PDA

Pogledaj cijelu verziju : accelero s1 v2 pitanja



bubi_sam
31-12-2008, 22:21
danas montiro to čudo na 8800gt i osjetio razliku več u startu,sa samim s1 temperature su niže 10 stupnjeva,a sa svojim custom made ''twin turbo'' modulom temperature su niže još za 10, znači ukupno 20 od orginalnog hlađenja

sad se ja zapitam:
-jel postoji mogučnost da oni ''ježići'' padnu dolje sa memorije?
i da se to dogodi kak se ponovo motiraju nazad

-da recimo želim ponovo vratit stari hladnjak, on na mjestima gdje su temperature najviše kod gpu i na memoriji ima recimo kombinaciju paste i nečeg što podsjeća na mrežicu,a koja se nalazi preko te paste,pa sad ako budem vraćao orginalni hladnjak, da skinem tu pastu i da stavim novu?

soundmaster
31-12-2008, 23:41
ti mali kuleri ti neće past
jedino ako si kupio model koji sam ja testiro doma pa vratio u links :D (neznam zašto su ga primili natrag)
a kod ovog pitanja sa pastom
na starom (stock) kuleru samo skini pastu (skini je i sa gpu) i stavi novu
preporučam arctic cooling silver :D

bubi_sam
31-12-2008, 23:59
dobro nece pasti, ali recimo da nekako padnu
kak se opet stavljaju ,znaci recikliram s1, npr sa sadasnje 8800 na 4850, jel se namažu pastom ili

C
01-01-2009, 05:49
Drvofix, ljepilo, UHU za trenutno i snažno ljepljenje, etc.
Ako ne ide, selotejp uvijek nadohvat ruke...
kada otpadne, skužiti ćeš prvo da ti se PC zamrzava i resetira i sl., što upućuje na pregrijavanje jednog od čipova, a to bi ti bila ona kartica memorije sa koje je ježić ispao.
Čuo sam da ima raznih načina kako se stavljaju, poput coolera za CPU, razni načini, razna sklapanja, raznovrsnost i sve to, a na kraju isti učinak.
Shvatiti ćeš kada otpadne. Vidjeti ćeš, dali se stavlja kao štipaljica, ili ima neku samoljepljivu termostabilnu pastu na sebi koja ga drži (slično plastelinu), itd.
Ali neće ti to otpasti tako lako. Nećeš taj PC nogirati po sobi...ma kakvi, ni tada ne bi otpalo... :wink:

soundmaster
01-01-2009, 15:29
imo sam ja s1
oni mali kuleri za memu imaju samoljepljivu pastu
koja se lako nanovo zalijepi bez potrebe zamijenjivanja

thonchek
02-01-2009, 12:42
a neznam koji je problem staviti novu pastu :)

soundmaster
02-01-2009, 12:54
ma na one male kulere za ram od grafičke je zajeb mjenjat pastu
jer moraš stavljat ljepilo koje se poslije teško skine