PDA

Pogledaj cijelu verziju : Igra na temu domovinskog rata...



Svinjoguz
24-12-2008, 22:50
osim ak nije prije objavljena ova tema, postoji igra na temu domovinskog rata 91.-95. rijec je o tenkovskoj simulaciji u kojoj kao ruski volonter preuzimate T tenk i obavljate razne misije...
uzivajte...

http://www.battlefront.com/products/t72/

W3DR4N
24-12-2008, 22:53
The core of the game is a fictionalized 18 mission campaign following the combat experiences of a Russian tank volunteer unit fighting on the Serbian side.

Joj, tako je tanka nit po kojoj ova tema hoda, pogotovo kad dođu komentari.

Svinjoguz
24-12-2008, 22:55
onda se nemojte folirat sa nekim ustashko-cetnickim sranjima...imate druga mjesta za to... neg pricajte o gameplayu i to ... molim moderatore da kontroliraju...
znaci skidam demo i javim prve dojmove...

ScorpiuS
24-12-2008, 23:32
Ćapa ovo, ja sam mislio da nema takve igre koja simulira naš rat.

SkunK
24-12-2008, 23:33
Probao demo, ok je za budzet koji su vjerovatno imali (minimalac) . Mislim da je još postojao mod za Ghost Reacon na temu Domovinskog rata. Tenkovske simulacije mi baš i nisu nešto ,dosta puta znaju biti monotone, a pogotovo kad je igra rađena uz mali budzet pa nije moguce izraziti sve zamišljeno.

Inače, neznam zašto bi došlo do "ustaških-četničkih sranja" - pa ustaša nije bilo u Domovinskom ratu, samo je bilo četnika.

I da, komande su malo zeznute ali dobro i upravljanje tenkom i nije toliko easy task :)

Nodakim
24-12-2008, 23:39
Probao demo, ok je za budzet koji su vjerovatno imali (minimalac) . Mislim da je još postojao mod za Ghost Reacon na temu Domovinskog rata. Tenkovske simulacije mi baš i nisu nešto ,dosta puta znaju biti monotone, a pogotovo kad je igra rađena uz mali budzet pa nije moguce izraziti sve zamišljeno.

Inače, neznam zašto bi došlo do "ustaških-četničkih sranja" - pa ustaša nije bilo u Domovinskom ratu, samo je bilo četnika.

I da, komande su malo zeznute ali dobro i upravljanje tenkom i nije toliko easy task :)


Napokon shvaćam koliki si ti debil.
Ti shvaćaš da neki iz srbije isto tako misle?
Možda postrojbe nisu imale imena tipa 1. ustaška divizija,ali ustaške pjesme i znakovlje je bilo svugdje.

rade0N
24-12-2008, 23:46
evo krenula je rasprava .........

inace kad sam vidio temu mislio sam da se radi o kakvom FPS-u na tu temu
bilo bi dobro da se domaci proizvođađači malo puste u te vode

Svinjoguz
24-12-2008, 23:48
jos jednom pozivam moderatore da paze na civiliziranu raspravu bez svadje i nacional-sovinistickih rasprava...imate pp

SkunK
25-12-2008, 00:26
Probao demo, ok je za budzet koji su vjerovatno imali (minimalac) . Mislim da je još postojao mod za Ghost Reacon na temu Domovinskog rata. Tenkovske simulacije mi baš i nisu nešto ,dosta puta znaju biti monotone, a pogotovo kad je igra rađena uz mali budzet pa nije moguce izraziti sve zamišljeno.

Inače, neznam zašto bi došlo do "ustaških-četničkih sranja" - pa ustaša nije bilo u Domovinskom ratu, samo je bilo četnika.

I da, komande su malo zeznute ali dobro i upravljanje tenkom i nije toliko easy task :)


Napokon shvaćam koliki si ti debil.
Ti shvaćaš da neki iz srbije isto tako misle?
Možda postrojbe nisu imale imena tipa 1. ustaška divizija,ali ustaške pjesme i znakovlje je bilo svugdje.


Necu dalje raspravljati, hvala što si me nazvao debilom sad ce ti ljepo letiti warn, a ja ću se osobno potruditi da dobiješ ban na neko duže vrijeme. Ništa ti ne daje za pravo da vrijeđaš bilokoga pa tako niti mene. Iskreno, ne zanima me što ljudi u Srbiji misle niti me ne zanima tvoje mišljenje o potrojbama

U svakom slucaju, idemo ovaj puta do kraja, pa ces se nauciti kulturi.

Pozdrav!

The Boz
25-12-2008, 00:29
Idete do kraja?

SkunK
25-12-2008, 00:30
Ne, on ide do kraja. I potruditi cu se da to tako bude jer je ovo kap koja je prelila casu, dosta je bilo vrijeđanja!
Nisam zasluzio vrijeđanje niti ću ga više trpiti, on ih djeli šakom i kapom, koliko vidim ja se njemu nisam niti obraćao...

Rang€r
25-12-2008, 00:34
jos jednom pozivam moderatore da paze na civiliziranu raspravu bez svadje i nacional-sovinistickih rasprava...imate pp

pa neznam kakva bi se ovdje civilizirana rasprava mogla vodit xD čim sam vidio ime teme očekivo sam mnogo i onda bude razočarenje, jedino me nasmijalo ono "Napokon shvaćam koliki si ti debil." xD

SkunK
25-12-2008, 00:36
Stvar je riješena, možete nastaviti dalje civilizirano i kulturno.

Rang€r
25-12-2008, 00:48
Beginning with the discovery of an intact T-34-85 tank left behind by the Croats, and after quickly scrounging ammo and some volunteers, the hypothetical 18 campaign missions take the player into the Serb Krajina hills and mountains, defending villages and supply lines, protecting river crossings and power plants, assaulting enemy artillery batteries and supply convoys and even rescuing commando teams conducting operations behind enemy lines.

pored tolke povijesti idu izmišljat stvari :pray:

Outmind
25-12-2008, 10:10
A zašto pobogu na srpskoj strani? Kad naprave cod sa švabama, talijaniima i japancima kao protagonistima, onda ok, ali ovakvi nekakvi fiktivni settinzi mi nikako ne leže. S druge strane, sve mi je bilo mnogo jasnije kada sam vidio da igru rade rusi.

Rang€r
25-12-2008, 11:23
meni je još bilo bolje kad sam vidio da je izašla prije 3 i po godine :) to objašnjava zaš toliko suxa po viđenom :) čak sam i demo krenuo skidat i onda sam se pitao zašto...

Cthulhu
25-12-2008, 12:08
Zar nije bio i neki RTS koji se odvijao usred Domovinskog Rata?

josip_kraš
25-12-2008, 13:09
ma k...c od ovce, bilo bi dobro da naprave fps, ili bar strategiju ko wic.
najbliže (najbolje) što imamo na temu ratova na prostoru bivše juge je operation peacekeeper.(vojska srj vs. nato).

josip_kraš
25-12-2008, 13:11
Zar nije bio i neki RTS koji se odvijao usred Domovinskog Rata?

je imao si kartu hrvatske i raspoređivao si vojsku po teritoiju.
mislim da se zove krajina 95, oluja 95 ili takop nešto.