PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoc oko poklona



streetrace777
21-12-2008, 13:08
Evo ovako otvorio sam ovu temu radi svih koji neznaju sta bi kupili dragim ljudima za Bozic. I sam sam u takvom problemu da jednostavno neznam sta da kupim curi za bozic. Ona voli sitnice i ne zelinista extra , pa ako netko ima neki pametan savijet, here I am :)

streetrace777
21-12-2008, 13:46
Ah to sam rekao njoj kad me pitala sta bi za bozic, naravno da budem sa njom ali izgleda da to nece biti ostvarivo posto je ona u slavoniji, djed joj je bolestan pase vraca tek za novu :(

The Jackal
21-12-2008, 13:50
Ah to sam rekao njoj kad me pitala sta bi za bozic, naravno da budem sa njom ali izgleda da to nece biti ostvarivo posto je ona u slavoniji, djed joj je bolestan pase vraca tek za novu :(

U sličnom smo sosu :(

BTW.

Neki medaljon kao srce koji se da prepolovit. Pa tebi ide jedna polovica a njoj druga. To mislim ja svojoj zarućnici za božić.

W3DR4N
21-12-2008, 14:04
A bubica.. "ona ne želi nešto ekstra".
Naravno da želi, samo ti to neće otvoreno reći.
Svi mi volimo ekstra stvari, nemoj misliti da je ona iznimka.

streetrace777
21-12-2008, 14:05
A bubica.. "ona ne želi nešto ekstra".
Naravno da želi, samo ti to neće otvoreno reći.
Svi mi volimo ekstra stvari, nemoj misliti da je ona iznimka.

Hmm to mi nije ona rekla, nego njezina frendica sa kojom se zna cirka 10 godina i najbolje su frendice, pa sam prvo kod nje isao po savijet.

THUNDER_DINIX
21-12-2008, 14:17
Neki medaljon kao srce koji se da prepolovit. Pa tebi ide jedna polovica a njoj druga. To mislim ja svojoj zarućnici za božić.
pa da, ili to ili neku majicu. BTW, koliko kosta taj medaljon?

The Jackal
21-12-2008, 14:18
90 kn

Uopće nije puno.

W3DR4N
21-12-2008, 15:01
Hmm to mi nije ona rekla, nego njezina frendica sa kojom se zna cirka 10 godina i najbolje su frendice, pa sam prvo kod nje isao po savijet.

To je kult kojem ne možeš vjerovati. Svi vole ekstra stvari. Ti voliš, voli ona, frendica voli. Ne zavaravaj se.

streetrace777
21-12-2008, 17:19
Hmm to mi nije ona rekla, nego njezina frendica sa kojom se zna cirka 10 godina i najbolje su frendice, pa sam prvo kod nje isao po savijet.

To je kult kojem ne možeš vjerovati. Svi vole ekstra stvari. Ti voliš, voli ona, frendica voli. Ne zavaravaj se.

Ok, moze biti :D

SkunK
21-12-2008, 17:49
Sad gledaj kad ja curi uvalim kutiju u IPOD nano-a a unutra Excello mp3 od 1gb :)

W3DR4N
21-12-2008, 17:51
Pokloni joj crvenu ružu u celofanu. Obavezno samo jednu, i obavezno zagasito crvenu.

Ako imaš love, uz to joj pokloni sat. Guess, DG, Diesel.. ne možeš fulati. Manja mogućnost nesviđanja od zlatnine.
Ako nemaš, orginalni CD ili kakva glupost iz HoćuTo.

Kad kupuješ bombonjeru, obavezno gledaj da je fina čokolada i velika količina iste. One i tako drže dijetu i zdrav ten, pa čokoladu praktički kupuješ sebi.

THUNDER_DINIX
21-12-2008, 23:40
Kad kupuješ bombonjeru, obavezno gledaj da je fina čokolada i velika količina iste. One i tako drže dijetu i zdrav ten, pa čokoladu praktički kupuješ sebi.
kako pokvareno :)

Clear
21-12-2008, 23:59
pa ako si doznao od njezine best frendice da ne voli nis special, pitaj ju sta najvise voli ;)

THUNDER_DINIX
22-12-2008, 00:14
W3DR4N dao si mi ideju s tom cokoladom. kupujem sutra toffife metar dugacke-kosta nekih 70 kn

narf
22-12-2008, 00:31
Pokloni joj crvenu ružu u celofanu. Obavezno samo jednu, i obavezno zagasito crvenu.

Ako imaš love, uz to joj pokloni sat. Guess, DG, Diesel.. ne možeš fulati. Manja mogućnost nesviđanja od zlatnine.
Ako nemaš, orginalni CD ili kakva glupost iz HoćuTo.

Kad kupuješ bombonjeru, obavezno gledaj da je fina čokolada i velika količina iste. One i tako drže dijetu i zdrav ten, pa čokoladu praktički kupuješ sebi.

istina, taj HocuTo je zakon, već imam umjetnu ciglu od njih i i pištolj za tv, a curi bum kupio onaj aparat za bombone.