PDA

Pogledaj cijelu verziju : morrowind - početnički problemi - help !



bounce
21-05-2006, 17:55
dakle, prvi puta igram morrowind, lagano počinjem kužiti principe igre, ali me još zezaju neke početničke stvari bez kojih mi se igranje iz gušta pretvara u stravu ..

na početku su me ubile one ribe u vodi.. nakon toga sam lagano klao jednu po jednu i pojačavao mi se skill .. nakon toga, skužio sam kak kupiti oružje, oklop, neke spellove i slične stvari ..

zapeo sam na sljedećem - trgovac mi u prvom selu ne želi kupiti moon sugar i neku skoomu ... di se toga riješiti, vidim da dosta vrijedi ,,,

drugo pitanje je - di popraviti oružje, već je na pola uništeno ..

unaprijed hvala i molim ra razumijevanje ..

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Cr@zy R1d3r
21-05-2006, 18:18
Oružije možeš popraviti u gradu Balmora kod Armorera (u Seyda Neen nisam našao nijednoga)

a što se tiče skoome i moon sugara...hm...prodat je možeš negdje u Balmori
u South Wall corner club ili u Council club... u jednom od tih zgrada...ne sjećam se...

bounce
21-05-2006, 18:24
hvala puno, probat ću pretražit malo tu Balmoru

POSA
21-05-2006, 18:30
da da čim siđeš sa stridera, dolje niz onaj put pa na lijevo ti je council club. tamo ćete svi likovi gledati sa mrgodom

Ps1ho
21-05-2006, 19:26
Slušaj, SVE skupe stvari prodavaj kod Creepera u Calderi, on ti se nalazi u nekom Manoru sa puno Orcova pa na katu, lik (nije lik već je scamp) ima 5000 golda i sve ti prodaje po pravoj cijeni Itema. Najbolje ti je sam popravljat stvari (ako ti je Armorer major skill) jeftinije je, ali ako nije traži Armorer shopove, ima ih u skoro svakom gradu.

Rocchiro
21-05-2006, 19:49
skoomu i moonsugar ti neceju kupovati jer je to droga

BTW. postoji podforum-POMAGAJ BRATE

Ps1ho
21-05-2006, 19:59
oće, oće, Creeper oće, pa šta misliš kak sam ja zaradio 160k zlata?

bounce
21-05-2006, 20:26
super.. imam B_U_G!!!! kad se spustim s stridera dole, uđem u prva vrata i lik ima opciju repaire .. .

i kad kliknem na to - izbaci me van iz igre ,,

PSMTR ,,

Ps1ho
21-05-2006, 20:49
Probaj pronać neki patch (ako ga uopće i ima)...

Prince-Artas
21-05-2006, 21:07
ima patch za morrowind v1.860 mislim, ali postoji i unofficial patch

Aerial
21-05-2006, 21:12
Inače, odgovor ovom liku koji je postavio pitanje u vezi Moon Sugara i Skoome.
Te dvije stvari su ilegalne i njih ti SKORO nitko ne kupuje, OSIM Khajita. Općenito Khajiti kupuju te stvari. Prvi takav lik ti je Ra Viir, onaj prodavač u Balmori koji prodaje sumnjivo jeftinu robu (ako malo bolje pogledaš primjetiti ćeš da im je durability 0).

A ovaj, što se tiče bugova, ja imam Bloodmoon, bez ikakvog patcha i igra radi bez problema...

Prince-Artas
21-05-2006, 21:15
Inače, odgovor ovom liku koji je postavio pitanje u vezi Moon Sugara i Skoome.
Te dvije stvari su ilegalne i njih ti SKORO nitko ne kupuje, OSIM Khajita. Općenito Khajiti kupuju te stvari. Prvi takav lik ti je Ra Viir, onaj prodavač u Balmori koji prodaje sumnjivo jeftinu robu (ako malo bolje pogledaš primjetiti ćeš da im je durability 0).

A ovaj, što se tiče bugova, ja imam Bloodmoon, bez ikakvog patcha i igra radi bez problema...

imaš mod da možeš drogu prodavat trgovcima, btw skini patch nije velik a povećava stabilnost :)

Aerial
21-05-2006, 21:46
imaš mod da možeš drogu prodavat trgovcima, btw skini patch nije velik a povećava stabilnost :)

ma nije problem za prodavanje droge...
300-tinjak gp od prodaje droge poprilično je mizerno u usporedbi sa 10 000 - 20 000 gp koje dobiješ za prodavanje Glass Armora ili oružja :roll:

Daedric se ne prodaje, naravno :pray: :D

bounce
21-05-2006, 23:02
Inače, odgovor ovom liku koji je postavio pitanje u vezi Moon Sugara i Skoome.
Te dvije stvari su ilegalne i njih ti SKORO nitko ne kupuje, OSIM Khajita. Općenito Khajiti kupuju te stvari. Prvi takav lik ti je Ra Viir, onaj prodavač u Balmori koji prodaje sumnjivo jeftinu robu (ako malo bolje pogledaš primjetiti ćeš da im je durability 0).

A ovaj, što se tiče bugova, ja imam Bloodmoon, bez ikakvog patcha i igra radi bez problema...

ovaj lik ti zahvaljuje na odgovoru :)

mravojed
22-05-2006, 12:08
daj,šta ste mu rekli za creepera,sad će mu bit lakše za igrati,pustite ga nek neke stvari sam skuži.bit će mu puuuno veći gušt igrati.

bounce
22-05-2006, 12:41
psmtr ... jučer baš komentiram s frendom kak je baltimora super napravljena, brzo zapamtiš di je kaj, da bi se danas ugrizao za jezik ...

zalutao sam u vivec, ono sranje na vodi, i svaki ''kanton'', kak ga nazivaju, mi zgleda isto .. kak da se snađem.. ? grrr...

Cr@zy R1d3r
22-05-2006, 13:04
Trebao si ostati u Balmori a ne ići tražiti Creepera.

bounce
22-05-2006, 13:10
ma nisam znal što da radim u balmori ..

joinal sam se fighter's guldu, napravil 2 questa, u trećem me šalju u neki drugi grad koknuti neka 4 lika..

se mogu učlanit i u neke druge guildove ? koja je finta ?

ajd pomagajte, nije mi baš sve jasno ..

Herr Schnitzel
22-05-2006, 13:15
Možeš se ti joinat u 100 gildi ako hoćeš, ali se nerijetko pojavi
neki quest u kojem moraš koknut lika iz nekog guilda, pa te onda izbace
(ne možeš klat kolege jel)

bounce
22-05-2006, 17:10
još jedno pitanje... lagano se ufuravam, igra je odlična.. jedno me ta slobodna malo odbojno odvlači od svega pa se puno puta desi da lutam i mislim si : koji ku**c ja tu radim ... :D . .

nego .. zanima me sljedeće ... putem bezglavih lutanja (trenutno skupljam milostinju za imperial cult, prekrasnog li posla.. ), skupljam dosta knjiga, koje kad skupim dobijem određenu vrstu iskustva, i to je to .. knjige dosta vrijede (bar meni), kao npr. ''36 lessions of vivec'' pa bi ih drage volje prodao .. dal se isplati, il te knjige još čemu koriste .. ?

Rocchiro
22-05-2006, 17:18
još jedno pitanje... lagano se ufuravam, igra je odlična.. jedno me ta slobodna malo odbojno odvlači od svega pa se puno puta desi da lutam i mislim si : koji ku**c ja tu radim ... :D . .

nego .. zanima me sljedeće ... putem bezglavih lutanja (trenutno skupljam milostinju za imperial cult, prekrasnog li posla.. ), skupljam dosta knjiga, koje kad skupim dobijem određenu vrstu iskustva, i to je to .. knjige dosta vrijede (bar meni), kao npr. ''36 lessions of vivec'' pa bi ih drage volje prodao .. dal se isplati, il te knjige još čemu koriste .. ?

mozes ih prodati,neke ti dignu skillove i to je to


psmtr ... jučer baš komentiram s frendom kak je baltimora super napravljena, brzo zapamtiš di je kaj, da bi se danas ugrizao za jezik ...

zalutao sam u vivec, ono sranje na vodi, i svaki ''kanton'', kak ga nazivaju, mi zgleda isto .. kak da se snađem.. ? grrr...

na mapi su ti oznaceni kantoni

mravojed
22-05-2006, 17:33
neke knjige su super napisan i vrijedi ih čitati.uživiš se još dublje u igru.
nakon obliviona volio bi da nisam nikad igrao morrowind i da se vratim u ono vrijeme kad sam prvi put instalirao igru i ostao *paf*.. koja je to igra jooooj :(

bounce
22-05-2006, 18:30
a kakv je gameplay u oblivionu ? jel sličan morrowindu ? i koja je igra zanimljivija ?

Prince-Artas
22-05-2006, 18:32
a kakv je gameplay u oblivionu ? jel sličan morrowindu ? i koja je igra zanimljivija ?

igrivosti obliviona dao bih 92%, main quest je bolji u morrowindu a side questovi su bolji u obliviona. zaigraj ako si rpg fan :fof:

Fencing_LORD
22-05-2006, 18:57
Definitivno zaigraj Oblivion, a što se tiče Moon Sugara i Skoome možeš ih prodat i kod Ajire u Balmora Mages guildu. Također bih ti preporučio da se učlaniš u Morag Tong - plaćeni ubojice, ali je fakat zanimljivo. I da Vivec je stvarno za popi*dit.

Ps1ho
22-05-2006, 19:21
Vivec je malo zaje*an, Ja sam ti bio učlanjen u jedno 6-7 Gildi i znam da ako obaviš misiju za Fighters Guild, ono sa codebookom više se nemožeš učlanit u Thiefs Guild, Oblivion odigraj...

Prince-Artas
22-05-2006, 19:23
Vivec je malo zajeban, Ja sam ti bio učlanjen u jedno 6-7 Gildi i zma da ako obaviš misiju za Fighters Guild, ono sa codebookom više se nemožeš učlanit u Thiefs Guild, Oblivion odigraj...

nema toga grada u morowindu koji bi mene mogao zajebat 8)

Ps1ho
22-05-2006, 19:26
Nije ni meni Vivec zaje*an nakon što ga posjetim n puta, ali početnicima je malo VELIK!

bounce
22-05-2006, 19:33
ma zajeban je vivec u božju mater ,,

al misije skupljanja milostinje,, mislim,, dobro da se ne zove ''imperial caritas''

ak zapnem ću vas gnjavit, na to računajte :)

a oblivion ću igrat, naravno, al za sad ću se zabavit morrowindom ... nikad nije prekasno ...

Prince-Artas
22-05-2006, 19:35
ma zajeban je vivec u božju mater ,,

al misije skupljanja milostinje,, mislim,, dobro da se ne zove ''imperial caritas''

ak zapnem ću vas gnjavit, na to računajte :)

a oblivion ću igrat, naravno, al za sad ću se zabavit morrowindom ... nikad nije prekasno ...

zajeban je upočetku, poslije piece of cake

Fencing_LORD
22-05-2006, 20:13
Vivec je malo zaje*an, Ja sam ti bio učlanjen u jedno 6-7 Gildi i znam da ako obaviš misiju za Fighters Guild, ono sa codebookom više se nemožeš učlanit u Thiefs Guild, Oblivion odigraj...

To mi je tako debilno...
Ubijem ja Ur-a i želim još malo poigrat i ispribat igru kao thief, al vid vraga ne mogu se učlanit :twisted: .

Prince-Artas
22-05-2006, 20:38
[quote="Lunatic_777":dczhugjg]Vivec je malo zaje*an, Ja sam ti bio učlanjen u jedno 6-7 Gildi i znam da ako obaviš misiju za Fighters Guild, ono sa codebookom više se nemožeš učlanit u Thiefs Guild, Oblivion odigraj...

To mi je tako debilno...
Ubijem ja Ur-a i želim još malo poigrat i ispribat igru kao thief, al vid vraga ne mogu se učlanit :twisted: .[/quote:dczhugjg]

to se i meni desilo jedanput. počeo ispočetka 8)

Rocchiro
22-05-2006, 20:54
[quote="Fencing_LORD":3nt04naz][quote="Lunatic_777":3nt04naz]Vivec je malo zaje*an, Ja sam ti bio učlanjen u jedno 6-7 Gildi i znam da ako obaviš misiju za Fighters Guild, ono sa codebookom više se nemožeš učlanit u Thiefs Guild, Oblivion odigraj...

To mi je tako debilno...
Ubijem ja Ur-a i želim još malo poigrat i ispribat igru kao thief, al vid vraga ne mogu se učlanit :twisted: .[/quote:3nt04naz]

to se i meni desilo jedanput. počeo ispočetka 8)[/quote:3nt04naz]

jedna od dobrih stvari u Oblivionu je da toga nema 8)

bounce
22-05-2006, 20:54
malo sam razmišljal i skužil sljedeće - igra je na početku jako glupa..

potpuni početnik, ako ne shvati kako funkcionira morrowind svijet, odmah će izaći iz igre i bit će mu debilna, teška i neshvatljiva..

al kad malo duže igraš, skužiš sitnice ''koje igru znače :-) '', nemožeš a da ga ne zavoliš ..

dakle, najteže je početi prvi put igrati morrowind.. jer sva ta sloboda bez neke strogo linerne radnje djeluje zbunjujuče i iritantno..

zato zahvaljujem svima na početničkoj pomoći...

dosta filozofije.. idem dalje igrat .. :killyou:

Aerial
22-05-2006, 21:30
potpuni početnik, ako ne shvati kako funkcionira morrowind svijet, odmah će izaći iz igre i bit će mu debilna, teška i neshvatljiva..

Nije za ništa moto igre "many fall, but one remains" :wink:

Ps1ho
22-05-2006, 22:00
E viš ja kad sam prvi put dobio Morrowind u ruke nisam se izgubio, frend mi je sve ispričao i to me povuklo, a kad je došla ona uvodna tema ja se naježio, i od tog trenutka sam počeo ''gubiti'' godinu i pol svog života koliko sam potrošio dok sam prešo Morrowind i ekspanzije...ah ta vremena... :cry:

Rocchiro
22-05-2006, 22:03
E viš ja kad sam prvi put dobio Morrowind u ruke nisam se izgubio, frend mi je sve ispričao i to me povuklo, a kad je došla ona uvodna tema ja se naježio, i od tog trenutka sam počeo ''gubiti'' godinu i pol svog života koliko sam potrošio dok sam prešo Morrowind i ekspanzije...ah ta vremena... :cry:

same here.odmah je bila neka kemija izmedju mene i morrowinda :)

bounce
22-05-2006, 22:07
s obzirom da ja još ništa ne kužim, a već ga igram 3 dana gotovo neprekidno, mogu reć da sam na pravom putu da se zaljubim u njega..

i da padnem godinu na faksu, izgubim prijatelje, ostanem bez cure i možda smršavim 20 kilograma, al to su neizbježne posljedice..

EDIT - ne, nisam debeo... :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Fencing_LORD
23-05-2006, 11:02
E viš ja kad sam prvi put dobio Morrowind u ruke nisam se izgubio, frend mi je sve ispričao i to me povuklo, a kad je došla ona uvodna tema ja se naježio, i od tog trenutka sam počeo ''gubiti'' godinu i pol svog života koliko sam potrošio dok sam prešo Morrowind i ekspanzije...ah ta vremena... :cry:

same here.odmah je bila neka kemija izmedju mene i morrowinda :)

Isto - igro sam je otkad je izašla pa do dandanas. Jednostavno si ne mogu pomoći. :pray: :pray: :pray:

bounce
23-05-2006, 13:23
pitanje...

sad sam u ald-ruhnu ,,, ona zabit..


uglavnom, tu je neki Ienas Serendas koji duguje i bogu i državi..

save-nul sam prije nek sam ušel u njegovu kuću, za svaki slučaj..

i onda mi on sere kak nema love, da će imat sukoro, bla bla bla i opičim ja njega posred čela i ubijem..

kad sam vraćal ljudima kojima je dužan stvari, rekli su mu da znaju da sam ga ja ubil i da nisu zadovoljni mojim načinom ...

kaj sad ? da nastavim igranje, bude to imalo kasnije kakvog odraza na igru ?

ili da čekam ko kreten dok on ne nebavi lovu ..

btw. oni s imperial culta su fakat ko caritas.. prvo me šalju da skupljam milostinju, a sad da nađem nekog ko bi im poklonil majica ... ko cigani

Ps1ho
23-05-2006, 13:52
Ako ubiješ nekog važnog za prolazak igre izbaci ti se prozor koji ti to i kaže, nema potrebe za ponovnim loadanjem...

bounce
23-05-2006, 13:56
ok, al me zanima što je bolje...

da sačekam da taj tip nabavi novce ili ?

Ps1ho
23-05-2006, 14:24
Sad se baš nesjećam tog questa, a niš probaj sačekati, pa možda dobiješ i neki bonus...

Herr Schnitzel
23-05-2006, 17:35
Ako se dobro sjećam, ti možeš otplatit njegove dugove (ili tako nešto)
a on će ti nešto dat poslije... ne sjećam se dobro...

bounce
24-05-2006, 00:23
ma riješit ću to nekako ...

nego ...

danas ja otiš'o nakon 5 dana gotovo stalnog igranja morrowinda u dućan i vidim kraj njega stare boce naslagane...

i ja ko kreten zamišljeno gledam i mislim si kolko koja vrijedi i dal ima šta vrijedno za prodati ..

velim vam, igra je škola za zločince :D

Aerial
24-05-2006, 10:08
E, bouncedj, ako te igra već povukla, čekaj da počneš odmotavati priču...
Kad dođeš do djela gdje prolaziš izazove onih plemena da bi se pokazalo da li si ti prava reinkarnacija, onaj zadnji trial sa prstenom "Moon And Star" (to je inače ikona Morrowinda)... ajme, e, evo me trnci prolaze dok pišem.... :roll: ajme, ne smijem ti govoriti jer ću ti upropastiti doživljaj.... :roll:

A tek kad dođeš na Hlormaren (ako sam dobro napisao), onaj čudni veliki piramidalni otok i vidiš originalne skripte iz Apogryphe (tekstovi koji objašnjavaju prošlost vezanu uz Nerevara, Viveca i ekipu)... kladim se da će ti prva stvar koja ti padne na pamet biti UBITI Viveca (meni je) :)

Mah, mah, mah.... ma nenadjebivo! :pray: :pray: :pray:

Fencing_LORD
24-05-2006, 10:37
E, bouncedj, ako te igra već povukla, čekaj da počneš odmotavati priču...
Kad dođeš do djela gdje prolaziš izazove onih plemena da bi se pokazalo da li si ti prava reinkarnacija, onaj zadnji trial sa prstenom "Moon And Star" (to je inače ikona Morrowinda)... ajme, e, evo me trnci prolaze dok pišem.... :roll: ajme, ne smijem ti govoriti jer ću ti upropastiti doživljaj.... :roll:

A tek kad dođeš na Hlormaren (ako sam dobro napisao), onaj čudni veliki piramidalni otok i vidiš originalne skripte iz Apogryphe (tekstovi koji objašnjavaju prošlost vezanu uz Nerevara, Viveca i ekipu)... kladim se da će ti prva stvar koja ti padne na pamet biti UBITI Viveca (meni je) :)

Mah, mah, mah.... ma nenadjebivo! :pray: :pray: :pray:

Ja sam ga prvi put jednostavno koknuo i sam našo Karnagenac' s tools itd. Bio mi je preantipatičan(mislim da svi znate zašto), ali me najviše iznenadilo koliko je slab - mislim si ja on je bog pa ajd' biti će ga jako teško ubit. I tako se ja full opremim te krenem na njega kad mi on odjednom počne ispucavat neke pahuljice :yuck: . "Ma nemoj me zaje*avat!" kažem ja i izvučem UmbruSte ga koknem jednim udarcem...

Ahh, to su bila vremena. BTW dal se itko sjeća Umbre - to mi je bio najdraži mač.

bounce
24-05-2006, 11:05
evo, jutros sam, prije nego prodam knjige, čitao malo, i našao sam svakakvih stvari ...

o prošlosti morrowinda, o utjecaju 4 velkih kuća, pa onda ona legendarna pričita o oni vračari koja nema pare da dodje doma, pa sjedi u krčmi, a pored nje neki warrior koji je našao veliki dijamant... i onda mu ona veli da joj da pola dijamanta, da može doma, a ona će njemu zauzvrat napraviti napitak za nevidljivost ...

sve u svemu jako dobro napisano, al neke knjige imaju dosta stranica, neznam kome se, uz svu programersku zajebanciju, dal i to pisati..

bounce
24-05-2006, 20:01
imam još jedan problem ...

možda je tome kriv journal koji bilježi unose po datumima, a ne srotirano po questovima..

uglavnom, nedavno mi je neka Edwinna Elbert rekal neka nađem knjigu ''Chronicles of Nehufelt'' .. našao sam je u glupom Vivecu, a sad neznam di je ta Edwinna ...

pomagajte ..

Neven <R>
24-05-2006, 20:11
Edwinna Elbert je u Ald Ruhnu, u Mage Guildu ako se dobro sjećam ili je u Balmori provjeri u ta dva grada...
Što se tiče onog zadatka kad si ubio onog tipa šta duguje, nije problem, jedino ćeš se tom krojaču za kojeg si obavio zadatak manje sviđati (padne na 20 i nešto ona linija)...

Aerial
24-05-2006, 22:57
Ahh, to su bila vremena. BTW dal se itko sjeća Umbre - to mi je bio najdraži mač.

Umbra je ok mač, najluđe izgleda od svih two-handed oružja, samo mi je malo blesavo što ko' magic effect ima samo soul trap (ako se dobro sjećam)... Uz Chrysanameru (jesam ovo dobro napisao?) je vjerojatno najluđi mač u igri.

Btw, smijem te pitati kako si ubio Umbru? :roll:
Jesi išao junački prsa o prsa ili podlo sa lukom i strijelom s obližnjeg brdašca? :wink:

ja sam podlo... cowardly me... :)

Rocchiro
25-05-2006, 00:20
joj nostaligija....caius cosades legenda,skooma,cliff raceri,ghostgate...sjecanja,sjecanja...smrc :cry:

Gothmog
25-05-2006, 08:21
Edwinna Elbert je u Ald Ruhnu, u Mage Guildu ako se dobro sjećam ili je u Balmori provjeri u ta dva grada...


Edwinna je Guild master u Ald-Ruhnu...a ovu knjigu ces nac u dwemer ruinu,ako me sjecanje sluzi,na otoku koji lezi na kranjem sjeveru...uglavnom,Edvina ce ti dat smjernice... :wink:

bounce
25-05-2006, 11:32
našao sam je u jebenom velikom i nepreglednom vivecu ,,,

pozdrav i thx

ps. hanzaplast, sosed prek drave, kak je kaj v varaždino ? :D

Herr Schnitzel
25-05-2006, 14:07
Ahh, to su bila vremena. BTW dal se itko sjeća Umbre - to mi je bio najdraži mač.

Umbra je ok mač, najluđe izgleda od svih two-handed oružja, samo mi je malo blesavo što ko' magic effect ima samo soul trap (ako se dobro sjećam)... Uz Chrysanameru (jesam ovo dobro napisao?) je vjerojatno najluđi mač u igri.

Btw, smijem te pitati kako si ubio Umbru? :roll:
Jesi išao junački prsa o prsa ili podlo sa lukom i strijelom s obližnjeg brdašca? :wink:

ja sam podlo... cowardly me... :)

Umbra, eh? Meni su najbolji Chrysamere i Ice Blade of the Monarch

bounce
25-05-2006, 14:20
danas kupujem morrowid ''game of the year'' verziju s ''tribunal'' i ''bloodmoon'' expanzijama..

plan je sljedeći, skopirat save-game di am sada stao, obrisat moj bugovit morrowind, nasnimat nanovo s originala kojeg kupujem (i moj je original al neka stara verzija, izgreban cd do yaya) i onda paste-at save di sam stao i igrat dalje..

što mislite, će radit ??

PS. di je inače save game od morrowinda, da ne kopiram nešto drugo i ne zeznem se..

hvala unaprijed jer znam da ćete pomoć.. :D

Ps1ho
25-05-2006, 15:07
Umbra je ok mač, najluđe izgleda od svih two-handed oružja

Umbra je One-handed, i išo sam prsa o prsa sa Umbrom

Aerial
25-05-2006, 17:38
Umbra one-handed!?
Ona mrcina od dva metra?....
Veliki mač, ima ljubičasti sjaj, nekakve rune ispisane po njemu.... koliko se ja sjećam, držao sam ga s obe ruke :roll:

Prince-Artas
25-05-2006, 18:49
danas kupujem morrowid ''game of the year'' verziju s ''tribunal'' i ''bloodmoon'' expanzijama..

plan je sljedeći, skopirat save-game di am sada stao, obrisat moj bugovit morrowind, nasnimat nanovo s originala kojeg kupujem (i moj je original al neka stara verzija, izgreban cd do yaya) i onda paste-at save di sam stao i igrat dalje..

što mislite, će radit ??

PS. di je inače save game od morrowinda, da ne kopiram nešto drugo i ne zeznem se..

hvala unaprijed jer znam da ćete pomoć.. :D

i sada kad kupiš orginal napravi imagne sa alkoholom da opet ne oštećuješ cd :)

Ps1ho
25-05-2006, 19:35
Da, upravo taj ogromni ljubičasti mač si držo s 1 rukom, po tome je i poseban...

Aerial
25-05-2006, 21:50
Da, upravo taj ogromni ljubičasti mač si držo s 1 rukom, po tome je i poseban...

Aargh... kad me siliš... :?

Pazi sad:

Umbra Sword
His two handed sword has an attack of approx. 10-
45, also auto casts soultrap for 60 sec. It's worth
110,000.

Obrati pozornosti na izraz TWO HANDED :roll:

Ps1ho
25-05-2006, 22:11
Pa zašt je u Oblivionu One handed?

...ali ako sam pogriješio, my bad, sorry...

Aerial
25-05-2006, 22:25
No offense taken.... :roll:

Ajme, Oblivion.... moram ga igrati, moram, moram MORAAAM :cry:
morati ću pričekati još dok skupim love za komp... ne pristajem na ništa manje od full detalja sa svim mogućim pixel shaderima i antialiasingom :boohoo:

bounce
26-05-2006, 02:23
i da...

kad kupim morrowind s te 2 expanzije .. koju da instaliram ? ili da odigram original morrowind, pa nasnimam bloodmoon i tribunal pa odem ispočetka igrat ? tj. kak orade te expanzije ? kao u diablu, kad se završi original se igra expanzija, ili je expanzija posebna igra kao half life - opossite force,, ??

ajd objasnite da se ne izgubim među svim tim tisućama virtualnih kilometara i questova,,

hvala

Rocchiro
26-05-2006, 09:32
i da...

kad kupim morrowind s te 2 expanzije .. koju da instaliram ? ili da odigram original morrowind, pa nasnimam bloodmoon i tribunal pa odem ispočetka igrat ? tj. kak orade te expanzije ? kao u diablu, kad se završi original se igra expanzija, ili je expanzija posebna igra kao half life - opossite force,, ??

ajd objasnite da se ne izgubim među svim tim tisućama virtualnih kilometara i questova,,

hvala

prejdi morrowind i onda jednostavno nasnimi ekspanzije pa ih prejdi (mozes s istim likom)

Prince
26-05-2006, 10:57
i da...

kad kupim morrowind s te 2 expanzije .. koju da instaliram ? ili da odigram original morrowind, pa nasnimam bloodmoon i tribunal pa odem ispočetka igrat ? tj. kak orade te expanzije ? kao u diablu, kad se završi original se igra expanzija, ili je expanzija posebna igra kao half life - opossite force,, ??

ajd objasnite da se ne izgubim među svim tim tisućama virtualnih kilometara i questova,,

hvala

prejdi morrowind i onda jednostavno nasnimi ekspanzije pa ih prejdi (mozes s istim likom)
ili uzmi Oblivion

Ps1ho
26-05-2006, 13:00
Prvi isnstaliraj Morrowind i pređi ga, zatim moraš po redu instalirat ekspanzije, prvo ide tribunal pa bloodmoon, ja ti preporučam da ideš tak, po redu. te ekspanzije se sam nadodaju na Morrowind, npr. kad instaliraš Tribunal treba odspavat 24 sata u divljini da te napadnu neki likovi, dalje sam otkrivaj priču...a za bloodmoon se raspitaš za rumorse i onda ti kažu da u Khulu (ak se nevaram) ima brod za Solstheim i tak ti kreće priča o Bloodmoonu...

bounce
26-05-2006, 13:56
znači, mogu biti oba dvije expanzije odjednom instalirane, ili nasnimam tribunal, prođem ga, pa instaliram bloodmoon... ?

Dux
26-05-2006, 14:15
evo poceo sam i ja igrati morrowind.
Ali imam pitanje, u fighter's guildu sam u Balmori.
Kako obaviti onaj zadatak sa code book-om kojeg moram uzeti u south corner clubu?

Ps1ho
26-05-2006, 14:52
znači, mogu biti oba dvije expanzije odjednom instalirane, ili nasnimam tribunal, prođem ga, pa instaliram bloodmoon... ?

Možeš imat obadvije istovremeno, ali meni je bolje prelazit ih poredu, samo kod instaliranja pazi da prvo instaliraš Tribunal, pa zatim Bloodmoon.

Dyslexia
26-05-2006, 15:20
Ljudi ja sam igru preso ako hocete prodavat stvari odite u TES construction set napravite si lika koji ima 1000000 para i kod njega prodajete stvari

Aerial
26-05-2006, 18:58
Ja evo baš igram ponovno Morrowind, s nekim Orkovskim tenkom. Tek sam 5. lvl, došo na Solstheim i priklao me medvjed :)
Inače, Bloodmoon sam nabaviojoš prije 2 godine, ali ga nikad nisam prolazio, samo nešto malo prčkao po Fort Frostmothu.

Tribunal sam isto nabavio još davno i njega sam prošao, ali mi je CD otišao u 3PM i sad ga ne mogu instalirati... Morati ću pribjeći piratstvu :)
Tribunal mi je fora zbog onog novog armora, zaborvaio sam kako se zove, nose ga stražari u Mourholdu, crveni medium armor...

A i privlačna je činjenica da se može Almalexiu malo zatući maljem :)
...
..
Kuja. :twisted:

Prince-Artas
26-05-2006, 20:57
almalexiu nije teško ubit kao ni viveca

Aerial
26-05-2006, 23:53
almalexiu nije teško ubit kao ni viveca

Definitivno najteži je Sotha Sil :)

Herr Schnitzel
27-05-2006, 12:46
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Šta stvarno?? Ja pokušao ali neće... :rotfl: :rotfl:

Nefarnius
27-05-2006, 12:52
nikad nisam dokraja prešao morrowind, ja ukuco besmrtnost otrčao do one planine i došo skoro do vrha i dalje me nije htio pustiti!!!
Kako izgleda taj glavi?

Aerial
28-05-2006, 12:42
Hahahah :rotfl: :rotfl:
Ovako ispada ko' da je zadnji boss neki lik iz Benny Hill komedije :rotfl:

Prince-Artas
28-05-2006, 17:42
Hahahah :rotfl: :rotfl:
Ovako ispada ko' da je zadnji boss neki lik iz Benny Hill komedije :rotfl:

dagoth ur je zakon :fof:

Aerial
29-05-2006, 19:01
Osobno, mislim da sam najviše problema imao s Almalexiom. Nije da je preteška, ali svejedno je poprilično zajebanija od nekih drugih beštija. A gadan je i onaj tip u Mournholdu, jedan od njegih elitnih stražara kojeg treba koknuti - tip ima cijeli "Her Hands'" armor set tako da je stvarno pain in the ass ako ste mage (pošto tip ima, jelte, masivan spell reflection).

Za Bloodmon ne mogu reći da sam ga nešto posebno igrao, iako ga imam na kompu, pa nisam ni previše neprijatelja sreo... Osim onog medvjeda koji me priklao prije nego sam mu uspio pročitati ime... :)

Prince-Artas
29-05-2006, 20:32
Osobno, mislim da sam najviše problema imao s Almalexiom. Nije da je preteška, ali svejedno je poprilično zajebanija od nekih drugih beštija. A gadan je i onaj tip u Mournholdu, jedan od njegih elitnih stražara kojeg treba koknuti - tip ima cijeli "Her Hands'" armor set tako da je stvarno pain in the ass ako ste mage (pošto tip ima, jelte, masivan spell reflection).

Za Bloodmon ne mogu reći da sam ga nešto posebno igrao, iako ga imam na kompu, pa nisam ni previše neprijatelja sreo... Osim onog medvjeda koji me priklao prije nego sam mu uspio pročitati ime... :)

ja sam ga ubio sa puno health bočica i onim orgomnim daedra mačem

Aerial
30-05-2006, 13:19
đe ga je ta gadura , imam namjeru da koknem i nju

gadura ti je u Tribunalu. Expanziji :)

Kad obaviš sve u glavnom questu u Mournholdu, ideš pravac Clockwork City gdje bi navodno trebao nalaziti Sotha Sil. On se zbilja tamo nalazi... ali mu se dogodilo nešto gadno. Almalexia je krivac. A krivci bivaju bačeni u lavu :rotfl:

Fencing_LORD
03-06-2006, 19:10
[quote="Fencing_LORD":2i7118i6]
Ahh, to su bila vremena. BTW dal se itko sjeća Umbre - to mi je bio najdraži mač.

Umbra je ok mač, najluđe izgleda od svih two-handed oružja, samo mi je malo blesavo što ko' magic effect ima samo soul trap (ako se dobro sjećam)... Uz Chrysanameru (jesam ovo dobro napisao?) je vjerojatno najluđi mač u igri.

Btw, smijem te pitati kako si ubio Umbru? :roll:
Jesi išao junački prsa o prsa ili podlo sa lukom i strijelom s obližnjeg brdašca? :wink:

ja sam podlo... cowardly me... :)[/quote:2i7118i6]

Popeo se na obližnje brdašce, sneak i... critical hit.

Aerial
11-06-2006, 10:10
Umrba je kraj Surana, na nekom brežuljku istočno od njega (ono brdo koje okružuje Suran, e pa na istočnoj strani). Samo levitiraj malo od Surana na istok ili odi puteljkom oko brda... Uglavnom, naći ćeš ga na vrhu brda između nekih stjena.
Mind you though, tip je opak. Orkovska sprava za ubijanje. Ako nisi dovljno jak u meele fajtu, razmisli o penjnju na obližnji kamen i vježbanju marksmana... potrajati će :)

A te indexe za propylone nemam pojma gjde naći... Pogledaj neki FAQ, znam da ima popis tih stvari (sinoć sam vidio).

Glass
11-06-2006, 14:21
Za indexse ti ima službeni plug-in(neplaća se) koji ti daje quest čijim ćeš riješavanjem dobiti sve indexse, skini ga s ovo adrese:
http://www.elderscrolls.com/downloads/u ... lugins.htm (http://www.elderscrolls.com/downloads/updates_plugins.htm)

p.s.: Plug-in ti zahtjeva 1.2.0722 patch

Sgt. Bull
12-06-2006, 18:01
kako naci onu puzzle box? to mi je zadao onaj lik kod kojeg me je preporucio casius ca....Trebam otici u ankthgond,nekako sam nasao to mjesto ali zna li iko gdje se nalazi ta puzzle box??

Sgt. Bull
12-06-2006, 19:22
ja sam sve to unutra izbubijo do mrtvih kostiju...cini mi se da cu morat jos jednom sve procesljat.thx u svakom slucaju.a sta je sa ona troja vrata koja vode u sallu nesto XXX ne mogu se sjetiti ocul tu ulazit?

Sgt. Bull
12-06-2006, 19:26
levitiraj? znam da je to sada lol al kako to?

Glass
12-06-2006, 19:40
Uopće ti netreba levitacija, u toj sali na početku gdje te napadaju ta dva lika ćeš vidjeti nekakv mostić(mostić ti je napravljen od kamena tako da ga lako možeš promašit) koji ti vodi na kat koji ti se nalazi točno iznad te "sale" odakle su ta dva lika došla tamo ćeš vidjeti vrata kroz koja prođeš i u sljedećoj prostoriji ti se nalazi puzzle box.

Sgt. Bull
12-06-2006, 19:48
PRESAO.hvala vam obojici sto ste pomogli.sada sam na questu sto mi da neka zena u mage guildu(nije glavna vec neka druga,nesto moram otici u tomb ili tak nesto nisam bas vidio)

Glass
12-06-2006, 19:50
Evo pronašao sam sliku na pomoću koje jednostavno nemožeš falit
http://www.uesp.net/image.shtml?morrow/ ... gthand.jpg (http://www.uesp.net/image.shtml?morrow/quest/images/arkngthand.jpg)

edit: prekasno ali možda nekome drugome posluži

Sgt. Bull
12-06-2006, 19:52
Evo pronašao sam sliku na pomoću koje jednostavno nemožeš falit
http://www.uesp.net/image.shtml?morrow/ ... gthand.jpg (http://www.uesp.net/image.shtml?morrow/quest/images/arkngthand.jpg)

edit: prekasno ali možda nekome drugome posluži
tako sam i ja bas isao(nisam imao nista za letenje) inace kako se ovdje dobivaju leveli? ja sam tek 2. al sam uradio tonu questova a da o ubijenim i ne govorim

Glass
12-06-2006, 20:43
moraš si skillove i atribute dizati, drugim riječima trči, skači, ubijaj i kad kaže da se odmoriš, odmori se i eto ga

Istina ali mu nisi rekao glavnu stvar, u Morrowindu(a, i u Oblivion-u) levele dižeš tako da dižeš/koristiš "major" i "minor" skilove(biraš ih po pet pri stvaranju klase) tek nakon što deset puta podigneš jedan major ili minor skil možeš dignuti level(moraš odspavati da bi digao level)

Sgt. Bull
13-06-2006, 12:01
da hvala...opet pomoc...kako naci Androns Ancestral Tomb? Taj mi je quest zadala ona gadura u mages guildu nakon sto sam casius cosadesu javio da sam zavrsio ono sa puzzle boxom on me poslao dalje do nje i ona mi je zadala taj quest.pokusao sam uraditi kako ona kaze al nemoze...nasao sam neke 2 druge ancestral tomb ali ne i tu a uradio sam kako je ona rekla.Ona kaze da moram ici juzno(south) od puta koji se djeli na dva,jedan vodi jugo-istocno(southeast) do seyda neena a drugi jugo-zapadno(southwest) do vivee grada.nasao sam neki zabaceni put ali nisam nasao tu grobnicu.Ako neko moze pomoci molim vas(posebno Broken Mirrorra i Hellboya)

Prince-Artas
13-06-2006, 18:48
da hvala...opet pomoc...kako naci Androns Ancestral Tomb? Taj mi je quest zadala ona gadura u mages guildu nakon sto sam casius cosadesu javio da sam zavrsio ono sa puzzle boxom on me poslao dalje do nje i ona mi je zadala taj quest.pokusao sam uraditi kako ona kaze al nemoze...nasao sam neke 2 druge ancestral tomb ali ne i tu a uradio sam kako je ona rekla.Ona kaze da moram ici juzno(south) od puta koji se djeli na dva,jedan vodi jugo-istocno(southeast) do seyda neena a drugi jugo-zapadno(southwest) do vivee grada.nasao sam neki zabaceni put ali nisam nasao tu grobnicu.Ako neko moze pomoci molim vas(posebno Broken Mirrorra i Hellboya)

skini s neta Interactive Map za morrowind

Aerial
13-06-2006, 22:16
Evo jedno pitanjce :
jel se može u igri naći barem 80% Daedric Armor Seta, a da se NE ubije Divayth Fyra ?!

Zadnji put kad sam igrao sam koknuo Divaytha (nakon što je Caius otišao iz Vvanderfela) pa sam s njega skinuo cijeli set.
Ovaj put pokušavam naći djelove armora "normalnim" putem i do sad sam našao samo greaves (na ormaru u Dren Plantationu), štit (u Ibar-Dadu) i dvije kacige, Face of Inspiration (Ibar-Dad) i Face Of God (u onoj ogromnoj podvodnoj grobnici).

Sgt. Bull
13-06-2006, 22:36
ako ne bude išlo ovako, javi mi pa ću ti dati kartu morrowinda
eh..sry al ako moze ta mapa jer mi ocito nikako ne ide.pretrazio sam sve i nasao 2 grobnice ali to nisu te

Aerial
14-06-2006, 15:27
Btw, jel tko od vas našao Pikačua u Morrowindu?

Ima Easter Egg. :)
Ima i Indiana Jones.

Fencing_LORD
14-06-2006, 21:15
nisam ni znao da postoji, khm imam problem sa traženjem indexa, naime u jednoj od utvrda sam ranije već bio i potukao sve živo tako da sad nema jednog indexa, pljiz help me, inače utvrda je Rotheran

tu je negdje, samo moraš potražit jer nije mogao nestat osim ako ga nisi prodao, a onda si u kur*u.

Fencing_LORD
14-06-2006, 21:18
Btw, jel tko od vas našao Pikačua u Morrowindu?

Ima Easter Egg. :)
Ima i Indiana Jones.

Imaš jedan mod koji ti ubaci Homerovu(iz simpsona) lutkicu u igru - potraži na Thelys mod Indexu i naći ćeš.

Ps1ho
15-06-2006, 18:34
Btw, jel tko od vas našao Pikačua u Morrowindu?

Ima Easter Egg. :)
Ima i Indiana Jones.

jesi siguran? :? , zato što sam igro i igram Morrowind više od 2 godine sad, i nisam našo niti jedan Easter Egg...

Aerial
15-06-2006, 19:46
jesi siguran? :? , zato što sam igro i igram Morrowind više od 2 godine sad, i nisam našo niti jedan Easter Egg...

Yep.
Ja sam sinoć našao Pikačua. Doduše, nije žuti i nije pokemon. Nego neko truplo bogu iza nogu. Kostur se zove Peke Utchoo, a nalazi se u podvodnoj dwemerskoj utvrdi (Mudan, Lost Dweomer Checkpoint), za koju uopće nisam znao da postoji do sinoć.

Indiana Jones je isto truplo, i ima bič, pištolj i šešir, ali ih se ne može uzeti. Ne znam točno gdje se nalazi... Kraj njega je neko pismo na kojem piše da ga je skašio ogromni kotrljajući kamen dok je bježao iz grobnice :)

Ima još Easter Eggova, npr onaj o Eltonbrandu i "Go to hell, Carolina!" ili onaj sa Wormgodom... Beštije tipa Creeper, Mudcrap, M'Aiq ne treba ni spominjati :roll:

Ps1ho
15-06-2006, 23:24
Dobro, za te beštije znam al ovo nisam znao, lol :rotfl: , e za tog Maiq-a, ja njeg nekužim, šta on predstavlja, osim što blebeće gluposti...

Aerial
16-06-2006, 16:53
Dobro, za te beštije znam al ovo nisam znao, lol :rotfl: , e za tog Maiq-a, ja njeg nekužim, šta on predstavlja, osim što blebeće gluposti...

Pa da, on u biti sve laže (npr da ako visoko letiš da možda vidiš zmaja i slične stvari), ali jednu stvar koju kaže je istinita - ona za potopljeni Daedric Shrine. Nadam se da ste ga našli..? :roll:

Ps1ho
16-06-2006, 21:57
jel nije taj shrine tam kod Hla-Oada, onaj gdje dobijete Goldbrand, ili vi mislite na onu pećinu u kojoj je Dragonbone cuirass?

Gdje je Omalen ancestral tomb?
Gdje je Pikachu?
Gdje je Mai'q the Liar?

Nefarnius
17-06-2006, 13:08
e, a koji su likovi u onom starom napuštenom dvorcu, ide pustoš pa odjednom neka utvrda, a unutra neki kosturi naoružani u teškim oklopima, ili tako nešto??!!!! :?

ewok
17-06-2006, 15:31
i ja obozavam mlatit skeletone i zombije, a tek one malce koji lupaju po zemlju....joooj, gušt... :rotfl:

Glass
18-06-2006, 18:43
I ja sam htio tu masku ali nikad je nisam uspio uzeti.

Domy
18-06-2006, 19:06
Jel ko ubio Viveca (naravno nakon gotovog main questa) i uzeo mu dušu? :)

Prince-Artas
18-06-2006, 19:07
Jel ko ubio Viveca (naravno nakon gotovog main questa) i uzeo mu dušu? :)

ubio jesam ali dušu uzeo nisam

Domy
18-06-2006, 19:27
Probaj pa pogledaj u usporedbi s Golden Saintom šta Vivec vrijedi ;)

Aerial
18-06-2006, 22:56
Mda, Viveca možeš soul trappati s Azurom, ali nema baš neke pretjerane koristi. Već i Golden Saint ima više chargeva nego što ti uopće treba za enchantanje nekog itema, tako da je Vivec čisto overkill (kao i Almalexia)...

Doduše, ako tko želi stvoriti malu kolekciju duša, onda samo naprijed... :roll:

Fencing_LORD
19-06-2006, 15:21
ja imam 40 grand soul gemova i puni su duša - ono summon golden saint, umbra soultrap i tres umbrom u glavu

Da me ti nisi špijuniro dok igram? :killyou:

Ficho56
19-06-2006, 17:44
počela me hvatat nostalgija, bum opet počel igrat Morrowind

:ekipa:

ewok
19-06-2006, 19:00
jel zna netko neki mod s kojim bi se promijenilo ono monotono mahanje oruzjem??? nije mi smetalo dok nisam zaigrao Oblivion 8)

Domy
19-06-2006, 19:46
U Morrowindu nema zmajeva,to samo M'aiq gluposti priča.
A ne,nema načina za promijenit ono dosadno mahanje s nasumičnim pogocima i blokiranjima. Napumpaj skill i nema ti druge :wink:

Lord Ragnarok
19-06-2006, 20:53
skineš plugin i eto ih

Imaš link?

Ps1ho
19-06-2006, 23:15
odi na http://www.planetelderscrolls.com, izaberi Morrowind i odi pod Mods. Taj mod zamijeni cliff racere sa zmajevima (mislim, nisam siguran, davno je to bilo...)

Domy
20-06-2006, 19:23
jel netko zna di da nađem sljedeće stvarčice : Dragonbone Mail, Skull Crusher i Denstagmer's Ring
Nađi neki prohod... Mislim da ti je većina ljudi preduboko u oblivionu da bi se sjećalo tolkih detalja koji tebi trebaju

Domy
20-06-2006, 19:36
A mislim svašta. Morrowind je ogroman,oblivion isto. Ko bi se sjetio tih detalja? Internet je veliko mjesto,walkthrougha ima posvuda

Domy
20-06-2006, 19:47
Dragonbone Cuirass ti je jugozapadno od viveca na jednom od malih otočića u mjestu zvanom Mudan grotto. Unutra je Mudan : Last Dwemer Checkpoint, očito nekakva građevina,podzemni vault, ima nekih steam centuriona i tak.

Domy
20-06-2006, 19:49
Skull crusher je sjeveroistočno od Sadrith More,dođeš do daedric ruina koji nema ulaz,a u njega se ulazi kroz obližnji ancestral tomb koji je na malom otoku sjeverno or ruina.

Domy
20-06-2006, 19:51
Denstagmer's Ring: In a trapped cremation urn marked D. Bryant in
lowest chamber of the Falas Ancestral Tomb east of Gnisis.
Prevest,vjerujem,sam znaš.

Domy
20-06-2006, 19:51
Iz priloženog se vidi da samo treba znat gdje tražit...

Prince-Artas
20-06-2006, 21:18
A mislim svašta. Morrowind je ogroman,oblivion isto. Ko bi se sjetio tih detalja? Internet je veliko mjesto,walkthrougha ima posvuda

walktroughs + morrowind interactive map = sve vrijedne stvari/ oružija/ magije

Glass
20-06-2006, 21:22
Denstagmer's Ring: In a trapped cremation urn marked D. Bryant in
lowest chamber of the Falas Ancestral Tomb east of Gnisis.
Prevest,vjerujem,sam znaš.

Njega sam ja našao na samom početku igranja Morrowinda i to sasvim slučajno.

Ps1ho
21-06-2006, 11:49
Ja sam dobio Goldbrand dok sam bio lvl.2...i od onda pa nadalje nisam imo problema sa beštijama ni s ljudima, a poanta ovog posta je ta da se jedan od najjačih onehanded oružja može dobit relativno brzo...

Sgt. Bull
22-06-2006, 08:12
moze li se jahati konj u morrowindu? ili neka bestija?

Prince-Artas
22-06-2006, 10:14
moze li se jahati konj u morrowindu? ili neka bestija?

ne osim ako ne skineš nekakav mod

Sgt. Bull
22-06-2006, 20:51
steta posto sam vidio u oblivonu ima :cry:

Aerial
10-07-2006, 18:26
LJUDI, MOGU UPRAVLJATI VREMENSKIM PRILIKAMA U MW-u

Hm, to bi dobro došlo na Solstheimu...

Prince-Artas
19-07-2006, 21:12
ovako, za one kojima se grafika u MW-u ne sviđa skinite si program koji se zove Morrowind Graphic Extender iliti MGE i tamo si povećajte sve do maximuma - neće biti kao oblivion, ali će biti blizu

budem probao. tnx

Jerry
06-08-2006, 16:26
evo i ja počeo igrati!!već sam zapeo na putu do balmore kod onih planina ona "ptica" me svaki puta ubijem a kad odem u onaj podrum tamo me ubiju oni likovi ke da radim :cry:

Jerry
06-08-2006, 17:11
jeli to ona "žaba"

Jerry
06-08-2006, 17:26
eh da to! ej ja uzmem neku iron axe što sam kupio ali ništa ne bude dolje ima onaj znak da je axe u ruci ali kad oču mlatit nema ništa u ruci?

Jerry
06-08-2006, 17:46
hvala ti :pray: :pray:
evo sad sam u balmori tražim tog lika kojem trebam dostavit dokumente

Jerry
06-08-2006, 18:35
yupi obavio sam prvi quest!

DJ Ass Kicker
08-08-2006, 13:51
Ako ikog zanima ista o Morrowindu, Tribunalu i Bloodmoonu pitajte mene jer sam ga presao 5 puta tj. skoro sve znam napamet...

Systematic Reverse
08-08-2006, 14:35
Ako ikog zanima ista o Morrowindu, Tribunalu i Bloodmoonu pitajte mene jer sam ga presao 5 puta tj. skoro sve znam napamet...

Jel bi ga mogao proč u 8min? :D

DJ Ass Kicker
09-08-2006, 13:39
[quote="Ass Kicker":32xhkdam]Ako ikog zanima ista o Morrowindu, Tribunalu i Bloodmoonu pitajte mene jer sam ga presao 5 puta tj. skoro sve znam napamet...

Jel bi ga mogao proč u 8min? :D[/quote:32xhkdam]

Ne znam mislio sam da je kod RPG-a fora to što polako igraš pa nisu to formule?!

Uglavnom imao sam kad sam peti put završavao MORROWIND, TRIBUNAL i BLOODMOON lika koji je sve (čitaj npr. snagu, inteligenciju, willpower i sve drugo) imao na 100 i sve điđabaje koje su dostupne za naći bolesno mora se priznat, a to sam sve napravio bez pomoći ikakvih šifri i dr. jedino sam koristio lokacije master trenera i interaktivnu mapu...

Provalio sam i foru u Fallout-u 2 bez ikakvih šifri (kad onom tipu u NCR-u daješ disk/holodisk ili kako se već zove on ti da pare i experience, onda mu ga ti lijepo ukradeš i daš mu ga ponovo i tako do sutra, a on ti svaki put da pare i experience...) to se isto desilo kad sam ga igrao po ko zna koji put (preporuka svima odigrajte svaki RPG bar dva puta...)

PS. Ovo za Morrowind nisam napisao jer se volim hvaliti nego jer volim pomoći ljudima u nevolji becouse sam i ja hrpu puta bio zapeo i damn bez ideja za dalje...

Eto toliko...

Systematic Reverse
09-08-2006, 14:08
[quote="Systematic Rewerse":9ugb6no2][quote="Ass Kicker":9ugb6no2]Ako ikog zanima ista o Morrowindu, Tribunalu i Bloodmoonu pitajte mene jer sam ga presao 5 puta tj. skoro sve znam napamet...

Jel bi ga mogao proč u 8min? :D[/quote:9ugb6no2]

Ne znam mislio sam da je kod RPG-a fora to što polako igraš pa nisu to formule?!

Uglavnom imao sam kad sam peti put završavao MORROWIND, TRIBUNAL i BLOODMOON lika koji je sve (čitaj npr. snagu, inteligenciju, willpower i sve drugo) imao na 100 i sve điđabaje koje su dostupne za naći bolesno mora se priznat, a to sam sve napravio bez pomoći ikakvih šifri i dr. jedino sam koristio lokacije master trenera i interaktivnu mapu...

Provalio sam i foru u Fallout-u 2 bez ikakvih šifri (kad onom tipu u NCR-u daješ disk/holodisk ili kako se već zove on ti da pare i experience, onda mu ga ti lijepo ukradeš i daš mu ga ponovo i tako do sutra, a on ti svaki put da pare i experience...) to se isto desilo kad sam ga igrao po ko zna koji put (preporuka svima odigrajte svaki RPG bar dva puta...)

PS. Ovo za Morrowind nisam napisao jer se volim hvaliti nego jer volim pomoći ljudima u nevolji becouse sam i ja hrpu puta bio zapeo i damn bez ideja za dalje...

Eto toliko...[/quote:9ugb6no2]

Znam. Pa jel si widio onog lika koji je kao prešao Morrowind u 8min?

DJ Ass Kicker
10-08-2006, 07:30
Ne kolega nisam to cuo ali mogao je proci samo na foru da je putovao unazad oko zemlje za po jednu vremensku zonu jer inace nema teorije, mozda je mogao ali sumnjam (ako i je uspio mogao je proći samo main quest, a on nije ni upola zabavan kao cijeli Morrowind)

Kak se zove taj lik da ga priupitam jer mu tata možda superman???

PS. Noćas nisam oka sklopio / razlog The Elder Scrolls IV OBLIVION...
:shock: :shock: :shock:

Gothmog
10-08-2006, 08:17
Ne kolega nisam to cuo ali mogao je proci samo na foru da je putovao unazad oko zemlje za po jednu vremensku zonu jer inace nema teorije, mozda je mogao ali sumnjam (ako i je uspio mogao je proći samo main quest, a on nije ni upola zabavan kao cijeli Morrowind)

Kak se zove taj lik da ga priupitam jer mu tata možda superman???

PS. Noćas nisam oka sklopio / razlog The Elder Scrolls IV OBLIVION...
:shock: :shock: :shock:

evo,baja,video,a rasprava o istome je na gaming općenito...
coK-coQg ... %20Scrolls (coK-coQgyjY&mode=related&search=The%20Elder%20Scrolls)S


Ja u taj video ne vjerujem...

MentALaC
15-08-2006, 00:32
Ja imam jedan diiiivan problem :D

Dakle... ako se iko sjeca, jedan od prvih zadataka u main questu, kad vas Casius Cosades posalje kod onog Sharn gra-Muzgoba u Mages Guildu u Balmori po neke informacije, a ovaj oce lubanju Ondresa Nerana (pisem napamet po sjecanju od pred pol godine, nemojte svako slovo sad hvatat) iz neke grobnice... e pa sad... sve bi bilo divno i krasno da taj lik meni nije fino NESTAO... Ne, nisam ga ubio, bas je nestao. I sad, ja sam nastavio igrat dalje s likom i sasvim sam ga fino razvio, tako da mi je blago debilno sad ic ispocetka samo zbog toga, jel se moze ovog tikvana vratit preko editora ili nekim patchem ili bilo kako? :|

Loki
15-08-2006, 02:23
postiji jedan mali trik koji sam ja činio par puta. pretpostavljam da znaš osnove rada u TES editoru. sada za taj quest ti treba lubanja tog tipa. ti je slobodno možeš naći u editoru. to bi trebalo biti pod miscellaneous. sad se ne sjećam više dali dvaput stisneš ili napraviš nešto drugo, ali ti de onda automatski prikaže mjesto na kojem je taj predmet ukoliko ga nisi dirao, ako postoji od početka igre (to govorim zato jer neke predmete ne postoji u igri, tj. dobiješ ih kad završiš neki quest; npr. skeleton key ima item count 0, što znači da on nigdje ne postoji, a dobiješ ga tako da riješiš sve questove koji ti daje onaj glavni iz thives guild u vivecu) u svakom slučaju, pretpostavljam da si već imao tu lubanju i negdje si je bacio i sad je nemožeš naći. e pa sad kad si pronašao traženi predmet u listi, jednostavno ga povucu (drag) u određenu čeliju (cell), ali ju prije toga otvori. možeš predmet postaviti bilo gdje unutar te čelije, i što se mene tiče možeš je staviti pred Dagoth Ura, ali stavi na neko mjesto blizu tebi (ne mora biti nužno u ištoj čeliji u kojoj imaš save game. na ovaj način možeš staviti i druge predmete, pa možeš imati i artefakte i bez da prođeš quest koji je za njega potreban (ja to nisam radio jer bi ubilo svaku draž igranja) ili NPC ako si ih slučajno ubio (kao ja, a trebali su mi za quest). ja sam ovo više koristio za traženje predmeta koji su mi trebali nego da sam išao mjenjati nešto u samoj igri. u svakom slučaju, spremi sve u plug-in i ne zaboravi ga uključiti prije nego što počneš igrati.

MentALaC
15-08-2006, 09:09
Dakle, nisam izgubio lubanju nego je bas NPC nestao bio.... i kad sam ga isao dodavat, pisalo je count 1 i bio je u listi ko da fakat postoji tamo. Nakon sta sam poziciju di se renderira (onaj tamo veliki kvadar koji mrdas okolo) pomako za pol metra, opet se pojavio. A bog te pitaj.... :D

Hvala :wink:

Aerial
21-08-2006, 10:08
Dakle, nisam izgubio lubanju nego je bas NPC nestao bio.... i kad sam ga isao dodavat, pisalo je count 1 i bio je u listi ko da fakat postoji tamo. Nakon sta sam poziciju di se renderira (onaj tamo veliki kvadar koji mrdas okolo) pomako za pol metra, opet se pojavio. A bog te pitaj.... :D

Hvala :wink:

Čekaj, tko je nestao? Ork u Mage Guildu? :roll:

To je čest glitch u igri, meni se dogodilo jednom... Ta orkača neki put počne lebdjeti u zraku, a NEKI put jednostavno bude KATAPULTIRANA u 3PM kad joj se približiš :shock: Nemam pojma kakav je to glitch, to mi zbilja nema smisla, ali, eto, dogodilo se i meni i mom frendu i ljudima po forumima..

A ništa, probaj otići u špilju Illunibi, sjeverno od Gnaar Moka i ubij Dagoth Garesa. Trebao bi te zaraziti sa corprusom, a onda se javi Caiusu. Možda se priča nastavi..

22-08-2006, 13:24
Da,vidim pravi fanovi,igra vam još nije dosadila :wink:

Armachus
17-11-2006, 11:28
Evo ja derem od 3. mjeseca :)

Burek_fr0m_SPACE
18-11-2006, 01:47
Eh, i ja sam na glavni quest krenuo tek nakon par mjeseci igranja, pa sam za to vrijeme naišao na tu lobanju i prodao je ne znajući da je važna, pa kasnije nisam imao izbora nego da je u editoru dodam u Balmoru ipred Ra'Virove trgovine :D

Burek_fr0m_SPACE
18-11-2006, 18:35
:rotfl: prodao lubanju, kao d aprodaš Sunder ili Keening :rotfl:
Sunder i Keening su (veoma) upotrebljivi itemi, a ionako ih dobiješ na kraju questova i jasno ti se daje do znanja da imaju svrhu. Dok sam lobanju prodao samo da je se riješim jer nisam imao pojma da je potrebna za quest (nisam ga još ni dobio) - je li to toliko teško shvatiti?

Booby
20-01-2007, 21:20
ok,ja imam par pitanja vezanih za morrowind...

1.Kako zaraditi reputaciju?
2.Gdje naći modove (besplatne) za morrowind??
3.Ja sam jednom krknio Dagoth ur-a i onda došao u onu neku sobu gdje je nekakav heart of lokhran (nemam pojma kako se piše) ali nemogu ga razbit!! Šta uopće treba radit s njim?

imam još cijelo čudo pitanja ali se trenutačno nemogu sjetit...

P.S. Disi Pero (Ps1ho) rođače!!! Ja sam ti isto iz pltex-a i poznaš me,baš sam te htjeo pozdravit na onoj temi Upoznajmo se bolje ali su ju lockali (btw, zašto su ju lockali uopće??)
P.P.S. oprostite mi svi na spammanju,ali nisam se mogao suzdržat :D :D

Ps1ho
20-01-2007, 23:30
ok,ja imam par pitanja vezanih za morrowind...

1.Kako zaraditi reputaciju?
2.Gdje naći modove (besplatne) za morrowind??
3.Ja sam jednom krknio Dagoth ur-a i onda došao u onu neku sobu gdje je nekakav heart of lokhran (nemam pojma kako se piše) ali nemogu ga razbit!! Šta uopće treba radit s njim?

imam još cijelo čudo pitanja ali se trenutačno nemogu sjetit...

P.S. Disi Pero (Ps1ho) rođače!!! Ja sam ti isto iz pltex-a i poznaš me,baš sam te htjeo pozdravit na onoj temi Upoznajmo se bolje ali su ju lockali (btw, zašto su ju lockali uopće??)
P.P.S. oprostite mi svi na spammanju,ali nisam se mogao suzdržat :D :D

a ko si sad ti?! :o

enivejs, Igraj ga odpočetka, pa ak me več znaš mog ti sve reč o tom...

Nightyx
20-01-2007, 23:31
ok,ja imam par pitanja vezanih za morrowind...

1.Kako zaraditi reputaciju?
2.Gdje naći modove (besplatne) za morrowind??
3.Ja sam jednom krknio Dagoth ur-a i onda došao u onu neku sobu gdje je nekakav heart of lokhran (nemam pojma kako se piše) ali nemogu ga razbit!! Šta uopće treba radit s njim?

imam još cijelo čudo pitanja ali se trenutačno nemogu sjetit...

P.S. Disi Pero (Ps1ho) rođače!!! Ja sam ti isto iz pltex-a i poznaš me,baš sam te htjeo pozdravit na onoj temi Upoznajmo se bolje ali su ju lockali (btw, zašto su ju lockali uopće??)
P.P.S. oprostite mi svi na spammanju,ali nisam se mogao suzdržat :D :D

a ko si sad ti?! :o

enivejs, Igraj ga odpočetka, pa ak me več znaš mog ti sve reč o tom...

svi imaju svoj početak

Ps1ho
21-01-2007, 09:24
true, true...

Booby
21-01-2007, 14:17
reputaciju zarađuješ obavljanjem questova za velike kuće i ashlandere, modove možeš naći na
http://games.moddb.com
http://tessource.net/files/
i kako si mogao ubiti dagotha ako nisi uništio to srce? dok ga ne uništiš nema oružja koje mu može nauditi, trebaju ti Sunder i Keening, malj i mač kojima razbiješ srce i onda tek možeš ubiti dagotha

Čekaj...ashlandersi...jel su to oni ružni tipovi iz onih nomadskih kampova??
Ja sam ubio nekog ružnog žutog lika koji mi je rekao da nisam spreman i da trebam naći Kagrenacs tools!!!

Booby
21-01-2007, 15:09
Tnx,hellboy...btw,kako da instaliram te modove bez da srušim igru??? Imaj na umu da počinjem ispočetka tako da nemam save fileova koje mogu izgubiti.

Ps1ho
21-01-2007, 16:40
kopiraš potrebne filove u Data files u Morrowind drektoriju...i pri pokretanju igre izbaci ti se prozor, i tam ti negdje pise Data Files to otvoris i trebo bi sa lijeve strane vidit taj mod, ukljucis ga tam i pokrenes igru...

RIPtheREAPER
21-01-2007, 21:45
hehe, preporucam da ubijes nekog trgovca i sve mu pokrades i prodas drugom
ili ukrades nekom trgovcu i isto mu prodas :D :D

to sam probao kod frenda koji je morrowind freak odnosno zna sve.

Booby
22-01-2007, 12:43
kopiraš potrebne filove u Data files u Morrowind drektoriju...i pri pokretanju igre izbaci ti se prozor, i tam ti negdje pise Data Files to otvoris i trebo bi sa lijeve strane vidit taj mod, ukljucis ga tam i pokrenes igru...

tnx man!! e svi vi koji igrate morrowind preporučujem vam onaj link što mi ga je preporučio hellboy,ima odličnih modova... kao npr. onaj romance mod u kojem se možeš oženit,imat dijecu (pravit djecu) :D (baš se točno vidi trbuh kad žensku napumpaš!!!!sick!!!) i tak neke pizdarije!!!!!!

P.S ej pero,pozdravla te jedna moja prijateljica ines koju ti dobro znaš...
Sad bi trebo znat ko sam ja!!
P.S.S oprosti što sam ti upropastio dan!!
P.S.S.S neću više spammat,obećajem!!!