PDA

Pogledaj cijelu verziju : Review XFX 9800GTX+ by Nightkiller



Nightkiller
25-12-2008, 00:46
Pozdrav. Evo, igram ja na ovoj grafičkoj kartici i jako me oduševila s obzirom uloženo/dobiveno i brzinom u igrama. Dakle, grafička kartica dolazi u velikoj kutiji na kojoj je nacrtana turbina s gljivom (možda neki nisu upućeni kaj je gljiva, al nema veze). Kutiju je malo teže otvorit :). Kad sam napokon otvorio kutiju vidio sam veliku grafičku na kojoj je također nacrtana turbina i jako je lijepa. Od poklona tu dolaze jedna od Assasin Creed ili Far Cry 2, privjesak s logom XFX-a i kapa. Stavljanje grafičke u komp je malo teže bilo, ali sve se da napravit. Kad se komp pali, grafička ima baš karakterističan zvuk turbine. Instalacija drivera prošla bez problema, osim kaj ti kaže da nije prošo windowsov logo. S ovom konfom : amd 5200+x2, 3gb rama, 550w chifuteka i novom xfx-icom uz monitor 19" wide, igranje se puno promjenilo što se tiče grafike, a bome nema ni štekanja. U Crysisu na max rezi uz medium postavke nije niti jednom zašteko, u BIA HH također na max rezi uz high detalje je klizio, red alert 3 je isto na ultra high uz max rezu bio super !! I na kraju mislim da je to jako dobra grafička kartica s obzirom na 1400kn.
http://www.imagesforme.com/out.php/i277758_xfxPVT98WYDF4.jpg

W3DR4N
25-12-2008, 01:33
S obzirom da Diskont drži HD4870 za 1409 kuna, a 9800gtx je nešto slabija od HD4850 koji košta 1050 kuna, po čemu je ovo dobar izbor?

Al gle, ako tebe veseli, ja sam najsretniji čovjek.

NITROS
25-12-2008, 01:58
Bez uvrede, ali ovaj review se niti nemoze tako nazvati. Tekst je pisan ko da ga je pisalo 12godisnje dijete.

Ovo je super, ono je super. Bez ikakvih grafova, podataka, samo neki subjektivan dojam od nekoga tko, po ovome napisano, nema mnogo iskustva sa razlicitim hardwareom.

Scourge92
25-12-2008, 06:41
:nonono: Ovo nije rewiev, ovo mi više liči na sastav napisan za školu, pola tekst se odnosi na kutiju, njen izgled, slike na kutiji i sl. nema nikakvih podataka, tablica i dr. To što je igrao neku igru na medium ili na high detaljima ništ ne znači bez podataka npr. barem da je broj frameova stavio

IGoR_2803
25-12-2008, 10:34
ajde pustite čovjeka da se veseli... ipak je Božić... :)

Ivan_87
25-12-2008, 11:54
ajde pustite čovjeka da se veseli... ipak je Božić... :)

:D bolji review bi ja napravio s lžnim slikama sa neta i malo pametnijeg teksta :D

kad radiš review bar slikaj kutiju grafu kućište i nabaci par testova te onda komentiraj

Snowman
25-12-2008, 12:06
Bez uvrede, ali ovaj review se niti nemoze tako nazvati. Tekst je pisan ko da ga je pisalo 12godisnje dijete.



Šta ima starijih na ovome forumu?
:shock:

Grafička je čista žvaka jel je preskupa za ono što nudi za te pare si mogao kupiti 4870 koja pojede ovu grafu u svakome pogledu a mogao si kupiti i 4850 koja je isto jača nego tvoja grafa i staviti 400Kn u džep. :thumbs1:

25-12-2008, 14:23
Ni moj prvi tekst nije bil tak kratak :(

Mada nije bitna kvantiteta već kvaliteta...al ovdje nema ni jednog ni drugog...Nightkiller više truda treba...i jedan savjet...budi oštar....prvo gledaj mane...ali sve mane...i tek na kraju dobre strane...također treba biti in i sa konkurencijom..nije uvijek najbolje ono što imamo/kupimo...

Xeno Zero
26-12-2008, 10:24
Omjer uloženo dobiveno bi bio dobar da si si kupio 8800 GTS G92 (ak se da nać po cijeni po kojoj je bila) i ocnuo na iste taktove .

vjever_masni
26-12-2008, 20:26
zasto je igro na max rezi na 19 inca ? :D

bezimeni
26-12-2008, 21:14
Meni je ova recenzija bila baš zanimljiva za čitati .Veselim se novim recenzijama ....dobar posao , pohvala autoru.

zoky
26-12-2008, 21:46
Review bi ti bio dobar SAMO da si nabacio još pokoju sliku same grafe, dodatne opreme i nekoliko testića iz igara koje si rekao da si igrao... :roll: ( Crysis, Red Alert)!
Drugi put se malčice više potrudi :wink:

26-12-2008, 21:48
Meni je ova recenzija bila baš zanimljiva za čitati .Veselim se novim recenzijama ....dobar posao , pohvala autoru.

Nisam ni sumnjao...Ti voliš ono što ne valja...ili da se bolje izrazim uvijek moraš biti kontra...


Zaključano....jer ovo nema smisla...