PDA

Pogledaj cijelu verziju : Grand Theft Auto : Vice City.



Herr Schnitzel
30-12-2008, 12:54
Nisi jedini. Meni je GTA III i dalje najbolji GTA dosad.

Samael
30-12-2008, 13:34
Jedna od najveličanstvenijih igara ikad!
Od gameplaya, do atmosfere, priče, settinga... samo poslušajte v-rock. Onaj gušt dok si prelazio misije, ajme mila majko, to samo gta može. Trica je jaka radi prekretnice što je napravila, no vice city je sve lijepo sredio... nemože se to opisati u jednom postu... :(

kralj

Death By Sexy
30-12-2008, 13:38
VC mi je bio i ostao najbolji dio... ne fura se na ovu realnost, već je čista zabava i ima predobar gameplay..

uberfreak
30-12-2008, 14:34
vice city je odlicna igra, ali san andreas i gta 4 su bolji , iako je vice city super jer kada puknes tipu u ruku-otkines ju XD

Hellboy
30-12-2008, 16:31
nemoj mi uspoređivati GTA IV i SA sa legendarnim GTA III i VC-om...nemoj...GTA IV možda i jest zabavan (nisam još probao, pa ne mogu suditi), SA možda i jest ogroman, ali noir atmosfera iz trojke i neonske boje iz VC-a su nekoliko klasa ispred...tko nije vozio kroz gustu maglu Liberty Cityja u trojci i drapao dune buggyjem po pješčanim plažama VC-a ne zna što je propustio...

Ryd3R
30-12-2008, 20:50
GTA 3 nisam puno igrao ali Vice City mi je bila najdraža igra jedno dosta dugo vrijeme. Atmosfera, grad, određene misije (pljačka banke za Malibu Club), motori (prvi GTA s motorima) i da ne nabrajam dalje što mi sve budi divna sjećanja :)

GTA San Andreas mi je bio također odličan, možda i bolji zbog vice city-ja, baš zbog više sadržaja, veće mape i više mogućnosti (plivanje, teretana, hrana, odjeća, frizure, bicikl).

GTA 4 sam igrao na PS3, a nemam dovoljno jak kompjuter da ga pokrenem na njemu :roll:

Kostolomac
31-12-2008, 14:08
GTA: VC mi je jedna od najboljih igara ikada :pray:
Sjećam se uživancije u toj igri još na staromu celeru na 633MHz. To su bili dani :)

31-12-2008, 16:21
meni je VC isto najbolji, nije zahtjevo niti jaku konfu.... bas je super bilo a najvise sam se cepo slusajuci VCPR :rotfl:

josip_kraš
31-12-2008, 17:29
vice city je bio prvi gta kojeg samo igrao, s najboljom pričom, i najviše sam se uživio u priču dok sam ga prelazio. :thumbs2: :thumbs2:

uberfreak
01-01-2009, 10:34
ma vice city je bila 1. igra koju sam igrao na PC-ju, i zato ce mi ostati u pamcenju kao uber dobra igra
e sada da pitam jer iumam problem- prosao sam sve misije koje sam mogao ( one sto kupis trgovine i klubove) e i nakon toga mi nema misija- a pise da sam tek na 45% , moze pomoc ?

Hellboy
01-01-2009, 11:02
skakaonice po gradu i ostale mini igre :D

uberfreak
01-01-2009, 11:59
ne, nisam proso zadnju misiju- keep your friends close... ili kak se vec zove

RIDER32
01-01-2009, 14:28
ma vice city je bila 1. igra koju sam igrao na PC-ju, i zato ce mi ostati u pamcenju kao uber dobra igra
Isto kao i ja SanAndrteas :)

VC nisam pretjerano puno rasturo. Cinio mi se nekako ubrzaniji :) ali i manje slobodnijinakon SA.
GG :thumbs2:

uberfreak
01-01-2009, 17:51
ma vice city je bila 1. igra koju sam igrao na PC-ju, i zato ce mi ostati u pamcenju kao uber dobra igra
Isto kao i ja SanAndrteas :)

VC nisam pretjerano puno rasturo. Cinio mi se nekako ubrzaniji :) ali i manje slobodnijinakon SA.
GG :thumbs2:

a-a vice city mi je bio bas igra po mjeri- prvi puta sam mogao bas uzivati u gazenju ljudi i ubijanju, jer se na gta 2 vidjelo odozgo, a i 2D je bila, pa zato je vice city prva igra u kojoj sam imao osjecaj da se autom zabijem u nesto/nekoga.... a onda se to unaprjeđivalo i popravljalo i sada imamo gta 4 u kojem se vidi kak niki krv curi sa licva kada ga auto skrsi
freacking vreal

uberfreak
01-01-2009, 17:54
ima nas fanova,bome.
koja vam je najdraža misija ?
meni ona u onom kamionetu za sladoled :rotfl:
meni ona u kojoj ubijes diaza, a da pitam, kak da ljude privucem da trose pare na sladoled ?

uberfreak
02-01-2009, 10:42
samo staneš pokraj njih i čekaš da svira ona muzikica ja mislim,pa če doč.

OK , fala

Hellboy
02-01-2009, 14:12
najbolja misija? heh...paljenje reflektora za reklamiranje novog filmsokg uratka Candy Suxxx... :D

Hellboy
02-01-2009, 14:21
how the fuck should I know...VC sam igrao prije nekoliko godina...našao sam članak o tome tho...
http://gta.wikia.com/wiki/Bite

Hellboy
02-01-2009, 14:38
GFIwH3FvjqE
ovo

uberfreak
03-01-2009, 09:29
ja jos nisam ni poceo misije u studiju........ nema viuse misija, a pola ih nisam proso..... :cry:

josip_kraš
03-01-2009, 11:17
pljačka banke. :pray:

sve pljačke su mi lude, i ona banke VC-u, i casina u SA, i sada ova u IV. :pray:

josip_kraš
03-01-2009, 11:19
yeth

uberfreak
03-01-2009, 13:25
da misija je bila kraljevska :bravo:

Cthulhu
03-01-2009, 20:22
Ah, Vice City...
Meni najdraži GTA, imao je nevjerovatnu atmosferu, te se nije toliko oslanjao na raznorazne gluposti poput odlazaka u teretanu, kupovanja odjeće i ne znam čega sve ne, VC se oslanjao jedino na svoju igrivost, koja je bila vrhunska i adiktivna. Jedna od najboljih igara, IKAD. Tko nije igrao, ne zna što je propustio.

Ivan_87
03-01-2009, 22:39
nažalost nikad više neće bit tako dobre igre kao što je VICE CITY :cry:

Nee Joe
04-01-2009, 14:39
Ma ja jedva čekam da dođe novi next gen GTA: Vice City. Taj će bit najbolji dosad. A i meni tkđ, kad mi je Vice puno bolji city od Liberty-a. :D Hmmmmm..... next gen Tommy Vercetti....

ScorpiuS
04-01-2009, 22:18
Taj film nećeš gledat. Pogotovo zbog glasina o sljedećem GTA da će bit van jamerike.

uberfreak
05-01-2009, 09:51
Da..... ko zna, mozda smjeste na kubu.... mislim koliki je problem smisliti pricu zbog koje ce sa miamija prec covjek na kubu

mujovita
06-01-2009, 22:22
Meni se full svida Vice City zato sto je prica o velikoj mafiji iz liberty citya a posebno mi se svida sto ima u njoj kuca od Tony-a Montane iz igre i filma SCARFACE :D :D :D
a za GTA SA je the best :) :) tko bude imao sto protiv SA imat ce problema sa mnom :rambo: :rambo: :ekipa:

Ryd3R
06-01-2009, 22:33
tko bude imao sto protiv SA imat ce problema sa mnom :rambo: :rambo: :ekipa:
viewtopic.php?f=4&t=214 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=4&t=214)S :D :D :D

Hellboy
07-01-2009, 10:54
Meni se full svida Vice City zato sto je prica o velikoj mafiji iz liberty citya a posebno mi se svida sto ima u njoj kuca od Tony-a Montane iz igre i filma SCARFACE :D :D :D
a za GTA SA je the best :) :) tko bude imao sto protiv SA imat ce problema sa mnom :rambo: :rambo: :ekipa:
prevelik, preprazan za svoju veličinu, glavni lik je naporan do neba, gengsta stil je lejm ako je prikazano samo kako se međusobno ubijaju i rade grafite, i što je najbitnije, priča nema veze s vezom - glavni lik dođe pokopati mamu, a završi kao vlasnik kasina kilometrima od svoje šupe iz koje je krenuo u svega par dana zato što je pobijedio nekakvu krticu u utrci bogu iza nogu...
javi mi se na pp da ti dam adresu na koju možeš doći da mi pokažeš probleme ^^

Ivan_87
07-01-2009, 13:14
SA mi je jedan od lošijih gta upravo zbog toga što odudara od ostalih serijala ..

nema više mafije samo bande .. :cry: pokvarli su time sve što su do onda napravili

ipak vice city je najači serijal ..

josip_kraš
07-01-2009, 15:53
tko bude imao sto protiv SA imat ce problema sa mnom :rambo: :rambo: :ekipa:
viewtopic.php?f=4&t=214 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=4&t=214)S :D :D :D

:D
vjeruj mi, ne želiš probleme sa svevišnjim :rotfl:

uberfreak
06-05-2009, 13:13
upravo sam pogledao scarfacea i sunce mu zarko ak nema slicnosti između scarfacea i vice cityja

Kostolomac
08-05-2009, 22:29
Pa Scarface i Miami Vice vjerojatno i jesu bili baza za Vice City.
Ovo što je netko spomenuo, next-gen VC, e to bi bilo prefenomenalno :D

Hellboy
08-05-2009, 22:34
Ane...to bi bila prva igra nakon WoW-a u kojoj bih mogao guštati samo tako što bih sjedio na plaži kraj oceana. :D
Vice City u DX10 modu...ostarjeli Tommy...daleko veći grad. Damn.
No opet, ne bi valjalo ako bi ga stavili u današnje vrijeme. Vice City je imao jebački šarm osamdesetih. Neonke, havajke, auti dizajnirani za put u orbitu, soundtrack kojeg je rijetko koja igra nadmašila. Samo kad se sjetim Emotion 98. nešto postaje... A tu mi je i sentimentalna vrijednost kakvu ni Morrowind u svoj svojoj slavi nikad neće imati, kao ni bilo koja druga igra.

Kostolomac
09-05-2009, 14:29
Ane...to bi bila prva igra nakon WoW-a u kojoj bih mogao guštati samo tako što bih sjedio na plaži kraj oceana. :D
Vice City u DX10 modu...ostarjeli Tommy...daleko veći grad. Damn.
No opet, ne bi valjalo ako bi ga stavili u današnje vrijeme. Vice City je imao jebački šarm osamdesetih. Neonke, havajke, auti dizajnirani za put u orbitu, soundtrack kojeg je rijetko koja igra nadmašila. Samo kad se sjetim Emotion 98. nešto postaje... A tu mi je i sentimentalna vrijednost kakvu ni Morrowind u svoj svojoj slavi nikad neće imati, kao ni bilo koja druga igra.
QFT :pray:

Kid A
09-05-2009, 14:38
Pitanje:jel se moze namjestiti u opcijama da VC ima vecu rezoluciju od 640x480 ili koliko je vec na defaultu.....kad god hocu da je povecam igra mi srmzne i moram izlaziti na ALT+F4.

Kostolomac
09-05-2009, 15:23
Možda pomogne:

There are problems changing the resolution of Vice City; and/or the game crashes upon 'ALT+TAB'ing out back to the desktop.

Solution: It should be noted that the resolution can only be changed upon initially running the game (i.e. not after a gameplay has begun). Therefore, quit Vice City. Load it up again, and before anything else is done, simply head to display options and change the resolution. You must select the desired resolution with the directional keys and hit Enter to confirm.

Alternatively: Set the compatibility mode of the executable file to 'Windows 98'. Do so by: right-clicking gta-vc.exe (default: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto Vice City\gta-vc.exe) -> Properties -> Compatibility tab -> check 'Run this program in compatibility mode for:', and select 'Windows 98 / Windows Me' from the drop-down menu. Apply, OK. And as pictures speak a thousand words, click here.

Alternatively: Uninstall any additional media codecs you may have installed previously.

Alternatively: Delete the SET file! Yes, this is stated in the above introduction, but is particularly relevant with this problem.

Alternatively: Download and run 3D Analyze. Use this program to force Vice City to run in windowed mode. Resolution should now be able to be changed without problems. Change it as desired - this new resolution will function when the game is next run normally (i.e. without 3D Analyze). This process may have to be repeated for every resolution change desired. Source.

Alternatively: Uninstall Real Player if you have it installed.
Izvor: http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=188753S(Problem #16)

Kid A
09-05-2009, 15:36
Ma nesto od toga ce sigurno pomoci.....ode ga sad ponovi "kupiti" pa da se pozabavim ovim problemom...hvala...

Kostolomac
09-05-2009, 15:42
Nema problema, javi jel pomoglo :)

The Jackal
14-05-2009, 15:00
Upravo ga nanovo instaliravam.. Fali mi Tommy Vercetti i Lance Vance Dance ^^

neox99buleseye
14-05-2009, 18:53
lance vance dance je govno!!!!!!1 sry na izrazu ali je
bio mi ko brat i onda mi zabio motorku u kicmu direktno

vukopas
14-05-2009, 20:24
jel iko igrao vice city stories?Tamo mozete vidjet jos malo o likovima iz vice citya.U igri vi igrate kao lanceov brat.

neox99buleseye
15-05-2009, 07:27
otvori temu!!!1

Xero
15-05-2009, 19:37
Meni je Vice City bio dobar zbog Tommya najmoćniji lik u igrama uz naravno Witchera.

The Jackal
15-05-2009, 22:03
Ma igra rulla,iako jos nisam uspio prec ono sa helikoptercicima :S,imam savegame od toga :(

uploadaj save i preću ću ti ja. Bez ikakvog cheata. Ne shvaćam problem misije :o

eddie2142
15-05-2009, 22:14
prvo odes na najblize bacve i mene je to jebalo, ali sad bi je valjda bez problema presao.
Dakle, nemoj ic na najdalju bacvu nego na najblizu

The Jackal
15-05-2009, 22:16
prvo odes na najblize bacve i mene je to jebalo, ali sad bi je valjda bez problema presao.
Dakle, nemoj ic na najdalju bacvu nego na najblizu


Isto ti je. Bar meni. Jer sam ja prvi put prešao od prve do zadnje... a prekjučer od zadnje do prve bačve. Isti mi je kurac. Tamo vamo.

The Jackal
18-05-2009, 08:38
Evo nakon više manje tjedan dana igranja Vice City-a. Stanje je ovako. Sve glavne misije pređene. Sve misije kod Assetsa riješene. Vigilante lvl. 12. Paramedic lvl. 12. Pizza boy riješen. Firefighter lvl. 12. 100 Packages found. 0 cheats. Sad idem riješit Unique Jumpove, Rampages-e, Utrke i Taxi službu. Sad kad to riješim imat ću 100% pređeno i onda ću uploadat save na neki cheat/walkthrough site zbog 0 cheats i 100% ^^

EDIT:

Najviše korišten auto mi je Sentinel i Sentinel XS
http://www.g-unleashed.com/files/GTA%20VC_Sentinel.jpg
http://vicecity.bonusweb.cz/doprava/sentinel.jpg
Lijepotica

Death By Sexy
18-05-2009, 08:47
TIRULIRULIRU! THIS IS GRAMMAR POLICE! PUT YOU'RE I OUT OF THE WORD! I REPEAT: PUT YOU'RE I OUT OF THE WORD!


...Da meni je isto taj auto najkorišteniji bio.

The Jackal
18-05-2009, 09:03
TIRULIRULIRU! THIS IS GRAMMAR POLICE! PUT YOU'RE I OUT OF THE WORD! I REPEAT: PUT YOU'RE I OUT OF THE WORD!

WTF? http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/03/whut-ian.jpg

neox99buleseye
18-05-2009, 14:08
da ja isto gledam koji k**** bi to trebalo znaciti?

Death By Sexy
18-05-2009, 14:17
Ah lijepotice moje, zajebavao sam se.

The Jackal
18-05-2009, 14:58
Radiš problem zbog slova i u ljepotica.
Typo..

Anway. Riješio sam Rampagese i riješio sam sve osim jednog unique jumpa. A nemam blage koji mi fali. Morat ću sve ispočetka Jump po Jump :(
Nakon toga sve trke i checkpointe ^^

BTW.

Kakvu misiju moram riješit sa Pole Position klubom? Na 100% checklisti ima mjesto za kvačicu kod Pole Positiona. So... wtf?

EDIT: Skužio sam. Moram pogledat sve striptizove da bi completao asset. Fak :(

Death By Sexy
18-05-2009, 15:02
TI SI PROBLEM!!!



Zajebavam se čoeče... Od kad si ti uzorni član foruma? hehe

The Jackal
18-05-2009, 15:05
Bilo je i vrijeme za promijenu ^^

OT:

Do svih (osim jednog) rampage-a sam došao zahvaljujući ovoj mrcini.
http://www.g-unleashed.com/files/GTA%20VC_Sabre_turbo.jpg
:D

neox99buleseye
02-06-2009, 18:37
i love mustang!!1 :oops: xD

Mr Vercetti
05-06-2009, 11:59
Ok, GTA VC je po meni i većini vas najbolji GTA. Kultni glavni lik. Odlična priča. Savršen gameplay. Taj spoj daje legendu. Nadam se da će se neki od vas složiti sa mnom. A tek onaj ejtiz štih... auuuuuu... igra je zakon, a to se ne može riječima opisati. :) :) :)

Chupacabra
26-08-2011, 16:09
http://media.rockstarwatch.net/news/8639174250.jpg

Istraga ce pokazati je li se isplatio revive zbog jedne slike

Kostolomac
26-08-2011, 18:17
Jedva čekam GTA: Vice City Rage :D

Chupacabra
26-08-2011, 18:33
E al sto je najbolje, GTAVC sam zadnji put igro prije 2 godine a jos uvijek mogu imenovati sve zgrade na ovoj karti :D

Mr.James
13-09-2011, 18:48
Bolji mi je San Andreas nego Vice Cyti , ali nije ni vice city los ;)