PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoc pri instalaciji windowsa



Buftla
21-12-2008, 16:37
Kad sve naredim u biosu da on pokrene windowse i kad zavrsi windows start up treba krenit instalacija pokaze se eror i pise da probam ponovo sa svime, to sam napravio i opet isto... Pomagajte ajde neznam sta da radim malo sam glup al sta ces..

THUNDER_DINIX
21-12-2008, 16:47
hm... greska na cd-u?

SkunK
21-12-2008, 17:44
Kad sve naredim u biosu da on pokrene windowse i kad zavrsi windows start up treba krenit instalacija pokaze se eror i pise da probam ponovo sa svime, to sam napravio i opet isto... Pomagajte ajde neznam sta da radim malo sam glup al sta ces..


Koji error ili cemo gledati u magicne kulge da vidimo o cem se radi?
To ti je kao da napises : "Dobio sam danas error i BSOD , di je problem"?

zvrk22
21-12-2008, 17:46
Koji windowsi, koja tocno greska pise probaj zapisat. Sto si tocno podesavao u biosu? Jel rijec o orginal cd-u, ako ne moguce da je lose sprzen pa nemoze s njega ocitat (ako hoces boot cd moras, ok bar trebas, prziti najmanjom brzinom).

Inace sama instalacije je najcesce super jednostavna i potreban je minimalni trud korisnika.



Edit: reiko je vec postao

Buftla
21-12-2008, 17:53
Eto da kazem nisu org windowsi, al 2 frenda su preko toga instalirali... Da znam koji je error napisao bi ali bas nista nepise, sam pise da se dogodila greska prilikom instalacije windowsa i da probam resetirat komp i ponovo pokrenit instalaciju. U biosu sam podesavo da prvo pokrece DVD (jer instaliram preko DVD-a)...

Kenyi
21-12-2008, 19:59
S takvim slucajevima ovde neces dobiti pomoc.