PDA

Pogledaj cijelu verziju : In tha "looooooop"



28-12-2008, 21:43
Vec par dana imam problem sa igranjem gta 4, koje cudo ha? :D

E ovako kupio sam nov komp, athlon proc gore, 4 gige rama, bfg 9600, i neka lan party maticna, napajanje 400w.....

Kad igram gta i drzim dugo istu tipku onda mi trza i slika i zvuk u biti radi neki loop koji prestane samo kada pustim tipku, e sad pomislim si ja gta 4 je bagovita i sve ali vidim da mi to radi i na san andreasu.... kojeg sam mogo igrat i na puuuuno slabljoj konfi od sadasnje....... zelim rec jos da mi to radi samo na gta-ovima, na cod4 radi bez beda i na max postavkama.....

igre su original i gore imam xp sp2... ako netko moze pomoc bio bi mu zahvalan, jako :pray:

SkunK
28-12-2008, 21:44
Stavi SP3 obavezno (cak pise u specifikacijama igre) i koji je to Athlon procesor?

29-12-2008, 12:06
Stavi SP3 obavezno (cak pise u specifikacijama igre) i koji je to Athlon procesor?


Promjenio sam u regeditu... tako da misli da je sp3.... al opet ne kuzim zasto mi to radi i na san andreasu...

btw. skinuo sam patch, optimizer i nove drivere grafe....

proc je x2 6000+@ 3100 amd :kill:


moram jos napomenuti da mi je pred nekoliko dana normalno radio, pa sad zahebava..... ako vratim sistem na neki drugi datum onda mi opet prestane radit te probleme, ali opet vracat svaki put sistem mi je bez veze, pa ako netko ima soluciju.... :bravo:

SkunK
29-12-2008, 12:23
Cek malo ti mislis da igra "zeli da misli da je tu SP3" ili mislis da joj je potreban SP3 radi nekih DLL-ova i sistemskih fileova?

Nemoj se igrat s regeditom nego ljepo skini SP3 (mislim da cak imas na VIDI-evom ili PcPlayovom DVD-u).
Prije toga bi preporučio format jer mi ovo s mjenjanjem datuma miriši na softwerski problem a ne hardwareski.

29-12-2008, 12:40
Cek malo ti mislis da igra "zeli da misli da je tu SP3" ili mislis da joj je potreban SP3 radi nekih DLL-ova i sistemskih fileova?

Nemoj se igrat s regeditom nego ljepo skini SP3 (mislim da cak imas na VIDI-evom ili PcPlayovom DVD-u).
Prije toga bi preporučio format jer mi ovo s mjenjanjem datuma miriši na softwerski problem a ne hardwareski.


ja neznam dali je igri potreban sp3...... ali za svaki slucaj, posto nemam sp3 stavio sam u regeditu vrijednost 300, umjesto prijasnjih 200 od sp2.....

ok poslusat cu savjet i napravit "apdejt" kad nabavim sp3.... inace na pcplay su stavili sp2 kolko sam vidio a sad neznam dali je vidi roknio sp3.....