadno i cim se stvori dalje opet sve pet.
Looking forward to hearing from ya.
Da, to se i meni događa iako nisam direktno povezao sa turretima, ali možda je zbog toga kad pogledam sada (znam da je na Dwarfy strani uvijek gomila Engia).

@Worthaur:
Drugi su loši? :)
Inače, ja ću sa svojim SM-om neko vrijeme prakticirati 2H borbu... eventualno nositi kasnije rezervnu dasku za tankanja u PQ-ima.

AVGstar
20-09-2008, 15:21
kolki je ping ako imate 2mb/256 net speed?

ssalG
20-09-2008, 20:57
Znam u cemu ti je problem. Prvo, odes na war-europe.com. Prva dva taba sa lijeve strane stranice su ti "Register" i "Code".
1. Moras se "Register" na njihovoj stranici
2. Login i Password koji koristis tijekom "Register" ce ti biti login i password za igru
3. Kada zavrsis sa "Register" dobit ces mail, odes i potvrdis
4. Odes na "Code" upises Login i Pass koji si koristio tijekom "Register", koje ces koristiti za login u igru
5. Pricekas minutu, odes potvrdis na mail, to je to :)

Nisi ti baš skužio u čemu je problem, ja i idem na "Register" na njihovoj stranici, ali me kada idem potvrditi da su podatci koje sam upisao točni on me vrati na prethodni dio registracije tvrdeći da je captcha (koju je on već bio prihvatio na tom dijelu registracije) koju sam upisao netočna.
Rješenje sam našao na "Warhammer Alliance" forumima, izgleda da dio ljudi mora obaviti registraciju preko Firefoxa, mene sa Operom i IE nikako nije puštalo da obavim registraciju, dok sa Firefoxom nisam imao nikakvih problema.

@AVGstar
Mislim da nebi trebao imati nikakav problem sa pingom.

prcko
20-09-2008, 23:41
kolki je ping ako imate 2mb/256 net speed?
Minimalan,igrat ceš ko beba,al više je vaznije kakav komp imaš jer ak ti je komp slab ko mrav brzina neta ti niš ne vrijedi

ssalG
21-09-2008, 00:32
Kako se uključuje AA, nemogu to pronaći nigdje u opcijama :( ?

Kazo
21-09-2008, 08:59
Kako se uključuje AA, nemogu to pronaći nigdje u opcijama :( ?


Ako imas Nvidijinu graficku, prisilis ga u Nvidijinom control panelu.
I zao mi je sto nisam bio od pomoci tamo iza.

Have fun!

Arbiter of Change
21-09-2008, 15:31
Što sam danas digao od random protivnika u PQ-u, i to sam čak rollao protiv 4 druga WP-a, nisam mogao vjerovati;

http://img227.imageshack.us/img227/5348/65516112jm5.jpg

Worthaur
22-09-2008, 13:54
Gz : )


http://www.wardb.com/profile.aspx?id=25741

Kazo
22-09-2008, 14:36
Što sam danas digao od random protivnika u PQ-u, i to sam čak rollao protiv 4 druga WP-a, nisam mogao vjerovati;

Gadeee sretni!!! :D Cestitam!!! Mogo si cijelog lika pokazati da vidimo kako izgledaju :wink: !

Arbiter of Change
22-09-2008, 14:37
Eh da, profili:
http://www.wardb.com/profile.aspx?id=39968
http://www.wardb.com/profile.aspx?id=39817
http://www.wardb.com/profile.aspx?id=37809

Evo Kazo profil, tamo možeš vidjeti sve (nabavi i ti to, nešto kao Armory za WoW). Izgledaju kao običan shoulders komad, to me razočaralo.

2slow
22-09-2008, 14:39
So far so good. Svidja mi se zasada iako sam trenutacno tek lvl 5 SW.
Imam pitanje u vezi guildova. Zapravo kakva je razlika u guildu od solo playa, idete skupa po questovima, ili PQ, ili RvR?
Molio bih par informacija oko toga tako da znam dal da se prijavim u neki... (prihvacam prijedloge:-))
S napomenom da nisam on vise od cca 10h tjedno. RL i te spike...
Dali ce mi bit jos zabavnije u guildu i kako prihvacaju casual clanove? :P

Arbiter of Change
22-09-2008, 14:43
Guildovi su ti ovdje kao i u svakom MMO, bar na površini. Sigurna ekipa s kojom možeš ići questati ili PQ-ati, itd. Ali razlikuje se od drugih po tome što ovdje gilde vrše napade na keepse, levelaju se i druge stvari. Ima čitavo poglavlje samo o gildama negdje na službenoj stranici pa vidi tamo. :)

AVGstar
22-09-2008, 16:59
kolki je ping ako imate 2mb/256 net speed?
Minimalan,igrat ceš ko beba,al više je vaznije kakav komp imaš jer ak ti je komp slab ko mrav brzina neta ti niš ne vrijedi
imam dobar komp duo core 512mb samo rame treba upgrade(1gb zasada) i thx za info ^^

Arbiter of Change
22-09-2008, 18:01
Meznuo jedne rare rukavice za Johanesa i posjetio Altdorf AH... svi sa parama (i bez) - OBAVEZNO posjetiti AH. Našao sam jedne zgodne čizme i stavio bid na neke stvari (jedino izgleda nema ikone za to kad imaš poštu, ili meni promakla). Ako ne možete naći, provjerite koji su vam minimap filteri upaljeni/ugašeni (mali kvadrat ispod minimape)

2slow
23-09-2008, 09:22
kloniraju nam server, ostajemo na starom ili?

Karak Hirn will be cloned to Yvresse

Arbiter of Change
23-09-2008, 11:53
Ja ostajem na starom, nemam se nekog razloga seliti... i jučer sam 1. put čekao nekih 5 minuta u redu za upad.

I usput, ako niste otišli još u Altdorf obavezno idite - skoro sam napunio 11. rank samo tamo, a i dobro se zaradi questovima (skoro 2 golda sam skupio)... i ono, AH je tamo.

LukA33
23-09-2008, 15:12
jel ima ova igra pretplatu ili je free ko Guild Wars

prcko
23-09-2008, 15:20
jel ima ova igra pretplatu ili je free ko Guild Wars
Igra ima pretplatu,da nema pretplate rijetko bi dobivali updejtove od mytica,meni pretplata paše :)
Anyway ja moram malo usporit sad cu 16 lvl,necu zurit kad još niko ne igra t3 dio

Arbiter of Change
23-09-2008, 19:24
kloniraju nam server, ostajemo na starom ili?
Karak Hirn will be cloned to Yvresse
Nemam edit pa ne mogu srediti prijašnji post, ali vjerojatno ću taj clone server koristiti za Destro stranu... ako se ikada odlučim igrati s njom.

2slow
24-09-2008, 06:51
O ja se sad saltam na destruction! Cura mi pocinje igrat kao Disciple of Kain, pa cu ja upregnut Black Orca ili Chosena... :) .
Volim vise bit underdog, al otpocetka sam htio biti "destruktivac" u ovoj igri... :evil:

ps. jel se samo meni cini da je patch nakon installa bezobrazno velik? Preko 800mb?! Cmonnnn :hangin:

Arbiter of Change
24-09-2008, 14:00
Mrš, Destro bando. Ali ako je zbog cure onda OK. :P
Velik ti je patch jer je igra uvelika bila updejtana od vremena kad su igre izašle sa trake, tako da je OB verzija u biti bila novija od one iz kutije.

Empe Tri
24-09-2008, 15:48
oni koji imaju OB verziju nemoraju instalirat igru ponovo ;)
meni radi sve normalno :D

btw. na kojim se serverima igra, na kojoj ste vi sa order-a a na kojoj ste vi sa destruction-a ?

Chieftain
24-09-2008, 16:37
e dajte napisite kak se ko zove... ja sam na destro strani i zovem se Gepik, Shaman... tak da se mozemo medusobno razgovarat i obavit koji PQ ili Scenario, a i vi na order da znam koga cu ownati ;D

Arbiter of Change
24-09-2008, 16:39
A jeste, sve je postano kroz prijašnje stranice (stavio sam linkove na profile mojih likova), a server je Karak Hirn.

Morph_OS
24-09-2008, 18:55
Naravno..idemo na "pobjednicku" stranu.

Ako idete ...budite barem frajeri i odite tamo gdje ima vise ordera, a ne tu ko neke p. uzivati u mnogobrojnosti svoje strane. :boohoo:

ssalG
24-09-2008, 20:12
Na Karak Hirn-u Destro strana redovito gubi, čak i u Empire vs. Chaos sukobu gdje Empire nema tank klase.

P.S.: Gytrash, Witch Hunter

Arbiter of Change
24-09-2008, 20:36
Isse, šta nas je Destro razvalio sada (70:500) u Gates of Ekrund scenariju nakon što je Order dominirao nekih ~10 partija... i odmah je štekalo na post-scenario ekranu. :)

2 screensa mojih još ranih likova:
http://img261.imageshack.us/img261/8976/war2008092422050529sp4.th.jpg (http://img261.imageshack.us/my.php?image=war2008092422050529sp4.jpg)http://img261.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)
http://img124.imageshack.us/img124/2031/war2008092422084123ue9.th.jpg (http://img124.imageshack.us/my.php?image=war2008092422084123ue9.jpg)http://img124.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

Morph_OS
25-09-2008, 07:28
Juce sam se izivcirao u keepu-u..
40-40 ljudi...istjeramo zerga
40-60 ljudi.. opet ga istjeramo
40-8? ljudi..jos ga drzimo no oni imaju prizemlje..
20-1??..pao keep

Kad smo isli osvajati..nas 100 njih isto tako...lag da poludis.
Mozete misliti kako bi bilo da se 200 ljudi nakupi u sobi od 115kvadrata :)

Chappi
25-09-2008, 09:09
Pozdrav,imama par pitanja u vezi igre...Sigurno su vec negdje odgovorena ali mi se neda trazit.

1.Gdje mogu kupit igru po najpovoljnijoj cijeni
2.Treba li se plaćat pretplata kao u wow-u ili jednom je kupis i igras koliko oces kao u guild warsu
3.Jeli zabavna kao sto neki kazu
4.Isplati li je je kupit?

Morph_OS
25-09-2008, 09:12
1. preko neta..no morat ces cekati par dana
2.placa se
3.bolesno zarazna :)
4.sigurno

Chappi
25-09-2008, 09:16
1. preko neta..no morat ces cekati par dana
2.placa se
3.bolesno zarazna :)
4.sigurno

A jebiga onda.A se moze skinut di igra i vidit free trial kao u wow-u?

Dr. Kam
25-09-2008, 10:04
Prerano je za trial još, i sam razmišljam da je kupim... Tamna strana me vuče... Fuck off Mr. Vader!!!!

Prvo da se opet malo u faks ufuram, pa ćemo vidit :D

Morph_OS
25-09-2008, 10:05
Neznam...mozda ima guest keyeva il nest slicno..provjeri na netu.

Arbiter of Change
25-09-2008, 10:29
Koliko ja znam nema nikakav trial ni buddy keys (pusti ti to, mi smo u SE kutiji dobili 3 razglednice... HA!), bar ne za sada naravno. Ono što je meni vjerojatno najovisnije u igri su scenariji, posebno Dwarf vs. Orcs... nema boljeg osjećaja kad si jedan od Engija i dereš po zelenoj rulji sa svojom vjernom tanđarom. :)

Morph_OS
25-09-2008, 10:36
Ja vise volim kada zergovi stoje na vratima keepa i kada aoe skill opizdi 7-8 njih po 700-800dmg :D

Kazo
25-09-2008, 11:49
Koliko ja znam nema nikakav trial ni buddy keys (pusti ti to, mi smo u SE kutiji dobili 3 razglednice... HA!), bar ne za sada naravno. Ono što je meni vjerojatno najovisnije u igri su scenariji, posebno Dwarf vs. Orcs... nema boljeg osjećaja kad si jedan od Engija i dereš po zelenoj rulji sa svojom vjernom tanđarom. :)


Amen!! :D

Rang€r
25-09-2008, 16:51
Ja vise volim kada zergovi stoje na vratima keepa i kada aoe skill opizdi 7-8 njih po 700-800dmg :D

šta bi ovdje trebalo značit zergovi? :|

Arbiter of Change
25-09-2008, 20:14
To ti se koristi kad neprijatelj navali na tebe u pozamašno većem broju (ovdje kad Destro navali na Order igrače, čini se). Inače, to je jedan od 2 pojma koja smo naučili iz Blizzardovih igara... drugi je naravno Boomkin. :)

Yay, Johanes level 12... sad ništa od Nordenwatcha više i treba ići u Troll's Country (bar sam dignuo jednu rare macu sa AH-sa).

Worthaur
25-09-2008, 23:00
Woot kupio mount ^^
Arbiter, odi u dwarf t2 scenarij, dosta expa i renowna se dobiva i brz je scenarij, ja sam max 10min bio u njemu, a par puta smo znali zavrsit i za 5 - 6min : ))

Arbiter of Change
27-09-2008, 11:21
To isto kao i onaj Welcome to Troll Country PQ... navala igrača da je za nepovjerovati (tamo sam čak i meznuo jednu zlatnu vreću). No dobro, izgleda da smo svi zauzeti igranjem pa nitko nema vremena za postanje. :)

ssalG
28-09-2008, 05:25
Trebao bi jedan mi odgovor od nekoga je uzeo Apothecary kao crafting skill.
Koliko jaki healing potioni se mogu raditi sa Apothecary skillom, jer ono što se nalazi na AH je daleko inferiornije od onoga što dropaju mobovi (jest da rijetko dropaju, ali ih i netrebaš koristiti tako često) dok ono što je imalo bolje dođe po 5 golda.

Worthaur
28-09-2008, 22:39
http://www.imagesforme.com/show.php/169 ... urM046.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/169212_WorthaurM046.jpg)
WAR mi je svakim danom zabavniji :p


R23
RR20

Arbiter of Change
29-09-2008, 09:26
Trebao bi jedan mi odgovor od nekoga je uzeo Apothecary kao crafting skill.
Koliko jaki healing potioni se mogu raditi sa Apothecary skillom, jer ono što se nalazi na AH je daleko inferiornije od onoga što dropaju mobovi (jest da rijetko dropaju, ali ih i netrebaš koristiti tako često) dok ono što je imalo bolje dođe po 5 golda.
Imam Alkemiju, ali nisam je levelao (craftsi su trenutno previše zamorni) tako da ti ne mogu reći, premda dobar dio potionsa možeš dobiti iz PQ-a (bar ja dobijam) ili od neprijateljskih igrača. Ja pretpostavljam da će Alkemija biti dobar kad trebaš customizato potion ili napraviti neki specifični koji je samo craftingom dobavljiv.

btw, jesam ja jedini kojem štekaj kao bolesno u Altdorf kanalizaciji kod onih vodopada? Skoro mi je ekipa krepala jer sam dobijao doslovno ~1FPS kad sam gledao kako voda pada (ostatak sewersa sam prošao gledajući u pod).

Lijepo Worthaure, moj je WP trenutno rank 16, a RR samo 10... preloša je ekipa koja vrti Troll's Crossing (čitaj glupa, toliko da se niti ne sjete usporiti nosioca pacifiera) tako da bi vjerojatno trebao otputovati kod Dwarfova ili Elfova i probati njihove scenarije.

Worthaur
29-09-2008, 11:17
A ono, sa dobrim premadeom vecinu scenarija dobijes, pugovi su zakurac

Empe Tri
29-09-2008, 15:53
btw, jesam ja jedini kojem štekaj kao bolesno u Altdorf kanalizaciji kod onih vodopada? Skoro mi je ekipa krepala jer sam dobijao doslovno ~1FPS kad sam gledao kako voda pada (ostatak sewersa sam prošao gledajući u pod).


brijem da je svima tako meni je fps bio oko 12-17 8) ... uglavnom citao sam bas neki dan nemogu se sjetit gdje da se neki ljudi zale radi toga :P

Morph_OS
29-09-2008, 18:47
Mene keep siege, a i scenariji ubijaju u pojam..fps padne ajoj.
A kada su borbe 100-100...to i nemoram ista pokusavati..mogu samo ostavit upaljen komp...pricekat da se odsteka i nastaviti s pve questovima.

Dr. Kam
29-09-2008, 21:34
Nema u Algoritmu ni u Crovortexu, moram reći da je "zov divljine" jak :D

Zna itko kada dolazi nova pošiljka ?

Paske
29-09-2008, 21:44
Nema u Algoritmu ni u Crovortexu, moram reći da je "zov divljine" jak :D

Zna itko kada dolazi nova pošiljka ?
Trebalo bi u sljedećih 7 dana.

Prokleta igra ... nemrem prestat.

Prokleti Warthaur kaj nam sve epixe rolla :rotfl: :thumbs2:

ssalG
29-09-2008, 22:14
Mene keep siege, a i scenariji ubijaju u pojam..fps padne ajoj.
A kada su borbe 100-100...to i nemoram ista pokusavati..mogu samo ostavit upaljen komp...pricekat da se odsteka i nastaviti s pve questovima.


U borbama 100 protiv 100 možeš imati kompjuter od 15000 kuna i sve na minimun pa bi opet bio sretan ako bi dobio 5 fps.

Arbiter of Change
30-09-2008, 00:09
Rasturali malo po PQ-ima u Shadowlandsu i nas nekoliko se dodalo u Friends listu... izvanredna ekipa svih vrsta, samo nijedan DPS i zbog toga nismo uspjeli završiti jedan PQ - isteklo nam vrijeme prije nego li smo dotukli bossa.

prcko
30-09-2008, 00:12
Omg ovo baš nisam ocekivao,al sam sad presretan.Kao prvo war je dobio brojku od pola milijuna aktiviranih accuntova,a Reviewsi na svim stranicama luduju:
Gamespy:5/5
"Warhammer Online: Age of Reckoning has hit the ground running with one of the best MMO experiences we've had in a long time."
"Warhammer Online has had the smoothest, most complete MMO launch we've ever seen."
The Hachiko:4,5/5
It's been a long time coming, but in the end Mythic has delivered and brought one hell of a MMORPG to the market. It's got an interesting lore, plenty of careers to fit your play style, lots of quests, and a PvP system that has no equal in my eyes. Warhammer Online is a truly captivating game and an amazing achievement. The game isn't 100% perfection just yet, but with a little tweaking through patches it could certainly reach it. I started this review out by saying how much competition Warhammer Online will be facing, but it's easy to see Mythic won't go down without swinging a few punches as they strive to be the best.
GamesRadar:9/10
You'll love

* PvE and PvP in harmony
* Not a WoW clone
* Quite user-friendly
CheatCode:9,7/10
If MMOs are what you enjoy, Warhammer Online is one of the best on the market. It may not have a new combat system built from the ground up, or flashy next-generation graphics, but its success without those two elements is a feat in its own right.
GameFocus:9,4/10
Its WARHAMMER!!!!
+ Took the best RvR from Dark Age of Camelot and brought it into Warhammer
+ Game runs very stable and at a very high frame rate
+ Very stable game, never crashes
+ Once the game pace picks up, it becomes very fun and well designed
+ Great level design work for most of the game
+ Audio is well done but we need more voice work
+ Public quests are fantastic
+ General quests are great
+ You can solo and still contribute to the side you have chosen
+ Mini-Games (shoot the scorpion/ballista or cannon) are fun, but a bit too basic
+ Some very funny moments from launching yourself to the top of a castle via a catapult to exploring a tower with your friends, the game has plenty
+ You do not level super fast and hit the end game in a few days like oh so many newer MMORPGs
+ Achievements, bragging rights, titles, detailed in game book, great map, UI editor and so many more cool and wonderful things about the game.
+ Launch was very stable and any bugs are killed very quickly
X-Play:5/5
WAR is probably going to be a really awesome game. The deciding factor for each player is not going to be whether you are into Warhammer, but rather whether you like PvP/RvR. That said, Public Quests are some of the most fun I've had in PvE, and, as I mentioned, crafting feels a lot more like an alternate activity than just something else to grind. An important test will be what happens to the population when Wrath of the Lich King launches in November, but as of right now (assuming they really have licked the random crashing bugs) WAR is the MMO place to be, so roll yourself a char and bring on da WAAAGH!!

Sad još cekamo Ign da vidimo šta ce rec :)

Morph_OS
30-09-2008, 08:23
Nema u Algoritmu ni u Crovortexu, moram reći da je "zov divljine" jak :D

Zna itko kada dolazi nova pošiljka ?
Trebalo bi u sljedećih 7 dana.

Prokleta igra ... nemrem prestat.

Prokleti Warthaur kaj nam sve epixe rolla :rotfl: :thumbs2:

To je hax..... :rotfl:


Mene keep siege, a i scenariji ubijaju u pojam..fps padne ajoj.
A kada su borbe 100-100...to i nemoram ista pokusavati..mogu samo ostavit upaljen komp...pricekat da se odsteka i nastaviti s pve questovima.


U borbama 100 protiv 100 možeš imati kompjuter od 15000 kuna i sve na minimun pa bi opet bio sretan ako bi dobio 5 fps.

Vjerujem :hangin:

Empe Tri
30-09-2008, 08:37
super, super..... ljepo za cut tako nesto :D

uglavnom odlucio sam napokon sta cu igrat, kad kupim igru 8) (sad igram na frendovom acc)
Emo Look Elfa - DoK :P

definitivno naj klasa mos radit dobar dmg+ sto se bufas i hilas, imam po 50+ kilova svaki put u onim scenarijima :D jucer tj. u 4 sam imao 72 killa i napravio dmg oko 20k + hilanja 15k n sebi i umro sam 4 puta, a tek sam lvl 11 8)

ooooj haaaaa jedva cekam da uzmem igru... treba cekat jos 5-6 dana da dobijem lovu... ajme majko ko ce izdrzat.... aaaa idem banku opljackat :killyou: :D

Saminho
30-09-2008, 12:59
Znam da je pay2play ali moram samo pitat jel ima bilo kakav drugi način za plaćanje osim kreditne kartice i da li ima kakav free trial da vidim da li se isplati kupiti igricu?

Arbiter of Change
30-09-2008, 13:07
Triala nema još (nije mjesec prošao da je igra izašla), a time cardsi su potvrđeni tako da se ne moraš brinuti zbog toga.

@Empe Tri:
Ako si na Karak-Hirnu vidimo se preko nišana obavezno jer su DoK vjerojatno jedini pravi izazov mom WP-u budući da su mirror klase. :)

Saminho
30-09-2008, 13:13
sry što sam dosadan ali gdje mogu kupit game time card

2slow
30-09-2008, 14:11
Isto gdje se prodaje igra, u Zg mislim da imas u algoritmu, a imas i u megastore profile-u tam u prolazu prema kinu Europi od Algoritma... mislim da je Bogovićeva?
Ps. tamo sam ja i kupio WAR jer su u algoritmu sve rasprodali.

Saminho
30-09-2008, 16:02
Isto gdje se prodaje igra, u Zg mislim da imas u algoritmu, a imas i u megastore profile-u tam u prolazu prema kinu Europi od Algoritma... mislim da je Bogovićeva?
Ps. tamo sam ja i kupio WAR jer su u algoritmu sve rasprodali.

thx pokušat ću nabavit što prije :pray:

Arbiter of Change
30-09-2008, 20:03
Evo konačno su i ovo napravili:

Greetings!

Your feedback is very important to us and it’s always our goal to make your play experience an even more enjoyable one.

In response to popular demand, you’ll now be able to queue for all of the scenarios available in your current tier, across all three pairings. For instance, if you’re in Nordland, you can queue for the Nordenwatch scenario as usual. You can also queue up for Khaine’s Embrace (the Tier 1 scenario in the High Elf vs. Dark Elf pairing) and the Gates of Ekrund (the Tier 1 scenario on the Dwarf vs. Greenskin pairing), all without leaving Nordland. No travel is required at all; just click the WAR symbol on your interface as you normally would, and use the arrows at the top of the window to scroll through the different scenarios.

We know many have been waiting for this feature and we have a lot more great additions coming on the horizon. We look forward to your continued feedback as we work to take WAR to the next level…WAAAGH!!!
It nice. :)

Ementaler
30-09-2008, 21:20
Evo i HCL-ove recenzije:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=273&select=18

...isto vrlo pozitivna ;)

Empe Tri
30-09-2008, 21:28
@Empe Tri:
Ako si na Karak-Hirnu vidimo se preko nišana obavezno jer su DoK vjerojatno jedini pravi izazov mom WP-u budući da su mirror klase. :)

trenutno sam na Karak-Vlag ili kako vec al kad kupim acc idem s ovim svojima na neki eng server jedini koji pocinje sa C... neznam tocno :D
tamo na Karak Vlag sam otisao jer je bilo manje ljudi na destro strani al sad je negdje podjednako :P a ovaj tvoj gore je uvjek pun nemos uc na njega xD

al ova klasa mi je ono najbolja za sad vidjet cemo kasnije kad budem high lvl al brijem a ce bit dobra i dalje :D
ovdje na frendovom acc jos isprobavam klase tako da znam koju cu uzet kad budem kupio igru i za sad mi je naj ova s kojom igram... na ovom acc od frenda sam mu lvl-ao oko 6-7 likova na 15+ lvl samo da isprobam klase i kao sto sam rekao najbolja klasa za sad mi se cini DoK

al opet nisam siguran 100% da cu s njom igrat jer imam jos par klasa koje me zanimaju za isprobat xD

nista idem spavat, moram radit sutra... to mi je 1. dan da idem radit nakon duuuuuge stanke od 8 mjeseci (bolovanje) :D

prcko
01-10-2008, 10:32
Ljudi imam dojavu o 2 collector editiona koji nisu kupljeni.Ja uzimam jedan i ostaje jedan.599kn je colectors,znaci ko nema igru eto moze dobit collectors koji je vec ionako sav rasprodan :)
Oba 2 kolektorsa se još uvijek cuvaju i nece bit u prodaji pa mi se zainteresirani javite na PM da se nadjemo i da preuzme onaj tko ga zeli :)
Područje Zagreba

Empe Tri
01-10-2008, 13:27
samo jedan mali info sta sve dodje u collectors ed. ?

prcko
01-10-2008, 13:31
Sve i svašta najbolje bi bilo da posjetiš warhammeronline sluzbeni site,neznam ni ja šta sve,al fkt gro stvari :)

Arbiter of Change
01-10-2008, 14:07
samo jedan mali info sta sve dodje u collectors ed. ?
Ono što je najvažnije;
- unique lice za svaku rasu
- nekoliko CE unique questova
- 1 very rare CE predmet
- neobojana i rastavljena figura

I da, Crovortex od jučer prodaje WAR Prepaid kartice (nakon mog upita, samo da se pohvalim). :)

Empe Tri
01-10-2008, 14:38
hehe... hvala, nis posebno u ce kutiji :P

RayDX
01-10-2008, 14:54
Evo i HCL-ove recenzije:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=273&select=18

...isto vrlo pozitivna ;)

Aha...

http://www.hcl.hr/galerija.php?select=0&TekstID=714

A ovo je? Prejak sajt.
Stalno reklamiraš taj HCL, je l' imate sajber cure isto? Ili bolje da kažem... Dečke?

Samo malo, da se ja ne obrukam...
search.php?author_id=164&sr=posts (http://pcplay.hr/forum/search.php?author_id=164&sr=posts)
Je l' Ementaler bot možda? :P

Cthulhu
01-10-2008, 15:09
Evo i HCL-ove recenzije:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=273&select=18

...isto vrlo pozitivna ;)

Aha...

http://www.hcl.hr/galerija.php?select=0&TekstID=714

A ovo je? Prejak sajt.
Stalno reklamiraš taj HCL, je l' imate sajber cure isto? Ili bolje da kažem... Dečke?

Samo malo, da se ja ne obrukam...
search.php?author_id=164&sr=posts (http://pcplay.hr/forum/search.php?author_id=164&sr=posts)
Je l' Ementaler bot možda? :P

slažem se,definitivno nema potrebe za reklamiranjem,ali ovaj link što je raydx stavio...
definitivno to nisam morao vidit.raydx,platit ćeš mi za ovo...

sjenka
01-10-2008, 15:26
Dobri dan dobri ljudi ^^

Evo kao dugogodsnji igrac warhammera u svim oblicima kupio komp zbog ove igre.. i sada je nemam di kupiti.. zovem ko žuti dvaput dnevno Algoritam.. i nista..

Da li itko zna da li ima negdje jos igre na podrucju Zagreba a ako nema koje su mi mogucnosti kupovine online.. i kakva su vasa iskustva sa takvom vrstom kupovine uopce..

Lagano zivceki rade.. pa ako ima tko kakvu ideju. .help pliz ^^

Arbiter of Change
01-10-2008, 15:37
Ima Crovortex (http://www.crovortex.com/webshop/igra-4 ... oning.html (http://www.crovortex.com/webshop/igra-4051-Warhammer_Online_Age_Of_Reckoning.html)) i moguća je lagana isplata poduzećem ako naručiš kući (obavijest dođe i odeš na poštu sa parama te podigneš igru). Oni ti pakete obično pošalju na daljnju distribuciju odmah dan-dva nakon što potvrdiš narudžbu (kontaktiraju te mailom).

EDIT: Sad sam vidio da je nedostupno, moja greška.

Ementaler
01-10-2008, 17:12
Evo i HCL-ove recenzije:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=273&select=18

...isto vrlo pozitivna ;)

Aha...

http://www.hcl.hr/galerija.php?select=0&TekstID=714

A ovo je? Prejak sajt.
Stalno reklamiraš taj HCL, je l' imate sajber cure isto? Ili bolje da kažem... Dečke?

Samo malo, da se ja ne obrukam...
search.php?author_id=164&sr=posts (http://pcplay.hr/forum/search.php?author_id=164&sr=posts)
Je l' Ementaler bot možda? :P

Too late. :(

I da, ovo je win-win situacija, forumaši dobli link do prve hrvatske recenzije, oni koji nisu kupili igru imaju nešto još za pročitati o njoj i saznati više,a HCL dobio nekih 5 posjeta više ( od 3500 dnevnih posjeta, baš mi pun k znači reklama ovdje sa foruma e bravo ;) ). Al glavno da si ispao debil sa pijeskom u vagini. Keep up the good work!

Del@
01-10-2008, 17:38
kad se sjetim da su markanu srali da previse reklamira.... :(
:rotfl:

Empe Tri
01-10-2008, 18:24
@sjenka
Hobit - Rijeka :D

(znam da si iz zagreba al sta ti je 1h putovanja s autom)


BTW :
Moze mala pomoc :
e ljudi ima li neko jos mozda problema sa registracijom tj. sad game login pass-om user-om... ?
ovaj jedan frend je probao sve moguce i stalno mu govori da mu ne valja pass mjenjao ga je par puta i sve al nista nije uspio :P

ako zna netko, ili barem nekakav tip neka javi :D

hvala u naprijed ;) :friends:

2slow
02-10-2008, 07:49
Dobri dan dobri ljudi ^^

Evo kao dugogodsnji igrac warhammera u svim oblicima kupio komp zbog ove igre.. i sada je nemam di kupiti.. zovem ko žuti dvaput dnevno Algoritam.. i nista..

Da li itko zna da li ima negdje jos igre na podrucju Zagreba a ako nema koje su mi mogucnosti kupovine online.. i kakva su vasa iskustva sa takvom vrstom kupovine uopce..

Lagano zivceki rade.. pa ako ima tko kakvu ideju. .help pliz ^^

Kao sto sam vec napisao par postova iznad, kad nije bilo u algoritmu kupio sam u profile megastoru, u ZG, Bogovićeva 7 (blizu algoritma). Tamo ih je bilo, a imaju i GTC. (bar su imali).

Inace dobio sam svoj prvi morale ability sa SW (point blank) :killyou: . I prezadovljan sam, opalim u tenka koji mi prilazi :kill: , a on odleti 20-tak metara :pray: :D .
Sve mi se vise i vise svidja...

2slow
02-10-2008, 07:52
@sjenka
Hobit - Rijeka :D

(znam da si iz zagreba al sta ti je 1h putovanja s autom)


BTW :
Moze mala pomoc :
e ljudi ima li neko jos mozda problema sa registracijom tj. sad game login pass-om user-om... ?
ovaj jedan frend je probao sve moguce i stalno mu govori da mu ne valja pass mjenjao ga je par puta i sve al nista nije uspio :P

ako zna netko, ili barem nekakav tip neka javi :D

hvala u naprijed ;) :friends:

pass ti je malo zeznut. Sjecam se da sam ga htio mijenjat, pa sam uporno pokusavao-krivo... Moras u passu imat 2 broja između ostalog (ne koristit čć i standardne spike)... I onda je proradilo.

HrcaPrca
02-10-2008, 08:53
Probudih se ja danas kada ocu zapalit war, a ono evo errora. Isto kao i ovom:

http://www.gamespot.com/pc/rpg/warhamme ... pid=520538 (http://www.gamespot.com/pc/rpg/warhammeronline/show_msgs.php?topic_id=m-1-45661317&pid=520538)

Ja imam ovo "The patch client was unable to retrieve the file [Patcher.prod.sig]......". Samo sto meni restart ne pomaže. Ideje??

RayDX
02-10-2008, 09:23
Evo i HCL-ove recenzije:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=273&select=18

...isto vrlo pozitivna ;)

Aha...

http://www.hcl.hr/galerija.php?select=0&TekstID=714

A ovo je? Prejak sajt.
Stalno reklamiraš taj HCL, je l' imate sajber cure isto? Ili bolje da kažem... Dečke?

Samo malo, da se ja ne obrukam...
search.php?author_id=164&sr=posts (http://pcplay.hr/forum/search.php?author_id=164&sr=posts)
Je l' Ementaler bot možda? :P

Too late. :(

I da, ovo je win-win situacija, forumaši dobli link do prve hrvatske recenzije, oni koji nisu kupili igru imaju nešto još za pročitati o njoj i saznati više,a HCL dobio nekih 5 posjeta više ( od 3500 dnevnih posjeta, baš mi pun k znači reklama ovdje sa foruma e bravo ;) ). Al glavno da si ispao debil sa pijeskom u vagini. Keep up the good work!

ja debil? aha, dobro.

Arbiter of Change
02-10-2008, 11:48
Inace dobio sam svoj prvi morale ability sa SW (point blank) :killyou: . I prezadovljan sam, opalim u tenka koji mi prilazi :kill: , a on odleti 20-tak metara :pray: :D .
Sve mi se vise i vise svidja...
Nešto od mene jer također imam point blank sa Engineerom: nemoj ga koristiti kad je neprijatelj već pri smrti i kad izgleda da ćemo ga definitivno srediti (iznenadio bi se da čuješ koliko sam ljudi vidio koji upravo to rade i onda još niti ne odbace neprijatelja dobro da ga pad ubije).

@HrcaPrca:
Vjerojatno je nešto do GOA-e. Obično valja pričekati.

HrcaPrca
02-10-2008, 12:17
Ma skuzio sam. Citao sam malo forume. Al bilo bi fino od njih da objave nesto.
A vidim da sada jesu.
Moj dwarfic je nestrpljiv. "Go kill more orcs"

sjenka
02-10-2008, 15:43
@ Empe Tri

Puno hvala, stvarno.. nazvao Hobit i narucio dva primjerka.. poslat ce odmah.. tako da je do sutra ujutro kod mene.. i igra se :) joj bash me neka sreca copila..

Jel igrate svi na istom serveru ili s te rastrkani svuda.. nas dva kompica planiramo na order otic.. ikakve preporuke :)

Arbiter of Change
02-10-2008, 15:58
Ako ćeš Order dođi na Karak-Hirn jer smo tu većinom svi koji smo Order (ono, nitko ne zna onog drugog naravno) i nemamo problema sa redovima (ja sam jedanput najviše iskusio čekanje od 8 minuta, i to baš samo jedanput). Samo Destruction igrači imaju problema sa redovima, ali tako je i na većini servera u večernjim satima.

Arbiter of Change
02-10-2008, 17:37
Prokleti edit... inače, informacije iz novog patcha:
http://herald.warhammeronline.com/warhe ... war?id=338 (http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=338)

Empe Tri
02-10-2008, 19:32
ovdje iz rijeke nas 3 i iz zagreba jedno 5-6 igramo na ENG serveru jedini koji pocinje sa C.. za pocetak cemo napravit guild i trenutno smo svi na TS-u, a i ekipu znam jos od prije tako da cu ostat s njima i igramo na destro strani.... ja jos ne jer trenutno nemam love za igru al planiram pocet sljedeci tjedan :D
sad trenutno igram na frendovom acc sa DoK-om lvl-am pomali i gledam sta ta klasa sve nudi nekako mi se cini prejebena :P

Chieftain
02-10-2008, 20:12
Evo ja igram na destro strani na karak hirnu, klasa sorcer i trenutno sam 12lvl(nikak se nisam mogao odlucit kaj cu igrat pa sam rerollao), ime Sulik pa ako ko jos igra ili namjerava slobodno me pozove u party pa da neki scenario odigramo ili neki PQ :thumbs2:... i dali ko zna kad dolaze ove 4 klase koje su izbacili?

Arbiter of Change
02-10-2008, 20:30
Vrata Ordera su ti sada zauvijek zatvorena na Karak-Hirnu. :P

Sudeći prema najnovijim informacijama, Mythic misli vratiti NEŠTO izrezanog sadržaja kroz/nakon iduća 4 mjeseca. Što? To ne znamo, ali ja se tajno nadam da će se KotBS vratiti čim prije. Inače, najviše volim hammerati Sorcere/ice tako da no hard feelings ako se ikada sretnemo (Johanes, btw).

ssalG
03-10-2008, 00:19
Empire vs. Chaos Tier 2 na Karak-Hirnu je katastrofa, odnos Destructiona i Ordera rijetko kad ide ispod 3 naprema 1.
Ako stvarno imamo sreće i nekako uspijemo osvojimo Keep možemo ga zadržati jedno 15 minuta (koliko je dugo imun na napade nakon što ga se osvoji), nakon čega destro napravi jedan mali zerg i ubije i nas i Keep Lorda.

Morph_OS
03-10-2008, 07:07
Omjer cijelog servera je negdje 2:3 . Prije je bio puno veci za destro no igraci su odustali zbog que-a.....posto im que traje nekih 5-30 min..sta da rade...ubiju dosadu i odu na keep. I onda se deru Waagh i sl. Ukoliko se nasi nadu u blizini i obrane keep onda se ponasaju ko angry german kidovi :rotfl:

2slow
03-10-2008, 07:11
Nemam bas previse vremena za igru, pa hrpu toga neznam. Npr. kak doc do tog keepa? Znam samo za onaj join scenario (khain), gdje se mlatimo sa Destro stranom na otvorenom za kontrolu one 2 zastave.
Di je keep?