PDA

Pogledaj cijelu verziju : problem sa zvukom



novak
27-12-2008, 16:13
Imam problem sa zvukom kad sam na internetu, kad slusam nesto sto je na cd/dvd-u ili na hardu sve se normalno cuje, al kada hocu slusat nesto preko internetu jednostavno se nista ne cuje (npr. kad odem na youtube, video normalno radi, ali zvuka nigdje nema :cry: ), probao sam i preko mozille i explorera, i neće. El možda netko zna sta je u pitanju? Koristim comodo i avg, pa el možda oni blokiraju taj zvuk s interneta? do jučer je sve bilo normalno... Ali ima jos jedan problem, uvijek se vidjela ikona za zvuk dolje desno, al vise ne, i kad odem na "sounds and audio devices" ništa se nemoze pojacat ni smanjit.
Bio bih zahvala kad bi netko mogao pomoc :pray:

C
27-12-2008, 18:11
Instaliraj najnoviji Flash Player 10, i sve ostale najnovije engine koji pogone audio/video na internetu.
Također, fix-aj codece.

novak
27-12-2008, 19:06
Instaliraj najnoviji Flash Player 10, i sve ostale najnovije engine koji pogone audio/video na internetu.
Također, fix-aj codece.

obavio to, i opet isti problem

Deadwalker
27-12-2008, 19:12
Imam problem sa zvukom kad sam na internetu, kad slusam nesto sto je na cd/dvd-u ili na hardu sve se normalno cuje, al kada hocu slusat nesto preko internetu jednostavno se nista ne cuje (npr. kad odem na youtube, video normalno radi, ali zvuka nigdje nema :cry: ), probao sam i preko mozille i explorera, i neće. El možda netko zna sta je u pitanju? Koristim comodo i avg, pa el možda oni blokiraju taj zvuk s interneta? do jučer je sve bilo normalno... Ali ima jos jedan problem, uvijek se vidjela ikona za zvuk dolje desno, al vise ne, i kad odem na "sounds and audio devices" ništa se nemoze pojacat ni smanjit.
Bio bih zahvala kad bi netko mogao pomoc :pray:

hm, cudno...ja bi reko da je problem u driverima jer dok ja nisam mogao na sound manager-u pojacavat ili smanjit zvuk(desilo mi se par puta) onda uopce nisam imao zvuka na racunalu tak da mi nikako nije jasno kako nemas zvuk na netu, a imas ovako na racunalu. Ja ga u toj situaciji nisam uopce imao. Kazes da ti je taj problem tek od danas, a da je jucer bilo sve ok...pa probaj onda napraviti system restore, možda se nesto poremetilo, nekakav virus ili sl. pa ce ti onda sve biti normalno...

novak
27-12-2008, 22:48
tko bi mogo naći drivere za zvučnu VIA AC'97 Enhanced Audio Controller? Tražim po netu a sve se plaća :(

thonchek
27-12-2008, 22:54
cekaj jel to realtek AC 97?

novak
27-12-2008, 23:04
cekaj jel to realtek AC 97?

mislim da ne, kak da opce saznam?

C
27-12-2008, 23:10
Pokušaj instalirati nVidia 5.11 drivere (doslovno 5.11, nikoje druge) ili AC, i ako ide, onda imaš či od AC-a, ako ne ide, znači da nemaš AC.

novak
28-12-2008, 02:36
hvala na pomoći ljudi, ali našao sam dobro riješenje na nekom forumu :D možete lockat temu