PDA

Pogledaj cijelu verziju : SOAD ... jel ima budućnosti? :(



Aerial
10-12-2008, 22:24
Oke, jedan od najznačajnijih bendova zadnjih 10-tak godina je već neko vrijeme na tzv. "hiatusu" ilitiga kreativnoj pauzi.
Fanovi nagađaju oko mogućeg ponovnog okupljanja, ali nedavni intervju s Daronom (koji u zadnje vrijeme izgleda ko' pijani drvosječa iz Winnipega) i Johnom je malo... ummm... razočaravajući :(

UcCa5qolW3Q

Daron "izgledam kao bijeli Barry White" Malakian kaže da nemaju planova vraćati se na SOAD, jer su se koncentrirali na Scars on Broadway.

Enivej, dakle, od remek-djela koje je bilo System of a Down dobili smo par ispljuvaka koji pokušavaju nešto stvoriti od sebe, ali bojim se da niti jednom od njih neće zora svanuti.
Daron Malakian i John Dolmayan su osnovali Scars on Broadway, nekakav rock bend koji zvuči kao SOAD pod teškom dozom morfija i začuđujuće nezanimljivim lyricsima.
Serj Tankian se dao u solo vode koje su... khm.. "artističke". Osobno, zvuči mi kao najdosadnije stvari s "Hypnotizea".
Shavo se dao - ... dramatična pauza... - u rap. Achozen je bend kojeg osim njega čini još 3 afroamerikanaca neizgovorljivih umjetničkih imena i sklonosti neinovativnom rapu i hip-hopu.

*sigh*

Jel ima netko s tračkom nade ili djelite sa mnom mišljenje da će od SOAD-a uskoro ostati samo članak na wikipediji? :(

THUNDER_DINIX
10-12-2008, 22:38
neda im se vise, zasitili se ljudi

MasaKrisT
10-12-2008, 23:26
naravno da ce se vratit,kad bude trebalo za pljugu,moj najdrazi bend uz manowar i vader ponovno ce se skupit;)ne sekiram se ja:)

Ogg The Dogg
11-12-2008, 18:45
a jbg... nekak mi se oni čine totalno različi ti jedni od drugih pa ih je teško strpat nazad a što su više odvojeni to će te razlike bit veće. al ovo... scars on broadway zvuči ko neka teška dilerija... totalno mi je to antišatično dok mi se serjov album svidio. a sad, će se opet skupit il ne, ovisi o njima. mislim da bi im fanovi bili zahvalni.
definitivno jedan od najboljih(po meni) i najluđih bendova

Aerial
11-12-2008, 18:51
Nekako mi se čini da su Serj i Daron dvije dovoljno narcisoidne osobnosti (genijalcima se narcisoidnost oprašta :) ) da nema mjesta za oboje u istom bendu...

MILF hunter
11-12-2008, 19:40
Mislim da je bend dao ono najbolje što je mogao...

MasaKrisT
12-12-2008, 09:08
Vjerojatno,zasitili su se,al to su takvi likovi da imaju tonu neiskoristenog materijala,bas sam gledao,za mezmerize i hypnotize je napisano preko 140 pjesama a samo su neke odabrane,ostalo su bacili:P

Ogg The Dogg
12-12-2008, 14:24
@ masa
ak sam dobro skuzio i wc1 svira neke stvari od systema?

Aerial
12-12-2008, 16:23
wc1?

Ogg The Dogg
12-12-2008, 16:29
pogledaj čovjeku avatar :)

Aerial
12-12-2008, 16:36
Ahaaaa, i get it now :)

MasaKrisT
12-12-2008, 22:52
sviramo chop suey i empty walls od serja:)

Aerial
12-12-2008, 22:59
Čop Sui bi trebali uvesti u kajdanke za osnovnu školu :)

Ogg The Dogg
13-12-2008, 00:27
meni bas obrnuto. taj album mi je nekak najlosiji. al is tog albuma dolazi njihova najbolja pjesma Spiders :pray: :pray:
jos m ise svidja suggestions. ostalo mogu poslusat al ne da cu sad nest pozebno utome uzivat ko u ostalim albumima

Aerial
13-12-2008, 00:58
Meni je prvi album baš ekscentrično simpa :D

MILF hunter
13-12-2008, 16:35
www.glup.sam (http://www.glup.sam)
zanimljiva informacija o SOAD-u :wink:

Aerial
13-12-2008, 17:01
http://www.infoslash.net/

zanimljiva informacija o SOAD-u :wink:

Je*... aargh, a taman bio slušao Opeth na Jubito i usere mi u pola pjesme, ccccc! :nonono: :rotfl:

Baldrick
28-12-2008, 14:22
biće neko ponovno okupljanje sto odsto, možda ne i novi album, ali neka turneja sigurno. svima su u glavi samo pare, kad su cepelini ponovo okupili, veličine kao što su page i plant, onda će i ovi sigurno.

Maloki
28-12-2008, 21:21
http://www.infoslash.net/

zanimljiva informacija o SOAD-u :wink:

Zašto? http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Duke of Earl
28-12-2008, 21:32
Možda s time pokušava reći da mu se ne sviđa bend ili njegovi fanovi, ali to radi na razini 5.-godišnjaka, ko bi ga znao http://www.cmar-net.org/forum/images/smiles/eusa_think.gif

MILF hunter
28-12-2008, 21:45
Nije loš bend,bila je čista zajebancija :D

btw duke čisto sumnjam da si sa 5 godina znao ostavit link na forumu... :kill:

Ogg The Dogg
04-01-2009, 03:34
ahem, kad sam ja imo 5 god nije baš bilo foruma.....

_ZlayA_
04-01-2009, 11:20
neka nema vise soada... nije da kazem da su bili losi, ali mislim da ni oni nisu znali sta su bili....

GaTa666
04-01-2009, 23:57
Jao, to mi je jedan od rijetkih modernih Metal bendova(ako ih se tako moze nazvati) koje sam stvarno obozavao. Taj bend mi je jedan od najdrazih ikad i jedan od razloga zasto sam poceo slusati ovo sto danas slusam (Thrash, Speed i sl.). Stvarno mi je zao sto su se raspali. :( :( :(

Nee Joe
05-01-2009, 00:02
hmmm.... iako sam na soad fans stranici pročitao nedavno da se planiraju vratiti nakon 5-6 godina, čisto sumnjam da će išta biti. Daron i John su previše koncentrirani na SOB, a kako SOB vuče i vuče sve više fanova u svijetu (pa tako i u nas), teško će jedan bend svjetske kvalitete sa već sad puno fanova pustiti glavnog gitarista/glavnog vokala i bubnjara da se vrate u grupu sa pjevačem koji sad već sam ima solo karijeru za 5. Iako sam fan SOAD-a i želja mi je da se okupe, nažalost ta ideja pada u vodu. Možda reunion za 10 godina :D ....kako god: ANGELS DESERVE TO DIE!!!