PDA

Pogledaj cijelu verziju : Molim vas pomozite oko odabira bežičnih zvučnika



marijaninho
12-12-2008, 17:04
Nije bas da se kuzim.. a google me doveo ovamo.. pa da vas iskoristim malo 8)

Uglavnom selim se u jedan veoma mali prostorcic, trebati cu zvučnike, a imati cu dnevni velicine cca 12 kvadrata, tako da ovi žični odmah otpadaju... sad da li je 5 ili 2 zvučnika više manje mi je svejedno (ili nije? :| ), bitno je da ne prelaze oko 500 kn (jel ima uopce za manje), da se ok cuje i pozeljno je i da lijepo izgledaju.. ah, moja skromnosti :rambo:

Jel imate kakav prijedlog ili savjet, zahvaljujem unaprijed :thumbs2:

W3DR4N
12-12-2008, 19:59
Čekaj da rezimiramo.

Zvučnici koji su:
-bežični
-kvalitetni
-lijepo izgledaju
-da ih bude pet

...i da koštaju manje od 500 kuna.

Sjećaš li se filma Beskrajna priča, totalnog fenomena među klincima osamdesetih. Posudi ga, puno je manja bajka od tvojih zahtjeva.

Gwin
12-12-2008, 20:31
ja samo ne kužim zakaj bi žični zvučnici problem u 12 kvadrata?

nosferatu25
13-12-2008, 10:10
ako ne, uzmi Logiech X-230, ja sam ih uzeo pre nekoliko dana i fantastični su.

marijaninho
13-12-2008, 14:52
Čekaj da rezimiramo.

Zvučnici koji su:
-bežični
-kvalitetni
-lijepo izgledaju
-da ih bude pet

...i da koštaju manje od 500 kuna.

Sjećaš li se filma Beskrajna priča, totalnog fenomena među klincima osamdesetih. Posudi ga, puno je manja bajka od tvojih zahtjeva.

Ok, Mudri, procitaj malo bolje moj post - vidis da sam totalno neupucen.. Kazem da mi je svejedno da li ih je 5 ili 2, zapravo mislim da je cak bolje 2.. uopce ne znam koliko se krecu cijene, zato i pitam.. naravno da bi volio da lijepo izgledaju, ali spreman sam na kompromise... zato ili nabaci par prijedloga ili nemoj mudrovati, o Mudri :D

marijaninho
13-12-2008, 14:54
ja samo ne kužim zakaj bi žični zvučnici problem u 12 kvadrata?

zato sto ce mi je to super mali dnevni boravak, gdje ce najcesce biti preko 5 ljudi... mislim da bi zice mogle tu biti problem..

nosferatu25
13-12-2008, 16:32
da... uz 2.1 zvučnike dolazi mnogo zapetljanih žica pa bi često moglo dolaziti do saplitanja...^^

ma daj, nemoj izmišljati, moja soba ima 16 kvadrata i imam hiljadu svakojakih žica i kablova koje stoje uz zid, iza stolova itd (em ne zauzimaju ni 0.5% prostora), pa ne znam kako bi tebi mogli zasmetati žični 2.1 zvučnici osim ako ne planiraš da ih držiš na sred sobe...

Gwin
13-12-2008, 18:18
bože koja izjava..

dva kompa, xbox, sega mega 2, telka, maxtv,

sve skupa umreženo.. a imam dvoje male djece.

Dommyshell
13-12-2008, 18:21
Čekaj da rezimiramo.

Zvučnici koji su:
-bežični
-kvalitetni
-lijepo izgledaju
-da ih bude pet

...i da koštaju manje od 500 kuna.

Sjećaš li se filma Beskrajna priča, totalnog fenomena među klincima osamdesetih. Posudi ga, puno je manja bajka od tvojih zahtjeva.

Ok, Mudri, procitaj malo bolje moj post - vidis da sam totalno neupucen.. Kazem da mi je svejedno da li ih je 5 ili 2, zapravo mislim da je cak bolje 2.. uopce ne znam koliko se krecu cijene, zato i pitam.. naravno da bi volio da lijepo izgledaju, ali spreman sam na kompromise... zato ili nabaci par prijedloga ili nemoj mudrovati, o Mudri :D
gle kao prvo nemoj raditi duple postove jer je to totalno nepoželjno a i novi si na forumu tak da bi se mogo malo CHILL OUT ili bar procitat pravila ponašanja i i kladim se u Gwinovu konfu da je mudriji od tebe.I da 2,1 sistem ti ima 3-max 4 zice koji spojis vezicama i nekud uz zid stavis(zaljepis) i da ima 105ljudi u sobi nebi se zapletale žice tak da :twisted: :twisted:
edit:Gwin je bio brzi al nema veze (lol gwin 100% sam siguran da to sve nemas u 12m2(ili se varam :shock: :shock: )

Karlo_from_Bjelovar
13-12-2008, 19:59
rofl, pa sve sto je gwin naveo stane u njegovo kuciste... :rotfl:

i ofc da nema previse kablova, pa napajanje je modularno, douu... :D

Dommyshell
13-12-2008, 20:25
KfB nekuzim tvoj post ovo sa napajanjem pa ja sam mislio na 2.1sistem a na na gwinovu konfu :shock: :shock:

Gwin
14-12-2008, 01:04
dommyshell, nemam u 12, nego u 14 kvadrata :D

Karlo_from_Bjelovar
14-12-2008, 01:10
cinjenica:Sgwinovo napajanje je modularno > izvadi kablove koji mu ne trebaju...

nakon sto si procitao gore navedenu cinjenicu, jos jednom procitaj svoj post... :wink:

Snowman
14-12-2008, 02:13
Nije bas da se kuzim.. a google me doveo ovamo.. pa da vas iskoristim malo 8)

Uglavnom selim se u jedan veoma mali prostorcic, trebati cu zvučnike, a imati cu dnevni velicine cca 12 kvadrata, tako da ovi žični odmah otpadaju... sad da li je 5 ili 2 zvučnika više manje mi je svejedno (ili nije? :| ), bitno je da ne prelaze oko 500 kn (jel ima uopce za manje), da se ok cuje i pozeljno je i da lijepo izgledaju.. ah, moja skromnosti :rambo:

Jel imate kakav prijedlog ili savjet, zahvaljujem unaprijed :thumbs2:

Nemožemo ti pomoći ako još nekažeš glazebu želju