PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa windows erorima



olio
21-05-2006, 09:12
imam jedan mali problem ako bilo ko zna kako ga rijesit neka odgovori.......kada upalim kompjuter i onda internet (Maxadsl) kada uđem u bilo koji program (aplikaciju) koja ima veze sa internetom (Mozilla,Internet Explorer,Morpheus,Windows media player,Real one player itd....) pojavi mi se slijedeće
Evo i slike mog problema:::
,http://xthost.info/blog/2.bmp,,,http://xthost.info/blog/5.bmp,,,

http://xthost.info/blog/1.bmp

Unaprijed HVala........

Sonic_Moronic
21-05-2006, 09:14
imam jedan mali problem ako bilo ko zna kako ga rijesit neka odgovori.......kada upalim kompjuter i onda internet (Maxadsl) kada uđem u bilo koji program (aplikaciju) koja ima veze sa internetom (Mozilla,Internet Explorer,Morpheus,Windows media player,Real one player itd....) pojavi mi se slijedeće SLIKA 1S, SLIKA 2S, SLIKA 3...hvala

:rotfl:


edited by mod
1. nauci quotati
2. NE SPAMAJ

str33t6l0w
21-05-2006, 09:25
e sonic... ako nemas nista pametno za rec nemoj ni postat.... jos jedan takav ispad i opomena.... ako ti je smjesno smij se... ali nemoj bezveze postat ovdje...


olio... tvoj problem sam i ja imao ali sam ga rijesio formatiranjem windowsa... tako je najjednostavnije... probaj ponovno instalirat firefox i upgrejdaj windows media player na najnoviju verziju.,...mozda ce se popravit mozda nece.... ali najbolje ti je formatirat windowse.. barem meni je ;)

Sonic_Moronic
21-05-2006, 09:27
e sonic... ako nemas nista pametno za rec nemoj ni postat.... jos jedan takav ispad i opomena.... ako ti je smjesno smij se... ali nemoj bezveze postat ovdje...


olio... tvoj problem sam i ja imao ali sam ga rijesio formatiranjem windowsa... tako je najjednostavnije... probaj ponovno instalirat firefox i upgrejdaj windows media player na najnoviju verziju.,...mozda ce se popravit mozda nece.... ali najbolje ti je formatirat windowse.. barem meni je ;)

bilo mi je smiješno jer nije dobro napravio link.. šta me ždereš lol
da trebao bi formatirat

olio
21-05-2006, 18:38
kako cu ugasiti (iskljuciti) sve programe koji su na disku jer mi se neče da formatira..........

Maloki
21-05-2006, 19:17
kako cu ugasiti (iskljuciti) sve programe koji su na disku jer mi se neče da formatira..........

Ček, kak ga ti formatiraš?
To trebaš ovak:
Ubaciš CD Windowsa i restartaš komp. Kad se restarta, treba se pojaviti nš kao: "Press any key to boot from CD". Ti to i napraviš. Trebao bi se pojavit plavi ekran. Pričekaš nekolko minuta. Nakon jedno 5 min, pojavi s kao ugovor. Ti trebaš stisnut F8. Onda ti pokaže neš kao "Install fresh windows" i "Recover Windows" il neš tak slično. Ti stisneš ono za novu instalaciju. Sljedeće kaj moraš napravit je pobrisat particiju na kojima su Windowsi. Nisam siguran koja je to tipka, al piše ti tamo iznad particija. Samo slijedi upute koje ti daje i to je to. Particiju stavi u NTFS, al nemoj stavit QUICK, bolje da malo dulje potraje...

Javi ak uspiješ...

Nefarnius
21-05-2006, 22:35
točno tako

Glass
21-05-2006, 22:50
točno tako

Prestani spamat.

stinger
08-06-2006, 12:18
ej a lel ti netko spomenuo da moras prvo u BIOS-u ukljuciti first boot device da ti bude cd-rom?? tek onda se loada postupak popravka,formatacije,menagment sa particijama i sl..