PDA

Pogledaj cijelu verziju : GOA želi sve najbolje - pročitajte



Arbiter of Change
01-01-2009, 10:54
Evo, godina prošla i GOA nam svima poželjela sretnu Novu i sve najbolje u 2009. godini. (http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=225859)

Ali naravno, ne prije nego li su skriveno najavili neke dobre vijesti:

In 2009 we are going to keep advancing with great strides. The Keg End Event is drawing to an end in the new year, but the next patch is coming soon and so is the next event. Also, the introduction of the melee DPS careers for the Dwarfs and the Greenskins is looming on the horizon.
Oh, yeah. :)

ezav
01-01-2009, 12:24
Ahhhhhhhhh.... dworfce sa dve sekire :D .................. ocemmmmmmmmm............. hmmm ... drzimo fige ... ljepo se navine korppiklani i ide se u boj :D

Worthaur
01-01-2009, 15:09
Hammerer it is

Rang€r
01-01-2009, 17:18
pff prije će taj patch dođe, neg što če men pošta igru donjet :-x ..

Dr. Kam
02-01-2009, 12:27
Hammerer it is

Mislim da su oni otpali :P

Worthaur
02-01-2009, 12:31
Hammerer it is

Mislim da su oni otpali :P
Ne bas, nedavno si mogo na test serveru napravit Hammerera al nisi mogo uc u igru s njim jer bi te izbacilo na character screen :)
A i vidio sam dosta dropova u igri za Hammerera

Dr. Kam
02-01-2009, 14:03
http://www.imagesforme.com/show.php/278 ... yeraxe.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/278941_Slayeraxe.jpg)

Ja također za Slayere :). Mislim da bi nakon tolkog hypa za Slayerima Mythicu samo naškodilo ubacivanje Hammerera kojeg želi u igri vidjeti svaka 4-ta osoba (možda i manje) :P.

Worthaur
02-01-2009, 14:18
http://www.imagesforme.com/show.php/278941_Slayeraxe.jpg

Ja također za Slayere :). Mislim da bi nakon tolkog hypa za Slayerima Mythicu samo naškodilo ubacivanje Hammerera kojeg želi u igri vidjeti svaka 4-ta osoba (možda i manje) :P.
Neznaci ti to nis, vidio sam ja either hand sjekire za high elfove, tj white lione pa to neznaci da ce wl dobit dual wield : ))

Arbiter of Change
02-01-2009, 14:43
Mene više od samih klasa (Slayer vs. Hammerer i Choppa vs. nešto) zanima koja će ih mehanika pogoniti jer vjerujem da je tu i bio zastoj na početku.

Dr. Kam
02-01-2009, 19:22
Vjerojatno nešto slično kao i Marauder će radit Dwarf DPS klasa.

Mystery In Space
02-01-2009, 20:27
Sumnjam pošto je po mehanici white lion mirror maraudera već (wl je 5 puta jači i bolji al ajde)

Worthaur
02-01-2009, 20:42
Sumnjam pošto je po mehanici white lion mirror maraudera već (wl je 5 puta jači i bolji al ajde)
Ma je k...

Kolko sam cuo trebali bi imat neki berserk ability, dok udaraju jaca im se strength, toughness i slicno

Dr. Kam
02-01-2009, 20:52
Onda neće biti hammerer da me hebeš - berserk ovo - ono.

Arbiter of Change
02-01-2009, 20:58
Vjerojatno nešto slično kao i Marauder će radit Dwarf DPS klasa.
Kao što Mystery reče, sumnjam.

Zašto? Jer su ove 2 klase u biti međusobni mirrori, tj. nijedna druga klasa nema njihovu mehaniku (razlog zbog kojeg nisu bile uključene ranije je bio taj što Mythic nije bio zadovoljan njihovom mehanikom, nisu bili samo vremenski ograničeni kao kod KotBS i BG-a). Naravno, može biti da ćemo dobiti nešto tipa RP i Zealot - bez ikakve mehanike, ali neće valjda.

Worthaur
02-01-2009, 21:24
Onda neće biti hammerer da me hebeš - berserk ovo - ono.
Pa takvi su bili u beti hammerer i choppa, davnih dana

Dr. Kam
02-01-2009, 21:49
A gle, ne znam - no stvarno ne vjerujem da će bit Hammereri (nisam vidio Hammerer item već dosta dugo). Isto tako, ne moraju bit Slayeri, no Mythic bi bio popljuvan da ubaci Hammerere ispred Slayera ili neke druge klase (Ranger ...). Jednostavno su pre... predosadni, čuvari High Kinga: "Who gives a f*ck?". Mythicu treba još igrača, a teško da će ih privući sa nekom dull klasom.

ssalG
02-01-2009, 23:33
Sumnjam pošto je po mehanici white lion mirror maraudera već (wl je 5 puta jači i bolji al ajde)

Marauderu je po mehanici mirror Shadow Warrior, ne While Lion (njemu je mehanici mirror Squid Hearder).


Naravno, može biti da ćemo dobiti nešto tipa RP i Zealot - bez ikakve mehanike, ali neće valjda.

RP i Zealot imaju mehaniku, samo što je Mythic tako loše napravio da je zanemariva.

Rang€r
03-01-2009, 12:06
ček, kak taj marauder može bit mirror sw-u, a nemre squid hearderu ak sam dobro razumio... :S


bah idem pogledat na off site :)

Mystery In Space
03-01-2009, 12:43
Mehanika. Ja sam zezno sa brzopletim odgovorom (zahvala Arbiteru na bisanju). Kad se spomenula mehanika mislilo se na mutations / stances (marauder/sw). Tu su isti isto kao što white lion ima peta (kao squig herder samo što squig herder ima više vrsta petova). Ma slab sam ja za objašnjavanje.

Ja kad sam prije odgovarao sam zezno. Marauder je mirror wl-a ali ima mehaniku kao shadow warrior, klikneš na brutality i onda si više impaler(monstrosity = aoe, brutality =single target dps, savagery = support debuff spec), stab him in da ass, kao sw imaš stavove ( ne znam im imena jer mi je sw gay lik pa je pobrao delete, uglavnom 1 stav se koristi da dobiješ veći dps i veći range, drugi stav je za moving range dps = trčiš, pucaš, tak to, treći stav se koristi za melee napade = po meni jad i bijeda).

Jedina stvar zašto bi slayeri došli a ne hammereri je ta (ako stoji stvar sa choppom) je ta što je slayer sličniji choppi. Choppa ima berzerk, uobičajeni ork, što je dulje u borbi to mu se više sviđa, to si zabrijava da je jači pa još više popizdi pa razbija, zaziva gorka&morka, brije da je warboss i tak to dok su slayeri malo drugačiji ali na kraju isti, idu u fajt sa ciljem da pobiju što više likova i umru u tom svom pohodu (emo ftw), on će ubijat, ako ubije a ne umre bit će još ljući i opakiji zato što nije umro usput.....

Ak sam neš krivo rekao nek me neko ispravi jer dwarf lore i ja smo kao krava i balet >,<

Arbiter of Change
03-01-2009, 12:52
RP i Zealot imaju mehaniku, samo što je Mythic tako loše napravio da je zanemariva.
Mislio sam na career resource, koji nijedan od te dvojice nema (naravno, to ne znači nužno da su loši, naprotiv).
Nema problema Mystery, Lore oko Dwarfova ti je OK. :)

Rang€r
03-01-2009, 13:14
lol ti slayeri su ludi xD

ljuti su ak ne umru u bici... :pray: