PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warhammer Online: Age of Reckoning



Stranica : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Worthaur
11-06-2008, 15:55
When I first log on to WAR the first thing that comes to mind is WAAAAAAAAAARRRRRRR.

Why you may ask? It's the atmosphere.

When I logged in to Greenskins I saw a dwarf castle of some sort right away. I saw cannons shooting from the dwarf castle and smoke coming out of the cannons. I heard war drums. I saw some tourches and fire at a grenskin camp nearby.

The music was not a intro music but was really giving the feel as the war is really near.

The first quest was to go kill dwarfs and not go kill some random mob or pick flowers.

Then as soon as I stepped into the world the tome of knowledge popped up saying "chapter 1" and I could read about what the hell is going on. I immidiately felt the hate towards dwarfs and from there the adventure began.

The feel that they give which is awesome is WAAAAAGHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LET ME KILL EM ALL, DONT HOLD ME BACK!!!!!!!!!!!

I mean in WoW I felt "ohh.. cool world. Let me look around a bit in this nice village. Nice flowers. Oh and there is a skeleton walking around with an arrow in his head (undead starting area), cool.".

In WAR I within 30 seconds felt "WAAAAAAAGHHHHHHHH KILL EM... KILL EM ALL!!!!!!!!!!"

^^

Arbiter of Change
11-06-2008, 22:23
Nadam se da su lokalni moderatori svjesni činjenice da je Warhammer Online Closed Beta pod NDA zaštitom i da je otkrivanje bilo kakvih informacija iz same bete zabranjeno?

@axe_wild:
Znam ja za te spike koje kruže i to sve, ali ničemu ja ne vjerujem dok ekipa ne izda službene zahtjeve. :)

Worthaur
12-06-2008, 06:08
Nadam se da su lokalni moderatori svjesni činjenice da je Warhammer Online Closed Beta pod NDA zaštitom i da je otkrivanje bilo kakvih informacija iz same bete zabranjeno?

Zabranjeno je beta testerima otkrivat, sta ne? Ja nisam beta tester tak da me nema tko kaznit o.O

Arbiter of Change
12-06-2008, 20:18
Ma nisam mislio na sad neko kažnjavanje pojedinaca koji postaju, nego to da je otkrivanje bilo kakvih informacija iz bete (nebitno potječu li od igrača ili samo od nekog tko je čuo) zabranjeno. :)

ssalG
12-06-2008, 20:47
Pa baš i nije, dokle god ti nisi pristao na NDA ugovor ne postoji nikakav zakon kojim bi te se spriječilo da pričaš o onome što si čuo o beti.

Chieftain
12-06-2008, 22:01
ja mislim da to vrijedi samo za one koji su beta testeri, da nesmiju otkrivat kakva je beta, kak igra izgleda, davat screenshotove tj. nesmiju davat materijal iz igre.

Arbiter of Change
15-06-2008, 20:22
Đebo vraga, zaboravio ja na ovu temu. Iskreno ne znam budući da sam rijetko kad bio uključen u bilo što zaštićeno putem NDA pa se nisam ni informirao, ali to da sami sudionici bivaju ograničeni po pitanju objavljivanja sadržaja... nekako mi smrdi na propust pa mislim da nije tako na kraju.

Nego, ovih dana je bila prezentacija u Baltimore-u pa nekoliko filmića od tamo:
Q&A Presentation Part 1 (FWLNy6hPkvw)
Engineer Gameplay (GJeXeWkv7LQ)
Marader Gameplay (sp19ZjlJmXg)

Arbiter of Change
21-06-2008, 15:15
Znam da nitko ne voli double postah, ali mislim da je ovo video koji stvarno dobro prikazuje malo spominjani lighting engine, iako ni ovdje još nije do kraja dorađen... ne, obavezno - svi koji su do sada imali sumnje u WAR-ove grafičke sposobnosti obavezno pogledati.

http://youtube.com/watch?v=F33H9QPRH_U

prcko
23-06-2008, 14:56
Fak kasno sam pogledo ovaj link!
Arbiter,aj ak nadješ nešto slicno tome postaj

23-06-2008, 16:49
i love it then i brake it

Worthaur
26-06-2008, 13:40
http://pc.ign.com/dor/objects/748723/wa ... 62408.html (http://pc.ign.com/dor/objects/748723/warhammer-online/videos/warhammer_interview_062408.html)

Arbiter of Change
27-06-2008, 11:59
Ovomjesečni newsletter je stigao:
# Guild Standards - Video of the Month (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/herald/flash/2008-06_standards.html)
# Mongbat Guild - Video (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/flash/2008-06_mongbat.html)
# Paul's Video Blogs - June Edition (http://herald.warhammeronline.com/videoblog/blog2008.php)
# The Bastion Stair - Dungeon Sneak Peek (http://www.war-europe.com/#/specialfeat/?feat=bastionstair&lang=en)
# The Bastion Stair - Video (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/flash/2008-06_bastionstairs.html)
# Gates of Ekrund and Mourkain Temple - Scenarios 101 Part 6 (http://www.warhammeronline.com/specialfeatures/Scenarios_101_6.php)
# White Lion Grab Bag - Q&A (http://www.war-europe.com/#/grabbag/?lang=en&gbag=28)

Pudli
03-07-2008, 13:16
Prijavio sam se za beta...Samo kad izlazi igra ako tko zna??

Arbiter of Change
03-07-2008, 14:05
Na jesen, barem su takve trenutne najave.
Sretno sa betom, iako su neki ljudi u njoj već od samog početka pa ništa.

Pudli
03-07-2008, 17:47
ma to sam se onako bezveze prijavio...nadam se da ce bit bolja nego wow :)

prcko
03-07-2008, 18:17
Zašto nema nikakvih informacija o ovim beta testerima,ni slika,ni videa kaj se to dogadja.Kaj je zabranjeno to stavljat,ili kaj?

Worthaur
03-07-2008, 18:56
Ako vas zanima sta se dogadja u beti odite na ovaj link (http://betaleaks.com/forums/forumdisplay.php?f=19)
(nadam se da da smijem stavit link za tu stranicu o.O)

Pudli
03-07-2008, 19:07
Tnx za link,cini se igra ok...Nego ovi beta testeri sta su oni nju kupili ili su od nekud skinuli..Kako ta beta funkcionira :roll:

Worthaur
03-07-2008, 19:18
Jok, il su dobili pozivnice na nekim game eventima, sta vec, il su se regali na WAR sajt i tam ih izvukli...

Pudli
03-07-2008, 19:56
Jok, il su dobili pozivnice na nekim game eventima, sta vec, il su se regali na WAR sajt i tam ih izvukli...

Da znam alid kud im igra su je skinuli isli sto drugo??

Worthaur
03-07-2008, 20:00
Pa skinuli su

Arbiter of Change
03-07-2008, 22:43
Zašto nema nikakvih informacija o ovim beta testerima,ni slika,ni videa kaj se to dogadja.Kaj je zabranjeno to stavljat,ili kaj?
Zato i zato nije baš dobro da ovaj link ispod ostane budući da je beta pod NDA zaštitom od otkrivanja ikakvog sadržaja.

Worthaur
03-07-2008, 22:49
Navodno bi trebali maknut NDA kad pocne guild beta... Sad kolko je to istinito...

Karlo_from_Bjelovar
09-07-2008, 11:00
a el se jos uvijek moze prijavit za betu?

Worthaur
09-07-2008, 11:23
Može, al šanse da te izvuku su nikakve

prcko
09-07-2008, 18:16
Ja sam se prijavio još prvi dan kad je beta pocela i to tako da sam napravio 3 acc tak da imam vece šanse,al još dan danas nisam dobio poziv za betu.

Arbiter of Change
10-07-2008, 13:46
Zato jer navodno gledaju konfiguraciju čije si specse predao pri BETA registraciji, a navodno high-end mašine imaju dobrane veće šanse za upad od nas ostalih ako je vjerovati onom jednom Paulovom video gdje se vidi rang lista potencijalnih testera).

prcko
10-07-2008, 18:36
Predo sam svoj dxdiag i pisalo je very good.Taman kad sam kupio komp nakon mjesec dana su pocele prijave za betu,pa je to tad bila mašina tak da mislim da tu baš nema neke veze :)

Arbiter of Change
11-07-2008, 00:10
Nitko ne zna sigurno... osim Paula. :D

btw, izgleda da kompanija mijenja ime u svoje staro, tj. iz EA Mythic u Mythic Entertainment.
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/239/feature/2040

Good? Bad? Who knows...

Arbiter of Change
11-07-2008, 12:34
Pardon na duplom postu (edit onemogućen i to), ali naišao sam na odličan post koji fenomemalno pokriva igru, a nije BETA leak, i stvarno se dotiče svega od toga kako funkcionira PQ (Public Quest) sistem (3 "vreće" sa potencijalnim nagradama; zelena, plava i ljubičasta), klase (što je to Damage High Magic mehanika koju Archamge ima, npr), UI opisi, itd.

DefinitivnoSpreporučam svima da pročitaju.

http://warhammerinfo.com/forum/about502.html

prcko
11-07-2008, 15:50
Bum to sigurno procital al poslije teretane.Cini mi se zanimljivo.Nice find!

Arbiter of Change
11-07-2008, 16:01
I has some bad news (ukoliko nije u pitanju hype šala... a nije). :(


Yes, you have read correctly. The big announcement for today was that WAR will employ Punkbuster as an anti-cheating tool. What's even more important to WAR fans, however, is that the Choppa, the Hammerer, The Black Guard, the Knight of the Blazing Sun will not make it into the game by release. Neither will Lothern, Karaz-a-Karak, Karak Eight Peaks and Malekith's Fist.

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/239/feature/2041

Worthaur
11-07-2008, 17:08
Ne zeli mi otvorit stranicu... Al ak je to istina kupujem AoC, moraju oni nes zasrat -.-

prcko
12-07-2008, 13:52
To nisu uopce loše vijesti.Ovako i onako ima previše klasa i rasa bokte pa bolje da ih je manje pa ce bit lakše odabrat,a ne malo ceš igrat jednog malo drugog i tako u nedogled.Što se tice gradova,pogledajte u wow-u koji su gradovi napučeni,orgrimmar i shattrah city najviše,a ovaj novi grad od blood elfova i exodar zjape prazni,a blizzard se tolko namučio da ih napravi isto tako tunder bluff i ostali.Polako decki sigurno znaju zašto su to maknuli,vjerovatno zbog balansa i tog,al nea veze kad tad ce to doc u obliku patcheva ili expanzija.Ja još uvijek strepim i čekam igru jer sam fan wh i nije me briga šta maknuli i šta stavili SAMO MI JE BITNO DA IGRA VEČ JEDNOM IZADJE JER JE PREVIŠE PUTA ODGAĐANA I BILO BI VRIJEME DA WH DOZIVI GOLD FAZU!

Worthaur
12-07-2008, 15:38
Ne zbog balansa neg nisu napravili kak treba
I sad ce bit problem lagg jer ce se svi fajtat na istom mjestu u endgame =/
I sad ce neke rase moc birat izmedju samo 3 klase dok ce druge 4... to i nije bas posteno =/

Arbiter of Change
12-07-2008, 22:59
Ne brine mene ni lag ni, iskreno govoreći, to što su cutali neki sadržaj (ubaciti će ga kasnije, bili bi glupi da to ne naprave), već mogućnost da počnu mjenjati već postojeće klase kako bi mogle funkcionirati kao one kojih trenutni nema (npr, da pokušaju pretvoriti WP u nekakvu tank klasu, a on je melee healer).

ssalG
13-07-2008, 05:15
Kako su ono u prvom mjesecu govorili "Igra je gotova, još je samo poliramo i ispravljamo manje bugove", nakon toga da su je odgodili za 9. mjesec "Treba nam vremena da još samo ispoliramo igru, jer ne želimo izbaciti igru punu bugova kao ostali".
Nešto im puno traje to poliranje igre i ispravljanje "manjih bugova".

Karlo_from_Bjelovar
13-07-2008, 09:43
I has some bad news (ukoliko nije u pitanju hype šala... a nije). :(



:rotfl: :pray:

prcko
13-07-2008, 11:38
Kako su ono u prvom mjesecu govorili "Igra je gotova, još je samo poliramo i ispravljamo manje bugove", nakon toga da su je odgodili za 9. mjesec "Treba nam vremena da još samo ispoliramo igru, jer ne želimo izbaciti igru punu bugova kao ostali".
Nešto im puno traje to poliranje igre i ispravljanje "manjih bugova".
Igra je ogromna i trazi balans :) a to se nemre baš u kratkom roku napravit.Ima slučajeva da kad popraviš par bugova dobiš nove na nekim drugim mjestima tak da malo je to u banani

Arbiter of Change
13-07-2008, 12:11
Ne znam koliko si točno pratio WAR scenu prcko, ali ovdje nisu u pitanju bugovi već činjenica da su neki od sadržaja koji su od samog početka bili najavljivani (doslovno; KotBS, Choppa i Hammerer bili prisutni praktički od početka) sada izbačeni, neki koliko toliko opravdano, a neki ne.

Gradove mogu shvatiti ako stvarno ciljaju, nešto što trebamo tek vidjeti, na to da gradove naprave kao nešto spektakularno, a ne samo kao hub gdje dolaziš zbog šopinga i LFG deranja iako, ako je suditi po do sada objavljenim informacijama o Aldorfu i Innevitable City-u (kako će imati 3 interna dungeona, gomila PQ unutar samog grada, itd), ja ne sumnjam da će gradovi biti nešto stvarno do sada neviđeno u MMO svijetu i mogu prihvatiti to kako će ostali gradovi kasniti ukoliko budu isto tako dobri.

Klase su veće druga stvar koja je istovremeno i zbunjujuća. Hammerer i Choppa nešto manje jer su oni međusobni mirrori (znači da im je mehanika ista) pa je očigledno kako nisu mogli pošteno izbalansirati te 2 klase ili je sam problem u mehanici. Ali na drugu stranu imamo Knights of the Blazing Sun (KotBS) koji su izbačeni iako su mirror Chosena, tank klase sa strane Chaosa i koji se NALAZI u igri... dakle, izbaciti jednu klasu koja je mirror druge klase koja se nalazi u igri? Jesam li ja jedini koji tu ne vidi logiku? I naravno, Black Guard je 4. izbačena klasa, ali o njemu se nikada nije znalo puno tako da je on uvijek bio obavijen nekakvim velom tajne i nisam bio iznenađen.

Worthaur
13-07-2008, 13:43
Black Guard bi navodno trebo koristit i crossbow, vjerojatno zato imaju problema s njim

prcko
13-07-2008, 20:39
Da ipak je malo blesavo kaj su to izbacili,al ja se nadam da zbog ovog wh nece izgubit igrace.

Arbiter of Change
13-07-2008, 22:17
Ne znam koliko si točno pratio WAR scenu prcko, ali ovdje nisu u pitanju bugovi već činjenica da su neki od sadržaja koji su od samog početka bili najavljivani (doslovno; KotBS, Choppa i Hammerer bili prisutni praktički od početka) sada izbačeni, neki koliko toliko opravdano, a neki ne.

Gradove mogu shvatiti ako stvarno ciljaju, nešto što trebamo tek vidjeti, na to da gradove naprave kao nešto spektakularno, a ne samo kao hub gdje dolaziš zbog šopinga i LFG deranja iako, ako je suditi po do sada objavljenim informacijama o Aldorfu i Innevitable City-u (kako će imati 3 interna dungeona, gomila PQ unutar samog grada, itd), ja ne sumnjam da će gradovi biti nešto stvarno do sada neviđeno u MMO svijetu i mogu prihvatiti to kako će ostali gradovi kasniti ukoliko budu isto tako dobri.

Klase su veće druga stvar koja je istovremeno i zbunjujuća. Hammerer i Choppa nešto manje jer su oni međusobni mirrori (znači da im je mehanika ista) pa je očigledno kako nisu mogli pošteno izbalansirati te 2 klase ili je sam problem u mehanici. Ali na drugu stranu imamo Knights of the Blazing Sun (KotBS) koji su izbačeni iako su mirror Chosena, tank klase sa strane Chaosa i koji se NALAZI u igri... dakle, izbaciti jednu klasu koja je mirror druge klase koja se nalazi u igri? Jesam li ja jedini koji tu ne vidi logiku? I naravno, Black Guard je 4. izbačena klasa, ali o njemu se nikada nije znalo puno tako da je on uvijek bio obavijen nekakvim velom tajne i nisam bio iznenađen.

Karlo_from_Bjelovar
18-07-2008, 11:51
u krajnjem slucaju, moraju ostavit nesto "goodiesa" za expanziju...

Svinjoguz
18-07-2008, 15:21
meeh...ja WAR vise ne pratim...jedva sam docekao 4-5. mjesec da izadje, a kad ono otkazu ga....WAR vise ni ne planiram kupit, sad derem po svom WoWeku :D

prcko
18-07-2008, 23:54
meeh...ja WAR vise ne pratim...jedva sam docekao 4-5. mjesec da izadje, a kad ono otkazu ga....WAR vise ni ne planiram kupit, sad derem po svom WoWeku :D
Vjeruj mi ima dosta takvih ljudi i ja sam mislio,al uvijek kad pogledam neke slike iz warhammera sa jebenim armorom i super izgledom likova uvijek se vracam i kupit cu ga prvi dan cim izadje.

Svinjoguz
19-07-2008, 10:14
gledo sam skrinove i videoe ali nist na warhammeronline.com ali nista...me likes wow :D

Arbiter of Change
19-07-2008, 11:03
:)

Inače, za nekoliko tjedana se skida NDA zaštita tako da ćemo onda imati pritok informacija, a do tada evo jedan screen na kojem kao da vidim postavu nekog metal benda na lijevoj strani:
http://vnmedia.ign.com/screenshots/warhammer/40481277.jpg

Arbiter of Change
19-07-2008, 23:19
Uglavnom sažetak onog što je rečeno u vrijeme E3-a:

by Doug "Keen" Lundberg

Keen spent the whole week at E3 2008 enjoying the sights and having the time of his life testing and playing games. But he couldn't wait for Warhammer.

Below are the key points of his visit with Mythic and demonstration of WAR.

Waaagh!

--------------------------------------------------------------------------------

Graphical Improvements
• Adding lighting by hand and polishing the graphics
• Finishing the entire world before going back and touching up

Macro Customization
• They're taking a page out of the FPS book by having silhouettes be the main identifier. (Think back to DAoC when you knew who someone was just by looking at them from a distance)
• Over 400 armor sets in the game
• "We want you to feel like you can look like your class right from the beginning" was said in reference to armor sets and various outfits your characters can wear.
• Metallic dyes will be in the game using full spectrum of color
• I asked and Adam confirmed: WHITE DYE will be in the game! They have finally figured out how to get this working properly.
• Over 114 different dye colors based on Games Workshops paints for the miniatures.

Inevitable City and general city notes
• Special NPCs will appear from the Warhammer lore as capital cities increase in status rank. We got to see a few of them and they look absolutely amazing.
• The King encounter (he looks cool by the way) will be more than simply a "tank and spank" encounter. While fighting the Chaos king you'll see voids opening around you and the floor breaking apart with chaos swirling all around and the pillars in the room falling. Adam sounded really excited.
• Cities have level 20 and level 40 dungeons

PvE
• There are no instanced raid dungeons.
• Most dungeons are public where anyone can enter and fight but the bosses are instanced. (Adam made mention of Darkness Falls here though the details evade me)
• Most group content is designed for 6-12 people. King encounters are "one of the only" encounters that require a larger group of people. Adam expressed Mythic's sentiment again that raiding isn't the direction they're going.

Mounts
• Players can get a mount of their own at level 20.
• We were shown the Chaos horse (Looked freaking amazing)
• Summoned just like mounts in WoW. Open bags, clicky, poof you're on the mount.
• Mounts can be customized with armor, colors, and that sort of thing. Think macro customization like I talked about earlier.
• Mounted Combat and Flying Mounts are not completely ruled out but they're not something Mythic is thinking about doing right now. Definitely not at launch (duh).

RvR Notes
• NEW ADDITION TO THE GAME: RvR Fortresses. These "uber keeps" (quote from Adam) of "RvR Goodness" (quote from Mark Jacobs) act as an additional barrier between players and capital cities. They have also replaced the Capital cities in the battlefronts that had theirs taken away. These will offer very interesting RvR encounters.
• A realm must capture 2/3 Fortresses to make the enemy Capital vulnerable.
• Sets of gear will be spread throughout these fortresses so players will have yet again additional sets of armor to strive for from various locations in the WAR world.

Scenarios
• We were shown Nordwatch and got to see the game in action as Adam played with real beta testers.
• The combat looked fluid, polished, and extremely fun.
• In this particular scenario Adam played a Zealot and we got to see the role of a healer in action as he healed and cast offensive magic at the enemy players.
• Adam's Zealot was only level 2 yet he was able to hold his ground against level 7 players because of how scenario's work - they boost player's abilities so that everyone feels on equal footing. It was working quite well.

The Open Group System
• A new feature just introduced that will allow players to open a window and see who in their region wants more players in their group.
• Joining a "open group" is as simple as clicking the "join button".
• The Open group window shows how far you are from the prospective group in real-time travel time.
• Can see who is in the group
• Currently no filter for groups to use (IE: Only want healers) but that is more of something you would see in the regular LFG window. Open groups truly are "open".

UI
• Completely modable with LUA still
• Default layout editor comes with the game so that players can adjust the layout of their UI to their liking. This will never break with patches. (Hotbars are currently being worked into this system)
• UI Mods are all local to your computer
• I pushed for more information on whether or not UI mods could change the functionality of the default game and Adam went into details:

- Certian "Hooks" (modding lingo) will not be allowed
- It is inevitable that some people will get around these hooks but they'll be taken care of.
- Nothing like WoW's "Click to cure this automatically" or "cast this based on that".
- "Nothing that automates gameplay at all" will be allowed.
- There will be basic macros allowed in-game.

Final thoughts

Warhammer Online looks amazing. The gameplay that we were shown would take up several pages of explanation just to do it justice. It has come a very long way since we were last shown the game at a convention. Mythic Entertainment is passionate about the game and it's showing in the final stages of production. WAR is coming sooner than later. The NDA will drop here within just a few weeks and, baring any problems with the guild beta, open beta/release can't be too far behind.

prcko
20-07-2008, 10:39
400 armor sets lol to je puno can't w8

Arbiter of Change
21-07-2008, 13:53
I jedan od videa Paula kojeg nismo dugo vidjeli o malim detaljima koje toliko volimo, a rijetko ih vidimo u MMO naslovima:

http://youtube.com/watch?v=je3RU_kiLbs

- "And out of nowhere a HUGE demon appears!"
- "Won't players be upset by that?"
- "No, they'll be DEAD!!"

lizard
22-07-2008, 09:28
ja mislim da tip fejka a fejka sto posto :)

Arbiter of Change
24-07-2008, 18:32
Ma koja ga majka ne bi poželjela za zeta onako spaljenoga? :D

Inače, još jedna stranica koja je imala priliku testirati najnoviju verziju WAR-a:
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=200309&page=1

These men mean business, and their game is coming together beautifully. Ladies and gentlemen, we have a contender.

Evo jedna slika koja prikazuje Empire postavu (obratite pažnju na natpis koji Warrior Priest ima na ćeli):
http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/2/0/0/3/0/9/w4.jpg.jpg


I informacije o serverima (pročitajte jer nije baš klasična WoW podjela):

Folks,

Hmm, not sure how/where these things get started but nothing has changed since my State of the Game in November:

1) No FFA server at launch - Been really clear about this for a host of reasons over the last 9 months. If you want FFA servers, WAR isn't for you and we've always said that we will not have FFA servers. WAR is an RvR-centric game and the heart of RvR is, of course, realm versus realm and having realm pride is harder when the guy next to you could just as easily stab you in the back faster than the enemy.

2) Core Ruleset Servers - Limited number of separate areas for PvE leveling (where the races don't mix) + safe intro for lowbies but RvR with some limitations (Chicken rule and all that) everywhere else.

3) Open RvR Servers - No ganking of lowbies (sorry but killing truly low-level players isn't what WAR is about even with this ruleset) but RvR everywhere else that players are supposed to get to in the game (players always find a way to sneak in where we didn't plan on them finding a way into).

4) RP servers at launch but whether they will be CR or OR rulesets we are still talking about.

So, like I said, nothing has changed since November.

We are still working on some of the details but as of now, nothing has changed and we still plan on having servers that cater to both a consensual RvR crowd and a non-consensual RvR crowd.

Mark

prcko
28-07-2008, 14:50
Igra dolazi u ducane 23 septembra! nice!
http://www.massively.com/2008/07/26/rum ... mber-23rd/ (http://www.massively.com/2008/07/26/rumor-warhammer-online-set-to-release-on-september-23rd/)
Još se cini ko rumor,ali skoro sve stranice su stavile ta datum također i Ea!

Dr. Kam
29-07-2008, 11:06
Taman kad faks počinje, jeeeee, neću kupit :P

AoC mi je OK zasad...

Frathos
29-07-2008, 18:44
Igra dolazi u ducane 23 septembra! nice!
http://www.massively.com/2008/07/26/rum ... mber-23rd/ (http://www.massively.com/2008/07/26/rumor-warhammer-online-set-to-release-on-september-23rd/)
Još se cini ko rumor,ali skoro sve stranice su stavile ta datum također i Ea!

Ajde nevjerujem... nakon 2 god WoWa, odluchio sam prestati i prichekati taj WAR... odupro sam se zhelji za tabulom rasom, AoCom, EVE Onlineom, LOTRO i ostalim kewl MMORPGovima, samo da mogu uzhiwati u tom WARu kada NAPOKON izadje... Iskreno se nadam da je datum izlaska tochan :thumbs2:

prcko
30-07-2008, 00:25
Igra dolazi u ducane 23 septembra! nice!
http://www.massively.com/2008/07/26/rum ... mber-23rd/ (http://www.massively.com/2008/07/26/rumor-warhammer-online-set-to-release-on-september-23rd/)
Još se cini ko rumor,ali skoro sve stranice su stavile ta datum također i Ea!

Ajde nevjerujem... nakon 2 god WoWa, odluchio sam prestati i prichekati taj WAR... odupro sam se zhelji za tabulom rasom, AoCom, EVE Onlineom, LOTRO i ostalim kewl MMORPGovima, samo da mogu uzhiwati u tom WARu kada NAPOKON izadje... Iskreno se nadam da je datum izlaska tochan :thumbs2:
Ja ga isto cekam lo lud i sad još halam wow malo dok ovo ne izadje jer ovo moram igrat jer sam fan wh,a i cekam ovu igru jako jako dugo!

Arbiter of Change
30-07-2008, 06:38
Mene ludo zanima što će oni to napraviti sa ove 4 klase koje neće odmah biti u igri i kojima će ih možda zamjeniti (I wantz mah KotBS).

prcko
30-07-2008, 16:57
Expanzija npr?
Patch?
Neznam šta bi 2 moglo bit

xaviaz
01-08-2008, 20:25
drood u wow-u nije bio odmah tek nakon patcha ;)

Duke of Earl
02-08-2008, 14:22
Objavljeni mnimalni zahtjevi za Warhammer Online:


Za Windows XP:

• 2.5 GHz P4 (single core) procesor ili ekvivalentan
• 1 Gigabytea RAM-a
• 128 MB grafička kartica sa podrškom za Pixel Shader 2.0
• Barem 15 gb slobodnog mjesta na hard disku

Za Windows Vistu:

• 2.5 GHz P4 processor ili ekvivalentan
• 2 Gigabytea RAM-a
• 128 MB grafička kartica sa podrškom za Pixel Shader 2.0
• Barem 15 gb slobodnog mjesta na hard disku

Klikom na opširnije saznajte više informacija.
Supported Video Cards

ATI Radeon(TM) series

• 9500, 9600, 9800
• X300, X600, X700, X800, X850
• X1300, X1600, X1800, X1900, X1950
• 2400, 2600, 2900,
• 3650, 3850, 3870
• 4850, 4870

NVIDIA GeForce series

• FX 5900, FX 5950
• 6600, 6800,
• 7600, 7800, 7900, 7950
• 8400, 8500, 8600, 8800
• 9400, 9500, 9600, 9800
• GTX 260, GTX 280

Odlično, ništa previše zahtjevno, možda je i zaigram.

Arbiter of Change
02-08-2008, 16:36
Smexy, samo bi stvarno bilo vrijeme da upgrejdam hard (70GB je premalo).

prcko
02-08-2008, 20:34
Smexy, samo bi stvarno bilo vrijeme da upgrejdam hard (70GB je premalo).
To je vec sramota arbiter :D

Arbiter of Change
04-08-2008, 11:58
Meh, nema se više para nakon kupnje monitora ali skupiti ću nešto (mora se). :)
Ja samo čekam kad će novi Newsletter u kojem će, ili se svi tako nadamo, skinuti NDA sa bete.

lizard
04-08-2008, 14:34
imate li vi neke planove da svi zaigrate na istom realmu ili ?

Arbiter of Change
06-08-2008, 17:23
Vijesti sa fronta:

Release Date
September the 18th is the official live launch date for WAR. Press releases at both of the EU and US websites confirm.

Pricing
Along with the release dates pricing for both the EU and US have been announced and covered in both newsletters.

USD:
Monthly Subscription: $14.99 USD
3-Month Subscription: $41.97 ($13.99 per month)
6-Month Subscription: $77.94 ($12.99 per month)

Europe:
1 month for 12.99€ (£10.31)
3 months for 35.97€ (£28.55)
6 months for 65.94€ (£52.34)

News From the Front
The WAR Herald has released another news from the front. Along with several new screenshots showing some great shots of the lighting engine. Also, it highlights some of the cool stuff going on in beta.

July Newsletter
The July Newsletter is upon us. Filled with video podcasts, Paul's blogs and other assorted new information.

WAR Account Center & Open Beta Download Details
No Start date for Open beta has been announced yet, however, open Beta files will be available for download on August 15th.SThe Open Beta will be level capped and content restricted. Please note that any characters created during the Open Beta will NOT carry over into the live game as they will be wiped from the servers.

:D

lizard
07-08-2008, 14:04
cijena je ok... nego ocete li zajedno ili sta ???

Frathos
07-08-2008, 14:52
Znachi izlazak je potvrdjen i netrebam nadogradjiwati ovu kantu da zaigram WAR... prekrasno ^^

prcko
07-08-2008, 16:34
To je to.Gild imam bit cu chaos chosen i jedva čekam!

Frathos
07-08-2008, 16:43
Vidim pripreme su tu vech ^^ Ja sam josh neodluchan... vjerovatno che biti kao i sa WoWom, isprobat sve klase, krenit igrati sa onom koja mi najvishe pashe, i onda sa altom opizditi endgame >.>

Kostolomac
07-08-2008, 18:51
možda se i ja pridružim... bumo vidli :)

Arbiter of Change
07-08-2008, 19:10
cijena je ok... nego ocete li zajedno ili sta ???
Ja upravo suprotno planiram, tj. bježim od domaćih igrača i nikom ne otkrivam što sam/gdje sam.

prcko
07-08-2008, 19:15
cijena je ok... nego ocete li zajedno ili sta ???
Ja upravo suprotno planiram, tj. bježim od domaćih igrača i nikom ne otkrivam što sam/gdje sam.
Isto ovdje nevolim igrat s Hrvatima isključivo biram stranu gildu i tu mi je prednost što znam odlično engleski pa mi je isto :)

Kostolomac
07-08-2008, 20:54
pa ne znam... to ste vi možda naletali na njubove zemljake. ja u svom guildu (ultima na ravenholdtu) imam dosta rl frendova koji su odlični igrači, i još su neki iz hr i bih, i svi su manje-više jako dobri igrači. btw guild je multinacionalni :)

Frathos
07-08-2008, 22:51
cijena je ok... nego ocete li zajedno ili sta ???
Ja upravo suprotno planiram, tj. bježim od domaćih igrača i nikom ne otkrivam što sam/gdje sam.
Isto ovdje nevolim igrat s Hrvatima isključivo biram stranu gildu i tu mi je prednost što znam odlično engleski pa mi je isto :)

potpisujem... par puta sam bio u kakvim balkanskim gildama, i atmosfera je losha... plus, mi kao balkanci, nevolimo napredovati :P zato su strane bolje ^^

Arbiter of Change
08-08-2008, 08:28
Općenito ne podnosim to što svi lokalci misle da smo odmah najbolji pajdaši, koji se subotom zajednu satru u lokalu, jer smo iz iste države.

Inače, otkrivene kutije (USA je prva, a naša je druga... /šmrc):
http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/images/newsletter/2008_07/packfront.gifhttp://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/images/newsletter/2008_07/WAR_Std_PackShot_EN_s.jpg

lizard
08-08-2008, 11:09
cijena je ok... nego ocete li zajedno ili sta ???
Ja upravo suprotno planiram, tj. bježim od domaćih igrača i nikom ne otkrivam što sam/gdje sam.


barem znamo da ces bit dwarf

ssalG
09-08-2008, 18:34
Gledam nešto pregled Chaos karijera na službenoj stranici i vidim da u biti sve karijere služe Tzeentcha, što mi jest logično za Magusa i Zealota, ali za Marauder i Chosen nebi trebali služiti Khornea?

Arbiter of Change
09-08-2008, 18:55
Jako zastupljeno mišljenje, ali ne u potpunosti točno - svi Chaos bogovi imaju zastupljene sve vrste ratnika (znate ono, čarobnjaci, ratnici, itd), ali sa određenim varijacijama. Tzeetch je izabran kao predstavnik Kaosa jer su ostali bogovi ipak zakinuti kad je magijska strana u pitanju, nisu pošteno izvedivi u igri (Slaanesh bi bio teško izvediv), a važno je bilo da Kaos ima nekog boga koji ih "stavlja u fokus".

Ja bi više volio da su išli sa Unaligned inačicom Kaosa, ali sviđa mi se Tzeetchov dizajn tako da me to ne kopka.

ssalG
09-08-2008, 19:25
Zapravo Slaanesh nebi bio toliko teško izvediv, Slaanesh je "bog" užitka što između ostalog uključuje sadizam i mazohizam te bi zapravo bio lako izvediv no ono što bi bilo potrebno da se on upravo uvedu u igru bi vjerovatno donjelo oznaku 18+.
Nurgle bi se također lako mogao uvesti u igru, kroz razne DoT spellove, Fearove i debuffove koji bi se savršeno uklopili u ono što Nurgle predstavlja.

Arbiter of Change
09-08-2008, 19:31
Zaboravljaš da svaka klasa ima svoju mirror klasu na drugoj strani (čak i ako bi se Slaanesh (koje on trupa ima koje su stvari "iconic" za Warhammer) izveo putem DoTs-a što bi bila mirror klasa za Order?).

ssalG
09-08-2008, 20:16
Sad je to naravno više nemoguće izvesti, no da se s takvom idejom išlo od početka nevjerujem da bi imali previše problema sa stvaranjem mirror klase.

Arbiter of Change
09-08-2008, 20:32
Ideja ja bila da se ne stvaraju nove klase koje već nisu bile u Lore-u i da se drži onih koje stvarno predstavljaju rase na ovaj ili onaj način (znam da je bilo pomutnje kad je EA Mythic, tada još samo Mythic, morao dodati 2 nove izmišljene klase kako bi mogli imati sve tipove klasa - Zealot i Disciple of Khaine).

Dr. Kam
09-08-2008, 21:25
Mislim da bi i probao, da igra izađe mjesec dana prije^^. Faks počinje u desetom, tako da ne vjerujem :P

Worthaur
10-08-2008, 01:05
Mislim da bi i probao, da igra izađe mjesec dana prije^^. Faks počinje u desetom, tako da ne vjerujem :P
Uskoro ce open beta pa ces moc probat

RayDX
13-08-2008, 12:51
Imam betu instaliranu na kompu pa malo eksperimentiram i izvodim rituale nad instalacijom.

Rang€r
14-08-2008, 22:06
e kad izlazi ta open beta niš nema na off stranici...

stryder i ja sad tu pizdimo nemremo nač :( čim dođe... uf waagh :D

Worthaur
14-08-2008, 22:40
Ta open beta zapravo nije open beta? Sam odabrani ljudi ce smjet u nju :(


To register for Open Beta:
After August 15, 2008 visit the Mythic Entertainment Account Management website.
Create a new Warhammer Online game account.
When prompted, enter your Open Beta code.*
Your Open Beta code can be found on the card in your pre-order box or in your pre-order confirmation email. Open Beta files will be available for download on August 15th. PLEASE NOTE: The start date for Open Beta is still to be determined. Check back here for updates!

* If you have previously entered your Open Beta code in the Beta Center, you will need to enter it again when you create your WAR game account at the new account management site.

Rang€r
15-08-2008, 18:27
i to oni zovu open beta... :(

Arbiter of Change
15-08-2008, 19:07
Preorder ekipa upada (kunimo svece što živimo u Hrvatskoj, pa čak i oni koji nude preorder ne nude i beta key s njim)... ne zna se za nas ostale, ali vjerojatno ni nećemo upasti.

Worthaur
15-08-2008, 21:49
Odusto sam od AoCa, neam vise zivaca... Sam da ovo ne sjebu :(
Igrat cu sa Black Orcom : )
Jel ima kakvih informacija o hrvatskom/balkanskom gildu, jel planira tko sta napravit il vec postoji neki gild?

ssalG
16-08-2008, 04:46
Netko je na AocHR forumima bio spominjao da bi uskoro trebala proraditi web stranica od jednog hrvatskog WAR guilda.

Arbiter of Change
16-08-2008, 11:25
Beta postaje raspoloživa za download u ponedjeljak, tj. 18.

Gaas
16-08-2008, 17:04
Netko je na AocHR forumima bio spominjao da bi uskoro trebala proraditi web stranica od jednog hrvatskog WAR guilda.

warhr.com

Ementaler
18-08-2008, 17:26
Iako ste se već vjerojatno svi "nabildali" :) informacijama o ovoj igri, evo linka do HCL-ove najave ove igre sa nešto više informacija, screenovima i trailerima:

http://www.hcl.hr/najave.php?TekstID=143&select=19

Inđoj.

Worthaur
18-08-2008, 23:30
The short snippets of action that you've already seen on MTV have whetted your appetite, now see a longer clip! 3 full minutes of WAR will be screened on MTV at the following times:

MTV UK
15:15 ever day between the 19th and 23rd of August.

MTV Sweden
Tue 19 Aug 2008 17:40
Wed 20 Aug 2008 19:40
Thu 21 Aug 2008 14:56
Fri 22 Aug 2008 10:40
Sun 24 Aug 2008 00:40

MTV Finland
Tue 19 Aug 2008 16:56
Wed 20 Aug 2008 18:40
Thu 21 Aug 2008 09:20
Fri 22 Aug 2008 14:40
Sun 24 Aug 2008 00:56

MTV Denmark
Tue 19 Aug 2008 10:56
Wed 20 Aug 2008 20:20
Thu 21 Aug 2008 11:56
Fri 22 Aug 2008 10:40
Sat 23 Aug 2008 23:56

MTV Norway
Wed 20 Aug 2008 00:20
Wed 20 Aug 2008 18:40
Thu 21 Aug 2008 13:20
Fri 22 Aug 2008 16:40
Sat 23 Aug 2008 10:40

Arbiter of Change
19-08-2008, 11:24
Dakle, Open Beta počinje 7. idućeg mjeseca, na sveopću žalost.

Ali to na stranu, postoji preview, ili čitav još se ne zna, NOVE WAR animacijeSkoje je trebala biti objavljena u Leipzgu, na jednoj francuskoj stranici (dakle, početni tekst je sikroniziran). Oh mah God, odlično je, ali baš odlično! :thumbs2:

http://www.vimeo.com/1556063

Worthaur
19-08-2008, 11:53
Mocno ^^

prcko
19-08-2008, 12:58
Kakav brutalni video iss premocno!!!!

Arbiter of Change
19-08-2008, 13:04
Sad će pubertetlije početi "Lolollol, lezbos, lololol!!11!". :P
Inače, ipak je potvrđeno da ovo NIJE čitava animacija (mora se još pokazati epski Chaos vs. Empire sukob).

Haki
19-08-2008, 14:03
video je super !

Arbiter of Change
19-08-2008, 15:06
Inače, sutra dolazi čitava animacija, a objavljen je i Player's Guide za ekipu koja je upala (Save As na link):
http://www.warhammeralliance.com/uploads/WAR_Player_Guide.pdf

Haki
19-08-2008, 19:23
Toliko je stara ova tema da sam tek jucer odlucio je procitati i jako mi se svidjela,jeli se moze saznati kolika ce biti pretplata?

Worthaur
19-08-2008, 22:36
NDA is no more ^^

Arbiter of Change
19-08-2008, 22:48
Yup, sad još samo izbjegavati spoilere i previše otkrivanja. :)

prcko
20-08-2008, 10:38
Sad cu slikat i postat cu vam nekih 30 screenšotova

Worthaur
20-08-2008, 21:03
Gameplay trailer
http://www.gamevee.com/viewVideo/Warham ... ler/633106 (http://www.gamevee.com/viewVideo/Warhammer_Online/PC/Warhammer_Online_Gameplay_Trailer/633106)

: ))

Arbiter of Change
20-08-2008, 23:53
Evo nadopunjena CG animacija. Zanimljivo kako smo svi očekivali produžetak na kraju (ono, kad uleti Lord of Change), ali zapravo je stvar u tome da je u već viđenoj animaciji bilo oko minute materijala izrezano, kroz čitavi film, i to sada čini potpuni trailer.... prejako.

http://www.gametrailers.com/player/38373.html

prcko
21-08-2008, 12:12
Evo obecavanih skrinova:
http://img58.imageshack.us/img58/2261/28gx2.jpg
http://img237.imageshack.us/img237/1036/15689180it1.jpg
http://img178.imageshack.us/img178/1516/42869956gz3.jpg
http://img368.imageshack.us/img368/5656/46575068hd4.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/5975/94235395ne0.jpg
http://img244.imageshack.us/img244/6492/78077521nq3.jpg
http://img185.imageshack.us/img185/4825/86407013tp5.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/6498/37063464kb6.jpg
http://img244.imageshack.us/img244/7923/81026409it6.jpg
http://img58.imageshack.us/img58/9118/82216252jj2.jpg
http://img237.imageshack.us/img237/2029/11oz0.jpg
http://img178.imageshack.us/img178/4788/12vt1.jpg
http://img368.imageshack.us/img368/1926/13ye8.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/9650/14zu0.jpg
http://img244.imageshack.us/img244/8316/15ze6.jpg
http://img185.imageshack.us/img185/5052/16zl1.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/3391/17zs7.jpg
http://img244.imageshack.us/img244/2481/18az6.jpg
http://img58.imageshack.us/img58/4118/19qb4.jpg
http://img237.imageshack.us/img237/1923/20dn7.jpg
http://img178.imageshack.us/img178/9634/21lf4.jpG
http://img368.imageshack.us/img368/5899/22kp6.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/8532/23hc3.jpG
http://img244.imageshack.us/img244/8011/24dw5.jpg
http://img185.imageshack.us/img185/3914/25aa4.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/7615/26bv2.jpg
http://img244.imageshack.us/img244/5853/27qm0.jpg

Morph_OS
21-08-2008, 12:45
Hmm..nice.
Koliko novcica ce doci "obicna kutija" ? Vidio sam samo collector ed. u algoritmu i to za oko 600kn -.-

Luxy
21-08-2008, 13:22
jedva cekam da zaigram ovo :)

Haki
21-08-2008, 14:42
jeli moze netko staviti koja je konfiguracija preporučena?

Morph_OS
21-08-2008, 14:50
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

pogledaj vamo..obicno updejtaju svaki cas..trenutno ima samo minimum.

prcko
21-08-2008, 19:26
Evo još skrinova:WH ftw! kakav wow!!!!
http://img84.imageshack.us/img84/677/40pn5.jpgSpofarban ful u zuto(to mi se svidja kaj mozeš mjenjat boje djelova armora)
http://img388.imageshack.us/img388/6775/30ay1.jpgS špilja grafika je amazing,a još ni nije do kraja završena
http://img145.imageshack.us/img145/6066/31sq8.jpgS obavljamo public quest
http://img205.imageshack.us/img205/682/32yx4.jpgS ovako izgleda loading screen za instancu
http://img205.imageshack.us/img205/3519/34js6.jpgS pocetak bastion staira(mislim raid za 12 ljudi)
http://img149.imageshack.us/img149/8067/35wf1.jpgS ptica :D
http://img210.imageshack.us/img210/2830/36cu2.jpgS ja i neki lik cekamo još ekipe da ubimo ovo šta vam piše jer s 2 nemoguce!
http://img210.imageshack.us/img210/1792/37sk1.jpgS eo to je to cudo koje treba ubit nije stalo ni cijelo na ekran haha
http://img84.imageshack.us/img84/5880/38aq8.jpgS još malo mene! all in zuto
http://img388.imageshack.us/img388/3271/39ar8.jpgS me again!

lizard
21-08-2008, 19:56
i kako ti se svidja igra '??

EDIT : gledam kako mali dmg dilas ... a koliko hp-a imas ... tamo pvp fightovi traju danima =) sto je fora ))

prcko
21-08-2008, 20:30
Frende igra je prefenomenalna.Cim sam ušo reko sam to je to.Lako nadješ ljude s kojima mozeš obavljat public questove u kojima skupljaš kao nekakvu reputaciju i što više dobivaš to bolje nagrade otvaraš.Kad obaviš public q(ugl ima 3 faze q) kreče ti random roll svih ljudi koji su sudjelovali u q(nema veze ako neko ima formiranu grupu,a ti u njoj nisi il te nece primit opet sve dobivaš ko i oni i roll isto na kraju) i kad se odrola vidi se ko je dobio najvecu torbu,drugih ja mislim 3 dobiva manju torbu i ostali samo reputaciju,eh sad da bi se tu izbjeglo varanje postoji ti zbrajanje reputacije koje si dobio.npr da ja sad udjem u zonu public q i samo gledam igrace dok ne ubiju sve i dok dodje roll,baci mi najveci roll i dobim torbu,al tak neceš nikad dobit torbu zato što se sve zbraja kolko si ti sudjelovao u ubijanju mobova i bossova.Grafkia vec sad izgleda odlicno,voznja na mountovima isto dorađena do krajnje granice,kretnja likova isto tako,magije necu ni pricat stvarno tu su napravili odličan posao,a još nisam imao prilike isprobat čar wh one ogromne bitke i to,al ima vremena.Vidio sam instancu bastion stair ljepo je napravljena sve kak treba bit,sve je na svom mjestu.I svaki armor dio koji dobiš mozeš pofarbat u 2 boju to mi se isto svidja mozeš izgledat fakat unikatno.Ja sam se sad pofarbo sav u zuto i stalno vidim kak dolaze do mene i gledaju me :D
Onda imaš opciju join scenario tu mozeš isto u grupu za public q,za pvp,za obicno q.Ugl mislio sam da cu se razocarat,ali ispalo je totalno suprotno i prezadovoljan sam! igro sam wow 2 godine svaki dan,quito sam i mislim da me nece bit ni na expanziji jer ovo se zove igra u kojoj nemoraš farmat,nemoraš bit po 4 sata in game,nemoraš za sve trazit grupu mozeš bit solo kralj!!! definitivno wow killer,al i sami znamo da je wow nemoguce ubit jer ipak je to 1 mmorpg i previše ljudi se zakacilo.
Hp oko 6k
Dmg do 1000

lizard
22-08-2008, 13:00
cek ... jesi ti sve te likove levelo ?? i da jel brzo ide to ili ??

EDIT : sta je ovaj khale ? koja klasa?

prcko
22-08-2008, 15:05
Closed beta ti pocinje na lvl-u 31 imaš sve spelove i naravno mozeš dizat char do 40 lvl-a,ali ja sam više istrazivo nego sam levelo,eto do neki dan sam poceo lvl-at polako.7.9 pocinje opet beta tada ceš moc doc do 20 lvl-a i imat ces ogranicena podrucja kojima ces se moc kretat nece bit sve otvoreno ko sad.
Neznam na kaj misliš pod khale??
Napiši sva pitanja odjednom reci kaj te zanima i ja cu ti odgovoriti i tako svi ostali.
Aj da vam stavim još skrinova,ipak slikam ko lud :)
Ovdje su slike od public questa jednog od najboljih do sad!
Q se zove Gates of Praag,ima 3 faze.U 1 se ubijaju obicni mobovi i 5 barikada,u 2 fazi vam pocinju dolazit horde konjanika sa jednim champion konjem i tako jedno 3,4 grupa,dok ne dodje glavni boss iz 2 faze,a u trecu sam samo uspio uc i crko jer me napalo još konjanika,a i ova ogromna ptica koju sam jebeno ulovio haha :D
http://img301.imageshack.us/img301/5540/p1vy9.jpg
http://img50.imageshack.us/img50/6896/p2kg4.jpg
http://img131.imageshack.us/img131/3057/p3xx9.jpg
http://img370.imageshack.us/img370/32/p5rr9.jpg
http://img120.imageshack.us/img120/918/p7sw6.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/9505/p6ej7.jpg

lizard
22-08-2008, 15:42
Khale ovaj tip koji je na screenu s kojim si ubijao ovog velikog stvora koji ne stane na ekran ... ima i screen ti i on na konju ...

prcko
22-08-2008, 16:59
To je isto chaos chosen samo kaj je on drugacije raspodjelio boje :)

lizard
22-08-2008, 17:21
ma pitam jel vidim da ima jebacki mac =)

Gravestone_bluz
24-08-2008, 09:31
E prcko, si mozda isprobo white lion klasu, ako jesi, de molim te malo opisi.

O i van mor ting, imal neki hrvatski war guild?

Worthaur
24-08-2008, 09:34
Dakle, s obzirom da warhammer uskoro izlazi osnovan je jos jedan Warhammer guild, to je The Committee. Guild bi od pocetka trebao imati stabilan playerbase jer je veci broj ljudi vec igrao zajedno u najvecem ex yu AoC guildu, Night's Watch.

Guild je zamisljen da u pocetku bude EX YU orijentiran, no nakon izlaska igre ce se vidjeti s cime raspolazemo i treba li guild orijentirati na international kako bi se postigli svi ciljevi.
Vazno je napomenuti i to da ce guild biti na Order strani.

Website i forum su nedavno napravljeni, te je u procesu sirenje communitya. Ukoliko vas zanimaju ikakve vijesti o igri, slobodno navratite na site i forum na kojima se skupljaju sve vijesti i materijali vezani za Warhammer Online.

Website guilda:
http://warhr.com/site/S

Forum:
http://warhr.com/forum/S

Ukoliko zelite, na forumu se mozete i prijaviti za guild.

Arbiter of Change
24-08-2008, 10:59
btw, evo Career i Renown Build alati koji su hostani na Warhammer Alliance-u (Archmage je default, možete mijenjati):
Career (http://www.wardb.com/career.aspx?id=20#0:0:0:0:0:0:25)S
Renown (http://www.wardb.com/renown.aspx?id=20)

prcko
24-08-2008, 15:38
E prcko, si mozda isprobo white lion klasu, ako jesi, de molim te malo opisi.

O i van mor ting, imal neki hrvatski war guild?
Evo danas cu igrat white liona pa cu napisat

prcko
24-08-2008, 23:58
Evo jedan moj hrv. prereview of WARHAMMER ONLINE!
Ulazak u wh svijet i q tipoviCim vam se odvrti loading screen doci ce te u podrucje poput nekog kampa gdje ce vas cekat obilje questova.Q su uglavnom tipa wow questova znaci odi do tamo ubi 5 tih,pokupi to i vrati se nazad,pokupi 5 neceg i odnesi to nekome..
Uvijek kad pokupite quest imat ce te i oznaceno podrucje u kojem se rješenje tog q nalazi.
Slika:
http://img237.imageshack.us/img237/8716/betfb5.jpg (http://imageshack.us)
Q nekada znaju biti dosta komplicirani,a ponekad lagani ko kruh.Exp. koji dobivate od q na 31 lvl-u variraju od 6500 do 11000xp-a,ugl oko 7,8k xp-a po questu.
Pve description:
Wh je napravljen bez obzira koja vi klasa bila,koji vi path odabrali(kao spec u wow-u)da mozete ubit obicne pve mobove u normalnom vremenu.Znaci bili vi chosen,marauder ili white lion bez problema ce te ubit pve moba.Ne postoji obican q koji traze da ubite nekog championa zato se nemojte uplašit kad vidite da morate ubit nekog commandera ili leuthenat generala on je u rangu vaših mogućnosti i ubit ce te ga bez problema.U beti ima jedan bug koji ponekad kad pulate moba pocne bjezat od vas i ode 100 jardi i tamo ceka i onda nakon 30 sekundi se vrati nazad na pocetni polozaj.U svako novo podrucje koje dodjete naletit ce te na drugacije mobove(mislim na modele)bit ce tu medvjeda,ptica,lavova,ogromnih zmajeva,zaba ma svega...
Ispod healt bara na mobovima ce vam pisati vase mogucnosti killa tog moba.Do sad sam vidio easy,challenging,dangerous,deadly.
http://img297.imageshack.us/img297/2923/axeslicerm017dy6.jpg (http://imageshack.us)
Instance:
http://img297.imageshack.us/img297/8610/32gj0.jpg (http://imageshack.us)
Za sada sam samo vidio Bastion Stair.Vidio sam da ima 2 ulaza sa strana i jedan glavni.Instance ce biti 6 man na više.Instance ce uglavnom trajat oko 1,2h.Za sad instance:Lost Vale,Bastion Stair,Gunbad ima ih još barem 4,5 al neznam kak se zovu,a smještene su u glavnim gradovima.Bastion stair izgleda veoma zanimljivo!
http://img297.imageshack.us/img297/5295/33kg0.jpg (http://imageshack.us)
Public Quests
Public q su questovi u kojem sudjeluju svi igraci na tom podrucju bez obzira bili u grupi ili ne!
http://img217.imageshack.us/img217/9001/mnxc4.jpg (http://imageshack.us)
Znaci sistem je vrlo jednostavan ubijate mobove i dobivate INFLUENCE POINTS.Ti pointovi vam sluze za dobivanje nagrada.Svaki public q ima influence pointove i u svaki novi public q koji dodjete dobivate i nove nagrade.
Evo slike,znaci ubijate mobove i ostale stvari koje su potrebne i tako dobivate influence pointove za nagrade(Postoje i Chapteri.U svaki novi chapter koji dodjete public q se mjenja,u svakom podrucju imate po 3,4 public q,ali influence pointovi su vam za sve isti u tom podrucju,nema sad jedan public q te nagrade,u 2 public q u istom podrucju 2 nagrade toga nema)
http://img159.imageshack.us/img159/7797/gggp4.jpg (http://imageshack.us)
E ima tu i još nešto.Kada ubijate mobove dobivate i nevidljive controbution pointove(koliko ste učestvovali u obavljanju public q)Znaci ubijate mobove tjekom cijelog q i naravno da ce te imat dosta controb. bodova,stojite sa strane i cekate da se završi necete imat uopce controb. bodova.Ti bodovi vam pomazu na kraju u rollu.Npr rollate 250 i imate najviše controb. bodova i to vam onda na roll daje još +400 znaci vaš sveukupni roll je 650!
Na ovoj slici se vidi moj najveci utjecaj u q,ali jako loš roll samo 102 tako da nisam dobio bog zna kakvu nagradu.Sve vam je to relativno.
http://img98.imageshack.us/img98/2240/ffzp1.jpg (http://imageshack.us)
Samo sam jednom dobio ovu najvecu torbu i nagrada je ugl neki plavi item.U torbi koju dobite nalaze se 4 itema.Jedan je dio armora,drugi je nešto za profesiju,treci je novac,cetvrti je mješano.Samo jedan item mozete uzeti iz torbe,ne dobivate sva 4
Public q su mi najzanimljiji i tu stvarno bez problema mozete pobrat nagradu cak i influence pointove dobivate jako brzo.4,5 puta isti public q obavite i vec imate final reward,a nagrade su AWESOME!
RVR SISTEM
Stigli smo do najzanimljivijeg djela warhammera Online!
Pvp u wh jednostavno rula rula i predobar je!!!!
Postoje Tkz. Renown points.Te bodove iskljucivo dobivate ubijanjem igraca.Ti bodovi vam mjenjaju vas natpis ispod imena i daju još neke prednosti.Levelat mozete ako ocete i ubijanjem neprijatelja,isto dobijete experiance i ponekad kada ubijete igraca dobite pokoji zeleni,plavi item iz njega,a ponekad i novce.Znaci ako ocete do 40-lvl-a mozete samo RVR,i tu postoje razliciti q i jedan na koji sam naletio kojeg mozete uzet kolko ocete puta a to je da ubijete 20 igraca i dobite 5k experianca.
http://img247.imageshack.us/img247/2919/39008981hs3.jpg (http://imageshack.us)
Osjecaj boriti se 30vs30 ili manje ili više je fenomenalan.Spelovi izgledaju predobro,sve vrvi ratom i samo ratom u RVR zoni.Sada zamislite T4 zonu na glavni grad gdje ce biti preko 100vs 100 kako ce to biti brutalno!
Evo nekih skrinova iz borbe od oko 30,40 ljudi.
http://img240.imageshack.us/img240/2586/erdi5.jpg (http://imageshack.us)
http://img247.imageshack.us/img247/4672/kktc6.jpg (http://imageshack.us)
Kada ulazite u RVR zonu postanete flagani da ste u RVR-u.
Ovo što na slici vidite kao 2 prekrizena maca tu je RVR battle u tijeku,gdje je malo jače izrazeno kao naranđasto tu ima više ljudi,a kada je ogromno crveno onda je tu veoma velik battle eucounter između playera.
Još jedna stvar.Postoje zone gdje je PVE,a gdje je RVR.Svaka zona ima RVR i PVE dio po kojem se player moze kretati.Evo slika:
http://img247.imageshack.us/img247/6779/94745441tu2.jpg (http://imageshack.us)
Postoji još jedan zanimljiv dodatak koji vam ako zelite raditi nešto grupno veoma to olakšava.
Kada udjete u zonu sa lijeve strane imate kao 2 čovječuljka i kada to otvorite vidite sve šta se dogadja grupno u toj map zoni i koliko ste udaljeni od toga.Evo slika:jedan jako lijep dodatak i ovako lako pronalazite grupe za sve! odlicno
http://img247.imageshack.us/img247/9352/mjhghkwm4.jpg (http://imageshack.us)

Glavni Gradovi
Glavi gradovi su ogromni i veoma detaljno napravljeni.
Evo prikaz jednog The Inevitable City!
http://img240.imageshack.us/img240/1448/20cu4.jpg (http://imageshack.us)
http://img187.imageshack.us/img187/4560/99hx3.jpg (http://imageshack.us)
http://img240.imageshack.us/img240/6065/jgjzf0.jpg (http://imageshack.us)
Ovo je Glavni vođa grada! Njega ce Order ubijat kad ce prodrjet u grad,a mi cemo branit.Ugl EPIC BOSS!!!
http://img187.imageshack.us/img187/207/7676oa9.jpg (http://imageshack.us)

I još da pokazem kakva je zapravo grafika u warhammeru! btw ovo su minimum settings,to je još beta :) ugl 1280x1024 rezza.
http://img291.imageshack.us/img291/6996/h1se7.jpg (http://imageshack.us)
http://img82.imageshack.us/img82/8017/h2bn9.jpg (http://imageshack.us)
Ovo je jedan od spellova glete kak to dobro zgleda ufff!!!!!



Završne rijeci:Warhammer Online je igra koja ima malo mana,a puno pohvala!!!Ovo je jedan ogroman mmorpg koji nudi veoma puno sadrzaja i zabave.Wow sam igrao radi itema,ali ovo je drugacije ovdje je zabava na 1 mjestu kao što su i ljudi iz mytica zamišljali.Ovdje nemorate biti po 5,6h dnevno da bi nešto učinli dosta vam je 1,2h dnevno i vec ste ucinili veliki pomak.Ja nemogu docekat i vidjet ogromne masivne bitke kada ce se napadat glavni gradovi,kada ce te branit grad kada ce te ubijat King bossa u gl gradu.Ugl ko voli wow ovo nece voljet ovo ce obozavat!!!! Wow po mom propada iste sekunde kad ovo izadje.Wow sam igaro 2 godine,al sada ni expanziju necu kupit jer ovdje sam našao šta sam htio i ništa me više ne zanima.Sada idem spavat jer mi je dosta napiso sam se nadam se da sam vam i malo razjasnio šta je zapravo warhammer oline!!!!
PREPARE FOR MASSIVE BATTLES,BIG EPIC BOSS ENCOUNTRES,BEST LOOT REWARDS!!!!
WAR IS EVERYWHERE!!!

2slow
25-08-2008, 09:32
Svaka cast na trudu da nama koji nemaju pristup beti prikazes kako to izgleda. :pray:

Samo 1 pitanje, u PvP kad je hrpa ljudi kako se engine ponasa...ima li laga?

Sve mi se cini da ce mi EvE dobit konkurenciju u MMO :D

prcko
25-08-2008, 10:01
Svaka cast na trudu da nama koji nemaju pristup beti prikazes kako to izgleda. :pray:

Samo 1 pitanje, u PvP kad je hrpa ljudi kako se engine ponasa...ima li laga?

Sve mi se cini da ce mi EvE dobit konkurenciju u MMO :D
Ima laga,ali dok igra izadje ja se nadam da nece bit lagga,a lag je prisutan samo kad udješ u borbu,nakon 5,10 sekundi sve je ocitano i borba se odvija bez laga
Evo pošto sam uhvatio vremena danas cu napisat guide za sve Destruction klase,a sutra za sve Order klase :)
Enjoy!

lizard
25-08-2008, 11:48
oho to care ... jako lijep guide ... jedva cekam za klase ... evo zanima me sta bude kad umres ?? je corpse run ili kako ? i da naravno kad se rade ovi public Q jel se dobivaju oni pointovi (controbution , influence i slicno ) i ako hilas , ako me razumijes ???

Pippin
25-08-2008, 12:10
taj warhammer izgleda kao wow2 - jedan saren crtic.


Da barem postoji mmorpg s war konceptom i aoc grafikom :)

Morph_OS
25-08-2008, 12:59
taj warhammer izgleda kao wow2 - jedan saren crtic.


Da barem postoji mmorpg s war konceptom i aoc grafikom :)

wow2 ne postoji,a i sumnjam da ce ga napraviti nakon ovoga ^^

Pippin
25-08-2008, 13:30
taj warhammer izgleda kao wow2 - jedan saren crtic.


Da barem postoji mmorpg s war konceptom i aoc grafikom :)

wow2 ne postoji,a i sumnjam da ce ga napraviti nakon ovoga ^^


neznam sta nije jasno iz mog posta, drugi put cu probat nacrtati misao :o

prcko
25-08-2008, 13:32
oho to care ... jako lijep guide ... jedva cekam za klase ... evo zanima me sta bude kad umres ?? je corpse run ili kako ? i da naravno kad se rade ovi public Q jel se dobivaju oni pointovi (controbution , influence i slicno ) i ako hilas , ako me razumijes ???
Kad umreš stvoriš se u najblizem kampu i nemaš durability na opremi.Nema corpse run.Naravno da dobivaš i kad hilaš,ali i hileri imaju jebene napade,pa mozeš i napadat,ak te volja :D
E i da odgovorim na ovo da wh izgleda ko wow,wow2 kak vec.Slican je,al grafika i kretnja likova je puno bolje napravljena u wh.Wh ima puno bolju grafiku od ovog wow-a,a i imat ce od wotlk-a.A i zivcira me kad mi neko dodje i kaze da je wh kopija wow-a,ne wow je kopija warhammera dobro znamo ko je otkupio prava i šta je bilo!!!!

Pippin
25-08-2008, 13:54
A i zivcira me kad mi neko dodje i kaze da je wh kopija wow-a,ne wow je kopija warhammera dobro znamo ko je otkupio prava i šta je bilo!!!!


krivo si me shvatio ako mislis da sam rekao da je war kopija wow-a :)

samo sam htio reci da je u pitanju ista crtic grafika (naravno da wow ima bolje teksture kad je kasnije radjen) - monster ogromne glave malog tijela, neke zabe koje spominjes, likove od 5 metara, etc...

Osobno mi je malo to smijesno, ali svakom svoje

prcko
25-08-2008, 14:00
A i zivcira me kad mi neko dodje i kaze da je wh kopija wow-a,ne wow je kopija warhammera dobro znamo ko je otkupio prava i šta je bilo!!!!


krivo si me shvatio ako mislis da sam rekao da je war kopija wow-a :)

samo sam htio reci da je u pitanju ista crtic grafika (naravno da wow ima bolje teksture kad je kasnije radjen) - monster ogromne glave malog tijela, neke zabe koje spominjes, likove od 5 metara, etc...

Osobno mi je malo to smijesno, ali svakom svoje
Ne nisam ja tebi rekao ništa u vezi kopije,ja sam to rekao ovako da ljudi znaju.A grafika u wh ide više prema realnosti nego prema crtic grafici kolko sa ja vidio.
EDIT:Neznam ocu moc radit sve po klasama dns jer serveri su down,a uskoro idem u teretanu tak da nemrem igrat :)

Morph_OS
25-08-2008, 18:22
taj warhammer izgleda kao wow2 - jedan saren crtic.


Da barem postoji mmorpg s war konceptom i aoc grafikom :)

wow2 ne postoji,a i sumnjam da ce ga napraviti nakon ovoga ^^


neznam sta nije jasno iz mog posta, drugi put cu probat nacrtati misao :o

Vrlo mi je jasno..ne svida ti se grafika..htio bi neku drugu igru koja je bla,bla, nisam htio flejmat.
Jbg,ja za razliku od tebe nikada nisam uletio nekamo s namjerom flejmanja.
Drugi put ako ti se ne svida nesto proseci dalje i nikom nista..i usput...nacrtaj si ga. ^^
Bez uvrede.

Mystery In Space
25-08-2008, 18:33
Ma, dosta mi je ljudi tipa: WAR JE KOPIJA WOWA OMG WTF PWNZOR KKTYBB. Igrao sam na frendovom accountu i mogu reć da je igra napravljena pre pre dobro. Klase su napravljene dosta detaljno, 90% skillova natjera usera na smijeh, jednostavno je sve napravljeno savršeno. Napokon je došla igra po nekim mojim standardima a to je da party pvp > wow rogue soloing ab,wsg,av with 99999/0 kill/death ratio.

Arbiter of Change
25-08-2008, 19:01
Zapravo, jedini problem tradicionalistima kad je PvP u pitanju bi moglo biti to što je sve balansirano sa grupnim strategijama na umu, a ne 1v1 (čak i duela nema jer se pažnja namjerno prebacila na neprijateljski Realm).

prcko
25-08-2008, 19:15
Ja stalno govorim i govorim da wow nije igra koja je napravljena za PVP!
Ništa nije balansirano,uleti ti frajer s t6 i 2 warglejva i ubije lika s plavim itemima bez pol beda,ajde da naprave nešto da ovaj koji je slabije opremljen dobije neki buff bonus statsa pa da ima neke šanse.WOW je igra u kojoj su bitni samo vrazji itemi,farmaš dobiš item i idemo po 2 i tak u nedogled.Ne kazem ja da je wow loša igra,al ta igra je stvorena za geekove i one koji su ovisni o good damm itemima!!!
U wow-u nema zabave samo se ceka neki novi item da bi se pravio faca u gradu,da bi te vispali ''OMG where did you get that''.Ja sam se tako zabavljo 2 godine i dosta je takve glupe zabave,ajde ima ljudi koji to igraju iz gušta i iz zabave,al vecina samo na iteme misli i raidaju svaku vecer po 4 sata.Znam jednog teskog geeka(necu spominjat ime)lik svaki dan dodje online ujutro bude 2h pa ode off,uloga se oko 5 i bude online do 01:00 i tako svaki dan.Mislim jer to zivot,oceš bit nešto bolji u rl-u ako dobiš novi epic,e neceš bit ceš i ostat ceš geek i uništit ceš si zivot.Zamislite da wow propadne da nema više characthera da sve nanovo,šta si napravio uništio si zivot sjedeci pred kompjuterom 7,8h dnevno jeben zivot,s takvim nikad nebi imo posla niti cu imat jer to nisu ljudi nego to su ovisnici koji bi trebali pronać pomoc dok ne propadnu totalno!
Takvi se boje izac iz kuce,boje se svakog pogleda to je jako teška bolest zato pazite kolko i kako igrate!!!
GL!

prcko
25-08-2008, 20:26
Neznam zakaj nemogu edit pa radim double post.Imam loše vijesti serveri su down do open beta testiranja.Mytic sada polira igru dodaje profesije i ostale stvari.Šteta baš sam mislio još malo RVR :( i napisat o klasama.Btw open beta pocinje za nekih 2 tjedna točnije 7.9.2008 i traje do izlaska igre 18.9.2008.

Jopax
25-08-2008, 23:24
Jbt ovo moram igrati, samo me zanima jel se može preko bonova igrati, ako može jej, vjerovatno ću moć, samo možda nadogradit laptop sa gigom rama :D

Morph_OS
26-08-2008, 08:18
http://warhr.com/site/index.php

Za sve one koji mislie igrati war :boohoo:
Prijave za guild su otvorene. 8)

lizard
26-08-2008, 11:49
ma vi ste order ^^

Gaas
26-08-2008, 12:38
jel igra tko ovdje tu betu, kako vam se cini

lizard
26-08-2008, 12:51
procitaj proslu stranu i ovu ...

prcko
26-08-2008, 14:44
Jbt ovo moram igrati, samo me zanima jel se može preko bonova igrati, ako može jej, vjerovatno ću moć, samo možda nadogradit laptop sa gigom rama :D
Im prepaid kartica bez brige :)

Tonino
26-08-2008, 16:02
Jeli zna itko kada ce se moci predbiljeziti u algoritmu na Warhammer?

Worthaur
26-08-2008, 16:19
Neznam za algoritam al mozes na crovortexu
http://www.crovortex.com/webshop/igra-4 ... oning.html (http://www.crovortex.com/webshop/igra-4051-Warhammer_Online_Age_Of_Reckoning.html)

LukA33
26-08-2008, 23:17
ja sam se prijavio za betu za Warhammer Online i sta ja sad moram cekat da me izaberu ili....?

Worthaur
27-08-2008, 09:11
Sad se ides prijavit za betu a igra izlazi za par tjedana... Nemos vise upast na taj nacin u betu

Morph_OS
27-08-2008, 11:07
U open betu mozes uc ako preorder-aš igru.Znaci..mozes igrati prije samog izlaska igre.
To mozes ucinit preko algoritma kupujuci CE ili preko EA stora kupujuci SE ...gdje skidas client za igru.

Algoritam -kazu 600kn s time da ce umanjiti za 100 kad im doneses racun ...il tak sta :scared:
EA Store- 40 funti

Dr. Kam
27-08-2008, 11:10
Mislim da Algoritam nema više u ponudi..

Worthaur
27-08-2008, 12:59
L-qw51LtIU4

:pray:

Wolfwrath
27-08-2008, 14:12
Erm,koji je to k****?

prcko
27-08-2008, 14:55
To ti je kad udješ u neko područje za koje si prejak dobiš oblik kokoši,ja sam umirao od smjeha kad mi se to dogodilo prejako napravljeno HAHAH :pray: :rotfl:
http://img381.imageshack.us/img381/9292/k1zb9.jpg (http://imageshack.us)

lizard
27-08-2008, 16:37
aha znaci nema genkanja =)

Gravestone_bluz
29-08-2008, 22:04
zapravo cijela warcraft saga je kopija warhammera

prcko
30-08-2008, 11:18
Baš citam po netu komentare o warhammeru online ugl pola ih je negativno.svi pricaju da je grafika loša, combat prespor i dosadan,da je to loša kopija wow-a zao mi je kaj ljudi nisu više informirani o igri pa si misle da kad gledaju betu da je to final product :(

Morph_OS
30-08-2008, 11:48
Jbg..wow frikovi nece prihvatit da je igra bolja pa bacaju negativne komentare

Gravestone_bluz
30-08-2008, 15:30
Jebiga, ako zamislimo MMORPGove kao skakačice u vis, svi su skakali 180 dok nije došo wow i preskočio 210, sad se moraju vraški potrudit da se barem izjednače s njim

Paske
30-08-2008, 16:35
zapravo cijela warcraft saga je kopija warhammera

Zapravo večina RPG-a mogu zahvaliti upravo Warhammeru i Games Workshop-u kaj su dali izgled i priču većini monstera i heroja koje susrećemo danas ...

Take da je Blizz pitao Games Workshop za kupocvanje prava na izgled, a Mythic otkupio prava na izdavanje MMO-a.

Vlasnik Warhammer licence i svega što ide uz nju je Games Workshop.

http://uk.games-workshop.com/default.aspx

Shocker
31-08-2008, 08:12
Svi oni koji zele probat igru za 35 kuna mogu to napraviti preko fileplaneta. Dobije se ulaz u open betu. Malo moras smuljat da zaobidjes sitni detaljcic da nisi u Usa i to je sve:P

Ementaler
01-09-2008, 00:23
Evo malo utisaka iz open bete u obliku teksticha na HCL portalu:
http://www.hcl.hr/najave.php?TekstID=145&select=19

...pa eto bacite pogled ;)

prcko
01-09-2008, 12:49
Evo malo utisaka iz open bete u obliku teksticha na HCL portalu:
http://www.hcl.hr/najave.php?TekstID=145&select=19

...pa eto bacite pogled ;)
Ak oceš vidit to sve u slikovnom obliku i nešto slicno opisano na taj nacin odi par stranica iza gdje sam napravio svoj prereview bete,ako vec nisi vidio :)

lizard
03-09-2008, 10:11
kad ovo cudo izlazi , neda mi se trazit ?? i da daj malo novosti prcko !! =)

prcko
03-09-2008, 11:33
Nema novosti,open beta pocinje 7.9.2008. igra izlazi 18.9.2008. to je sve.Kad pocne open beta bum neš našvrljal :)

Arbiter of Change
03-09-2008, 15:42
Kako će taverne u konačnici funkcionirati i koje će fičrse imati:
http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=213

Arbiter of Change
06-09-2008, 02:06
Ako niste ovdje možete dignuti BETA key... kako ide vjerojatno će do jutra sve nestati... i ako ste u Americi:
http://www.mmorpg.com/betas/war_beta.cfm

Za EU ekipu ostaje nadanje da će ova stranica (i još neke, dobiti još keyeva kroz idući dani ili 2):
http://www.warhammermovies.com/main.php#2855

prcko
06-09-2008, 23:12
Open Beta počinje sutra u 6:00(Eastern Daylight Time)

Empe Tri
07-09-2008, 11:59
ja imam key :D
wooohoo... javim vam kakva ce igra bit ;)

Worthaur
07-09-2008, 12:31
Sta ti vrijedi key kad nemos napravit acc, moraju oni zasrat : (

Samsung12
07-09-2008, 13:19
pa navala je , moras malo pricketa. 30 kn beta key ak ko oce XD

Arbiter of Change
07-09-2008, 13:22
Sta ti vrijedi key kad nemos napravit acc, moraju oni zasrat : (
A baš, uvijek neki problemi sa EU stranicom, nemoš vjerovati.

Empe Tri
07-09-2008, 13:29
Sta ti vrijedi key kad nemos napravit acc, moraju oni zasrat : (

pa napravio sam ga :|
na onoj stranici od ea i ukucao koy i pise da je acc spreman za igru :P
http://img257.imageshack.us/img257/5159/opbyw5.th.jpg (http://img257.imageshack.us/my.php?image=opbyw5.jpg)

imam i ja jedan key viska :P

Arbiter of Change
07-09-2008, 13:55
Gade jedan.. sendz, pl0x! :P
Samo ovisi je li to US ili EU account.

Stryder
07-09-2008, 13:57
give me beta key xD
ili barem reci kako da dobijem jedan :)

Arbiter of Change
07-09-2008, 13:58
give me beta key xD
ili barem reci kako da dobijem jedan :)
Reguj se i vrebaj tu za EU beta key:
http://www.warhammermovies.com/main.php#2855

Worthaur
07-09-2008, 14:50
Mislim da on ima key za US...
Ja imam za EU al stranica je u k... pa se nemogu regat

Worthaur
07-09-2008, 17:17
Our registration and authentication servers have been taken offline for maintenance. This means that it is currently not possible to create new accounts or authenticate Open Beta keys. During this maintenance we are processing all queued account registrations and key authentications. These services will be available as soon as this work is complete.

Jebemu mater od jutra se pokusavam regat, bit ce dobro ak sutra ujutro uspijem -.-

Stryder
07-09-2008, 17:28
give me beta key xD
ili barem reci kako da dobijem jedan :)
Reguj se i vrebaj tu za EU beta key:
http://www.warhammermovies.com/main.php#2855

vec sam regan i vrebam vec par dana, ali nemam sreće :D

Samsung12
07-09-2008, 17:46
30KN beta key za EU servere-> PM me ;)

Morph_OS
07-09-2008, 18:07
30KN beta key za EU servere-> PM me ;)

I moja mačka jede kelj u slobodno vrijeme.

((Ako si dobio keyeve free bilo bi ok da im das free))

Arbiter of Change
07-09-2008, 18:07
Idite tu i izaberite Francuski jezik za EU key... traje dok ima:
http://www.fileplay.net/keys/warhammer

Normalno, ako se stranica ne zahebava. :D

Stryder
07-09-2008, 18:19
E puno hvala :pray: :pray:

Arbiter of Change
07-09-2008, 18:28
Nema problema, samo širim riječ. :)
E sad dok osposobe EU account management.. Jeyzus.

Morph_OS
07-09-2008, 18:49
http://warhr.com/site/index.php
------------------------------
Order Guild
----------
Do izlaska igra mogu se prijaviti osobe starije od 16g.
Nakon izlaska igre ce primati samo starije od 18g.

Have Fun :wink:

Arbiter of Change
07-09-2008, 20:34
O mamicu im i serverima ima... najgore od sve je što nije Mythic kriv, nego njihov zaduženi provider za Europu; GoA... i općenito ponašanje kao da su svi van SAD-a građani 2. reda.

lycancro
08-09-2008, 11:37
koji laptop uzeti da bi se warhammer mogao piciti?
ili pak konfa kante?

Worthaur
08-09-2008, 13:08
As we told you in previous news, the account validation system has been taken offline while our technical teams work on it. A lot of work has been done and some of the hardware on the database server has been changed as well as a lot of software improvements and our teams are still working hard to prepare the systems.

As a result, we will launch a new code registration page today at 16:00 CET. This new page will feature a delay between registration and account validation but you will still receive a confirmation email within a few minutes of creating your account.

If you had already created an account yesterday and have a validation email then you will still be able to follow the link from that email after 16:00 today to validate your account, if you do not have an email then you should create a new account as described above.

Thank you for your patience.S:toilet:

Arbiter of Change
08-09-2008, 14:37
Postoji šansa da će oni francuski raditi samo na francuskim serverima, a pa požurite i ugrabite jedan engleski EU serijal tu... još 400:
http://www.warhammermovies.com/main.php#2855

Stryder
08-09-2008, 15:31
thx još jednom , ugrabio sam sada taj jedan , btw još
316 Beta keys left!

Samsung12
08-09-2008, 15:39
mos se jebat kad se nemres regat :)

Morph_OS
08-09-2008, 15:47
Nabavio 2...
Idu guildu :friends:
Fala na stranici.

Worthaur
08-09-2008, 16:44
Uneso sam key, sad cekam mail koji ce (nadam se) potvrdit da mogu uc u igru... Do sutra ce doc :(

Arbiter of Change
08-09-2008, 16:49
Uneso sam key, sad cekam mail koji ce (nadam se) potvrdit da mogu uc u igru... Do sutra ce doc :(
Me too... samo što su sada skinuli bilo ikakvu obavijest o tom "trenutačnom aktivatoru" sa glavne WAR-Eu stranice.. bad news? Znam da se po forumima žali kako je GOA opet us*ala i s ovim potezom jer je nepouzdan. :(

Empe Tri
08-09-2008, 18:47
Uneso sam key, sad cekam mail koji ce (nadam se) potvrdit da mogu uc u igru... Do sutra ce doc :(
meni je mail dosao al opet ne mogu ucc :| do kad ovako :thumbs1:

Arbiter of Change
08-09-2008, 18:51
To je tako jer imaš još 1+ sati čekanja od trenutka potvrde to stvarnog registiranja tvog računa u njihovu bazu, tj. kad možeš početi patchirati (uf, ovog se tek bojim kad svi navale) i igrati. Inače da, izgleda da ovo trenutno riješenje radi.... yay - GOA:Europa = 1:999.

Stryder
08-09-2008, 19:00
ja se još mučim sa skidanjem clienta....kako napredujem izgleda da ga necu ni skinit :(

Arbiter of Change
08-09-2008, 19:03
EU klient možeš skinuti odavde i meni je uvijek išlo punom brzinom (200 kb/s), a rascjepan je u 7 dijelova:
http://www.fileplay.net/

Stryder
08-09-2008, 19:23
odatle i skidam :( ide mi oko 150-300 sa par pauza (fcking wireless)

Empe Tri
08-09-2008, 21:54
poslao sam ti rapidshare linkove na kojem je war ;)

linkovi rade ja sam skinuo sa njih ;)

Stryder
08-09-2008, 22:02
ok, thx imam rs premium tako da cu moci to skinit ako me nebude wireless zajebavo :S

Empe Tri
08-09-2008, 22:49
ja ti stavim linkove preko (IDM) Internet Download Manager-a da mi skida sve odjednom i u slucaju da se prekine veza on nastavi skidat gdje je stao kad je pukla veza itd...

eo napravit cu ti tutorial kako namjestit IDM za rapid za skidanje linkova ;)
pa cu ga tu postat :P

Arbiter of Change
08-09-2008, 22:51
Gief! :P
Inače, još ništa od activation maila... yay... prokleta GOA, a Ameri već praktički 2 dana igraju.

prcko
08-09-2008, 23:35
Meni se sve neš sjebalo,patcher mi ne radi kak je delal kad je closed beta bila,kad probam uc u igru kaze authentication failed,sad moram sve nanovo skidat jer sam zbriso one fajlove od closed bete u 3 p.m.,a ova goa je tako reterdirana,zasto eu uvijek dobije najvece sranje od podrške.FFS!

Empe Tri
08-09-2008, 23:36
da istina i malo me zivciraju a i nekako mi se cini da ce i s ovom igrom fulat ko i fu(fa)com sa AoC-om :|


btw.
@Stryder eo ti tutorial kako namjestit na IDM-u
IDM skini s njihove stranice ili nadji creck*anu verziju ;)

a ako netko oce RapidShare linkove neka mi se javi na pm ;)

1.
http://img296.imageshack.us/img296/7500/15211984uo2.th.jpg (http://img296.imageshack.us/my.php?image=15211984uo2.jpg)
2.
http://img99.imageshack.us/img99/5849/16826029kq9.th.jpg (http://img99.imageshack.us/my.php?image=16826029kq9.jpg)
3.
http://img144.imageshack.us/img144/9873/68560361jj1.th.jpg (http://img144.imageshack.us/my.php?image=68560361jj1.jpg)
4.
http://img257.imageshack.us/img257/4489/19109526ye4.th.jpg (http://img257.imageshack.us/my.php?image=19109526ye4.jpg)

Stryder
09-09-2008, 05:44
ma skinio sam sa programom flashget za otprilike 5sati i 30minuta...very fast :)

Worthaur
09-09-2008, 05:59
Nak, skines client prek torrenta i to je to

EDIT
Sad pogledo mail: "Greetings Worthaur,
Your CD-Key has been correctly registered."

Skida se patch ^^

Stryder
09-09-2008, 06:10
ja baš nekužim to za taj key...jednostavno sam regan tamo još od davnih dana ali se nemrem sjetit passworda...key imam i sada jel tamo trebam neki novi pass stavit (pošto ima confirm password xD) ili da upišem podatke sa kojima sam vec registriran (ako je tako onda cu morat pricekat da poprave forgot pass)

Worthaur
09-09-2008, 06:35
Il napravi novi acc il pricekaj da poprave recover password

Dodje mi patcher na 99% i izbaci error... Jebo ih bog -.-

Stryder
09-09-2008, 06:42
Fora je u tome što im ni to ne radi....pa nemogu ni napravit acc niti zatražit password :|
GOA SuX :thumbs1:

Worthaur
09-09-2008, 06:55
E jbg, mogo si jucer prijepodne ^^
A meni je WAR proradio ^^

Stryder
09-09-2008, 07:00
ja još uvijek čekam da porpave forgot pass...nadam se da ce proradit prije nego što odem u školu, jer bi onda navečer mogao grati ako mi aktiviraju :)

Empe Tri
09-09-2008, 07:13
ja bi volio da prije podne naprave to sranje jer imam utaknicu u gostima danas igramo HR Kup protiv 2. ligasa... zgazit ce nas al nema veze xD

tek cu sutra u jutro ili veceras kasno navecer moc igrat :|

edit :
nemgu vjerovat proradilo mi je :D
al je spor patcher :| ode ja na kavu pa se cujemo kasnije :pray:

Arbiter of Change
09-09-2008, 10:14
Još ništa.... nakon 18 sati.... Isse.

Morph_OS
09-09-2008, 10:32
Cini se da popravljaju...ljudi sada dobijaju mail nakon par minuta.

Empe Tri
09-09-2008, 11:36
hehe ja igram na americkim serverima dok ne dobijem eu :P
igra mi se cini malo pre spora :D al zabavna :D
definitivno je bolja od wow-a ;)

Arbiter of Change
09-09-2008, 15:31
A majko mila, još ništa ni nakon 1 dana... jesi skinuo US client sa Rapida ili negdje drugdje, Empe?
Onaj službeni torrent je prespor, a imam već račun za US verziju...

Empe Tri
09-09-2008, 20:24
isti ti je client za sve samo sto je drukciji key i serveri ;)

jedino sto mi se ne svidja u igri je to sto je za mene pre spora... bvjerovatno radi aoc-a jer je tamo brze sve al igra je za sad 8.5 od 10 po mom misljenju a aoc mi je 6.5 - 7 od 10 kao i wow :P

Arbiter of Change
09-09-2008, 20:50
Ušao (EU bez maila) i odmah kreirao jednog Dwarf Engineera... i na 3. ranku dignuo od jednog orka Rare Chest Piece. :D

Za sada sam očaran, jedino što mi malo štekaje (držim se teorije da ti je auto attack spor da bi se potaklo korištenje abilitesa, tj. action pointsa općenito), nešto što ne bi trebalo s mojom konform... treba se vjerojatno poigrati sa optionsima (ovako sam samo uletio na jednosatni fix). Druga zamjerka/pohvala mi je što su WP uvijek ćelavi, nešto što hvalim sa Lore stajališta, ali pretpostavljam da će se kuditi jer nemožeš dodati kosu.

Ali brade... koje brade. :)

Empe Tri
09-09-2008, 21:17
na kojem si serveru ??

Arbiter of Change
09-09-2008, 21:23
Burlok... samo što, kako stvari stoje, neću ni imati prilike isprobati Chaos kad su stalnu puni.

Stryder
10-09-2008, 09:34
još neradi forgot pass :( ... kako stvari stoje necu ni isprobat betu :(

Arbiter of Change
10-09-2008, 09:59
Pa valjda se sjećaš nečega? Ja obično koristim samo 2-3 passa da izbjegnem takve situacije.
Inače, kad pošalješ aktivaciju, nemoraš čekati da ti vrate mail--- bar ja nisam.

EDIT:
Napravio i WP Johanesa jučer, isti server. Mislim da sam se više pronašao u WP nego li u Engineeru (ali nema ovdje rare-a) i, vid' vraga, Order je čak jučer jedanput pobjedio Scenario. Dobro ajde. 1 od 10, ali Order je na medium populaciji, a Chaos na full... i ono, ja sam sudjelovao. :)

Stryder
10-09-2008, 10:12
ma rego sam se tamo prije godinu i pol dana.....i nema šanse da se sjetim :( znam koji mi je login i koji mi je username ali nemrem se sjetit passa :S

Berax0r
10-09-2008, 11:27
Izgleda da ću ga kupiit. Samo jebu me te rase i klase ima ih milijon :(

Kazo
10-09-2008, 11:43
Pozdraf ekipi! :D

Prvi post! Bilo kako bilo, inace redovito pratim ovaj forum a pogotovo Warhammer temu!
A Warhammer pratim vec duze vremena, nisam u beti sa namjerom, jerbo jednostavno zelim igrati ovu fantasticnu igru kada je spremna za launch!

Arbiter-u drago mi je sto si konacno upo u open betu! Kazes da su brade super ha?! I ja imam fetish na njih :P , inace sam totalni Dwarf fanatik ^_^!

Htio bih te, naime, pitati nesto vezano za grafiku igre! Mislim, koliko ja vidim igra ima super grafiku i sve to, ali na WHA ovih dana ljudi pricaju kako im se texture nesta sporo loadaju, ili nesto tako slicno nisam se previse zamaro time, pa bih tebe htio pitati koliko je igra graficki zahtjevna, i kakvu konfiguraciju imas ako nije bed?

Thanks in advance!
~Kazo

Empe Tri
10-09-2008, 11:48
meni se sporo loada samo kad mjenjam iz windowd u full scr ili obrnuto inace sve 5 sto se tice toga ;)

za sad mi je u planu kupnja igre :D

@Stryder
poslao sam ti ja od svog acc-a pas i usr od 2 acc-a ;)

Kazo
10-09-2008, 12:48
meni se sporo loada samo kad mjenjam iz windowd u full scr ili obrnuto inace sve 5 sto se tice toga ;)

za sad mi je u planu kupnja igre :D

@Stryder
poslao sam ti ja od svog acc-a pas i usr od 2 acc-a ;)

Igru si svakako kupujem, vec sam se predbiljezio u crovorexu :)

Empe Tri
10-09-2008, 12:59
jos neznam al je 90% sigurno da cu ju kupit.... nekako mi se combat cini pre spor :P

Arbiter of Change
10-09-2008, 13:40
Arbiter-u drago mi je sto si konacno upo u open betu! Kazes da su brade super ha?! I ja imam fetish na njih :P , inace sam totalni Dwarf fanatik ^_^!

Htio bih te, naime, pitati nesto vezano za grafiku igre! Mislim, koliko ja vidim igra ima super grafiku i sve to, ali na WHA ovih dana ljudi pricaju kako im se texture nesta sporo loadaju, ili nesto tako slicno nisam se previse zamaro time, pa bih tebe htio pitati koliko je igra graficki zahtjevna, i kakvu konfiguraciju imas ako nije bed?

Thanks in advance!
~Kazo
Ironija je u tome što meni Empire ima najbolje brade, čak i od Dwarfova. :)
Hvala ne čestitkama.

Teksture? Da, primjetio sam to krajičkom oka (kao da se high-rez teksture nekad zaborave učitati dok ne priđeš na nekoliko metara i onda se tek izoštre, ako si na to mislio). Konfa kojom vrtim je AMD 4000+ 2x, 2Gb RAM i GeForce 9600 512Mb, ali mislim da je RAM problem jer su gotovo sve lokacije koje sam vidio do sada nabijene akcijom i NPC/PC modelima tako da treba to sve učitati... naravno, vrtim na high postavkama i 1680x1050 (iako sam primjetio da sjene jako utječu na performanse).

Spora borba... like I reko, auto attack je spor, ali iskreno, ja ga niti ne koristim pored skillsa koje WP ima. I sporija borba ti u biti znači da u scenarijima nećeš ginuti kao budala jer nemaš reflekse nekog tko se nafiksao Redbullovima aka. borba je dosta strateška (ja sam kao WP možda samo nekoliko puta ostao bez "municije"). Drugim riječima, nije važno tko može brže aktivirati shortcutse nego kad ih aktivirate.

Zanimljivo mi je kako non-magic klase imaju napade koji su siromašni GFX efektima, a mage klase imaju šarene kao da je lunapark u gradu... nije da meni smeta, naprotiv.

prcko
10-09-2008, 13:50
I ja sam rješio svoj problem i nakon closed bete upo u open betu :D
Neznam zaš,al grafika mi je katastrofalna,igram na 1680x1050 sve high šta moze bit,a i dalje je sve u daljini mutno.Di je aa i af?

Morph_OS
10-09-2008, 14:20
Nesto sto sam nasao...

1. open the Nvidia control panel
2. Under "view" select advanced
3. Under 3d settings in the task window, select "manage 3d settings"
4. Under the Program settings tab, click the Add button
5. locate where you installed war.exe, select it, then click ok
6. select desired anisotropic filtering level
7. turn antialiasing to "Override application setting"
8. select desired AA level
9. you can also turn on Texture filtering - anisotropic sample optimization if you desire.

Mislim da ce u finalnoj verziji stavit te stvari..
Napravite screen prije ovog postupka i poslije..i ako nije bed molio bi da postate slike na forum..ako ta finta radi naravno.

Kazo
10-09-2008, 14:27
Hvala na brzom odgovoru! Kao sto rekoh ranije, igru si sigurno kupujem, jerbo sam WoW presto igrati jos pocetkom godine! :P

Sto se tice tog famoznog sporog combata, kao sto sam rekao nisam igrao igru, ali koji god sam video gledao, nije bitno koje class-e/career-e, doista ne vidim nikakav spori combat!

Recimo Engineer, koliko sam vidio, u pocetnom tier-u skoro svaki skill ima neki cast time, no citajuci Engineer-ove Mastery Tree, dosta skillova ima instant cast! Tako da vjerujem da kad navrsimo rank 40 da ce sve to posve drugacije izgledati, mislim da je to sve izbalansirano, bas zbog toga da se moze taktizirati! ( Nisam gledo sve skill-ove, ne zelim si pokvariti onaj first impression! :P )

Combat mi se cini posve "normalnim", gledajuci WoW na istom su mi lvl-u! Samo mi se cini da ce WAR biti daleko napredniji sto se tice taktiziranja i grupiranja! Sto je u mojoj maloj knjizi samo veliki plus!

Empe Tri
10-09-2008, 14:54
ma reko sam aoc je stil refleksa i ultra brze borbe dok ovdje kao sto kaze Arbiter je vise strateski ;)
eo po malo se navikavam na ovaj nacin :D ok je igra sve u svemu bolja mi je i od aoc-a i od wow-a ;)

nego Morph eo scr sa ovim tvojim setinzima ;) vidi se mala razlika :P
http://img145.imageshack.us/img145/9806/nakituf000tx9.th.jpg (http://img145.imageshack.us/my.php?image=nakituf000tx9.jpg)

Arbiter of Change
10-09-2008, 18:30
Nesto sto sam nasao...

1. open the Nvidia control panel
2. Under "view" select advanced
3. Under 3d settings in the task window, select "manage 3d settings"
4. Under the Program settings tab, click the Add button
5. locate where you installed war.exe, select it, then click ok
6. select desired anisotropic filtering level
7. turn antialiasing to "Override application setting"
8. select desired AA level
9. you can also turn on Texture filtering - anisotropic sample optimization if you desire.

Mislim da ce u finalnoj verziji stavit te stvari..
Napravite screen prije ovog postupka i poslije..i ako nije bed molio bi da postate slike na forum..ako ta finta radi naravno.
Probati ću to pa postam slike kasnije... ovaj, kad stignem. :)

Inače stojim iza toga što sam rekao za stratešku borbu, danas gledam u scenarijima kako se neki krenu igrati Ramba i idu sami u juriš na zauzimanje zastave samo kako bi bili pokošeni. Jednostavno rečeno, nigdje nećete doći solo, bar ako ciljate daleko, kad je RvR u pitanju i uvijek trebate nekoga uz vas. Trebam se sada prebaciti na Engineera da mogu dati dojmove, ali PQ su nešto prejako... ljudi će se doslovno svojevoljno grupirati s vama, a budući da zahtjevi PQ-ova nisu nešto složeni nitko ne može ništa uprskati, te je svaki užitak (jedino na dodjeli loota treba malo rada, jer nekad nije baš logična).

Inače, slike moja 2 lika (Garanos je rank 4, a Johanes rank 8 ), usput se vidi i main menu:
http://img376.imageshack.us/img376/9171/war2008091019180251zc3.th.jpg (http://img376.imageshack.us/my.php?image=war2008091019180251zc3.jpg)http://img68.imageshack.us/img68/9173/war2008091019181562hz8.th.jpg (http://img68.imageshack.us/my.php?image=war2008091019181562hz8.jpg)

Kazo
10-09-2008, 20:29
Woah! Dwarf ti je zakon!! Ocu i ja igrati!!! No! Wiat! Must remember! Patience! :P

Heh, salu na stranu, igra izgleda zakon :), doista jedva cekam 18-ti!
Od kako sam poceo pratiti WAR, jednostavno mi igra totalno pase, u kojem god pogledu to bilo! :)

Sjecam se kad se u WoW-u tek otvorio AV, i nije bilo cross realm BG-ova, borbe u AV-u su mogle trajati danima! Doista uzivam u large scale borbama! I ono, znao si tko je u BG-u baja, znao si koga se moras kloniti!

WoW sam igrao oko 3 godine, vjerujem da cu WAR najmanje 6 :P

Edit: Btw, namece mi se jos jedno pitanje koje nisam do sada skuzio, sto se tice lootanje od NPC protivnika! Dakle, da li mobovi dropaju random equipment! Znaci ja rank 4 ubijem tamo neku random zvijerku i sreca me posluzila dobijem neki common/green/rare drop ? Ili je to vise kao Guild Wars, gdje equipment mozes dobivati samo od questova i kupovati od odredenih NPC-ova?

Stryder
10-09-2008, 20:56
@Stryder
poslao sam ti ja od svog acc-a pas i usr od 2 acc-a ;)

e puno thx, evo updejta mi se :)

Arbiter of Change
10-09-2008, 20:57
Loot od NPC mobova je tradicionala (imaš i gathering profesije također), loot od questova je krojen prema tvojoj klasi (znači nikad iz questa nećeš dobiti nešto što nećeš moći koristiti), a loot od drugih igrača još nisam shvatio, ali mislim da ga ima svih vrsta (ne oduzima se od drugih igrača, naravno). Vrijedno je spomenuti da su meni više ispale rare stvari (2 puta) nego zelene tako da ne znam kakve su šanse predmetima.

Berax0r
10-09-2008, 21:39
Igra je jebenica. Jel moze malo vise o tim rasama i kalsama? Koje cete vi izabrati?

Kazo
10-09-2008, 21:40
Loot od NPC mobova je tradicionala (imaš i gathering profesije također), loot od questova je krojen prema tvojoj klasi (znači nikad iz questa nećeš dobiti nešto što nećeš moći koristiti), a loot od drugih igrača još nisam shvatio, ali mislim da ga ima svih vrsta (ne oduzima se od drugih igrača, naravno). Vrijedno je spomenuti da su meni više ispale rare stvari (2 puta) nego zelene tako da ne znam kakve su šanse predmetima.

Ah odlicno sto se tice lootanja! Da, koliko sam ja skuzio mozes i trofeje i equipment lootati od drugih igraca! Pa sa obzirom da zele napraviti moguce lvliranje putem samo PvPanja ili samo PvEanja (naravno kombinacija PvP-a i PvE-a je najbolja) vjerujem da ce loot table biti postavljen jednak i za igrace kao i za NPC mobove, vjerojatno je 100% jednako ali biti ce to tu negdje! Uopce ne sumljam da su decki u Mythic-u to fino izbalansirali!

Kazo
10-09-2008, 21:58
Igra je jebenica. Jel moze malo vise o tim rasama i kalsama? Koje cete vi izabrati?


Da ti sad ne pisem memoare o classama ^^, pogledaj si to na main site-u!

Ja sam naime htio igrati Dwarf Hammerer-a, s obzirom da Dwarfove obozajem a preferiram Melee DPS! :)

S obzirom da je Classa izrezana, do poslje izlazka, igrat cu Engineer-a!

prcko
10-09-2008, 21:58
Closed beta je bila bolja od ove open bete,nekak je drugacije ne učitava se kak spada,mobove nemreš ponekad napast,grafika ko da je lošija neam pojma kaj se dogadja sve više šta otkrivam sve gore i gore ispada,hm nadam se da nece u ovakvom obliku izac 18.9 :|
Ono mi najgore dodjem u novo podrucje nikak ocitat prostore treba mu 3 gladne godine da ocita sve teksture i onda opet ostaje mutno u daljini i zaštekav kad se kreceš,a toga nije bilo u closed beti.Ajde nebi niš reko a imam gigu rama,al s moje 3 gige porazavajuci rezultati!

Arbiter of Change
10-09-2008, 22:07
Ah odlicno sto se tice lootanja! Da, koliko sam ja skuzio mozes i trofeje i equipment lootati od drugih igraca! Pa sa obzirom da zele napraviti moguce lvliranje putem samo PvPanja ili samo PvEanja (naravno kombinacija PvP-a i PvE-a je najbolja) vjerujem da ce loot table biti postavljen jednak i za igrace kao i za NPC mobove, vjerojatno je 100% jednako ali biti ce to tu negdje! Uopce ne sumljam da su decki u Mythic-u to fino izbalansirali!
Ne znam za trofeje, ali ja sam do sada uglavnom izvlačio treš (sive) predmete i kudikamo koji zeleni (za profesije sastojci, uglavnom) od PvP mi protivnika. Levelanje putem SAMOG RvR-a je moguće jer imaš jedan repeatativan quest vezan uz scenarij iz kojeg lagano dižeš EXP (bar na početku) i EXP kad ubijaš neprijatelje; normalan i Renown (equivalenta Honora iz WoW-a, u neku ruku). Vjerujem da se oprema vezana uz RvR dobija tako da stigneš na određeni Renown rank putem PvP-a i onda možeš kupovati u posebnim Renown shopovima (s tim da ovdje nemaš Renown kao valutu, već ti rank otvara različite stvari)... ipako, PQ stvari su jako dobre ali treba se naraditi za DOBRE stvari (stvarno doprinjeti borbi, jel'te).

@prcko:
Nisam bio u closed beti, ali istina je da im je optimizacija za sada slaba. Iskreno, meni je jedino tehnička strana ono što mi ide na živce za sada... i to što WP dobra prva 3-4 ranka izgleda kao i svaki drugi jer nemaš baš varijacije u izgledima opreme (trebaju više ikona barem).

Berax0r
10-09-2008, 22:09
Ja volim biti healer pa cu uzeti jednog. Koju stranu cete igrati?

Empe Tri
10-09-2008, 22:17
igrat cu sigurno The Relam od Destruction Dark Elves - Witch Elf :killyou:

prcko
10-09-2008, 22:23
Malo sam čačko po forumima i vidim da ljudi dosta primjecuju pad u grafici i ne kuze šta se dogadja,trebalo je ic na bolje,a ošlo je na lošije.
Evo odgovora:
Improved Graphics Options
We've got some great plans for improved graphics options as we continue through launch. Our number one priority is player performance. It's important in an RvR game for performance to be smooth and allow the game to be accessible to as many people as possible. In order to achieve our goals, we had to ensure a certain level of compatibility between devices. With all of the combinations and options available, we wanted to keep things simple and accessible to everyone.

With that in mind, we have a fix that may improve the ability of higher end machines to load textures, and we will continue to smooth out the process of the way textures load on your screen. In addition to this, we are exploring other options to add which will further enhance the graphics for mid to high range computers. For now, many users are able to turn on features such as anti-aliasing and anisotropic filtering using their cards drivers.

This is just a sample of what's to come. We thank all of you for your enthusiastic participation in the Open Beta so far! We'll continue to monitor in-game and across all of our dedicated community forums for your feedback, and make your experience even better. Keep up the great work, have fun and prepare for WAR!

Valjda ce to poboljšat jer i meni to ide na zivce ne podnosim to učitavanje.Let's w8!

Worthaur
10-09-2008, 23:16
Prvi public quest odigran do kraja i odma prvo mjesto ^^
http://www.imagesforme.com/out.php/t150586_WorthaM000.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/150586_WorthaM000.jpg)

RvR ftw
http://www.imagesforme.com/out.php/t150587_WorthaM006.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/150587_WorthaM006.jpg)

http://www.imagesforme.com/out.php/t150590_WorthaM010.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/150590_WorthaM010.jpg)

http://www.imagesforme.com/out.php/t150589_WorthaM009.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/150589_WorthaM009.jpg)

RIP
http://www.imagesforme.com/out.php/t150588_WorthaM008.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/150588_WorthaM008.jpg)

DJ Not Nice
10-09-2008, 23:28
Zaista lijepo sve to izgleda.

prcko
10-09-2008, 23:42
Kak su brutalno ovo napravili kad te neko ubije iss u closed beti je to bilo prilično nedorađeno,a ovo za public q to ti je stvar srece :)