PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fallout 3 crashanje *HELP*



Megacyber
13-12-2008, 17:48
Evo kupio i ja igru i instalirao sam i počeo igrat...i sve ide dobro dok ne izađem iz vaulta, onda mi se igra stalno crasha i piše "fallout 3 has stopped working" i izbaci me na desktop...molim ako neko zna kako riješiti taj problem da mi pomogne :cry:

intel core 2 cpu 6600 2.4 GHZ
nvidia Geforce 9800 GX2
6 gb ram ddr2

Plizz help

thonchek
13-12-2008, 18:09
moras skinuti zakrpe i najnoviji patch.Imas na forumima da se ljudima to događa i šta su napravili da ima ne crasha.btw i meni je crashala sam sam skinuo neki xlive i jos neku zakrpu i sve mi je lijepo radilo bez ijednog crasha

Megacyber
13-12-2008, 18:29
ja sam čitao na netu i vidio sam da se može nekaj napravit u onom ffdshow video i audio decoderima...to sam napravio al nije se ništa poboljšalo...a jel mi plizz možeš dat link di da skinem sve to :| ?

Scourge92
13-12-2008, 18:38
oficial patch skini s nihove stranice http://fallout.bethsoft.com/eng/downloads/patches.html
unoficial patch http://qurgh.wizage.net/Fallout.3.rar

Megacyber
13-12-2008, 18:50
ja sam probao instalirat fix al mi ga nije htio instalirat tak neš...pisalo je "cannot find the path specified" i "cannot find the file specified"

Scourge92
13-12-2008, 18:52
probaj reinstalirat igru
btw.. jel imaš original? (sorry al moram pitat)

Megacyber
13-12-2008, 18:52
imam...i već sam par puta reinstalirao igru

Megacyber
20-12-2008, 09:33
Evo jučer moj frend kupio original u algoritmu i onda smo to isprobali na mom kompu...i opet se igra crashala čim smo izašli iz vaulta a čak i kad sam stisnuo pip-boy se crashala...instalirali smo patch no mislim da nije ništa pomogao a onaj fix se i dalje neda instalirat...a znam da se može stavit u windowed mod i da sto može spriječit crashanje al neznam kak se isključi autosave :oops: i što treba napravit da bi onaj fix proradio i dal ima još metoda da se spriječi to crashanje?


Igra je ORIGINAL

Megacyber
20-12-2008, 10:28
Btw imam vistu x64...
istekao je edit za onaj post prije

croat1gamer
20-12-2008, 11:36
e, probaj instalirati odmah u program files, onaj defaultni install path, mozda je do toga, meni je s takvim problemima ponekad pomoglo

Megacyber
20-12-2008, 11:38
e, probaj instalirati odmah u program files, onaj defaultni install path, mozda je do toga, meni je s takvim problemima ponekad pomoglo

Sry nisam baš skužio :oops: ...znači da extractam ono data u program files??

croat1gamer
20-12-2008, 11:41
erm, extractanje mi ne zvuci bas kao da je original

kada pokrenes install, neka se instalira tamo gdje je napisano odma, znas. c:\program files\etc...

Megacyber
20-12-2008, 11:47
erm, extractanje mi ne zvuci bas kao da je original

kada pokrenes install, neka se instalira tamo gdje je napisano odma, znas. c:\program files\etc...

ahaaa to...ma ja sam mislio da govoriš o onom fixu i onaj folder data...sry...

btw,maknuo sam neke stvari u optionsima poput onoga HDR, bloom itd...
i crashanje je prestalo al još uvijek naprimjer izađem iz megatona i idem nać onaj land mine, dođem do neke zgrade il nekog grada slika mi se zamrzne i jako se posvijetli i dok god idem u tom smjeru igra abnormalno šteka, al kad se okrenem u suprotnom smjeru ili se okrenem leđima prema toj zgradi opet dobro ide...jel zna netko možda kaj s tim?

croat1gamer
20-12-2008, 12:42
cini mi se da je do rgafe, probaj reinstall drivera za nju