PDA

Pogledaj cijelu verziju : Star Wars: A Musical Journey



Arbiter of Change
24-12-2008, 17:26
Yup, dobro ste pročitali - mjuzikl... kojeg je odobrio Lucas. :)
http://www.crunchgear.com/2008/12/23/ge ... childhood/ (http://www.crunchgear.com/2008/12/23/george-lucas-approves-production-of-star-wars-musical-say-goodbye-to-your-childhood/)

Da_killah
24-12-2008, 17:27
za pare bi sve odobrio

Windwalker
24-12-2008, 23:19
Ok, sad stvarno ne kužim tog Lucasa.

Ako već hoće pare neka napravi novi, pravi, pošteni SW film, s potpuno novom i razvijenom pričom, koji se odvija makar 500 godina poslje Vadera, i svi sretni i zadovoljni, a njemu para ko blata.

Ali ne, on mora raditi loše crtiće s milijardu puta prožvakanom pričom, već dosadnim razdobljem i likovima čiju sudbinu odavno znamo i koji više nisu zanimljivi.
A sad još i ovo.
Tako se gube fanovi.

Way to go, Lucas :bravo: :twisted: :hangin:


PS:
I još potpisuje relativno zabavne igre koje nikada neće vidjeti PC. :hangin:

Hellboy
25-12-2008, 12:21
:cry: mjuzikl? uvijek sam bio protiv filmova u kojem glumci imaju gadnu naviku da pjevaju 80% vremena...jednostavno je pogrešno...i još kad krenu grupno plesati...tko bi rekao da su cvjećari, policajci, učenici i u ovom slučaju Jediji tako dobri plesači? jednostavno pogrešno...treba ga zaustaviti dok nije uporpastio cijelu franšizu...

Srle
25-12-2008, 18:35
He he he izgleda da se Force Unleashed nije dovoljno dobro prodao, te je Lucas u dugovima pa odobrava svakakve gluposti.
Mislim da u buducnosti mozemo ocekivati manjak kvalitetnih SW igara i poplavu SW crap-a.

Bishop_45_(2)
25-12-2008, 20:38
cek srle.... nije li to ono sto smo do sada trpili .. :?

:D

Windwalker
25-12-2008, 23:31
He he he izgleda da se Force Unleashed nije dovoljno dobro prodao, te je Lucas u dugovima pa odobrava svakakve gluposti.
Mislim da u buducnosti mozemo ocekivati manjak kvalitetnih SW igara i poplavu SW crap-a.

Pa da su ga izdali i za PC, prodao bi se.
Sami su si krivi.

Deadwalker
26-12-2008, 12:03
He he he izgleda da se Force Unleashed nije dovoljno dobro prodao, te je Lucas u dugovima pa odobrava svakakve gluposti.
Mislim da u buducnosti mozemo ocekivati manjak kvalitetnih SW igara i poplavu SW crap-a.

da, slazem se s tobom, ali djelomicno. SW The Force Unleashed je bio iznimno skup projekt,a prodaja nije bila nesto, tj. bila je ispod ocekivane. Fakat mi nije jasno zasto igru nisu izdali i za PC jer danas fakat nije skupo proizvođacima konvertirat igru za drugu platformu tak da su si mogli jos popularizirat igru i napravit dobru zaradu. Da ne spominjem samo sta bi na pc-u napravio dobar multiplayer. Idioti :thumbs1: , nista drugo ne mogu reci. Dalje, istina, može se ocekivati jos SW crapa, ali samo na konzolama, za pc je trenutno u izradi samo ekskluziva SW: The Old Republic, a nekako sumnjam da bu ova igra "crap" posto je radi Bioware. A glede mjuzikla, well, ne zelim ni zamislit kak bu to lose izgledalo. SW u mjuziklu, jesus, strah me na to i pomisliti...

Herr Schnitzel
26-12-2008, 12:31
Lucas je ocito zamrzio svoje maste djelo.

Windwalker
26-12-2008, 13:28
Kad se samo sjetim da u početku nije dopuštao niti da se filmovi reklamiraju bez njegova znanja, a ovo danas :yuck:

Srle
27-12-2008, 13:48
Kad sam velio SW crap nisam bas mislio na gaming indutriju, vec manje-vise sve izvan toga.
The clone wars jeste solidna serija,ali iskreno i nije nesto (pogotovo epizode 8 i 9), a da ne spominjem onu raniju verziju te crtane serije.
A definitivno mi je mogu reci i malo drago sto SW igre zaobilaze PC.Revenge of the sith,bounty hunter, igre nisu ocajne,ali su ispod prosjeka.
A sto se tice SW:TFU,iskreno jedini razlog zbog kojeg zalim stonema PC verzije je gameplay,samo zbog Euphoria engine-a i DMM-a,dok i dan danas pricu nikako ne mogu prihvatiti,pogotovo cinjenicu da je Starkiller neuporedivo bolji (MNIU-9X5Eso)Sod Vadera.
A ko da gledam,uskoro SW Balet.