PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ante i Simona Gotovac



njub
30-12-2008, 03:34
tražio temu, ako postoji nisam našao...

BRLfkdVRXKs

pogledajte simonin prvi spot i poslušajte pjesmu lova. sve je rečeno. pljujte.

Plexihack
30-12-2008, 09:57
Aaaaa,vidio već :D

Lova do khlova! xD

Evo,naša vlastita Paris Hilton ^^

wiseguy
30-12-2008, 10:07
žalosno je da se to nekima zapravo i sviđa :(

McPingvin_v2.0
30-12-2008, 10:15
Ja samo ne znam od kud te naše kvazi zvijezde ispadaju.

Vlatka pokos je kvazi celeb - vodila je 7. noć i snimila jednu pjesmu. Za Dikana nisam nikad čuo dok se zajedno nisu potucali po medijima.
Simona ünt Ante Gotovac takođe - on je poduzetnik zakojeg nitko do sad nije čuo (čitaj: lopina/ švercer/ mafijaš), a ona manekenka za koju isto nije nitko čuo.


Ja krivim naše vrsne dnevne medije koji nemaju pojma o čemu bi pisali pa izmišljaju vijesti.

bezimeni
30-12-2008, 10:21
Kakvo čitateljstvo takve novine .

McPingvin_v2.0
30-12-2008, 10:28
Čitateljstvo, na žalost, nema ništa drugo za čitati :)

Arbiter of Change
30-12-2008, 10:29
Šteta zraka koji troše, to je sve što imam reći o Simoni i mužu joj.

Deadwalker
30-12-2008, 10:36
Ja samo ne znam od kud te naše kvazi zvijezde ispadaju.

Vlatka pokos je kvazi celeb - vodila je 7. noć i snimila jednu pjesmu. Za Dikana nisam nikad čuo dok se zajedno nisu potucali po medijima.
Simona ünt Ante Gotovac takođe - on je poduzetnik zakojeg nitko do sad nije čuo (čitaj: lopina/ švercer/ mafijaš), a ona manekenka za koju isto nije nitko čuo.


Ja krivim naše vrsne dnevne medije koji nemaju pojma o čemu bi pisali pa izmišljaju vijesti.

i sta ti to govori? Pa vuku se po medijima samo da bace pozornost na sebe te da imaju nekakav publicitet. A vecina priprostog puka cita takva sranja pa dok babe pocnu to po kavama vuci, joj... i onda jos one blesave emisije tipa red carpet ili ekskluziv :thumbs1: I tako su onda simona i ante ili vlatka i dikan glavna vijest dana po pola mjeseca. Zuta stampa se onda vrti i po tv-u(posebice po komercijalnim televizijama) sto je zalosno i sto ljudi moraju slusati takva sranja i na informativnom programu. Uglavnom, mediji se bave u zadnje vrijeme samo zutom stampom sto je fakat koma i zbog toga vec pate i dnevne novine. Pogledajte samo 24sata...

bezimeni
30-12-2008, 10:40
Čitateljstvo, na žalost, nema ništa drugo za čitati :)


Ima , ali kupuje upravo takve trač novine .Kada se nebi kupovale , nebi si ni štampale.Nisu krivi novinari nego šund čitateljstvo .Novine poput Vjesnika i sl. su gubitaši jer to nitko ne kupuje.Na žutim televizijama su upravo takve žute emisije najgledanije ,red carpet i sl. Imamo novinare i novine baš kakve zaslužujemo. Zato sam i presto gledati televiziju odavno.Da nema HTV-a (sportski i dokumentarni dio) i discovery channel-a nebih ju ni palio.

Što se Simone tiče smatram ju dobrim komadom...

Death By Sexy
30-12-2008, 11:37
jebob ahhllllllllllllll(čitaj arrrrrrrrrr)

žalosno mi je da netko može reči nakon što je dino dvornik umro: dino nam je sad ukrao naslovnice... degutantno.. al jebob

Maloki
30-12-2008, 12:02
Ma nisam to ja :oops:

streetrace777
30-12-2008, 12:03
Stvar nije ni smješna :(
Em je glazba užasno retardirana, em žena ima užasno retardiran glas, em je tekst, pogađate - užasno retardiran.
Sve u svemu, ovo je retardirano.
Fuckyeah!
Maloki je sve rekao.
Inace,mogu se kladit da ce ovo bit na telefonu svake cure od,recimo,12-17 godina :(

Ja je vec imam na mobu :oops:

Kenyi
30-12-2008, 12:40
Ja imam njen autogram, i to mi ja wallpaper.Naravno da imam ringtone, mislim ono ipak sam normalan.

The Great Duck
30-12-2008, 13:14
Nisam očekivao to od vas... :(

Duke of Earl
30-12-2008, 13:45
Ma pustite to loše pjevanje i sve ostalo, plagijalizirali su Pink Floyd s onim početkom pjesme :( :(

Cthulhu
30-12-2008, 14:42
Meni je pjesmica baš supać, takvo prenošenje čiste genijalnosti u pjesmu nisam čuo od ljetos i Severininog megaultrauber hita "Gas-Gas". Nadam se da će Simonica napraviti i album, pa da doživim multiorgazmično iskustvo sa svakom pjesmom na albumu.

K4ciga
30-12-2008, 15:20
Simonica je samo potvrdila ovom pjesmom tko je i šta je,a Ante se i dalje blesavo smiješka.

TeraBajt
30-12-2008, 15:25
evo sto ja mislim o njima (http://www.igre-igrice.com/razne-igrice/katapultirajte-gotovceve/)

josip_kraš
30-12-2008, 15:29
hiba hibi ghzie hep

to su se oni namjehno zajebavali na hačun njene govohne mane :rotfl:

pjesm retajna totalno onaj ko je pravio može se slobodno upucat ili još bolje ja ću ga upucat.

ali je zato simonica.... :wink:

Hellboy
30-12-2008, 16:20
ona hoće bhilju, Fehahi i da pjeva Bahacku Obami :rotfl:

K4ciga
30-12-2008, 16:25
ali je zato simonica.... :wink:
Nadam se da se šališ.Možda bi čak i bila prihvatljiva da nema mladež površine Norveške na sisi.

Mirko L
30-12-2008, 16:48
to samo dokazuje da joj gledaš u to područje, šta znači da ti mora bit bar malo privlačna, bar dok nisi ugleda
mladež, kojeg ja, srečon nisan, niti planiran.

@the grat duck: mislin da je kenyi bija sarkastičan.

btw. ja joj se svejedno neću rugat zbog govorne mane.
općenito pisma mi je bezveze, jer ni ne slušan takvu vrstu muzike, ko sluša, neka sluša.
mislin da je većinu ''famea'' tu postigla svojin izgledon, jer pisma ni nebi bila toliko popularna da izgleda ko gorila

Hellboy
30-12-2008, 16:51
normalno da je gledao u to područje...svaki muškarac normalne seksualne orijentacije će pogledati u to područje...to ne znači da mu se sviđa...genetika nalaže inspekciju radi mogućeg parenja...
@kaciga, ali meni se norveška sviđa :D

Death By Sexy
30-12-2008, 16:52
kakve ti gluposti pišeš to nisu istine..

to samo dokazuje da joj gledaš u to područje, šta znači da ti mora bit bar malo privlačna
to područje? pa daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj



ona će na toj pjesmi zaradit.. mi ćemo tu slinit i žalit se i to je to, ne znam kome bolje :D

Ivan_87
30-12-2008, 17:00
zanimljivo bi ju bilo vidjet na koncertu s LET3 :D

K4ciga
30-12-2008, 17:19
to samo dokazuje da joj gledaš u to područje, šta znači da ti mora bit bar malo privlačna, bar dok nisi ugleda
mladež, kojeg ja, srečon nisan, niti planiran.
http://img267.imageshack.us/img267/2987/slika13simonazn3.jpg
Čestitam,upravo si pogledao Simonici u sise,znači da ti je privlačna.

soundmaster
30-12-2008, 17:22
ja bih nju *******
ako nekužiš sjeti se što bi mrle severini napravio :D

Hellboy
30-12-2008, 17:24
ne bi te ni pogledala...
enivej, ima mišićave noge...ženska nogometna liga?

K4ciga
30-12-2008, 17:28
Zapravo,prvo sam joj pogledao u facu.
A onda ti je pogled diskretno otklizio prema dolje da vidiš što sam napisao ispod slike,što znači da je izbjegavanje pogleda u sise ravno mogućnosti da Pseto postane admin.Čestitam,prema Mirku,privlačna ti je!

Neven <R>
30-12-2008, 19:38
Upravo pokretanjem ovog topica ja sam postao svjestan da taj spot postoji, što znači da ju ti pljuvanjem samo dalje reklamiraš. Jedino ignoriranjem će nestati sa TV-a, a dok god ljude ovako zabavlja i potiče reakcije (bilo negativne, bilo pozitivne) ostat će prisutna u medijima.

K4ciga
30-12-2008, 19:53
Upravo pokretanjem ovog topica ja sam postao svjestan da taj spot postoji, što znači da ju ti pljuvanjem samo dalje reklamiraš. Jedino ignoriranjem će nestati sa TV-a, a dok god ljude ovako zabavlja i potiče reakcije (bilo negativne, bilo pozitivne) ostat će prisutna u medijima.
Ma neka ostane,malo smijeha u ovim vremenima.Mislim,zamisli život bez ljudi kao Modnog Mačka,Nevena Ciganovića,Ante & Simonica Co.,Dikana...mislim,neznam,ali uvijek kad vidim te ljude se barem nasmiješim.Joj,mislim da ću početi gledati Exkluziv samo da se malo smijem Ciganovićevim komentarima.

Hellboy
30-12-2008, 19:56
Ciganović ima svoj termin u Exkluzivu? oooooh, kako sam bio zatucan i slijep...to moram gledati...
BTW moram si prebaciti lovu do khlova na mobitel...moram to imati...

K4ciga
30-12-2008, 20:02
Nisam siguran jel' u Exkluzivu ili Red Carpetu,ali znam da je u jednoj od takvih tipova...emisija.

EDIT: O,da. KLIKNI ME (http://24sata.hr/show/clanak/dikan-iz-svicarske-tko-je-ciganovic-ma-on-je-peder/95297/).

Sad nek' mi netko kaže da bi htio da oni...nestanu :)

Hellboy
30-12-2008, 20:09
Žao mi je što on neće dočekati moje godine jer će umrijeti od AIDS-a - zaključio je Dikan (64)
eheheheheheheheheheh...kako željeti da ovakvo što nestane...čemu bih se onda smijao? :D

K4ciga
30-12-2008, 20:23
Žao mi je što on neće dočekati moje godine jer će umrijeti od AIDS-a - zaključio je Dikan (64)
eheheheheheheheheheh...kako željeti da ovakvo što nestane...čemu bih se onda smijao? :D
Točno to,mi nikako ne želimo da Simonica,Ante,Dikan,Cigi i Mačor nestanu sa scene.Nakon ovoga,pogotovo.

EDIT: "Ne znam tko je taj Ciganović, iako je očito po prezimenu. Iako je to čudno jer poznata je stvar da među Ciganima baš i nema pedera. Žao mi je što on neće dočekati moje godine jer će umrijeti od AIDS-a - zaključio je Dikan (64)".Carčina najveća,ima love ko blata i moči u mlado i zajebava stiliste :D

josip_kraš
30-12-2008, 21:06
dikan je legenda!!!!!
ja sam njegov fan!!!

kako mu ga je spustio to je neviđeno :pray: :pray:

"Iako je to čudno jer poznata je stvar da među Ciganima baš i nema pedera" :pray: :thumbs2: :pray:

ja bi da se otvori posebna tema o stilistima, mislim da bi bilo svega

Ryd3R
30-12-2008, 21:22
Za sve fanove Dikana (valjda ste već vidjeli ovo):
VdfHS8dt3ZI

A što se tiče Simone i Ante Gotovca, mene oni ne živciraju uopće, čak me i vesele. Bar ovi iz red carpeta imaju materijala za radit one filmiće o njima pa se i nasmijem tu i tamo. A njih kao celebrityje uopće ne shvaćam ozbiljno.

D.E.M.O.
30-12-2008, 22:55
"Žao mi je što on neće dočekati moje godine jer će umrijeti od AIDS-a - zaključio je Dikan (64)"
jos jedan od balkanskih bajica koji misle da su pederi stvorili sidu, sotona stvorio internet i ino..






inace, mislim da je pjesma zakon :D

Outmind
30-12-2008, 23:09
E demo, ili si ti najsarkastičnija osoba na ovoj planeti ili me je ozbiljno strah za tvoje mentalno zdravlje...

Ne znam kaj me je više iritiralo dok sam slušao ovaj izbljuvak - simona, onaj "reper" ili činjenica što je nepovraatno izgubljeno 2 minute mog života, koje sam mogao i korisnije upotrijebiti, npr gledati kako se suši boja na zidu i sl.

D.E.M.O.
30-12-2008, 23:49
be afraid. be very afraid













BU!
http://img266.imageshack.us/img266/4157/pentagramsatanow9.gif

MILF hunter
31-12-2008, 00:23
Ovakvi spotovi i pjesme bi vas trebale prestati čuditi.
Na ovom svijetu jednostavno mora postojati i smeće. :wink:

The Boz
31-12-2008, 00:29
*sjeti se Candymana*
*sjetno se nasmije*

cham3leon
31-12-2008, 12:07
Moram priznat da ja niti ne znam zašto gotovčevi iskaču iz pašteta u zadnje vrijeme, ni u čemu se radi. Nit me zanima. Znam jedino da su bogati, inače ne bi bili u novinama. :(

The Great Duck
31-12-2008, 13:58
*sjeti se Candymana*
*sjetno se nasmije*
Misliš na ovo:
oHt_xWO6GC0?

Hellboy
31-12-2008, 14:04
http://www.clipartof.com/images/thumbnail/482.gif
Oo this has to be unseen...nek me netko upuca...

josip_kraš
31-12-2008, 17:15
:( :toilet:

W3DR4N
02-01-2009, 15:48
Kako rula e!

Meni theba loooooova,
looooova do khoooova.

Hellboy
02-01-2009, 15:51
zabohavio si bhilje, Fehahi i pjevanje Bahacku Obami

wiseguy
02-01-2009, 16:05
tek sam sad pogledao video...došlo mi je da plaćem..iskreno

W3DR4N
02-01-2009, 19:01
Al ne stvarno, meni su takve stvari totalno okej i mora ih biti s vremena na vrijeme. Totalni mainstream kojeg svi moraju imati na mobitelima, stvari koje svatko zna, ali ipak "nikad nije čula za to". Takav je bio recimo "Pumpaj" prije godine i po, "Co to maš" u isto vrijeme, "Gas, Gas" nešto kasnije, "Srce nije kamen" u doba Zabranjene ljubavi i tako to.

Ja sam stavio Lovu na mobitel. Hoću Gucci, Pradu i Vehsace...S:)
Nek uživa Simona dok traje njenih 15 minuta slave. Ionako sljedeće godine više nitko neće znati za nju.

Hellboy
02-01-2009, 19:05
ali ova godina je tek počela... :cry:
BTW Co to maš je carsko remek djelo... :D

The Great Duck
02-01-2009, 19:33
BoBo legenda :D :pray:
Koja je to pjesma Pumpaj?I zbiljaje istina ono što je netko rekao da se ovako oni samo reklamiraju,jer sam za ovo,kao i za Gas gas,prvi put čuo na forumu.

Ryd3R
02-01-2009, 22:33
Ovo ti je "Pumpaj":
ssiVCnz2qxQ
:rotfl:

The Great Duck
02-01-2009, 23:23
Pa ne možeš baš uspoređivat BoBu i Čubija s Gotovcima...Njihove su pjesme smišljene kao zajebancije,za razliku od Love,Gas gasa i sličnih sranja.

Neven <R>
02-01-2009, 23:24
Al sad ozbiljno, što ovu pjesmu razlikuje od 90% pjesama s MTV-a?

Hellboy
02-01-2009, 23:27
khlov... :D

The Great Duck
02-01-2009, 23:34
Koji je ono "reper" na kraju?

W3DR4N
03-01-2009, 00:09
Šta točno fali MTV-u?

Sickmanno1
03-01-2009, 00:11
Šta točno fali MTV-u?

Metala?

Neven <R>
03-01-2009, 01:27
Šta točno fali MTV-u?
Glazbe.

McPingvin_v2.0
03-01-2009, 09:13
"Co to maš"
Molim te lijepo, ne trpaj vrhunski uradak hrvatske alternativne meke rok glazbe među ta smeća, hvala :>

cham3leon
03-01-2009, 16:49
Šta točno fali MTV-u?

Komercijale sigurno ne. Barem toga imaju na pretek. Kao i one Avril Lavigne i njoj slične gluposti. Radije gledajte VH1 :P Tamo nema Simone garant.

Izgubljeni
04-01-2009, 01:34
ova pisma lova je zakon!!! pogotovo kraj ono kad kaze riba ribi grize rep! prebrutalno!

K4ciga
04-01-2009, 02:43
ova pisma lova je zakon!!! pogotovo kraj ono kad kaze hiba hibi ghize hep! prebrutalno!
Fixed for you.

Kenyi
04-01-2009, 10:04
Koji je ono "reper" na kraju?

Onaj neki iz Connecta

Babitz
04-01-2009, 11:53
Lol. Zašto serete po MTV-u? Da ste ga koji put gledali, postavili bi isto pitanje ko vedran.

cham3leon
04-01-2009, 12:47
Gledao sam MTV dok nisam pop**dio od silne komercijale i repera pomješanih sa nekakvim rock bendićima koji misle da imaju kvalitetu.
Sad kad mi je do muzike gledam VH1. I oni imaju komercijale, ali bome ima i prave muzike. Pa još njihova emisija Oldschool. Mmmm....

Cthulhu
04-01-2009, 12:55
A što se ovih dvoje genijalaca tiče, sad ozbiljno, zar vam nije nimalo drago kad ih vidite na televiziji? Zar vam oni nikad nisu malo uljepšali dna svojim izjavama tipa "Bili smo u kućici, hihihihihi, radili na dječici, hihihihihi", "Mijami", i sličnih izljeva genijalnosti?
Doduše, kad tako gledam na njih, možda bi i bilo bolje da nestanu s lica zemlje. :(

Ryd3R
06-01-2009, 15:13
Ima Hedbengerz Bol:D
Da, to je jedina emisija s takvom muzikom, i kolko ja znam to je jednom na tjedan :roll:
Fali takve glazbe, fali...

Mirko L
08-01-2009, 13:53
na MTV-u su ili pisme di pivaju ženske, pa negdi u sredini pisme uleti neki reper, dok cilu pismu ženska se dira po tjelu itd.
na žalost, to san bia prisiljen gledat u teretani, tjekon vožnje na orbitreku, isto je izvodila severina u nekin očito novijin spotovima.tamo je jedan lik koji neodoljivo podsjeća na kenyia bia i buljia u TV :D

ili neke druge lagane, mislin to nije po mom ukusu, pa nemora značit da je drugima loše.

na vh1 san prije samo gleda ono o metalu vikendima, sada samo koji put bacin pogled na VH rocks

Kenyi
08-01-2009, 14:05
Jebiga, žena je žena bila ona Severina ili bila na TV-u .

cham3leon
08-01-2009, 16:10
na MTV-u su ili pisme di pivaju ženske, pa negdi u sredini pisme uleti neki reper, dok cilu pismu ženska se dira po tjelu itd.
na žalost, to san bia prisiljen gledat u teretani, tjekon vožnje na orbitreku, isto je izvodila severina u nekin očito novijin spotovima.tamo je jedan lik koji neodoljivo podsjeća na kenyia bia i buljia u TV :D

ili neke druge lagane, mislin to nije po mom ukusu, pa nemora značit da je drugima loše.

na vh1 san prije samo gleda ono o metalu vikendima, sada samo koji put bacin pogled na VH rocks

:rotfl: Lol, sve je rečeno. Ili ženske s reperima ili reperi s ženskama. Pa onda neki komercijalni rock idiotizam koji nema veze s mozgom.

Btw, rado sam pogledao VH1 Rocks prije, sad koliko vidim puštaju samo komercijala metal... dosadno. Prije je bio red metala, pa neki nezaboravni rock klasik, pa nešto novo...

Babitz
08-01-2009, 20:28
c/p s jednog drugog foruma.


Oke.

Dakle. Simona i Ante. Koji su jebeni kurac oni?
Sad, znam da ovdje ima meganadobudnih koji bi mi rado odgovorili, no uvjeravam vas da je ovo gornje čista retorika i da me zbilja nimalo ne zanima ništa oko njih. Svejedno, prije žnj x mjeseci stalno neki kurac oko novina i tv-a SIMONA GOTOVAC PUŠI KURČEVE ili nešto. Moj prvi sustret s tom ženom je bil kad je bil neki intervju oko nje. Kao, žena je manekenka ili? Uglavnom, osim te predispozicije za retarda, čim je progovorila... E, ono, takav vapaj za logopedom nikad nisam čul, majke mi. Žena ne zna govorit. Ne zna. Pitam se kak bi to tek izgledalo da proba neku složenu sentencu složit i eventualno nabacit koji epitet. Mislim da bi se bacil s mosta. Srećom, manekenka je pa nema straha. Sad još kao pjeva navodno. Ono, jebote, sad svaki lapan retardirani ima pravo okušat se u muzici. Ta žena je i generalno manje razumljiva od liriksa blek metala, kamo li tek dok pjeva.

Ante Gotovac izgleda ko neki megabosanac bez završene osnovne škole i kao da se potpisuje sa dvaput "X". I tako ja stalno moram gledat njihova pomirenja i svađe ili koje kurce na tv-u. Ono...

U mom savršenom svijetu, kad uvedem vize za život, oni ih neće imati. Kao ni itko tko je ikad napisao članak za 24 sata ili radio ikako za RTL, pa makar im poslao i one "vijesti gledaocova"!!11

Hellboy
08-01-2009, 20:31
U mom savršenom svijetu, kad uvedem vize za život, oni ih neće imati. Kao ni itko tko je ikad napisao članak za 24 sata ili radio ikako za RTL, pa makar im poslao i one "vijesti gledaocova"!!11
imaš moj glas...

Babitz
08-01-2009, 20:34
Oni koji koriste


S:twisted: :fof: :killyou: :kill:

i sl. također.

K4ciga
08-01-2009, 20:35
Nisam disat mogao dok sam čitao post,svaka čast:)

Niko Bellic
09-01-2009, 18:52
Upravo pokretanjem ovog topica ja sam postao svjestan da taj spot postoji, što znači da ju ti pljuvanjem samo dalje reklamiraš. Jedino ignoriranjem će nestati sa TV-a, a dok god ljude ovako zabavlja i potiče reakcije (bilo negativne, bilo pozitivne) ostat će prisutna u medijima.

Jebiga, ljudi moraju negdje pumpati ego, a to je najlakse gledajuci budale i onda se osjecaju jebeno. Drugi se tjese kad takve stvari vide da ima jos takvih poput njih, pa je i njima jebeno i nazalost tako je. Malo je onih koji kritiziraju i pljuju po njima, jer zele da se promijene i postanju bolji. Vecina to radi, samo da se osjeca bolje i "na nivou" u stilu "vidi njih kraj njih sam kralj svemira" i hormon srece odmah proradi...

Markecgrad
23-01-2009, 10:37
Meni je Ante krsni kum (na moju žalost),prije je bio frend od mog starog al ga je (moj stari) prije par godina poslao u tri pi*ke materine(na moju sreću).
:shock: :o

Death By Sexy
23-01-2009, 10:39
suzu sam pustio za tebe..













DI SU PARE KUMEEEE?!?! TREBAAA MI LOVA DO KLOOOVAAAA

Markecgrad
23-01-2009, 10:47
ma ja plačem svaki dan kad ga vidim na televiziji :cry: :cry:

The Great Duck
23-01-2009, 16:42
Je,je,vjerujem ti da ti je Ante gotovac kum,kao što sam ja nezakoniti sin Batmana i Carle del Ponte,a krsni mi je kum bio drug Tito,krizmani Hitler,a vjenčani bi mogao biti Osama bin Laden.

streetrace777
23-01-2009, 17:00
Zasto mu nebi bio kum ?
Pa meni je bratic bio jedan od najopasnih mafijasa u ZGu. ne vjerujes ni meni ?

Ryd3R
23-01-2009, 17:04
Je,je,vjerujem ti da ti je Ante gotovac kum,kao što sam ja nezakoniti sin Batmana i Carle del Ponte,a krsni mi je kum bio drug Tito,krizmani Hitler,a vjenčani bi mogao biti Osama bin Laden.

A možda mu je...ja mu vjerujem...
Razmisli, zar bi osoba lagala o tome da mu je ANTE GOTOVAC kum ?
:D :D

Markecgrad
23-01-2009, 21:39
Kaj se sad tu ima ne vjerovat,dok nije bio oženjen za Simonu nije bio poznat ni nitko nije čuo za njega.Bio je samo bogat i lud!

cham3leon
24-01-2009, 10:50
Zasto mu nebi bio kum ?
Pa meni je bratic bio jedan od najopasnih mafijasa u ZGu. ne vjerujes ni meni ?

To objašnjava tvoj avatar.

streetrace777
24-01-2009, 11:18
Zasto mu nebi bio kum ?
Pa meni je bratic bio jedan od najopasnih mafijasa u ZGu. ne vjerujes ni meni ?

To objašnjava tvoj avatar.

Hah ne, avatar je tu jer volim film, i gledam ga barem jednom mjesecno xd

Mirko L
24-01-2009, 14:33
zašto čoviku nebi virovali da mu je ante krsni kum?
pa mislin, mora nekome bit.
šta ti misliš da ''slavne'' osobe nisu nikome rođaci, sinovi, prijatelji...

Markecgrad
24-01-2009, 22:32
da zakaj mi nebi bio kum

BINUX
25-01-2009, 04:47
Briga me za Antu i Simonu Gotovac, Dikana i slične kretene s naše scene.Negledam ni Exploziv ni Red Carpet opčenito Hrvatske programe slabo gledam baš radi takvih kretena.A taj Red Carpet to je izbljuvak nad izbljuvcima al ono stvarno.Njihove reportaže i sadržaj emisije je stvarno nevjerovatno loš samo neko žutilo.Još ove gole vjesti pogotovo kad ih čita cura koja živi u ulici u kojoj i ja ma Rolf.Isto davno kad sam gledao Red Crpet bila je rportaža o ženi koja nema šta jest pa se ševi za par metara drva.
Opčenito kuče kao RTL-NOVA TV koji nisu u vlasništvu države imaju program Smeče teško.Žive od reklama i takvih kakti tračeva,skandala,kurcolovaca i sl.Nova TV i RTL oni su stvorili Simonicu i Antu Gotovca Dikana itd.Prije dok je bio HRT ko je čuo za njih nije se znalo ni da postoje.Ma opčenito naši mediji su šrot teški počevši od pisanih do tv-a jedino što valja u ovoj državi a da je medije je RADIO 101.

cham3leon
25-01-2009, 16:30
Da, sve televizije bi trebale bi državne. Bar bi se naslušali Evergrina i Žakova.

Maloki
26-01-2009, 18:07
Je,je,vjerujem ti da ti je Ante gotovac kum,kao što sam ja nezakoniti sin Batmana i Carle del Ponte,a krsni mi je kum bio drug Tito,krizmani Hitler,a vjenčani bi mogao biti Osama bin Laden.
To objašnjava mnoge stvari. :(

K4ciga
26-01-2009, 18:44
Je,je,vjerujem ti da ti je Ante gotovac kum,kao što sam ja nezakoniti sin Batmana i Carle del Ponte,a krsni mi je kum bio drug Tito,krizmani Hitler,a vjenčani bi mogao biti Osama bin Laden.
Koliko je meni poznato,Batman ne postoji i nema sina,a Carla del Ponte nikada nije imala vezu sa Batmanom a kamoli dijete,Tito je bio mrtav prije nego što si se rodio,a Osama bin Laden ti nemože biti vjenčani kum jer bi ga uhitila policija,ako ga ne uhvati do tada.

Mirko L
26-01-2009, 20:19
:pray:
da, sve je to on ozbiljno mislija

Ryd3R
26-01-2009, 20:27
:pray:
da, sve je to on ozbiljno mislija

http://lurkmore.ru/images/f/fa/CaptainObvious.jpg

The Great Duck
26-01-2009, 21:33
Je,je,vjerujem ti da ti je Ante gotovac kum,kao što sam ja nezakoniti sin Batmana i Carle del Ponte,a krsni mi je kum bio drug Tito,krizmani Hitler,a vjenčani bi mogao biti Osama bin Laden.
Koliko je meni poznato,Batman ne postoji i nema sina,a Carla del Ponte nikada nije imala vezu sa Batmanom a kamoli dijete,Tito je bio mrtav prije nego što si se rodio,a Osama bin Laden ti nemože biti vjenčani kum jer bi ga uhitila policija,ako ga ne uhvati do tada.
Zaboravio si da je Hitler isto umro prije mog rođenja...A osim toga nisam ni kršten. :D

K4ciga
26-01-2009, 23:59
Koliko je meni poznato,sumnjam da bi Hitler čak i da je živ bio rado viđen gost u Crkvi,tako da te nebi mogao krizmat.
Osim toga,koliko ja znam,nemožeš se krizmati ako nisi kršten,tako da...

Bara
27-01-2009, 14:28
Lol, ovo je postiglo 8 stranica, ali dobro, ne čudi me... Stvarno užas, nikada glupljih ljudi na televiziji nisam vidio, kakva "Lova", što je najgore rekli su da će objaviti seriju lutkica sa njiihovim licima za djecu, užas, hrvatski bi narod trebao ovo protjerati iz države, ovo nije Hrvatska, ovo je sranje!

Babitz
27-01-2009, 14:36
Nope, Hrvatska je sranje.

Bara
27-01-2009, 14:38
Zapravo u pravu si, ali ima nekoliko dobrih strana, recimo, nas Gamere koji su vjerovatno veći intelektualci nego svi političari biseri, ali dobro, to je već za drugu temu, a u to nemojte zalazit jel ova država ima previše problema.

Khorne
27-01-2009, 18:07
Nope, Hrvatska je sranje.

Odseli onda.

Norther
27-01-2009, 18:08
simona <3

cham3leon
27-01-2009, 18:13
Nope, Hrvatska je sranje.

Odseli onda.

Ja i ti smo već raspravljali o tome i ja sam ownao.

Khorne
27-01-2009, 18:31
Nope, Hrvatska je sranje.

Odseli onda.

Ja i ti smo već raspravljali o tome i ja sam ownao.

ko

cham3leon
27-01-2009, 21:06
?

Ja sam ti u sličnom razgovoru dokazao da bi odselio u Englesku kad bi imao para. Ili u USA da imam greencard i još više para. Vjerojatno bi pola ljudi s ovog foruma napravilo isto.
Vidim po sigu da si nekakav domoljub, ali kako volit ovakvu državu?

Bara
27-01-2009, 21:13
hahahahahahahaha, a face ste, toliko o Simonici

cham3leon
27-01-2009, 21:18
hahahahahahahaha, a face ste, toliko o Simonici

A ko je ta?

Babitz
27-01-2009, 21:34
Nope, Hrvatska je sranje.

Odseli onda.
Hrvatska kao krajolik i Hrvatska kao država nisu isto. A ti si zatupljeni domoljub koji bi vjerojatno išao i u rat za "svoju domovinu".

The Great Duck
27-01-2009, 21:37
Znači hrvatski branitelji su bili zatupljeni idioti?

Babitz
27-01-2009, 21:40
A sad, nisu svi u ratu dobrovoljno tamo. S druge strane, ja ne bi imao nikakve namjere riskirat život radi nekih političkih spletki...

Ryd3R
27-01-2009, 21:41
Znači hrvatski branitelji su bili zatupljeni idioti?
Nitko nije to rekao, nego iskreno sumnjam da je velika većina hrvatskih branitelja išla u rat svojevoljno jer su htjeli "braniti svoju domovinu". Morali su ići jer su im tako rekli.

The Jackal
27-01-2009, 21:42
Aj oladite obojica. Da se ovo ne pretvori u političku temu.

Šte se tiče Ante i Simone... treba uvest zakon o vješanju takvih ljudi

Ryd3R
27-01-2009, 21:50
Šte se tiče Ante i Simone... treba uvest zakon o vješanju takvih ljudi

Zašto? Pa da ih se objesi narod hrvatski se nebi imao kome smijati navečer na telki nakon 8 sati radnog dana? Jel štete kome? Ja mislim da ne...a bar im se svi rugaju. Znači čak su i korisni :)

Bara
27-01-2009, 22:05
Slažem se donekle sa Ryderom, ali u čemu je stvar... mogli bismo se smijati navečer nekim američkim debilima, a ne Hrvatskim ;) , trebalo bi biti više serija poput Malcoma, Ludih 70s, i tako...

Khorne
27-01-2009, 22:06
Nope, Hrvatska je sranje.

Odseli onda.
Hrvatska kao krajolik i Hrvatska kao država nisu isto. A ti si zatupljeni domoljub koji bi vjerojatno išao i u rat za "svoju domovinu".

Ti ces meni govorit da sam zatupljen a nemas muda izaci iz svoje rupe za vrijeme mira,pa kako ces onda za vrijeme rata,a tako si razgovaraj doma,sa mnom neces seljacino

Khorne
27-01-2009, 22:11
?

Ja sam ti u sličnom razgovoru dokazao da bi odselio u Englesku kad bi imao para. Ili u USA da imam greencard i još više para. Vjerojatno bi pola ljudi s ovog foruma napravilo isto.
Vidim po sigu da si nekakav domoljub, ali kako volit ovakvu državu?

A cuj,prvo,ja se,iskreno,ne sjecam kad si ti meni ista dokazivao i kako si mi to dokazao da bi odselio,a drugo,ti i takvi poput onog kingmortala neznate cjenit ovu drzavu kad vjerojatno nemas nikoga iz obitelji ko ti je bio u ratu,ili mozda poginuo,ili ostao invalid,zato meni nikakvi kingmortali nece govoriti o zatupljenosti zato jer volim svoju domovinu.Dosta oftopica,predlazem ko mi ima nesto za reci o ovome nek se obrati na pm.

Bara
27-01-2009, 22:13
Što razdvaja zrelog od nezrelog čovjeka, ovo je rekao jedan filozofski seronja, nisam siguran koji ali sviđa mi se i zapamtio sam :D

Nezreo će čovjek za stvar koju voli slavno poginuti, a zreo će čovjek za stvar koju voli skromno živjeti!

Khorne
27-01-2009, 22:16
Ajde s obzirom da vidim da je ovaj forum pun uglavnom razmazenih gamerčića,odoh ja s ovog sranja,kvj

Ryd3R
27-01-2009, 22:19
A cuj,prvo,ja se,iskreno,ne sjecam kad si ti meni ista dokazivao i kako si mi to dokazao da bi odselio,a drugo,ti i takvi poput onog kingmortala neznate cjenit ovu drzavu kad vjerojatno nemas nikoga iz obitelji ko ti je bio u ratu,ili mozda poginuo,ili ostao invalid,zato meni nikakvi kingmortali nece govoriti o zatupljenosti zato jer volim svoju domovinu.Dosta oftopica,predlazem ko mi ima nesto za reci o ovome nek se obrati na pm.

Nemam nikoga ko je bio u domovinskom ratu, no cijenim sve ljude koji su bili. Ali bome ovu državu ne cijenim.

Bara
27-01-2009, 22:19
HAHAHAHA, Scourge je faca :)

Electromaster
27-01-2009, 22:38
odoh ja s ovog sranja,kvj
Hallelujah! Nek ti bude sa srećom, i nevraćaj se! :thumbs2:

HAHAHAHA, Scourge je faca :)
Pazi tko ti je uzor :(

W3DR4N
27-01-2009, 22:43
Kingmortal je bannan jer je potencirao svađu.
Ostali imate opomene.

Khorne
27-01-2009, 22:52
Hallelujah! Nek ti bude sa srećom, i nevraćaj se! :thumbs2:

Zbog tebe cu ostati,moram barem nekoga iritirati.