PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hinterland



ScorpiuS
28-12-2008, 12:02
Hinterland je kombinacija strategije i RPG hack'n'slasha. Igram je već neko vrjeme i jako je dobra. Minus joj je što nema kampanju nego samo individualne igre koje ponekad znaju potrajati i do 10-ak sati.

Ofišal Sajt (http://www.tiltedmill.com/hinterland/)

Gwin
30-12-2008, 12:32
probao..

moram priznat da mi se dopala igra.

fulao sam kompletnu taktiku u prvoj rundi, trebalo mi je vremena da pokopčam kak gradit i upgrejdat nastambe..

zabavno..

ScorpiuS
31-12-2008, 08:52
Jup, igri fali jedan tutorial, pa da je barem neke rečenice. Inače našo sam zmajevo jajve i mališan je kerpio u prvoj borbi. Suks! :(

Gwin
31-12-2008, 14:29
a dobro.. s obzirom na veličinu igre, ovo još super i ide..

enikejs.. izvrtio large kampanju, ima jako zanimljivih itema kad dođeš na level 10 :D
tipa: flaming hammer of the orc (+13 attack, +5 defense, very fast) ili barbaric shield of the dragon (+6 attack, +10 defense)

jedino nisam uspio shvatit kakvog točno utjecaja imaju speed oznake na armoru, štitovima i misc. opremi.

nažalost, replay value nije pretjerano velik..
taktika je jednostavna.. što prije pronać herbalista koji će štancat healing potione, povuć jednog guarda za sobom i mlatit u partyu.. na kraju sam imao heroja L10, i tri guarda L9, L8, L8, svi puni magical opreme.. prejednostavno.

ScorpiuS
31-12-2008, 17:10
Stavi ti na Hardcore! ;)
Inače za štit brzina ti utječe na to koliko brzo reagiraštit. Znači ne štiti te uvjek. Nego samo kada ti dovoljno brzo reagira, a to kompjter automatski kontrolira.