PDA

Pogledaj cijelu verziju : zvučna i hard



El Klinjo
20-12-2008, 14:28
Mislio sam ovo uzet

-zvučna do 150 kn
TerraTec SoundSystem Aureon 5.1 PCI

-hard( do max. 400)

HDD Seagate ST3320613AS, 320 GB 16MB, S-ATA300, NCQ3, 7200.11

bezimeni
20-12-2008, 14:32
Kupi taj TerraTec pa javi dojmove...nije baš čest na ovome forumu. Ja osobno imam predrasude prema svemu što nije od CREATIVE-a.

El Klinjo
20-12-2008, 14:54
Mislim da će sve bit duplo bolje od integruše koju imam ^^

a što se harda tiče?

Dommyshell
20-12-2008, 15:20
hard dobar samo bi ja možda dodao malo kunića i uzeo 500gb jer ga svi hvale

El Klinjo
21-12-2008, 09:56
hard dobar samo bi ja možda dodao malo kunića i uzeo 500gb jer ga svi hvale


Da, za to ću se vjerojatno i odlučiti, stari kaže da uzmem od 500 ako ima.

Xeno Zero
21-12-2008, 12:56
Neznam baš meni se Seagate zgadio upravo prije par dana, shvatih da imam bijednih 4,5 Giga mjesta na hardu i reko moram kupit novi nema kaj.
dođem u dućan i kupim si Seagate-a od 500 Gb dođem doma instaliram Vistu i drivere , prekopiram si mjuzu sa starog diska neke programe i igre i odem van.
Drugo jutro idem si instalirat još neke programe i Vista poćne svoje update,ja se bacim u krevet dok on update-a i slušam zvukove Hdd-a i nevjerujem škripanje se čuje tolko glasno da je moj stari disk na P1 bio tih za ovo, mislim reko ma pusti ga bit će sve uredu.
Nakon toga idem instalirat Office i instalacija nikako da se opće pomakne sa nule i još više roštanja iz Hdd-a, tako pustim taj setup da traje jedno 25 min i i odjednom setup failed svi programi i folderi not responding ugl. komp zamrznut, ugasimga na napajanju i dođe do onog dijela di te pita kak očeš da uđe u winse i izaberem start windows normally i ništa, signalna lapica od hdd-a cijelo vrijeme svijetli nežmiga ko obićno i neće uć u windowse.
Probam ponovo setup pokrenut od Viste i dođe do dijela di bi setup trebo poćet stvori mi se strelica od miša i to je to lampica od diska i dalje svijetli cijelo vrijeme.
Odlučim vratit disk i uzet drugi naravno nema više tog modela od 500 Gb nema ni od 320 a ni 640 , nakraju sam puko i dodao oko 400 kn i uzeo WD-a od tere danas sam ga stavio i radi ko urica, sad opet kopiram jedne te iste podatke sa starog diska .
Sreća Božja što nisam formatirao stari disk i to što sam kad sam selio sa starog na ovaj od 500 koji je krepo nisam koristio cut , već copy mislim da bi dobio slom živaca da sam izgubio sve podatke.

Gwin
21-12-2008, 19:20
1. možda si dobio seagate-maxtor, hrpa trgovaca ih prodaje pod seagate
2. koja serija seagatea?? 9? 10? 11?
3. to što je taj JEDAN primjerak bio loš ne znači da su svi loši.. zato i postoji garancija od 5 godina..

enikejs.. ja imam 4 komada serije 11.. ne čuju se.. Zalman ventovi su glasniji od diskova

Dommyshell
21-12-2008, 22:42
da u potpunosti se slazem sa Gwinom ja imam 80gb seriju 10 i radi besprijekorno i zbilja se necuje jedino kad ima vise posla za obavit onda se cuje kako se vrti inace ne uopce