PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi Metal Gear Solid!



Ementaler
18-12-2008, 17:58
će izaći naaaaaaa.........

Iphoneu :P

http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2719&select=25

Glavno da PC verzije nećemo tako brzo ugledati, ali Iphone verzija im se isplati napraviti. :S Inače, sve više se priča o iphoneu i ipod touch-u kao o pravim malim handheld igraćim konzolama. Šta mislite o tome?

Snowman
18-12-2008, 18:13
ma idioti skupa sa apple što je napravio takvo smeće od mobitela.mogu sad ustartu nabrojati uređaje koji mogu i više opcija nego glupi iphone a koštaju 3000Kn manje a neki i 4000Kn manje iphone je jedno glupo ušminkano smeće za ljudi koji se samo hoće pokazati da imaju novaca a i pun mi je kurac više da se mobiteli guraju na igre.kakva je to fora glupa?jel mobiteli nakraju služe za poruke telefoniranje i eventualno literatulu za posao za van ili za igre?glupost kao i cijeli iphone koji je toliko nabrijan u hrvatskoj kao da je nezmam ni ja šta....pogledajte malo samsung F480 ili samsung Tač skrin :) uređaje pa vidite koliko oni koštaju i koliko košta Iphone..onaj 8800 od samsunga ima 8mpx kameru po svemu je jači od iphone i isto je tač ali njega nitko nekupuje...zašto? Jel je glupi iphone napravio eto super reklamu sa kojom je privako ionako već glupe građane....

osobono sam ga imao u ruci i testirao i nakon 5 sati rada sa njim odmah sam ga vratio...smeće nad smećem!

a metel gear solid me BOLESNO razočarao!Nemogu vjerovati da jedan serijal koji je isključivo bio samo za sony i jedna po meni od najboljih igara u povijesti(kad se samo sjedim prvog,drugog i trećeg dijela...pa onda četvrti) se može tako prodati jednoj tako jadnoj firmi koja nema veze sa igranjem.I da se spuste na nivo da novi nastavak MGS stave na mobitel!Stvarno više mi ovaj gaming ide toliko nakurac da bi najrađe i prestao sa općenitim igranem..igre su postale sad sve samo ne uživancija sve se vrti oko novaca.Računala samo izlaze nova kao da ljudi seru novac i nemoš ni pratiti ništa jel ovi samo prave igre a optimizacija ništa....kupiš konzolu i onda ti crkne...ma gaming je postao prejadan u ovo vrijeme.

Teon
18-12-2008, 20:05
Eh Snowman rekao si sve, nemam vise nis za dodat. I nazalost to je tako :(

Takodjer sam imao iPhone u rukama i nije mi nis posebno.

Ali opet, to je MGS tako da kad stigne odma cu ga odigrat. (2 frenda sa iPhonom :) )

olio
18-12-2008, 21:41
odlično ovo ću nabaviti kad izađe



a i pun mi je prozor više da se mobiteli guraju na igre.kakva je to fora glupa?
i kakve veze ima igra za mobitel i igra PC/konzole ??

mogu sad ustartu nabrojati uređaje koji mogu i više opcija nego glupi iphone
iphone ima App Store što drugi mobiteli nemaju :D i ima iPhone Developer Program

a koštaju 3000Kn manje a neki i 4000Kn manje iphone je jedno glupo ušminkano smeće za ljudi koji se samo hoće pokazati da imaju novaca a i pun mi je prozor više da se mobiteli guraju na igre.s obzirom da iphone košta 3000kn ti možeš nabrojit mobitele koji koštaju 3000 do 4000 kn manje ? :bravo:

Snowman
18-12-2008, 23:28
joj de nauči se čitati i infromiraj se prvo nego ideš tu me napadati lošim sarkazmom.
kakve veze ima tvoja rečenica
i kakve veze ima igra za mobitel i igra PC/konzole ??SŠta nisi shvatio?!jebalo sve..svaka čast :pray: napisao sam da sad guraju mobitele na sve najviše na igre a najmanje na ono čemu služe.

iphone ima App Store što drugi mobiteli nemaju i ima iPhone Developer Program
:bravo:


s obzirom da iphone košta 3000kn ti možeš nabrojit mobitele koji koštaju 3000 do 4000 kn manje ?
pa koliko ja znam u t-com iPhone košta 7300Kn pogledaj,nazovi ih i ipitaj mi ako mi nevjeruješ dok F480 košta 3000Kn a N96 košta 5000Kn a pogledaj funkcije i mogućnosti tog mobitela i iphone....isto tak pogledaj od samsuna 8800 koji košta oko 3000Kn novi pa usporedi ga sa iphone.

Iphone je uspio u hrvatskoj jel su hrvati ovce koje kad se nešto dobro reklamira uvijek je prodano.

olio
19-12-2008, 00:12
s obzirom da iphone košta 3000kn ti možeš nabrojit mobitele koji koštaju 3000 do 4000 kn manje ?
pa koliko ja znam u t-com iPhone košta 7300Kn pogledaj,nazovi ih i ipitaj mi ako mi nevjeruješ dok F480 košta 3000Kn a N96 košta 5000Kn a pogledaj funkcije i mogućnosti tog mobitela i iphone....isto tak pogledaj od samsuna 8800 koji košta oko 3000Kn novi pa usporedi ga sa iphone.

Iphone je uspio u hrvatskoj jel su hrvati ovce koje kad se nešto dobro reklamira uvijek je prodano.ta cijena nema veze sa appleom nego je to do tmobilea jer oni su stavili veliku cijenu tako da nitko ga ne kupi kao otključani mobitel nego da ljudi uzmu njihove pretplate.. ne vjerujem da je itko kupio iphone za tu cijenu s obzirom da u italiji ima za 3000kn


joj de nauči se čitati i infromiraj se prvo nego ideš tu me napadati lošim sarkazmom.
kakve veze ima tvoja rečenica
i kakve veze ima igra za mobitel i igra PC/konzole ??SŠta nisi shvatio?!jebalo sve..svaka čast :pray: napisao sam da sad guraju mobitele na sve najviše na igre a najmanje na ono čemu služe.
sry krivo sam shvatio
svejedno meni ne smetaju igre na mobitelu jer mobitel najmanje koristim za razgovore i poruke :D

.:-:.
20-12-2008, 16:11
ma idioti skupa sa apple što je napravio takvo smeće od mobitela.mogu sad ustartu nabrojati uređaje koji mogu i više opcija nego glupi iphone a koštaju 3000Kn manje a neki i 4000Kn manje iphone je jedno glupo ušminkano smeće za ljudi koji se samo hoće pokazati da imaju novaca a i pun mi je prozor više da se mobiteli guraju na igre.kakva je to fora glupa?jel mobiteli nakraju služe za poruke telefoniranje i eventualno literatulu za posao za van ili za igre?glupost kao i cijeli iphone koji je toliko nabrijan u hrvatskoj kao da je nezmam ni ja šta....pogledajte malo samsung F480 ili samsung Tač skrin :) uređaje pa vidite koliko oni koštaju i koliko košta Iphone..onaj 8800 od samsunga ima 8mpx kameru po svemu je jači od iphone i isto je tač ali njega nitko nekupuje...zašto? Jel je glupi iphone napravio eto super reklamu sa kojom je privako ionako već glupe građane....

osobono sam ga imao u ruci i testirao i nakon 5 sati rada sa njim odmah sam ga vratio...smeće nad smećem!

a metel gear solid me BOLESNO razočarao!Nemogu vjerovati da jedan serijal koji je isključivo bio samo za sony i jedna po meni od najboljih igara u povijesti(kad se samo sjedim prvog,drugog i trećeg dijela...pa onda četvrti) se može tako prodati jednoj tako jadnoj firmi koja nema veze sa igranjem.I da se spuste na nivo da novi nastavak MGS stave na mobitel!Stvarno više mi ovaj gaming ide toliko nakurac da bi najrađe i prestao sa općenitim igranem..igre su postale sad sve samo ne uživancija sve se vrti oko novaca.Računala samo izlaze nova kao da ljudi seru novac i nemoš ni pratiti ništa jel ovi samo prave igre a optimizacija ništa....kupiš konzolu i onda ti crkne...ma gaming je postao prejadan u ovo vrijeme.


tebi se iphone nije svidio i to je tvoje mišljenje,no to da je smeće je daleko od istine.apple je napravio sasvim pošteni mobiteli,na kojem se vidi neznanje apple u svijetu mobilnih telefona kod nedostatka mms i video snimanja što je uspješno riješeno aplikacijama koje su postupno izašle.što se tiče nedostatka tako važnog blutetootha ,na njega nije stavljena mogućnost prijenosa podataka,da bi se spriječila piratija tj . da kupljenu pjesmu nemožeš dalje slati jer bi i time itunes propao.ti nemožeš ocijenit iphone prema korištenju od pet sati,jer ne vidiš ni pola njegovih mogućnosti.iphone jest popularniji od drugih mobitela dijelom zbog marke,a dijelom i zbog velike funkcionalnosti.iako ima tona tzv iphone killera koji imaju veće mogućnosti od njega on ostaje na tronu zbog popularnosti.za njega se izdaje milijun dodataka i ima veću podršku od strane programe nego kod drugih mobitela kao što i vidiš u ovom slučaju.to je najveća razlog njegove popularnosti.

Snowman
20-12-2008, 18:00
ma idioti skupa sa apple što je napravio takvo smeće od mobitela.mogu sad ustartu nabrojati uređaje koji mogu i više opcija nego glupi iphone a koštaju 3000Kn manje a neki i 4000Kn manje iphone je jedno glupo ušminkano smeće za ljudi koji se samo hoće pokazati da imaju novaca a i pun mi je prozor više da se mobiteli guraju na igre.kakva je to fora glupa?jel mobiteli nakraju služe za poruke telefoniranje i eventualno literatulu za posao za van ili za igre?glupost kao i cijeli iphone koji je toliko nabrijan u hrvatskoj kao da je nezmam ni ja šta....pogledajte malo samsung F480 ili samsung Tač skrin :) uređaje pa vidite koliko oni koštaju i koliko košta Iphone..onaj 8800 od samsunga ima 8mpx kameru po svemu je jači od iphone i isto je tač ali njega nitko nekupuje...zašto? Jel je glupi iphone napravio eto super reklamu sa kojom je privako ionako već glupe građane....

osobono sam ga imao u ruci i testirao i nakon 5 sati rada sa njim odmah sam ga vratio...smeće nad smećem!

a metel gear solid me BOLESNO razočarao!Nemogu vjerovati da jedan serijal koji je isključivo bio samo za sony i jedna po meni od najboljih igara u povijesti(kad se samo sjedim prvog,drugog i trećeg dijela...pa onda četvrti) se može tako prodati jednoj tako jadnoj firmi koja nema veze sa igranjem.I da se spuste na nivo da novi nastavak MGS stave na mobitel!Stvarno više mi ovaj gaming ide toliko nakurac da bi najrađe i prestao sa općenitim igranem..igre su postale sad sve samo ne uživancija sve se vrti oko novaca.Računala samo izlaze nova kao da ljudi seru novac i nemoš ni pratiti ništa jel ovi samo prave igre a optimizacija ništa....kupiš konzolu i onda ti crkne...ma gaming je postao prejadan u ovo vrijeme.


tebi se iphone nije svidio i to je tvoje mišljenje,no to da je smeće je daleko od istine.apple je napravio sasvim pošteni mobiteli,na kojem se vidi neznanje apple u svijetu mobilnih telefona kod nedostatka mms i video snimanja što je uspješno riješeno aplikacijama koje su postupno izašle.što se tiče nedostatka tako važnog blutetootha ,na njega nije stavljena mogućnost prijenosa podataka,da bi se spriječila piratija tj . da kupljenu pjesmu nemožeš dalje slati jer bi i time itunes propao.ti nemožeš ocijenit iphone prema korištenju od pet sati,jer ne vidiš ni pola njegovih mogućnosti.iphone jest popularniji od drugih mobitela dijelom zbog marke,a dijelom i zbog velike funkcionalnosti.iako ima tona tzv iphone killera koji imaju veće mogućnosti od njega on ostaje na tronu zbog popularnosti.za njega se izdaje milijun dodataka i ima veću podršku od strane programe nego kod drugih mobitela kao što i vidiš u ovom slučaju.to je najveća razlog njegove popularnosti.

upravo si sam rekao da je mobitel smeće... :rotfl:

.:-:.
20-12-2008, 19:04
a di to?

Snowman
21-12-2008, 03:20
ma neda mi se pisati više o tome...umara me to koliko sam puta ljudima objašnjavao zašto je iphone smeće:)

.:-:.
21-12-2008, 16:02
to je zato što nemaš čvste dokaze o tome a je on smeće,nego cijelo vrijeme nabrajaš tri ista razlga koja su odavno riješena

Snowman
21-12-2008, 16:21
to je zato što nemaš čvste dokaze o tome a je on smeće,nego cijelo vrijeme nabrajaš tri ista razlga koja su odavno riješena
opet..imam toliko dokaza da mogu ispisati 3 A4 papira ali mi se neda prepucavati ja znam da je smeće i to je meni dosta.

crowap
26-12-2008, 19:00
mgs 4 najbolja igra na ps3 ma sta drugi goovorili, film_igra

Teon
26-12-2008, 19:36
Nego nista ne komentirate novi Metal Gear Sol!d

Bit ce shooter smjesten u razdoblje MGS4, malo sam razocaran posto nece biti TBS tactical stealth igra nego scrolling shooter :(

GeForce
08-01-2009, 22:00
MGS portable ops je najači MGS za bilo što što je prijenosno.

Ixy
08-01-2009, 22:40
Pa uzevši u obzir da je jedini koji zadržava isti stil gameplaya kao braća na velikim konzolama, bio bi prilično loš da nema tu titulu. ;D

Kid A
26-04-2009, 02:51
gledao sam par videa za gameplay tog novog MGS-a....nisam odusevljen....doduse,nismo mogli ni ocekivati nesto kompleksno,ipak je to aplikacija za mobitel...

Arbiter of Change
17-07-2009, 01:00
Evo Kojima je konačno objasnio populaciji što je onaj countdown predstavljao:
http://www.joystiq.com/2009/07/16/kojim ... down-site/ (http://www.joystiq.com/2009/07/16/kojima-finally-explains-his-wacky-countdown-site/)