PDA

Pogledaj cijelu verziju : USB Device Not recognized



brothers
21-12-2008, 18:02
Dakle kupio sam volan od logitecha sa pedala i instaliro drivere , no probo sam ukljucit u sve usb portove i svugdje pise USB Device Not recognized jel neko zna u cemu je problem :/?

C
21-12-2008, 20:13
Da bi ti USB portovi radili, moraš instalirati drivere od matične, i to za USB portove. Nakon toga drivere od volana i podesiti volan u Control Panelu. Za početak otiđi desni klik na My Computer>Properties>Hardware>Device Manager, i tamo ćeš vidjeti koji driveri nisu instalirani ili su pokvareni, i od tamo ih možeš odmah popraviti.

brothers
21-12-2008, 21:23
Od maticne drivere su instalirani, a u device menageru mi je sve instalirano :/

zvrk22
21-12-2008, 23:17
Nezelim te plasiti, nadam se da nije tako, ali kod mene je isto bilo tako usb not recognized. Bilo je rijec o genius volan i pedalam jedno vrijeme su radile i odjednom vise nisu(tvoje su doduse nove i nisu uopce radile). Probao sam drivere reinstalirat sve ali nista nije pomoglo. Nakraju sam kupio novi, isti takav, potpuno isti model samo ga spojio i prepozno ga je. Inace nije ni on dugo izdrzao. :(

Probaj kod frenda ako mozes isprobat ako ga ni tamo ne prepoznaje u servis.



Inace sluzio je za nfs 3 i 4, tak da, bilo je to dosta davno.

brothers
22-12-2008, 09:09
na drugom kommpu radi:/

croat1gamer
22-12-2008, 13:04
moze biti da je problem u maticnoj ploci, odi na sluzbene stranice, faq, zna pomoci

inace probaj ovo:
deinstaliraj drivere za volan, spoji volan onda ce te pitati da instalira drivere, stavi cd s driverima, te ih onda instaliraj

brothers
22-12-2008, 20:09
moze biti da je problem u maticnoj ploci, odi na sluzbene stranice, faq, zna pomoci

inace probaj ovo:
deinstaliraj drivere za volan, spoji volan onda ce te pitati da instalira drivere, stavi cd s driverima, te ih onda instaliraj




kad spojim volan netrazi mi dai nstalira drivere <.< na drugom kompu mi radi bez problema probo sam igrat nfs 2 i radi :/(laptop)

croat1gamer
22-12-2008, 20:13
si provjerio na sluzbenim stranicama probleme s tvojom maticnom, i faq?

brothers
22-12-2008, 21:59
Nisam.Kasnije cu provjerit