PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nabijem ja na neku stvar sve redom ''tr00 metalce''



_ZlayA_
26-12-2008, 22:30
Eto tek tako, dozlagrdilo mi je da je to nenormalno, ma kog klinca više mi ima neki tamo tr00 poznavalac metala prosipati koji je žanr bolji, koji bend kamo pripada, ma nek se gone svi (gonite se svi) u tri lijepe bozije, samo da znate. Ma koji ste vi faktori da pričate šta valja šta ne valja od metala, ma zašto čovjek ne može samo sjest i slušat pjesmu koja mu se svidi od nekog benda bez da bude flejman od strane mrzitelja tog benda i žanra i svega? Još da mu taj počne prosipati šuplju o tome kako on ništa nema pojma. Mislim, pobogu više koji ste si klinac uzeli za pravo flejmati? Onda kad isti ljudi počnu izmišljati nove žanrove za svaki bend koji ne mogu definisati već poznatim pojmom. Uostalom nabijem i sve te žanrove na istu stvar! Stvarno mi je više pun organ i žanrova i velikih muzičkih mislilaca koji nemaju pametnijeg posla nego pričati nekome njihove nebuloze samo zato što im se sviđa određen bend a ne sviđa neki drugi. I ako niste skontali da se obraćam vjerovatno nekome od vas ko ovo čita, e pa, razmisli malo i primi k znanju - ''pun mi te je neki organ!''.
hvala.

edit. u nekim situacijama usput: ''nabijem i sebe!''...

Samael
26-12-2008, 22:59
Za izliječiti frustracije uzrokovane prepirkom oko toga koji metal je tr00 i gdje pripada, liječnici preporučuju dozu sljedećeg:

Bang your fucking skull! (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=146539344)

i

War is fucking hell! (_Jzd4JujfSU)

:thumbs2:

The Boz
26-12-2008, 23:26
Pa metal ima samo jedno pravilo... PLAY IT FUCKING LOUD!

pimp
26-12-2008, 23:34
ni ja ne kuzim te true metalce , ja nit ne razlikujem te podvrste i žanrove metala i rocka , doom , heavy , death , black , meni to sve isti KuR Ac ,
ja slušam sto mi se svidja

Sickmanno1
26-12-2008, 23:49
Pa metal ima samo jedno pravilo... PLAY IT FUCKING LOUD!

Haha....

Ed Furry :pray:

Babitz
27-12-2008, 00:05
"tr00" je ustvari sinonim za "retajan"

wiseguy
27-12-2008, 09:31
netreba te to živcirati toliko,samo furaj svoju muziku,slušaj šta ti se sviđa

Samael
27-12-2008, 10:44
tr00 spike su untr00

Outmind
27-12-2008, 10:59
Iako se slažem sa time da oko metala ne treba toliko pametovat, tvrdnju da se metal ne treba svrstavat barem pod neke osnovne žanrove smatram glupošću. Ako ništa drugo, valja razlikovati normalne vokale od "vokala" blacka i deatha. Ili stariji metal od novoga. Svrstavati Judas priest i npr. Nile u isti žanr je po mom mišljenju besmisleno.

Samael
27-12-2008, 11:06
Iako se slažem sa time da oko metala ne treba toliko pametovat, tvrdnju da se metal ne treba svrstavat barem pod neke osnovne žanrove smatram glupošću. Ako ništa drugo, valja razlikovati normalne vokale od "vokala" blacka i deatha. Ili stariji metal od novoga. Svrstavati Judas priest i npr. Nile u isti žanr je po mom mišljenju besmisleno.

pa da... problem je u tome što su djeca danas toliko zastranila da su se čak počela ograničavati na blekere, death metalce, folkere... što je tužno. ograničavanje na jedan žanr glazbe je samo po sebi debilno, a ograničavanje na žanr u žanru je već za facepalm. treba se sve poslušati...

Maloki
27-12-2008, 13:51
Rofl Zlaya, ne shvaćam zašto te toliko dira ako netko kaže da mu ne valja bend koji ti slušaš ako mu se ne sviđaju ti neki "faktori" i slično. Tebi nitko ne brani da to slušaš kao što ni ti nikome ne možeš zabraniti da kaže svoje mišljenje o toj glazbi. Ovim tvojim postom sam dobio dojam da si ti neka princeza kojoj nitko ne smije ništa prigovoriti inače ćeš se naljutiti i sve nabiti na "neku stvar".

Plexihack
27-12-2008, 14:12
Well,glupo je,ali ipak treba razlikovat neke "tr00 metal" bend kao Iron Maiden,Sabbath i Slayer od nekih wannabe prcavaca,aka Tokio Hotel i takvi.
Mislim,glupo mi je viđat po školi klinke koje mi pokazuju horns dok prolazim u Iron maiden majici,prilaze mi bez nekog razloga i krenu govorit o tome kako je disturbed dobar,ali vokal nije dobar kao u de-billa...

Mislim,šta je previše je previše.
Ako će postojat,neka postoje ovi žanrovi:

Heavy (tu je i power,i sve slično tome),Extreme (Black,death i srodno),Nu i Emo Wannabe metal :D

streetrace777
27-12-2008, 14:55
Mislim,glupo mi je viđat po školi klinke koje mi pokazuju horns dok prolazim u Iron maiden majici,prilaze mi bez nekog razloga i krenu govorit o tome kako je disturbed dobar,ali vokal nije dobar kao u de-billa...

a koja si skola ?

Kenyi
27-12-2008, 16:04
Rofl Zlaya, ne shvaćam zašto te toliko dira ako netko kaže da mu ne valja bend koji ti slušaš ako mu se ne sviđaju ti neki "faktori" i slično. Tebi nitko ne brani da to slušaš kao što ni ti nikome ne možeš zabraniti da kaže svoje mišljenje o toj glazbi. Ovim tvojim postom sam dobio dojam da si ti neka princeza kojoj nitko ne smije ništa prigovoriti inače ćeš se naljutiti i sve nabiti na "neku stvar".

Proci ce ga.Tek je shvatio pojmove tipa pozer i tako te stvari.Svi smo prosli kroz to :(

Plexihack
27-12-2008, 16:12
Mislim,glupo mi je viđat po školi klinke koje mi pokazuju horns dok prolazim u Iron maiden majici,prilaze mi bez nekog razloga i krenu govorit o tome kako je disturbed dobar,ali vokal nije dobar kao u de-billa...

a koja si skola ?

Zvane Črnje :D

TeraBajt
27-12-2008, 19:31
sta je tr00 =(

Babitz
27-12-2008, 19:43
Jedva čekam taj dan kad će metalci ovaj topik pretvorit u rasprave oko toga kaj je tr00, a znam da će ubrzo.

Ah. <3

Sickmanno1
27-12-2008, 20:20
tr00 metal je sve sta ja slusam :gitara:

Plexihack
27-12-2008, 20:30
Ajd ne balavi sick,svi znamo da je ono šta ja slušam ub3r tr00 metal!

Sickmanno1
27-12-2008, 20:31
Ja upravo slusam Johnny Casha tak da ono

:P :P :P

Kenyi
27-12-2008, 20:38
tako da ono, nisi true.

soundmaster
27-12-2008, 20:41
ček šta je tr00

Sickmanno1
27-12-2008, 21:11
tako da ono, nisi true.

:boohoo:

Plexihack
27-12-2008, 21:23
Svaki bend koji nema najamnje 1.5 kg sminke i ne slika se sa obrnutim krstom/ispred zapaljene crkve nije tr00.

Noob,zaboravio si kečap kao goat blood i pentagram od kečapa nacrtan u snjegu ispred njih!
Ur so not tr00!

Kenyi
27-12-2008, 21:27
tako da ono, nisi true.

:boohoo:

;D

The Boz
27-12-2008, 21:54
Da, da, Immortal je totalno tr00.

Kenyi
27-12-2008, 22:03
The call of wintermoon :pray:

Outmind
27-12-2008, 22:10
E sada se sjetih nečeg kaj je možda vezano uz "tr00-ness" :rotfl: . Kaj znači ono kad netko napiše, veli, izdere se itd: "bla bla insert word here" ist krieg? Krieg je rat na njemačkom, ali kaj je ovo?

Kenyi
27-12-2008, 22:14
Black metal ist krieg.

W3DR4N
28-12-2008, 00:23
Ja upravo slusam Johnny Casha tak da ono

:P :P :P

Johnny je jedini tr00

_ZlayA_
28-12-2008, 09:30
Rofl Zlaya, ne shvaćam zašto te toliko dira ako netko kaže da mu ne valja bend koji ti slušaš ako mu se ne sviđaju ti neki "faktori" i slično. Tebi nitko ne brani da to slušaš kao što ni ti nikome ne možeš zabraniti da kaže svoje mišljenje o toj glazbi. Ovim tvojim postom sam dobio dojam da si ti neka princeza kojoj nitko ne smije ništa prigovoriti inače ćeš se naljutiti i sve nabiti na "neku stvar".

Proci ce ga.Tek je shvatio pojmove tipa pozer i tako te stvari.Svi smo prosli kroz to :(
da kenane, inace pozer nisiSako svaki put kad se sastajes sa svoja dva najbolja jarana na tramvajskoj stanici prvo pokazes majicu sepulture/judasa itd pa tek se pozdravis sa njima.

I da pekare, uopste mi ne smeta kada neko kaze da mu se ne svidja bend koji ja slusam, mislim ono ''De gustibus non est disputandum...'', ali kada mi ista osoba pocne prosipati suplju i soliti mozak zasto taj bend nije dobar, zasto sakaju i tako to, haj reci da tebi ne bi dosadilo. Ma dobro da kaze da mu se nesvidja zbog toga toga i toga, ali kad pocne pricati nebuloze kao kao da je od pamtivjeka slusao taj bend i zna sve o njima, sto je malo vjerovatno jer moras stvarno biti udaren u glavu da 24/7 slusas bend koji ti se gadi (ono :? ) da pi postao expert u tom polju, dodje ti zlo. I dojam nisi bas fulio, inace prekipim samo kada se nakupi materijala za to. I da, nisam princeza :oops:
Ja sam fakin' kraljica :P

Kenyi
28-12-2008, 10:17
da kenane, inace pozer nisiSako svaki put kad se sastajes sa svoja dva najbolja jarana na tramvajskoj stanici prvo pokazes majicu sepulture/judasa itd pa tek se pozdravis sa njima.


Pozer je totalno druga stvar :rotfl:

_ZlayA_
28-12-2008, 10:45
LL, ovo nema nikakve veze sa sekom... ono, wtf...
i keno, jesam li naglasio da nisi pozer ako to uradis :(

TeraBajt
28-12-2008, 11:15
cek cek, tr00 metal bi znacio true metal, i na to se svode te metal spike?

slazem se s mortalom, to je preglupo. :(

_ZlayA_
28-12-2008, 13:58
ja pricam konkretno LL, ti si spomenuo samo seku iz vedra neba :(

MasaKrisT
28-12-2008, 14:03
decki moji,ovo nema smisla...''other bands play,Manowar kill!'' :rambo:

Babitz
28-12-2008, 18:36
cek cek, tr00 metal bi znacio true metal, i na to se svode te metal spike?

slazem se s mortalom, to je preglupo. :(
Vidiš, u pravu sam.

Također, bio sam u pravu kad sam reko da će metalci počet spike. Već je počelo. :(

Al ej! Ja sma moderator. Još malo i lockat ću. :friends:

Hellboy
28-12-2008, 18:59
misliš? anway, zaboli me za tr00 spike...slušam što mi odgovara (Nightwish FTW) i jedini likovi koje ovim putem nabijem su janezi...

_ZlayA_
28-12-2008, 19:41
Pa ono,tema je o metalu,nece valjda doc Sinan Sakic da raspravlja ovdje :(
sam si zamalo ubacio i seku :(

Maloki
28-12-2008, 21:17
misliš? anway, zaboli me za tr00 spike...slušam što mi odgovara (Nightwish FTW) i jedini likovi koje ovim putem nabijem su janezi...
Pervert.

Dreamer Deceiver
29-12-2008, 10:51
ste primjetili da to inače zabrijavaju klinci od 14-17 god ? Proć će to te klince za par godina...
ali moram se složiti da je danas stvarno previše pravaca.... melodicdeath, melodic bljek, deat bljek, bljekened death. bljekened heavy, ambiental black, deathhgrind, grindcore, mathcore, emocore, symphonic, deathdoom....
da se mene pita ja bi svrstao u par pravaca :

Heavy
Power
Thrash
Death
Black
Doom

MasaKrisT
29-12-2008, 13:31
Kud bi svrstao onda Symphony x i dream theater?kud bi stavio the dillinger escape plan?

Dreamer Deceiver
29-12-2008, 14:05
Kud bi svrstao onda Symphony x i dream theater?kud bi stavio the dillinger escape plan?


uuu, shame on me :(
jebemu, zaboravio sam progressive, meni jedan od dražih pravaca :(

Mirko L
29-12-2008, 14:59
slušaj dreamer, ja nebi uopće smanjiva broj vrsta metala.
uglavnon zato šta se muzika razlikuje.bar mi se čini da bi trebali razlikovat melodic death metal od brutal death metal ili tehnical death metal.A to šta ti ljudi govore, ne dira me 2 posto

Sonic_Moronic
29-12-2008, 20:56
Metal is serious business.

Dreamer Deceiver
29-12-2008, 21:45
slušaj dreamer, ja nebi uopće smanjiva broj vrsta metala.
uglavnon zato šta se muzika razlikuje.bar mi se čini da bi trebali razlikovat melodic death metal od brutal death metal ili tehnical death metal.A to šta ti ljudi govore, ne dira me 2 posto

ma kapin ja se to, ali mi je glupo da svake godine dolazi po dva žanra... još malo ce bit više žanrova metal glazbe nego kineza

LorlonWarrior
29-12-2008, 22:06
Mene boli sisa. Ja slušam sve šta mi je dobro (95% Metal). Sviram svog Jacksona (Metal naravno), i boli me i druga sisa. Uopće se ne furam na crno, sad neke fore da nosim Immortal majcu i naopaki križ oko vrata, 4 znojnice sa lubanjama i crnu narukvicu sa killerima na lijevoj ruci de molim te. Izgledam ko i svako drugi (exept duga gej plava kosa), i boli me i treća sisa. Nemam ništa protiv drugih metalaca, dapače samo se s njima i družim. Znači ja sebe ne smatram "Metalcem", nego osobom koja sluša, svira, i voli Metal ^^. I meni je dobro. Boli me i četvrta sisa (nemojte samo pomislit da sam krava, da vime imam)

Gwin
31-12-2008, 02:45
ekčuli, samo je NWOBHM tr00,
def leppard, maideni i ekipa.. :P

no, šalu na stranu, bilo koji stari metalac poput mene će se sjetit 80-ih i reć da su onda postojala samo 3 žanra metala.. oni koje slušaš, oni koje ne slušaš i judas priest.
iron maidene su neko vrijeme trpali u koješta, poglavito u "speed", dok im bruce nije rekao da prestanu bulaznit "cause we just play metal, label it what you like"

neću nikad zaboravit odlaske u pauk, u zagrebački SC vikendom. nije bilo bitno: muško, žensko, kvart, godine, izgled.. bio si brat metalac i bok..

bezimeni
31-12-2008, 08:36
He ,he ...ja i moja ekipa smo se furali na rockabilly...ali ne onaj rockabilly maminih maza nego onaj rockabilly punk sa palicama i motorima :rotfl: Izlazili smo u Kulušić petkom i subotom u podrum... tam je bio raspašoj...uvjek neka šora na kraju :D .Bila su to vremena....

http://www.imagesforme.com/out.php/t285396_rockabilly.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/285396_rockabilly.jpg)

Gwin
31-12-2008, 08:51
nadam se da nisi ovo TI na slici :D

bezimeni
31-12-2008, 08:56
Ma našel sam malo ekstremniji primjer....japanci su skroz ludi za time dan danas.Mi smo imali normalne kokotice :D . Ja sam svoju (današnju) sliku postal nedavno klik (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=9&t=14739&start=5130)S.

D.E.M.O.
31-12-2008, 12:14
mrzim metal :)

i metalce.
ponasaju se ko majmuni, nabrijani su i glupi. razlika izmedju njih i bilo kojeg nigerzanra je sto imaju dugu kosu.

Babitz
31-12-2008, 13:25
Kako si u pravu. :(

Gwin
31-12-2008, 14:24
mrzim metal :)

i metalce.
ponasaju se ko majmuni, nabrijani su i glupi. razlika izmedju njih i bilo kojeg nigerzanra je sto imaju dugu kosu.
hvala.. ne znam šta je gluplje.. nabrijana kvazimetal balavurdija ili debil pun predrasuda koji generalizira poput tebe

Babitz
31-12-2008, 14:54
Pa i ja se zajebavam. Skužio sam da se on zajebava. :(

Al da, pošto su većina ljudi naših vršnjaka metalci, logično je i da su većina idioti.

D.E.M.O.
03-01-2009, 02:08
zna se na sta mislim.
gwin, ubij se :rambo:

Gwin
03-01-2009, 11:57
gwin, ubij se :rambo:
:bravo:

Systematic Reverse
13-01-2009, 11:58
ja sam tr00 metalac x(

Plexihack
13-01-2009, 20:05
Yep,ti koristiš knife samo od 100% željeza :D

Jel,profesionalni set noževa za knajfanje :P
Uz to,dobite i vodič,how to bunnyhop xD

LorlonWarrior
13-01-2009, 20:19
ja sam tr00 metalac x(

Po čemu? Baš me zanima tko određuje i kakav je kriterij po kojem si smatran tr00 metalcem...

LorlonWarrior
13-01-2009, 21:15
Ma neeeee xD

Ne proturječim, pitam jer me zanima xD

Ne ozbiljno :?

Po čemu se neko smatra "više" metalcem od nekog drugog? :?

Gluposti... *moje mišljenje*

Arbiter of Change
13-01-2009, 21:16
Nemoj nasjedati na svaku.

Plexihack
14-01-2009, 09:44
Ma neeeee xD

Ne proturječim, pitam jer me zanima xD

Ne ozbiljno :?

Po čemu se neko smatra "više" metalcem od nekog drugog? :?

Gluposti... *moje mišljenje*

Pa normalno da si bolji metalac ako slušaš tokio hotel i imaš pink/black nokte...d'oh!

Niko Bellic
14-01-2009, 13:34
Zezao se,daj ljudi,uocite salu :(

Kako se ljudi zamaraju s glupostima, a bitne stvari bez beda ignoriraju. Cemu uopce sortirati sve u kategorije, kad se sve svede na to da si vise isfrustriran umjesto da uzivas u onom sto ti pase i ne trudis se lagat samog sebe. Metal je (a i svaka druga isforsirana mjuza) puna fejkera koji ne znaju ni sami zasto slusaju to sto slusaju...

Jedan moj frend je definirao tipicnog "fejk" metalca kao osobu koja ima puno nerijesenih osobnih problema, povucen je, zbunjen i ne snalazi se najbolje u drustvu pa onda, jer kod metalaca vecinom nema nekih prevelikih kriterija za "pripadnost skupini" (citaj: jeftin stil oblacenja, sklonost starim krpama i zapustenost su IN) u tom "fejkanju" nekog treceg pronalazi sebe i svoje frustracije lijeci na nacin da ljudima kojima takva vrsta glazbe pase i koji ju slusaju zato sto ju vole pametuje i mudruje, dok ni sam ne zna o cemu tocno prica...

Poznajem puno pravih metalaca i to su (kao sto je jedan decko tu vec rekao) normalni ljudi koji se normalno oblace (dobro, mozda su malo skloniji crnoj boji) i koji se od ostalih razlikuju po tome sto slusaju metal, a ne cajke i tu svaka ekstra razlika prestaje...

Ima i puno ljudi koji slusaju rap, a ne furaju posebno siroke hlace koje vise sa guzice, zlatne lance od dvije kile i opcenito preveliku obleku. Svako je jedinka za sebe i glupo je od osobe postati "label" bio on simbol metala, punka ili neke druge vrste glazbe...

Ocito takvi nemaju neke druge stvari po kojima bi se isticali pa u prvi plan stavljaju da su metalci i underground brijaci...

Kak bi rekao jedan "fejk" selebriti to je "prekoma"...

:toilet:

Sgt. Bull
14-01-2009, 14:21
Cijela ova rasprava je smiješna, a h3@dhunt3r tvoj post je ovdje praktično najsmiješniji i najbesmisleniji. Ono ajmo iskreno tko si ti ili tvoj frend da "definirate fejk metalce"? Samo zato što netko nema živaca i želudca da provodi sate na kafama i sluša lovačke priče o hebanju i opijanju koja nam serviraju dječurlija svakodnevno, sada sam odjednom fejk metalac iako slušam metal od desete godine svog života? Iako sam često nailazio na torturu od strane cajkaša i na izrugivanje koje sam prešutio i samo klimao glavom, opet sam fejk? Kakve su to sada gluposti, pobogusi ako slušaš muziku, slušaj je za sebe, ako naiđeš na istomišljenike - odlično. Ako ne, jbg idi dalje. Povezivati asocijalnost, način oblačenja i slično za metal su ,iskreno, najveće gluposti koje sam imao šanse da pročitam u svome životu (a bome načitao sam se)...

Niko Bellic
14-01-2009, 15:33
Cijela ova rasprava je smiješna, a h3@dhunt3r tvoj post je ovdje praktično najsmiješniji i najbesmisleniji. Ono ajmo iskreno tko si ti ili tvoj frend da "definirate fejk metalce"? Samo zato što netko nema živaca i želudca da provodi sate na kafama i sluša lovačke priče o hebanju i opijanju koja nam serviraju dječurlija svakodnevno, sada sam odjednom fejk metalac iako slušam metal od desete godine svog života? Iako sam često nailazio na torturu od strane cajkaša i na izrugivanje koje sam prešutio i samo klimao glavom, opet sam fejk? Kakve su to sada gluposti, pobogusi ako slušaš muziku, slušaj je za sebe, ako naiđeš na istomišljenike - odlično. Ako ne, jbg idi dalje. Povezivati asocijalnost, način oblačenja i slično za metal su ,iskreno, najveće gluposti koje sam imao šanse da pročitam u svome životu (a bome načitao sam se)...

Istina, u pravu si. Ja nemam pojma o metalcima, jer se druzim sa normalnim ljudima. Svaki od njih je poseban na svoj nacin, a ne debosima koji se svrstavaju u grupe i koji za sebe govore da su ovo i ono. Vecina ljudi koji mi nesto znace u zivotu slusaju razlicitu ziku, ali to ne znaci da smo zbog tog manje dobri medjusobno.

Pun mi je racku tih skupina i svrstavanja radi ovih ili onih ciljeva. Samo metalci su u stanju pokretati glupe rasprave poput ove tko je pravi, a tko krivi metalac. Koja turbo debilana!

Gomila fejkera i minera. Koje glupe podjele danas ljudi forsaju...

:twisted:

Sgt. Bull
14-01-2009, 15:55
@h3@dhunt3r:Nema potrebe za vrijeđanjem. Rekao sam svoje mišljenje i ono stoji, smiješan si i ti i svi vi koji vršite bilo kakve podjele. To što ti ne znaš da kritiku gledaš na način kako je svi gledaju to je tvoj problem i riješavaj ga negdje drugdje. Ja sam samo rekao kako je tvoj post uistinu najsmješniji, pokušavaš da pokažeš na nešto a ustvari se samo još dublje kopaš i sada nazivaš pola forumaša glupanima, minerima i fejkerima. Vgg potez za tebe, vgg dečko. Umjesto da vodimo raspravu o nečemu pametnom, mi se ovde raspravljamo kao dječurlija, kome je veći...

Nodakim
14-01-2009, 18:10
[quote="Sgt. Bull":2o75qzl9]Cijela ova rasprava je smiješna, a h3@dhunt3r tvoj post je ovdje praktično najsmiješniji i najbesmisleniji. Ono ajmo iskreno tko si ti ili tvoj frend da "definirate fejk metalce"? Samo zato što netko nema živaca i želudca da provodi sate na kafama i sluša lovačke priče o hebanju i opijanju koja nam serviraju dječurlija svakodnevno, sada sam odjednom fejk metalac iako slušam metal od desete godine svog života? Iako sam često nailazio na torturu od strane cajkaša i na izrugivanje koje sam prešutio i samo klimao glavom, opet sam fejk? Kakve su to sada gluposti, pobogusi ako slušaš muziku, slušaj je za sebe, ako naiđeš na istomišljenike - odlično. Ako ne, jbg idi dalje. Povezivati asocijalnost, način oblačenja i slično za metal su ,iskreno, najveće gluposti koje sam imao šanse da pročitam u svome životu (a bome načitao sam se)...

Istina, u pravu si. Ja nemam pojma o metalcima, jer se druzim sa normalnim ljudima.SSvaki od njih je poseban na svoj nacin, a ne debosima koji se svrstavaju u grupe i koji za sebe govore da su ovo i ono. Vecina ljudi koji mi nesto znace u zivotu slusaju razlicitu ziku, ali to ne znaci da smo zbog tog manje dobri medjusobno.

Pun mi je racku tih skupina i svrstavanja radi ovih ili onih ciljeva. Samo metalci su u stanju pokretati glupe rasprave poput ove tko je pravi, a tko krivi metalac. Koja turbo debilana!

Gomila fejkera i minera. Koje glupe podjele danas ljudi forsaju...
[/quote:2o75qzl9]


Umri.



PS.Ti si očito taj koji stavlja ljude u skupine radi ovih i onih ciljeva.

D.E.M.O.
14-01-2009, 20:42
S(citaj: jeftin stil oblacenja, sklonost starim krpama i zapustenost su IN)

moje šuze dodju vise nego sva tvoja odjeca, a ljudi kazu da sam metalac.

LorlonWarrior
16-01-2009, 01:29
A ja na sebi sve što nosim ne košta više od 400 kn
Aj da izračunam otprilike
Šuze 60 kn
Trenerka 40 kn
Jakna 140 kn
Bokserice xD 15 kn
Čarape 10 kn
Majca kratka 20 kn
Majca dugačka 50 kn
Gumica za kosu 1,5 kn

Pa uopće ne izgledam ko metalac, a imam jeftin stil oblačenja. Misli malo šta pričaš ubuduće ^^

PS: Ja jesam metalac, ali ne izgledam ko jedan od njih (napomena)
[pogle mi avatara]

Furam šta imam u ormaru
I sad sam ja po teoriji tvog frenda tr00 metalac?

Istina da mrzim cajke, ne oblačim majcu od Slayera i 3 kile killera na ruke, i naravno slušam i sviram metal i volim ga, ali ja sebe uopće ne smatram nikakim t00 metalcem niti se uopće opterećujem s time ko je tr00 a ko nije. Ja sam metalac, i boli me dupe šta drugi kažu. Ja znam da slušam ono što volim, i sviram, ali se ne ističem previše (nosim Slayerove majce itd.)

Ja na to gledam malo digitialnije. Il je il nije. Il 1 ili 0. Jesi metalac, nisi. A ne sad tu imati neke predrasude i pričati pizdarije aaaa ovaj je 60% metalac, ovaj je 20% i fejker je... Što se mene tiče riječ metalac uopće nije pravi izraz za to. Ja sam već gore bio naveo da se uopće ne smatram "metalcem", već osobom koja svira, sluša, voli, i uživa u metalu ^^

Niko Bellic
16-01-2009, 10:10
[quote="Sgt. Bull":3v6df6qo]Cijela ova rasprava je smiješna, a h3@dhunt3r tvoj post je ovdje praktično najsmiješniji i najbesmisleniji. Ono ajmo iskreno tko si ti ili tvoj frend da "definirate fejk metalce"? Samo zato što netko nema živaca i želudca da provodi sate na kafama i sluša lovačke priče o hebanju i opijanju koja nam serviraju dječurlija svakodnevno, sada sam odjednom fejk metalac iako slušam metal od desete godine svog života? Iako sam često nailazio na torturu od strane cajkaša i na izrugivanje koje sam prešutio i samo klimao glavom, opet sam fejk? Kakve su to sada gluposti, pobogusi ako slušaš muziku, slušaj je za sebe, ako naiđeš na istomišljenike - odlično. Ako ne, jbg idi dalje. Povezivati asocijalnost, način oblačenja i slično za metal su ,iskreno, najveće gluposti koje sam imao šanse da pročitam u svome životu (a bome načitao sam se)...

Istina, u pravu si. Ja nemam pojma o metalcima, jer se druzim sa normalnim ljudima.SSvaki od njih je poseban na svoj nacin, a ne debosima koji se svrstavaju u grupe i koji za sebe govore da su ovo i ono. Vecina ljudi koji mi nesto znace u zivotu slusaju razlicitu ziku, ali to ne znaci da smo zbog tog manje dobri medjusobno.

Pun mi je racku tih skupina i svrstavanja radi ovih ili onih ciljeva. Samo metalci su u stanju pokretati glupe rasprave poput ove tko je pravi, a tko krivi metalac. Koja turbo debilana!

Gomila fejkera i minera. Koje glupe podjele danas ljudi forsaju...



Umri.



PS.Ti si očito taj koji stavlja ljude u skupine radi ovih i onih ciljeva.[/quote:3v6df6qo]

Ne, ja nisam taj koji stavlja ljude u skupine radi ovih i onih ciljeva. Ne bi tu ni tipkao da mi nije dosadno na poslu. Ne, ja ne svrstavam ljude u kategorije, ali mi je glupo kad se netko tako oblaci s ciljem da drugima daje do znanja kakvu glazbu slusa. To mi je potpuno bezveze.

Nisam jedan od onih koji si postavljaju granice u oblacenju i kod izlazaka kao sto to rade metalci i druge ekstremne skupine. Glup mi je taj nacin razmisljanja gdje se ljudi zbog glazbe koja je samo jedan mali dio u ljudskim zivotima zatvaraju u cahure, ali i razumijem ih, jer lakse je zivjeti zivot po sabloni i zadanim smjernicama neke urbane nazovi kulture nego biti otvoren prema svemu i svima koji vas okruzuju, upoznavati sebe i otkrivati neke svoje dotad neotkrivene afinitete iz dana u dan. Bilo bi predivno da je zivot jednostavan, ali nije...

Babitz
16-01-2009, 10:24
HEJ HEJ. Originalnost prije svega. :( A originalno je bit klon. :(

Niko Bellic
16-01-2009, 10:40
PS: Ja jesam metalac, ali ne izgledam ko jedan od njih (napomena)
[pogle mi avatara]SJa sam već gore bio naveo da se uopće ne smatram "metalcem", već osobom koja svira, sluša, voli, i uživa u metalu ^^

Zdravo druze. Ja mislim jedino to da si ti osoba XY imena i prezimena. To da je netko metalac znaci konkretno sta? Ni oni koji slusaju metal ne mogu se sloziti sta bi to tocno trebalo znacit, jer svaki ima svoje misljenje koja se razlikuju zato sto su svi oni osobe XY imena i prezimena, a ne klonovi.

Malo mi je zbunjujuce ovo sto sam ti citirao gore, jer ni sam vise kad to procitam ne znam sta hoces reci. Jesi metalac, ali ne izgledas kao jedan od njih? Daj mi reci molim te kako to izgleda tipicni metalac? Ne smatras se metalcem, ali rekao si da jesi metalac???

Ok. Slusas, sviras i volis takve glazbene pravce (koji se btw. kao sto ste sami rekli opet dosta razlikuju). Sve 5. Svi znamo da je svaka osoba necem vise sklona, ali cemu se smatrati "metalcem" i prihvacati sva ta od nekog drugog nametnuta pravila ako opet priznajes da ih ipak ne prihvacas i ne oblacis se po direktivi?

Sta ne bi bilo bolje kad bi se svi prestali stalno deklarirati kao nesto i trpati u isti kos s hrpom ljudi sa kojima dijele samo to da slusaju slicnu vrstu glazbe.

To je totalna debilana!

Death By Sexy
16-01-2009, 11:15
nabijem ja na kitu sve troo slušače bilo koje vrste muzike.. ide mi na kitu to preseravanje.. moja muzika je bolja od tvoje.. eeeeeeeeeeeeh deca :D

Death By Sexy
16-01-2009, 11:28
morate slušat muziku za gamere/geekove!!!!!!! tlačit nongamere!!!!111vanvanvanvan
trash it!
RzMI7BrX ... re=related (RzMI7BrXj9c&feature=related)
ouo jeije

140ea47ndME
i had a commodore 64
had to score


ako neko posta basshuntera ja mu želim smrt

Niko Bellic
16-01-2009, 13:10
nabijem ja na kitu sve troo slušače bilo koje vrste muzike.. ide mi na kitu to preseravanje.. moja muzika je bolja od tvoje.. eeeeeeeeeeeeh deca :D

To da.

:pray:

Gwin
16-01-2009, 14:30
A ja na sebi sve što nosim ne košta više od 400 kn
Aj da izračunam otprilike, Šuze 60 kn, Trenerka 40 kn, Jakna 140 kn, Bokserice xD 15 kn, Čarape 10 kn, Majca kratka 20 kn, Majca dugačka 50 kn, Gumica za kosu 1,5 kn
ideš.. daj reci di je taj dućan..

enikejs.. samo da podržim DEMO-a i stav da novac/izgled nema veze s glazbom..

tenisice 650kn, traperice 400kn, jakna 200kn, bokserice 15kn, čarape 15kn, majica kratka 80kn, majica duga 150kn, naušnice i prstenje 400kn (burmu ne računam), sat 2000kn...

i ja sam metalac.. samo se volim dobro obuć..

a
citaj: jeftin stil oblacenja, sklonost starim krpama i zapustenost su INSje bio grunge.. ne metal...

CyBERfuNNy000
16-01-2009, 14:33
Nakon pretraživanja google sta znaci tr00 shvatio sam da nepostoji true metal...

Babitz
16-01-2009, 14:38
blablaJesi na vlaku danas?

Niko Bellic
16-01-2009, 14:56
blablaJesi na vlaku danas?

:kill:

Nodakim
16-01-2009, 15:11
Osim licemjera i općenite ne mogućnost shvaćanja stvarnosti?

LorlonWarrior
16-01-2009, 15:50
Headhunter ti imaš problema. Jednostavno ako ne slušaš metal, šta se onda zamaraš time?

Death By Sexy
16-01-2009, 15:53
blablaJesi na vlaku danas?

ne.. nažalost
morao sam jučer doma ići zbog nekvog sranja s stipendijom

spank you later :D

Niko Bellic
16-01-2009, 16:20
Headhunter ti imaš problema. Jednostavno ako ne slušaš metal, šta se onda zamaraš time?

:nonono:

Ne zamaram se nego upravo suprotno...

:kill:

Malo ubijam dosadu na poslu i divim se vasim osvrtima na moje provale...

:bravo:

Gwin
16-01-2009, 18:36
hahahahahaa.. jedan od onih "vaše rasprave su moja mentalna hrana" tipova :D

Niko Bellic
16-01-2009, 18:56
hahahahahaa.. jedan od onih "vaše rasprave su moja mentalna hrana" tipova :D

:nonono:

D.E.M.O.
17-01-2009, 01:13
Šuze 60 kn
Trenerka 40 kn
Jakna 140 kn
Bokserice xD 15 kn
Čarape 10 kn
Majca kratka 20 kn
Majca dugačka 50 kn
Gumica za kosu 1,5 kn



http://img232.imageshack.us/img232/5666/dwajb3.jpg (http://imageshack.us)

procijeni :)

Babitz
17-01-2009, 01:57
Ja ti dajem čistu desetku.

D.E.M.O.
17-01-2009, 13:33
thx momci :)
lorlon, i own you again.

pimp
17-01-2009, 13:55
lol , mene kad bi vidjeli rekli bi da slušam cajke kad vec po nacinu odjevanja govorite^^


btw. moj jedan frend isto neki "roker" ali casual koji ne brije na te tr00e spike itd. sprdao grupicu likova takozvanih metalaca na nacin da bi i on htio postati metalac , kako se postaje metalac , jer se to izlazi na komisiju pa komisija odluci jesi metalac i slicno , naravno onda je dobio batina... al bilo je smiješno koje je provale valjao s tim tr00 metalcima...

LorlonWarrior
17-01-2009, 13:59
thx momci :)
lorlon, i own you again.

Po čemu? xD

Nije valda sve to jeftinije od mog? :shock:

I kad si me prvi uopće puta owno de podsjeti me? xD

D.E.M.O.
17-01-2009, 18:53
thx momci :)
lorlon, i own you again.

Po čemu? xD

Nije valda sve to jeftinije od mog? :shock:

I kad si me prvi uopće puta owno de podsjeti me? xD
ownam te jer sam vise tr00 od tebe, ha-ha

edit - zajebavam se, lmao :D

LD
18-01-2009, 00:35
http://img232.imageshack.us/img232/5666/dwajb3.jpg (http://imageshack.us)


Ti si brate crna metalurgija.

Arbiter of Change
18-01-2009, 09:15
http://img232.imageshack.us/img232/5666/dwajb3.jpg (http://imageshack.us)

procijeni :)
Neo walks among us... dobar look (još samo cvike fale). :)

_ZlayA_
18-01-2009, 18:01
http://img232.imageshack.us/img232/5666/dwajb3.jpg (http://imageshack.us)
svrsio sam na sliku jbt...

Sickmanno1
18-01-2009, 19:32
tr00 metalci nose marte + dubretarku (komandosicu) + random hlace + metallica/iron maiden majcu...

Gwin
18-01-2009, 20:10
aaa.. fuj.. komandosica.. to mogu furat samo oni koji nisu odslužili vojsku..

Sickmanno1
18-01-2009, 20:15
aaa.. fuj.. komandosica.. to mogu furat samo oni koji nisu odslužili vojsku..

Nije istina :(

bezimeni
18-01-2009, 20:18
He, he ja sam ju gulio ali i dan danas nosim jednu i to sa osobitim guštom.Naravno ne neka šugava crna ili šarena nego onaj model iz sedamdesetih , tzv. vjetnamka...izlizano zelena boja.Na noge satvim adidas gojzerice a na glavu crnu okruglu kapu ( "nikolsonicu") .Nema mi boljeg .Ne brinem da li ću se negdje nasloniti ili ne.Da li će pasti kiša ili snjeg i da li ću negdje ugaziti.
Najradije bi tako išao na svadbe i sprovode.A da sam mrzio vojsku jesam.Najbolja jakna uz moju predragu kožnu motorističku iz rokabili ere :D .

Sickmanno1
18-01-2009, 20:23
He, he ja sam ju gulio ali i dan danas nosim jednu i to sa osobitim guštom.Naravno ne neka šugava crna ili šarena nego onaj model iz sedamdesetih , tzv. vjetnamka...izlizano zelena boja.Na noge satvim adidas gojzerice a na glavu crnu okruglu kapu ( "nikolsonicu") .Nema mi boljeg .Ne brinem da li ću se negdje nasloniti ili ne.Da li će pasti kiša ili snjeg i da li ću negdje ugaziti.
Najradije bi tako išao na svadbe i sprovode.A da sam mrzio vojsku jesam.Najbolja jakna uz moju predragu kožnu motorističku iz rokabili ere :D .

:D

Ja gotovo samo i furam dubretarku...

Imam 2 vjetnamke (izlizano zelena boja) i jednu crnu koja je vise kao za svecane prigode :rotfl:

bezimeni
18-01-2009, 20:26
Ima di za kupiti novih vjetnamki ? U ovoj zgledam ko robijaš .

Sickmanno1
18-01-2009, 20:40
Ima di za kupiti novih vjetnamki ? U ovoj zgledam ko robijaš .

Neznam kakva je situacija sad u ZG, ali prije par godina dok sam ja kupovao nisam mogao naci nista drugo osim onih americkih alpinih koju su mi ipak bile preskupe (1000-1500kn), tak da sam kupio bio polovnu. A prije jedno godinu dvije sam naletio na jednu super trgovinu koja se nalazi u Virju (mjesto udaljeno 15km od bjelovara). Ono u trgovini ima za kupiti gotovo sva vojna oprema, tako da sam npr kupio vrecu za spavanje po smjesnoj cijeni od 25kn, pa vojne veste koje su mila majka za rad na otvorenom po zimi, po 70kn i vjetnamki po 220kn sa podstavom, koja se da skinuti :)...

bezimeni
18-01-2009, 20:44
Pa vjetnamka sa uloškom je uvijek koštala oko 100-150$ ...nisu nikada ni bile jeftine .Ali sobzirom da ti izdura 10 godina ispadnu bagatela.Bila je jedna trgovina u Zagrebu-Dubrava ali nisam siguran da još radi .Budem se zaletil jedan dan.

Sickmanno1
18-01-2009, 20:46
Pa vjetnamka sa uloškom je uvijek koštala oko 100-150$ ...nisu nikada ni bile jeftine .Ali sobzirom da ti izdura 10 godina ispadnu bagatela.Bila je jedna trgovina u Zagrebu-Dubrava ali nisam siguran da još radi .Budem se zaletil jedan dan.

Imas jeftinijih ovih "kopija" sto fura hrvatska vojska, sto je napravljeno bash u hrvatskoj...i mogu ti reci da je kvaliteta OK...

bezimeni
18-01-2009, 20:49
Nema šanse...to nije komandosica.Razlika se vidi iz aviona .Mora biti vjetnamka iz sedamdesetih .

edit: blaženi internet :D

http://www.imagesforme.com/out.php/i315262_M65zelena1.jpg

american shop (http://www.americanshop.hr/index.php?opt=shop&act=show&id=9&lang=HR)

W3DR4N
18-01-2009, 20:56
Drži ih Anić na trgu, tamo gore na katu u onom Spartaku. Košta oko 1000-1200 kuna. Ima i jedan Army shop na Jarunu, isto ima svakakve orginalne komandosice i kopije.
Ako ti se ne zajebava s tim, naruči s neta iz Ban Army Shopa iz Bedekovčine ili iz Real Steela iz Rijeke. Tako će te ispasti i nešto jeftinije. Stignu kroz 2-3 tjedna.


aaa.. fuj.. komandosica.. to mogu furat samo oni koji nisu odslužili vojsku..

Ja sam zbilja obožavao vojsku. Zbilja odmor za dušu i pamet.
A te komandosice su bile totalno loše, onako maskirne, par brojeva prevelike, koje je trebalo poravnavati i frkati da ne idu ispod razine pasa za dizanje zastave i pregled.
Ah, vremena bez brige i pameti.

bezimeni
18-01-2009, 20:59
Ok..trg mi je bliži i jednostavniji :thumbs2: .

edit: imaju i legendarne pilotske zimske jakne klik :P (http://www.americanshop.hr/index.php?opt=shop&act=show&id=5&lang=HR)

Sickmanno1
18-01-2009, 21:03
Nema šanse...to nije komandosica.Razlika se vidi iz aviona .Mora biti vjetnamka iz sedamdesetih .

O_O

Vjetnamke:

http://www.armynnavy.com/catalog/catalog/images/m65%20%20jacket.jpg

http://www.armyshop.co.yu/s/upimages/vijetnamka-m-65.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/7047/vijetnamkastaraqi5.jpg

<_>

Poanta ovih slika je da se vjetnamke razlikuju, sad ja neznam na koju ti pikas...

Moja je indenticna kopija druge slike...i takve imam dvije, jedna orginal alpha, druga kopija i treca crna indeticna po kroju kopija...

bezimeni
18-01-2009, 21:05
druga....pogledaj prethodnu stranu ove teme ..ima ih na bacanje.

W3DR4N
18-01-2009, 21:13
Moj buraz totalno ne čuva vlastitu odjeću i mora koristiti takvu otpornu "vojničku". Ima alphinu komandosicu s orginalnom podstavom za zimu i sve skupa ga je koštalo oko 1200 kuna. Rabi mu godinama i godinama i još uvijek ima istu boju i na niti jednom mjestu nije ni truničicu poderana i zaderana. U istom vremenu je prije znao promijeniti nekoliko jakni, ništa jeftinijih.

Ja sam još uvijek preveliki šminker za te pizdarije.
Ona pilotica s prošle stranice je ipak preskupa. 600€ za jaknu koju bi kupio čisto iz zajebancije. Ne hvala.

bezimeni
18-01-2009, 21:16
U toj pilotskoj jakni , da ju sutra kupiš , te komotno mogu i sahranit .To da je skupa sam i pretpostavljao.Ipak , pošto sam škrtica za takve stvari nedam ni ja 4 i pol soma kuna.

Sickmanno1
18-01-2009, 21:22
druga....pogledaj prethodnu stranu ove teme ..ima ih na bacanje.

Steta sto nemam sad fotic da ti slikam da vidis da se ta koju sam ja platio 220kn nerazliku po nicemo osim naravno po kvaliteti. Ja nisam imao soma kuna da dam za jaknu, a kad sam ih imao nisam osjetio potrebu jer sasvim sam zadovoljan ovom kupljenom...

Evo nasao sam jednu na facebooku...

Zanemari cinjenicu da sam pijan ko guzica, a isto tako i zmazan. Ipak je lokacija vinograd :D

http://photos-d.ll.facebook.com/photos-ll-snc1/v368/246/122/1326156073/n1326156073_30154627_4721.jpg

bezimeni
18-01-2009, 21:26
ha, ha legendo.

Ryd3R
18-01-2009, 21:57
tr00 metalci nose marte + dubretarku (komandosicu) + random hlace + metallica/iron maiden majcu...

Ja nosim marte, random hlače i majce od bendova. Jedino komandosicu nemam.

Sickmanno1
18-01-2009, 21:58
tr00 metalci nose marte + dubretarku (komandosicu) + random hlace + metallica/iron maiden majcu...

Ja nosim marte, random hlače i majce od bendova. Jedino komandosicu nemam.

Sry al onda nisi tr00 :D

LorlonWarrior
19-01-2009, 00:38
[quote="D.E.M.O.":e6k7rv33]thx momci :)
lorlon, i own you again.

Po čemu? xD

Nije valda sve to jeftinije od mog? :shock:

I kad si me prvi uopće puta owno de podsjeti me? xD
ownam te jer sam vise tr00 od tebe, ha-ha

edit - zajebavam se, lmao :D[/quote:e6k7rv33]

Ai dobro :rotfl:

BTW meni frend reko kao da kad bi htjeo bit pravi t00 black metalac da bi moro pozivat sotonu tamo neke rituale jest mrtve mačke ovo ono... Svašta :?

Plexihack
19-01-2009, 07:35
Ai dobro :rotfl:

BTW meni frend reko kao da kad bi htjeo bit pravi t00 blackSmetalac da bi moro pozivat sotonu tamo neke rituale jest mrtve mačke ovo ono... Svašta :?

Too black for you xD

Mah,samo moraš žrtvovat 12 djevica u 7. (narafski,crno ofarbanoj) crkvi na 5. stupnju 2. Meridijana dok izgovaraš cijelu bibliju napamet sa corpse paintom i maple sirupom na sebi umjesto krvi,dok slušaš neko-random-neizgovorljivo-ime-norveškog-benda na maxu :P

Maloki
19-01-2009, 09:20
5. stupanj 2. meridijana? :(

D.E.M.O.
19-01-2009, 13:33
Heic Noenum Pax
Bring us the goat
Psychomantum Et Precr Exito Annos Major
Ferus Netandus Sacerdos Magus

Mortem Animalium

Sonic_Moronic
19-01-2009, 19:42
Sad si dotakao temu - tr00 metalac si ako znaš latinski!1!11!1

Mafioz0r
19-01-2009, 20:39
Sad si dotakao temu - tr00 metalac si ako znaš latinski!1!11!1
Latinski, orkovski, norveški. Ostali jezici su untr00.

Sickmanno1
19-01-2009, 22:41
Sad si dotakao temu - tr00 metalac si ako znaš latinski!1!11!1
Latinski, orkovski, norveški. Ostali jezici su untr00.

Najuntr00 je finski :(

Systematic Reverse
20-01-2009, 11:21
tr00 metalac si ako si

1337?

x(

Babitz
20-01-2009, 22:17
Sad si dotakao temu - tr00 metalac si ako znaš latinski!1!11!1
Latinski, orkovski, norveški. Ostali jezici su untr00.
A klingonski?

LorlonWarrior
21-01-2009, 16:39
Vilenjački? Vilanjaci su rođeni metalci. Jbte pogledajte im uši (ko rogovi). Svi imaju rogove, svi imaju duge kose, svi su neki nabrijani na nešta...

Ma vilenjaci si tr00 metalci recite vi šta oćete :boohoo:

Sickmanno1
21-01-2009, 17:06
Vilenjački? Vilanjaci su rođeni metalci. Jbte pogledajte im uši (ko rogovi). Svi imaju rogove, svi imaju duge kose, svi su neki nabrijani na nešta...

Ma vilenjaci si tr00 metalci recite vi šta oćete :boohoo:

To si napisao zato sto ti izgledas ko vilenjak :(

LorlonWarrior
21-01-2009, 20:58
Vilenjački? Vilanjaci su rođeni metalci. Jbte pogledajte im uši (ko rogovi). Svi imaju rogove, svi imaju duge kose, svi su neki nabrijani na nešta...

Ma vilenjaci si tr00 metalci recite vi šta oćete :boohoo:

To si napisao zato sto ti izgledas ko vilenjak :(

Sickmanno1 :rotfl: