PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vaši pobliže opisani interesi



Mirko L
24-12-2008, 10:26
dakle, navedite ode svoje interese s time da ih i dobro opišete.
moji interesi su:

MINERALI:dakle, minerali i neka kamenja.
kući posjedujen ametist, turmalin, ahat, argonit, pirit, stilbit, kvarc, gips, obsidijan, fluorit, plavi kalcit i neke druge.
zanimljivo je to što su dovezeni iz španjolske(pirit), indije(stilbit), kine(fluorit), brazila(ahat) itd....

POVIJEST:najviše me iz povijesti zanima doba egipćana, grka i vikinga.
iako me zanima i srenji vijek, ponajviše križarski ratovi, iako neznan puno o njima.

ZEMLJOPIS:dakle zanimaju me države(znan sve države,blablabla) i mala mista/otoci.

PRETHISTORIJSKO RAZDOBLJE:dakle doba dinosaura i prije.uz one minerale posjedujen i zub morskog psa iz davnih vremena i amonita(moj rođak je ima zbirku od preko 200 amonita šta smo ih tražili po uokolo, ali neznamo di su sada)

ZNANOST:a šta drugo reć ode?

STRANE/DREVNE ABECEDE: dakle, zanimaju me strane abecede ili pisma, kako oćete.
osobno znan hijeroglife, obe vrste runa(elder i younger futhark), hebrejsko, etiopijsko, glagoljica...prije san zna i arapsko ali san ga zaboravija

IZUMI(TELJI):najviše Nikola Tesla i njegovi izumi

ŽIVOTINJE I SLIČNO:životinja znan dosta iznad prosjeka običnih građana.volin čitat o njima, istraživat itd.

i to bi bili moji interesi, ako nisan šta zaboravija

EDIT:i da, zaboravija san spomenit astronomiju

TeraBajt
24-12-2008, 10:43
Moji interesi su ljudi sa interesima.
dakle mirko, ti si moj interes!!!!1111

Aerial
24-12-2008, 12:36
ZEMLJOPIS:dakle zanimaju me države(znan sve države,blablabla) i mala mista/otoci.

Ajde brzo, bez gledanja u atlas/wiki - koji je glavni grad Južnoafričke Republike? :P

Što se tiče mojih osobnih interesa...
Ummm let's see...

...

...

Ajd, sjetiti ću se nečega valjda :)

soundmaster
24-12-2008, 12:38
dakle, navedite ode svoje interese s time da ih i dobro opišete.
moji interesi su:

MINERALI:dakle, minerali i neka kamenja.
kući posjedujen ametist, turmalin, ahat, argonit, pirit, stilbit, kvarc, gips, obsidijan, fluorit, plavi kalcit i neke druge.
zanimljivo je to što su dovezeni iz španjolske(pirit), indije(stilbit), kine(fluorit), brazila(ahat) itd....

POVIJEST:najviše me iz povijesti zanima doba egipćana, grka i vikinga.
iako me zanima i srenji vijek, ponajviše križarski ratovi, iako neznan puno o njima.

ZEMLJOPIS:dakle zanimaju me države(znan sve države,blablabla) i mala mista/otoci.

PRETHISTORIJSKO RAZDOBLJE:dakle doba dinosaura i prije.uz one minerale posjedujen i zub morskog psa iz davnih vremena i amonita(moj rođak je ima zbirku od preko 200 amonita šta smo ih tražili po uokolo, ali neznamo di su sada)

ZNANOST:a šta drugo reć ode?

STRANE/DREVNE ABECEDE: dakle, zanimaju me strane abecede ili pisma, kako oćete.
osobno znan hijeroglife, obe vrste runa(elder i younger futhark), hebrejsko, etiopijsko, glagoljica...prije san zna i arapsko ali san ga zaboravija

IZUMI(TELJI):najviše Nikola Tesla i njegovi izumi

ŽIVOTINJE I SLIČNO:životinja znan dosta iznad prosjeka običnih građana.volin čitat o njima, istraživat itd.

i to bi bili moji interesi, ako nisan šta zaboravija

EDIT:i da, zaboravija san spomenit astronomiju
ti si GIK :(

Nodakim
24-12-2008, 12:57
[quote="mirko l":2mdk7aq7]ZEMLJOPIS:dakle zanimaju me države(znan sve države,blablabla) i mala mista/otoci.

Ajde brzo, bez gledanja u atlas/wiki - koji je glavni grad Južnoafričke Republike? :P

Što se tiče mojih osobnih interesa...
Ummm let's see...

...

...

Ajd, sjetiti ću se nečega valjda :)[/quote:2mdk7aq7]

AHA!
Trik pitanje!
JAR ima 3 glavna grada?

Neven <R>
24-12-2008, 13:04
Brijem četiri - Pretoria, Soweto, Cape Town i Bloemfontein

croat1gamer
24-12-2008, 13:27
Brijem četiri - Pretoria, Soweto, Cape Town i Bloemfontein
ne, kejp taun nije, mislim

pretoria- vlada
soweto- financije
bloemfontein- sud

mislim barem

evo jos jedno trik pitanje- kolika je povrsina slovenije :D

Mirko L
24-12-2008, 13:42
površina slovenije je, po izvorima iz 2001. 20 256 km^2.
da, trudin se i učit površine država.znan ih već nešto ako mi se bude dalo, naučit ću ih sve.

i mislin da se Pretoria broji ka glavni grad JAR budući da je sjedište vlade

croat1gamer
24-12-2008, 13:50
e, ali vidim da ti humor nije interest, zar nisi vidio :D

Mirko L
24-12-2008, 14:01
ma znan ali svejedno

soundmaster
24-12-2008, 14:01
ovaj mirko je novi einstein
nemoj učit neš ak te ne zanima

Aerial
24-12-2008, 14:06
Brijem četiri - Pretoria, Soweto, Cape Town i Bloemfontein
ne, kejp taun nije, mislim

pretoria- vlada
soweto- financije
bloemfontein- sud

mislim barem

Je, tri su - Cape Town je sjedište izvršne vlade, Praetoria zakonodavne, a Bloemfontein sudske :)

josip_kraš
24-12-2008, 15:11
iz iteresa prešli smo na zemljopis.zanimljivo :?

Lord Jambrek
24-12-2008, 15:54
[quote="mirko l":pulwrxkm]ZEMLJOPIS:dakle zanimaju me države(znan sve države,blablabla) i mala mista/otoci.

Ajde brzo, bez gledanja u atlas/wiki - koji je glavni grad Južnoafričke Republike? :P

Što se tiče mojih osobnih interesa...
Ummm let's see...

...

...

Ajd, sjetiti ću se nečega valjda :)[/quote:pulwrxkm]

www.yp.com (http://www.yp.com)? :D ili RT.com?

pimp
24-12-2008, 16:10
sex drugs and alkohol ( i rok en rol)

sad cu ti ih opisati

sex ili ti ga jebanje kako mrle kaže , to ti je kada penis ulzi u vaginu i nastaje taj predivan osjecaj zvan jebanje

drugs - samo marjuana , kupiš palicu , zapališ je i uživaš

alkohol - odeš u konzum , kupiš više nego sto možeš popiti i napiješ se

rok en rol - uber glazba ,

još me zanima call of duty 2 , ovisan sam o toj igri , posjecujem lanove i na tim lanovima se koristim gore navedenim interesima ,

uz to sam maher za terenska vozila ,


volim sjediti na wc školjci i nešto čitati iako mi se ne sere , po mogucnosti neku fantasy knjigu ,

Aerial
24-12-2008, 17:48
http://www.yp.com? :D ili RT.com?

OKe, kužim što je YP, ali RT mi ne ide...

aaa, lol, oke, skužio sam dok sam ovo pisao :rotfl:

K4ciga
24-12-2008, 18:08
Bleh,RT je za amatere,pravi muškarci idu na PH.com :D

Mirko L
28-12-2008, 14:13
ajde, ne meljite gluposti.
ovo je tema za bolje upoznavanje, a ne....nešto drugo

Sonic_Moronic
28-12-2008, 19:44
MINERALI:dakle, minerali i neka kamenja.
kući posjedujen ametist, turmalin, ahat, argonit, pirit, stilbit, kvarc, gips, obsidijan, fluorit, plavi kalcit i neke druge.
zanimljivo je to što su dovezeni iz španjolske(pirit), indije(stilbit), kine(fluorit), brazila(ahat) itd....


Pics or it didn't happen!

Interesi... Da vidimo...

Religija: Uglavnom okultne i istočnjačke vjere, ali proučavam što god stignem, pa čak i kršćanstvo (know thy enemy, jel'te).

Zanima me i psihologija, filozofija, fantasy, science fiction...

soundmaster
28-12-2008, 19:47
moji interesi su ovi :
star treek DS9
star treek Enterprise
star treek The nex generation
star treek vojager

i razne sci fi strategije (igre)

serijski samoubojica
28-12-2008, 21:43
Moji interesi su:
- kako dobit pare uz minimalan napor i trud

- kako spizdit iste

To mi je prvo palo na pamet...

Mirko L
18-07-2009, 10:38
Na prvi post bi nadoveza:

LUCID DREAMING- Mnogi od vas znaju šta je to...Ako ne, imate temu u alt+f4ž

HYPNOSIS

Također san u prvon postu zaboravija stavit astronomiju...neznan kako san je uspija zaboravit.

MENTALISM

Možda će ubrzo i šah...

Nać ću ih ja još :D

E da, nisan ni životinje stavija.

EDIT:E da, znan i kako prepoznat laž puten očiju i ostalog ''body languagea'' i kad je neko zaljubljen u nekoga :P

Maja
18-07-2009, 11:27
Koji su interesi Hebača?

Maja
18-07-2009, 11:43
NO WAY!

LD
18-07-2009, 15:04
NO WAY!

netko treba stavit svoj kurac u tuđu vaginu ili tuđi kurac u svoju vaginu

hitno

GeraltofSmeg
18-07-2009, 15:54
NO WAY!

netko treba stavit svoj prozor u tuđu vaginu ili tuđi prozor u svoju vaginu

hitno
Moze, nudi li se itko od kvotanih? :D

Medolina
18-07-2009, 16:16
Obožavam hrvatski jezik, gramatiku, ali najviše književnost i trebala sam studirati... da....

Volim grčku i rimsku mitologiju , a tu ću ujedno staviti i povijest...

Privlače me nadnaravno, okultno i mistično.. dakle, sve ono za što znanost nema objašnjenje...

Jako volim čitati, najviše horore, ali ni pjesništvo ne zaostaje, kao ni prozni tekstovi.

Pišem pjesme, u navali inspiracije nekad i više njih...

Ne volim alkohol, mada sam se znala napiti, ali moj tata je bio alkić, tak da mi je to odvratno.

Ne drogiram se. To smatram kukavičlukom. :thumbs1:

Volim putovati i kada bih mogla, otputovala bih u Grčku- kolijevku civilizacije.

Kužim se u biologiju i kršćanstvo....


Učim svirati gitaru, pjevam...

W3DR4N
18-07-2009, 16:28
Obožavam hrvatski jezik, gramatiku, ali najviše književnost i trebala sam studirati... da....

Nisi prošla prijemni, ili nisi zašparala novce?

Medolina
18-07-2009, 16:32
Obožavam hrvatski jezik, gramatiku, ali najviše književnost i trebala sam studirati... da....

Nisi prošla prijemni, ili nisi zašparala novce?

Nažalost, nisam prošla prijemni, mada sam se pripremala još od osnovne škole. Hrvatski jezik mi je prva ljubav.
Imala sam novac. Imam ga i danas. Ali na filozofski fakultet ne možeš upasti kao ekonomist.S :(

Wishmaster
18-07-2009, 16:49
SAli na filozofski fakultet ne možeš upasti kao ekonomist.
Po čemu to zaključuješ?
Poznam osobu koja je upisala Filozofski, a završila je srednju ekonomsku...

Inače, interesi?
Ljenčarenje (uf, tu sam dobar), od nedavno bajz gitara, tu i tam TrackMania, općenito me zanima sve u vezi prirode (kad sam bil mali mali onda sam rastural po enciklopedijama i okolo sam podučaval ljude o raznoraznim životinjama :) ).
Još da dodam nogomet, glazba, internet, jelo, ljenčarenje,...

Medolina
18-07-2009, 17:13
SAli na filozofski fakultet ne možeš upasti kao ekonomist.
Po čemu to zaključuješ?
Poznam osobu koja je upisala Filozofski, a završila je srednju ekonomsku...

Inače, interesi?
Ljenčarenje (uf, tu sam dobar), od nedavno bajz gitara, tu i tam TrackMania, općenito me zanima sve u vezi prirode (kad sam bil mali mali onda sam rastural po enciklopedijama i okolo sam podučaval ljude o raznoraznim životinjama :) ).
Još da dodam nogomet, glazba, internet, jelo, ljenčarenje,...

Blago njoj... Ja nisam... očito sam glupa....S:(

Wishmaster
18-07-2009, 17:28
Kolko sam skužil, kod nas je ekonomska na nivou gimnazije...
Većinom upisuju oni koji imaju 58-60 bodova iz osnovne.

Raz
18-07-2009, 17:34
Interesi.. ljenčarenje najviše :)

Ali open minded sam što se tiče toga, trenutno mi je interes učenje stranih jezika te ponavljanje engleskog, pročitat ću neku knjigu o astronomiji, možda i o životinjama jer su me oduvijek zanimale, a već dugo nisam nešto o njima čitao i tako...

Od ostalih za razonodu kao i većina forumaša... glazba, film, gaming, anime, manga and everything related.

Medolina
18-07-2009, 17:35
Kolko sam skužil, kod nas je ekonomska na nivou gimnazije...
Većinom upisuju oni koji imaju 58-60 bodova iz osnovne.

Nije istina... Ekonomska nema program kao gimnazija, a svi prijemni su rađeni po gimnaziji.
Ekonomija nema filozofiju, logiku i psihologiju, imamo samo 3 sata hrv. tjedno, dok gimnazijalci imaju 4, biologiju i povijest imamo samo 1. i 2. godinu, dok ih gimnazijlaci imaju sve 4 i kod njih he gradivo daleko opsežnije, dok se kod ekonomije to sve izvodi šturo i kratko. Bodovni prag za ekonomiju je 48, dok je u gimnaziji 55.

Maloki
18-07-2009, 18:38
Nije istina... Ekonomska nema program kao gimnazija, a svi prijemni su rađeni po gimnaziji.
Ekonomija nema filozofiju, logiku i psihologiju, imamo samo 3 sata hrv. tjedno, dok gimnazijalci imaju 4, biologiju i povijest imamo samo 1. i 2. godinu, dok ih gimnazijlaci imaju sve 4 i kod njih he gradivo daleko opsežnije, dok se kod ekonomije to sve izvodi šturo i kratko. Bodovni prag za ekonomiju je 48, dok je u gimnaziji 55.
:rotfl:
Pa zato se i zove ekonomska, služi da te pripremi za EKONOMSKI FAKULTET, a ne za biologiju ili filozofiju :P
Iako je po meni ekonomska škola totalno besmislena, em nemaš posao kad završiš srednju, em nemaš posao kad završiš i faks.

megalodon
18-07-2009, 18:39
Danas sa malo cim imas posao posle srednje, a kamoli dobar.

Maloki
18-07-2009, 18:46
Pa sa ekonomskom definitivno nemaš.

Medolina
18-07-2009, 22:16
Pa sa ekonomskom definitivno nemaš.

A s gimnazijom poslije srednje, još manje....

Herr Schnitzel
18-07-2009, 22:45
Taj argument mi izaziva probavne smetnje. Da, ljudi poslije gimnazije nemaju posla jer, pazite ovo, idu na faks da bi dobili svoje zvanje!!1 To je nekako i poanta gimnazije, jel.

Maloki
19-07-2009, 13:45
Taj argument mi izaziva probavne smetnje. Da, ljudi poslije gimnazije nemaju posla jer, pazite ovo, idu na faks da bi dobili svoje zvanje!!1 To je nekako i poanta gimnazije, jel.
Yap. Kad kreneš u gimnaziju odmah znaš da MORAŠ na fakultet inače si propao i ne zavara te sa "ovo je strukovna škola, možeš radit nakon srednje" poput ekonomske, a možeš upisati praktički svaki fakultet koji te zanima.
Možeš ti i sa ekonomskom (teoretski) upisati svaki faks, ali poslovna matematika, poslovni engleski i slične stvari te praktički ograničavaju na ekonomski fakultet. A i kad završiš ekonomiju imaš ogromne probleme sa pronalaskom posla.

Arbiter of Change
19-07-2009, 13:58
Je, samo nešto ti se možda promjeni u životu i ne možeš na faks pa izvisiš (komentar na gimnazija argument).

Maloki
19-07-2009, 14:00
To je svakako istina.
Imam prodavačicu u pekari koja je završila gimnaziju.
Zato je tehnička škola zakon :P

str1k3r
19-07-2009, 14:03
Zato je tehnička škola zakon :P
Ane :D

Herr Schnitzel
19-07-2009, 14:14
Je, samo nešto ti se možda promjeni u životu i ne možeš na faks pa izvisiš (komentar na gimnazija argument).Ne mora se na faks direktno nakon srednje. Uvijek postoji nekakav nacin da se upises, bez obzira sto te sprjecavalo.

K4ciga
19-07-2009, 15:31
Da,a što u međuvremenu? Ne upadneš odmah na faks,pa godinu dana visiš kod kuće...?

Herr Schnitzel
19-07-2009, 15:42
Ne, nadje se posao, nije bitno gdje. Konkretno, moja sestra nije upala u faks, pa je morala godinu dana pauzirati. Za to vrijeme je radila u McDonald'su, preko ljeta nekakve tetovaze crtala, prodavala je svoje keramicke vaze, pomagala u likovnoj radionici i slicno. Uglavnom, skupila je nesto novaca, studirala i sve polozila u roku, i na tom podrucju ima moj respekt. "Godinu dana visiti kod kuce" je rjesenje za one koji nemaju volje ni samopostovanja.

Dreamer Deceiver
19-07-2009, 15:52
Ne, nadje se posao, nije bitno gdje. Konkretno, moja sestra nije upala u faks, pa je morala godinu dana pauzirati. Za to vrijeme je radila u McDonald'su, preko ljeta nekakve tetovaze crtala, prodavala je svoje keramicke vaze, pomagala u likovnoj radionici i slicno. Uglavnom, skupila je nesto novaca, studirala i sve polozila u roku, i na tom podrucju ima moj respekt. "Godinu dana visiti kod kuce" je rjesenje za one koji nemaju volje ni samopostovanja.

tako neš ću i ja bit ove godine :/
Ak ne upadnem na upravno pravo u rijeci ( jedino šta je ostalo i šta mi se sviđa ) :D

Interese su nabrojat kasnije jer sam sad jebeno ljen za nabrajat

Vedro
19-07-2009, 16:06
Ljenčarenje,glazba,internet,posao...
Završio sam građevinsku tehničku,visokogradnju,upisao bih arhitekturu ili građevinu kad bude malo bolja situacija s novcem ali me strah da neću moći puno učiti uz posao,davno sam završio srednju,prije 8 godina.

megalodon
19-07-2009, 21:42
Je, samo nešto ti se možda promjeni u životu i ne možeš na faks pa izvisiš (komentar na gimnazija argument).

Banalno sad, mozes prelazit preko ulice, zgazi te kamion, umres. Totalno nebitno jesi upisao gimnaziju ili ne, tako da ove prica 'mozda ti se nesto promjeni' slabo imaju smisla, ikad u zivotu. Mozes reci da sa tehnickom imas posao odma posle srednje, da, mozes postavljat utikace. Danas za sve treba fakultet, ako zelis imat ikakvu sansu za uspjeh. Naravno, zavisi sto ja i ti smatramo uspjehom.

Deadwalker
19-07-2009, 21:57
Danas za sve treba fakultet, ako zelis imat ikakvu sansu za uspjeh. Naravno, zavisi sto ja i ti smatramo uspjehom.

Totalno krivo. Mozes imati i 5 fakulteta, a ako se neznas malo "znati okrenuti oko sebe" te biti pristupacan, drustven i sposoban, badava ti...plus u nasoj drzavi za dobar posao treba imati vezu. Zalosna cinjenica :(

megalodon
19-07-2009, 22:01
To je najbitnije, ali nisi me shvatio, da bi uopste dosao u poziciji da to upotrijebis moras imati kvalifikacije:D

Deadwalker
19-07-2009, 22:04
To je vrlo relativno...poznam je hrpu dobrih ljudi koji i bez visoke skole zive ka bog uz vrlo dobru placu... :wink:

megalodon
19-07-2009, 22:10
Naravno, ali ne zelim da rizikujem, ergo, fakultet.

Deadwalker
19-07-2009, 22:12
Dobro, ofkors, treba se obrazovat, daleko od toga. Al kao sto rekoh, treba puno vise od faksa da covjek postigne nesto vise u zivotu...ili igrati samo lutriju... :P