PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dragon Ball Evolution (13.3.2009)



flander
18-12-2008, 21:12
evo dolazi nam još jedna anime manga, ovaj put u "živo" :P

http://www.spike.com/blog/new-dragonball/71556

ak se mene pita dobro izgleda, Goku je ok,Bulma je isto ok ^^ al ajd Master Roshi je koda malćice premlad ^^

ali zanimljiva scena sa onom kapuslom kaj se onaj neki motor transformira hehe

ovdije započinje borba sa Piccolom, dakle za sada ništa od Super Sayina, ali dakako možemo očekivat nastavak i dolazak Vegete ^^

zanimljivi efekti, kao fan DBZ-a pogledal bum film sigurno i nadam se kakvom takvom uspijehu bar za fanove

komentirajte...

Arbiter of Change
18-12-2008, 21:37
It's gonna suck balls... dragon balls.

Nešto što najviše mrzim kod ovakvih adaptacija je kad praktički 90% promjene setting i priču, a (jedva) zadrže likove i imena samo kako bi mogli licencirati kako žele i kako bi time privukli fanove. Ono, ako ovo ima blage veze sa DB-om svaka im dala (shvaćam da neće doslovno pratiti anime (ako želite nešto uništiti samo dajte Hollywood-u), ali ovo je stvarno otišlo u drugom pravcu).

I da, Bulma je iskreno jedina koja malo baca na anime verziju (sa onim... čudnim očima), dok je Roshi previše ozbiljan (na stranu to što uopće nije prastar kakav bi trebao biti). Goku i Piccolo; njih neću ni komentirati.

Windwalker
18-12-2008, 21:38
Erm, no thanks!

MTF*
18-12-2008, 21:42
jedino kaj valja je bulma...ostalo...suxy...

olio
18-12-2008, 21:45
ma ne valja ništa

R@pt0r
18-12-2008, 21:56
Ajde vi fanovi wannabe bez komentara. :D

Pogledao sam Dragonball od A do Ž, sve epizode. Thats what I call Dragonball fan :P

I sad da bi reko da će ovako neš bit sranje, ma kakvi, jedva sam dočekao da izbace movie!
I ovo mi super izgleda...

Maloki
18-12-2008, 22:58
Piccolo nema ticala, Master Roshi je premlad i uopće ne liči na originalnog Roshija, nema Krilina, nema životinja u odjeći, nema onih čudnih autića.
Sorkač, nebu išlo.

olio
19-12-2008, 00:16
pa da ne piše da je dragonball movie ne bi ni pomislio da je to dragonball :D

Aerial
19-12-2008, 00:43
God damnit, koji kukumar radi Chow Yun-Fat u ovom filmu ? :o

olio
19-12-2008, 01:08
God damnit, koji kukumar radi Chow Yun-Fat u ovom filmu ? :o
john woo nema posla za njega :D

Maja
19-12-2008, 02:11
Omg. Bulma nema ljubičastu/pinky/nekakvu kosu :( I baš me zanima tko bi glumio Vegetu lol. Film će bit bzvz :(

Aerial
19-12-2008, 10:27
Svejedno je više nego dobra za neke edukacijske sadržaje :D

The Boz
19-12-2008, 10:38
KAAA MEEE HAAA MEEE...!!!

flander
19-12-2008, 13:12
HAAAAA!!!

Paran0a
19-12-2008, 14:17
Jos jedan film za pustit mozak na pasu.Ne zalim se nikad dosta takvih :D

croat1gamer
19-12-2008, 14:27
wat teh foox

e, ako je ovo dragonball, onda zbilja :(

Shaka
12-03-2009, 09:33
jbt ja sam slucajno naiso na taj moive na jubitou i prvo sam mislio da je opet onaj dead or alive LOL...svejedno i ja sam pogledao sve epizode DG i nadao sam se filmu ali pobogu ovo nije zasluzilo da se zove Dragon ball...

Aral
12-03-2009, 10:03
Katastrofa, kad su ga prvo najavili reko predobro jedva cekam, a ono dobili smo jos gori izdanak nego je Dead or Alive film. Cak je sam Akira Toriyama rekao da je film koma. Lose lose lose :thumbs1: :yuck:

Raz
12-03-2009, 10:45
Film izgleda jaaaako loše.
Nisam DB fan ali vidim jaaaako puno odstupanja od animea i jaaaako lošu glumu.
Volim pogledati filmove u kojima se pusti malo mozak na pašu ali ovo...jednostavno izgleda preloše

TeraBajt
12-03-2009, 13:13
kamehameha sa jednom rukom a druga iza leđa :(. I ono, dbz je uvijek bio više power-oriented nego fighting skillz!!11, a oni će to naravno, sjebati. I ono, gdje će smjestiti radnju, pored svih onih saga. Pošto vidim ta tek sad dobiva uber powerful orange gej suit, onda je vjerojatno negdje između db-a i dbz-a.

edit; sad vidjeh, borba sa pikolom, taj dio saksa.

Aral
12-03-2009, 13:40
Ako ikad naprave CGI dbz ja sretan :D Ma niti nemora bit cgi cisti, nek samo naprave crtani film sa najnovijim stilovima cratanja, efekata i sl, probudilo bi dbz fransizu, naravno ona nikad nije niti umrla al ono, jedan dvosatni film bi nam jako dobro dosao! :thumbs2:

whiskey
12-03-2009, 15:43
Ja mislim da ce film biti zanimljiv. Nekako sumnjan da ce ispast ka Legend of Chun Lee :)

Ghost_Rider
12-03-2009, 16:41
jao film je retardiran do bola,lol chichi nosi pištolje to nije bilo u crtanom kako se sjecam,budale samo seru po crtanom.Ima negdje sam vidio da je izasao najnoviji crtani DBZ samo neznam kako mu ime.Efekti su stvarno super,bolje crtano,bolje likovi izgledaju,cak kad bude super saiyan kosa mu bude kao zuta i crvena,nesh otako.

Film je shit. :twisted:

BTW: Zaboravi napisati,gdje ste vidili u crtanom da picolo ima crno odijelo. :pray: :pray: Stvarno su usrali film.

olio
12-03-2009, 22:41
jao film je retardiran do bola,lol chichi nosi pištolje to nije bilo u crtanom kako se sjecam,budale samo seru po crtanom.Ima negdje sam vidio da je izasao najnoviji crtani DBZ samo neznam kako mu ime.Efekti su stvarno super,bolje crtano,bolje likovi izgledaju,cak kad bude super saiyan kosa mu bude kao zuta i crvena,nesh otako.

Film je shit. :twisted:

BTW: Zaboravi napisati,gdje ste vidili u crtanom da picolo ima crno odijelo. :pray: :pray: Stvarno su usrali film.
vjerojatno misliš na Dragonball Kai
to je remaster DBZa smanjiti će broj epizoda (izbaciti fillere) i uvest još neke promjene (muzika, ponovno snimanje glasova itd)

Ghost_Rider
13-03-2009, 11:37
idi na youtube pa ispisi ovo (Dragon Ball Z Special 2008)taj sma ja gledao,najnoviji koji je izasao ja mislim negdje oko nove godine.Imas 4 dijela,svaki dijel traje negdje oko 8/10 minuta,imas isto i title na engleskom,glasovi su original nisu ono prevodzeni na druge jezike pa su ukljucili title.

BTW: Ovo za kosu sam sjebo ne mogu opisati koje je boje,pa evo ti link svi partovi na yubito,odgledaj do kraja.


K3SBBDoT ... re=related (K3SBBDoTs2k&feature=related)

Kada otvoris ovaj prvi part imas onda ostale birati na youtube.

flander
13-03-2009, 12:47
danas kao film izlazi, a lol i baš na petak 13

:D

bananac
13-03-2009, 14:53
premalo unistenja...

Ghost_Rider
13-03-2009, 16:33
jestel vi vec film odgledali,i kakav je po vasem misljenju? ako ste ga odgledali.

flander
14-03-2009, 10:58
jestel vi vec film odgledali,i kakav je po vasem misljenju? ako ste ga odgledali.


sumnjam da su ga gledali, neznam di

El Wedran
19-03-2009, 19:55
Upravo sam pogledao film i ne preporucujem ga nikome....uzas. nigdje prave tuce...sve neke gluposti...traje 1 sat i 10 min i nema konkretnu radnju....cisto gubljenje vremena....i unistavanje anima!!!

D.E.M.O.
19-03-2009, 22:00
pa da ne piše da je dragonball movie ne bi ni pomislio da je to dragonball :D
istina.


God damnit, koji kukumar radi Chow Yun-Fat u ovom filmu ? :o
ovo je vjerojatno najgeek post ikad.

Ghost_Rider
20-03-2009, 10:23
Upravo sam pogledao film i ne preporucujem ga nikome....uzas. nigdje prave tuce...sve neke gluposti...traje 1 sat i 10 min i nema konkretnu radnju....cisto gubljenje vremena....i unistavanje anima!!!

to znam od prvog trilera cim sam vidio.Glupo mi je to sto bulma nosi pistolje :pray: ,pravi retajan film,sranje zivo majkemi.

D.E.M.O.
21-03-2009, 15:29
jel valja deathnote film?

Arbiter of Change
21-03-2009, 15:50
jel valja deathnote film?
Solidna Live adaptacija anime-a sa manje dramatičnosti... ali CG Ryuk izgleda predobro. :)
Ima ti više filmova, da ne bi mislio kako završava prerano.

dale
24-06-2009, 10:24
Taj film je vjerojatno jedan od najvećih failova ikad :(

Ghost_Rider
24-06-2009, 16:31
Veliki sam Dragon ball fan, to mi je prvi anime koji sam gledao, sa jako dobrom pričom, gomilom dobrih likova, a sada, netko sere po tom klasiku....

Pa da počnemo

1.)Akira Toriyama i njegov stil crtanja.
Vidio sam ovu temu mnogo puta an internetu i ljudi uvijek govore da je greška što gokua glumi bijelac a ne azijat. Ne bih se složio s time, jer Akira Gokua nije nacrtao niti kao bijelca niti kao azijata, na kraju krajeva, Goku nije čovjek, već Saiyan, a i sam Akirin stil crtanja likova ne odaje o kojoj bi se rasi moglo raditi.
Druga stvar što se tiče Akirinog stila je Gokuova frizura. Takve frizure nemogu biti napravljene na filmu, a frizure su jedno od glavnih obilježja njegovih likova.

2.)Goku.
Žalosno da su za protagonista koji bi trebao biti kul i djelovati smiješno stavili nekog totalno neprikladnog glumca. Nadalje, u filmu Goku ide u srednju školu... SREDNJU ŠKOLU!!!! Kako bi Goku mogao ići u bilo kakvu školu? Goku je jednostavno rečeno glup - i to je ono što ga čini prepoznatljivim i upotpunjuje ga. U filmu Goku već poprilično odrastao trenira kod Master Roshia, a tko god da je gledao anime ili čitao mangu zna da je bio još dijete dok je trenirao kod njega. Iz velikog poštovanja prema Dragon Ballu, taj neki gej papak iz tog filma za mene nije Goku.

3.)Bulma.
U filmu ima neke pištolje, ono, mislim da nemoram više ništa reći.... (a ni boja kose nema veze s vezom).

4.)Dragon balls.
Ako sam dobro shvatio iz trailera, zmajeve kugle je stvorilo nekakvih sedam mudraca ili nešto da zaštite zemlju od invazije??? To se nikada nije spominjalo ni u mangi ni u animeu, zmajeve kugle je stvorio Kami.

5.)A gdje je Krillin?
Da, gdje je Krillin? Lik koji se uz Gokua bori kroz cijeli Dragon Ball i Dragon Ball Z nije u filmu, prežalosno. Također nema ni Yamche, Teena, Chiaotzua.... Čudo što su stavili Master Roshia, koji btw, nema nikakve sličnosti s pravim...

To je od mene.

R@pt0r
24-06-2009, 17:28
Yamche (http://www.imdb.com/name/nm2684445/)Sima. Krillin, Teen i Chiaotzu se tek kasnije pojave u crtiću. Ovo je tek prvi dio filma. Trebalo bi bit nastavka i tek onda će se pojavit oni.

Ghost_Rider
24-06-2009, 18:19
jao boze lika :pray: :pray: :pray: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ne mogu vjerovati,da nisu nadili ime filma sigurno nebi nitko posumjnajo da je to dbz film. :rotfl: :rotfl:

Edit: Neki 10-ti likovi koji nikad nisu prikazani u animeu,pogotov Bulma :pray: :pray: .