PDA

Pogledaj cijelu verziju : COD 2 ekspanzija



Sterpo
19-12-2005, 17:46
Dali mislite da će izaći ekspanzija?bilo bi dobro pogotovo radnja na pacifiku

Strajder
19-12-2005, 20:31
hmm nisam siguran stvarno ali ovaj ja sam maloprije gledao na satelitu reklamu za CoD 2:Big Red 1 eh sada nisam siguran jel to ekspanzija ili game za X-box360 zna li iko ista na ovu temu ????

ThIeF
19-12-2005, 20:35
to ti je cod 2 za xbox ustvari... sam kaj su malo naziv promjenili :)

goGAMERo
30-12-2005, 20:27
Call of Duty 2 The Big red One je igra za PS2, XBOX i GAMECUBE. Izisla je paralelno kad i CoD2.!

hrco18
30-12-2005, 23:44
Ljudi gdje ima za skinuti mape za cod2

Rocchiro
31-12-2005, 12:28
Ljudi gdje ima za skinuti mape za cod2

na http://www.google.comS:)

ha,dobro bi dosla jedna ekspanzija,samo da ne dodaju vozila u MP-u i slicne gluposti

Neven <R>
31-12-2005, 14:21
Nisam nikad igrao United Offensive, ali primijetio sam da nije toliko popularna kao običan CoD, zašto?

Voigtkampf
31-12-2005, 15:50
CoD scena živi od MP-a, UO je imao puno lošiji mrežni kod nego CoD, a pored toga su ubacili tenkove i vozila, što je sve promijenilo igru u puko jurcanje do idućeg tenka i postalo nešto sasvim deseto od onog originalnog Call of Duty. :killyou:

Osiru$
31-12-2005, 17:13
A sigurno ćemo dobiti neku vrstu UO-a 2. Tenkovi und strojnice included, ja.

Voigtkampf
01-01-2006, 16:23
A sigurno ćemo dobiti neku vrstu UO-a 2. Tenkovi und strojnice included, ja.

Ne ako su se naučili pameti.

JedimiNjoke
02-01-2006, 18:04
CoD scena živi od MP-a, UO je imao puno lošiji mrežni kod nego CoD, a pored toga su ubacili tenkove i vozila, što je sve promijenilo igru u puko jurcanje do idućeg tenka i postalo nešto sasvim deseto od onog originalnog Call of Duty. :killyou:

Hm, hm što reći...
Pa ovako... ti nisi morao igrati UO mape sa tenkovima jer su imale stare mape iz jedinice. Pa ako ti si nije sviđao takav način igre, nisi morao. Osobno sam igrao sa tenkovima mapa kolko prstiju na rukama imam.

CoD 1 je bilo za kempercine sa hebeno skupim mišićima (MX 510...) i artritisom uzrokovanog leanom. U UO si dobio sprint pa te nije bas tako lako mogao skinut neki schvabo kojem samo ćuperak na kosi viri dok se skriva iza ograde.
Pa mislim da je UO bilo dobro došlo osvježenje upravo u MP. :bravo:

Voigtkampf
03-01-2006, 09:02
Hm, hm što reći...
Pa ovako... ti nisi morao igrati UO mape sa tenkovima jer su imale stare mape iz jedinice.

I nisam. Igrao sam stare mape na jedinici.


Pa ako ti si nije sviđao takav način igre, nisi morao.S

I nisam. Za takav način igre sam vrtio BF:1942, BF:V i BF2.


CoD 1 je bilo za kempercine sa hebeno skupim mišićima (MX 510...) i artritisom uzrokovanog leanom.

Uspio si uvrijediti gotovo cijelu CoD scenu s ovim kratkim komentarom, ali na stranu što mene to baš i ne zabrinjava, to u biti nema veze sa stvarnošću.

Nije bilo tog kempera kojeg ja i moja ekipa nismo mogli iskopati. Sad, valja razlikovati dvije vrste igranja; ono neobavezno napucavanje po serverima i klanska ratovanja. U potonjem su čvrsti živci i čuvanje pozicije (ono što bi ti vjerojatno nazvao kempanjem) bili sastavni dio akcije; sjećam se vrhunskih mečeva u DL ligi gdje bi na Hurtgenu svaki metak nosio jedan život, promoli glavu van zaklona i nema je više. Narafski, dobro organizirani juriši su također znali polučiti izvrsne rezultate, tako da igra nije bila puko kempanje.

Što se tiče kempanja na serverima, takvi su nam bili najdraži, jer smo uvijek znali gdje su. :wink:


U UO si dobio sprint pa te nije bas tako lako mogao skinut neki schvabo kojem samo ćuperak na kosi viri dok se skriva iza ograde.

Sprint plus ping od nekih redovitih 300-400 je bilo dovoljno da svaki pogodak ne bude rezultat umijeća nego puke sreće.

Jedna mapa s malo više tenkova i vozila, zaboravih joj ime, ja na malenom brdašcu sa Springfieldom u ruci, švabo fura u jeepu po otvorenom polju. Sa užitkom prije podijelim headshotove u takvoj situaciji, po svakom metku se piše osmrtnica. First shot...promašaj. Reload, ciljaj bolje, uzmi u obzir preticanje...Opet promašaj... Oke, ciljaj opet, jeep se primiče i proći će skoro tik pored mene, faca me ne vidi, ovaj put uračunaj brzinu jeepa, potrebno preticanje, baci oko na ping i dodaj još malo...odnosno puno...tek na petom metku vozač gine i zabija se u staju. Snajper. WTF? Prikačim se na CoD vaniliju, s KARom skidam likove na drugoj strani Bocagea. Well, it isn't me, so it can be only the game.


Pa mislim da je UO bilo dobro došlo osvježenje upravo u MP. :bravo:S

Koliko ja znam, to mišljenje je kod nas dijelilo vrlo malo ljudi, i to samo iz početka, a nitko od hrvatskih klanova za koje sam znao (dok sam bio svakodnevno u CoD sceni) nije išao igrati UO klanovski. Dapače, sjećam se po raznim forumima kako je većina ljudi izjavila da UO jednostavno "nije to" i nastavilo s običnim CoD-om.

Naravno, na kraju, sve su ovo osobna mišljenja, o ukusima se ne raspravlja.

--HS--
03-01-2006, 11:22
ovak ima cod 2 svojih mana istaliraj EXTREME MOD . krv do koljena , udovi se raspadaju pod metcima :D, mos srpinat, mos furat dva wepona ak odaberese teze ides sporije ... onda imas cookanja garanata što je prejebeno sve je realnije na brecourtu ti padaju bombe od mortara(ubijaju) :) , onda nema kampanja odma ti počne srat pa ti messeg po cjelom ekrenau ide tak da nemres kampat a ak uspijes oznaci te3 na mapi onda na carentanu jebote kad AA skrsi avion sam vidis kak preleti iznad mape a nekad i padne LOL

ma Extreme modu :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

JedimiNjoke
04-01-2006, 01:06
Samo odgovor Voigtkampfu... kratki...

To što ljudi nisu prelazili sa jedinice na dvojku... jesu. Ljudi koji su igrali u klanovima po CB-u. Pitaj LsD-a... Iz poznatijih klanova naime nisam imao prilike upoznati u UO igri (CTS, b_d, OLDies...) Dolazili su neki tek tolko s tagom kad bi im jedinica malo dosadila.
Ovo što se odnosi na kempanje nisam mislio na klan warove već na obični MP. Po onome što sam pročitao vidim da se kužiš u neke stvari(proviriš glavu metak u waru) pa mislim da znaš da su još u CS-u klanovima (onim boljim) warovi izgledali: kokice u lijevoj ruci, a miš u desnoj. Svatko je znao svoju poziciju i zadatak...

A što se tiče sprinta i jeepa... Sprint je meni nešto neophodno u jedinici tj. UO-u, a ovo za gađanje jeepa - to sam već napisao da sam jako malo puta igrao te mape i da mi nisu odgovarale pa na to ne trebam repliku :roll: stavit.

E i još nešto.



I nisam. Za takav način igre sam vrtio BF:1942, BF:V i BF2.

Ne bih volio bit cjepidlaka, al mislim da BF2 nisi još vrtio...

Samo za kraj... klanska ratovanja... Ma neznam ti ja šta je to, samo sam obična njubina koja priča gluposti i piše ovo na 386-ici. Čuvanje pozicije... ma neznam ni šta je to... Daj se spusti na zemlju čovječe kao da jedini igraš CoD na svijetu. Svako mišljenje je drugačije... Pogodio si samo to i još nekoliko sitnica.

Voigtkampf
05-01-2006, 10:52
Samo odgovor Voigtkampfu... kratki...

To što ljudi nisu prelazili sa jedinice na dvojku... jesu.

Njoka, priča je bila da nisu prelazili s vanilla CoD-a na UO, na da nisu prelazili na dvojku. Ja nikad nisam rekao da nisu prelazili s jedinice na dvojku, jasna stvar da jesu.


Ljudi koji su igrali u klanovima po CB-u. Pitaj LsD-a...S

A zake? Been there, done that. Myself. Nemam potrebe bilo koga ispitivati.


Iz poznatijih klanova naime nisam imao prilike upoznati u UO igri (CTS, b_d, OLDies...) Dolazili su neki tek tolko s tagom kad bi im jedinica malo dosadila.

Vidiš, pošto sam ja igrao sa svima ovima, u klanu i protiv njih, te s mnogo njih zavrtio određeni broj janjaca i ispio poveće količine pive i vina, tako da znam i sve njihove preferencije i mišljenja. Narafski da sam ih sve ispitivao o njihovim dojmovima, pa tek na osnovu velikog broja njihovih komentara zaključio kakvo je mišljenje o UO na našoj sceni, da ne spominjem sve ankete koje sam furao po netu.


Ovo što se odnosi na kempanje nisam mislio na klan warove već na obični MP.S

I moj komentar da kemperi kod nas ne žive dugo se odnosio na obični MP. Žaliti se na kempanje u waru je besmislica; upravo je to jedan od sastavnih dijelova. Što se tiče kempera na open serverima, gdje su low-skill playeri, tu je jasno da će kemperi dugo živjeti. Otiđi na server od nekih od gore navedenih uber-klanova (a kako si samo SoB izostavio!? :? ) i vidjet ćeš da je svako kempanje kratkog vijeka. Jedan, dva killa, displace, repeat, and so on...


Po onome što sam pročitao vidim da se kužiš u neke stvari...

Pa vidiš, da si ti malo duže na CoD sceni, znao bi i za mene, pa se ne bi uopće dvojio oko mojih sposobnosti i poznavanja igre. :wink:



...pa mislim da znaš da su još u CS-u klanovima (onim boljim) warovi izgledali: kokice u lijevoj ruci, a miš u desnoj. Svatko je znao svoju poziciju i zadatak...

Nikada nisam igrao CS na Netu ili klanski, pa se ne bi štel mešat. :)


E i još nešto.

[quote:9wvoyq6q]I nisam. Za takav način igre sam vrtio BF:1942, BF:V i BF2.

Ne bih volio bit cjepidlaka, al mislim da BF2 nisi još vrtio...[/quote:9wvoyq6q]

Ne da se moram ekstra potvrđivati, ali jesam, što dokazuje i moja recenzija iste.


Samo za kraj... klanska ratovanja... Ma neznam ti ja šta je to, samo sam obična njubina koja priča gluposti i piše ovo na 386-ici. Čuvanje pozicije... ma neznam ni šta je to...S

Njoke, al' sam ja to igdje rekao? Nisam. Da sam htio vrijeđati, vjeruj mi, to bih i napravio.


Daj se spusti na zemlju čovječe kao da jedini igraš CoD na svijetu. Svako mišljenje je drugačije... Pogodio si samo to i još nekoliko sitnica.S

U pravu si, nisam jedini koji igra CoD, ali sam očigledno s daleko više staža u toj igri od tebe. I igrao sam u samom europskom vrhu s najboljim CoD igračima. I osvajao najprestižnije CoD lige sa svojim klanom. I poznajem/poznavao sam CoD scenu od A do Ž, kao i uživo ljude koji su scenom haračili, te na osnovu toga se smatram dovoljno kompetentnim da procijenim i scenu i ljude i igru. Ako ti misliš da je ispravno sve igrače CoD-a deklarirati, citat


CoD 1 je bilo za kempercine sa hebeno skupim mišićima (MX 510...) i artritisom uzrokovanog leanom.

onda ja mislim da sam više nego u pravu to demantirati.

A za kraj, jedna mala lekcija; svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali to ne znači da je svako mišljenje ispravno.

JedimiNjoke
05-01-2006, 16:18
Ne da mi se cjepidlačit, zato kaj ne kužiš neke stvari... Na CoD sceni sam poduže cca 2god, al ne na JEDINICI nego na UO (koje si ti pomiješao s dvojkom, al nema veze). I tkđ. mi se zbilja ne da prepirat niti pametovat ko što ti voliš radit...

Zato si nađi zanimaciju.

P.S.
Moj tata je jači od tvog... :yuck:

Voigtkampf
05-01-2006, 18:38
:|

Sterpo
05-01-2006, 19:02
kad izlazi patch za COD 2?

W1k1n6
06-01-2006, 03:18
CoD scena živi od MP-a, UO je imao puno lošiji mrežni kod nego CoD, a pored toga su ubacili tenkove i vozila, što je sve promijenilo igru u puko jurcanje do idućeg tenka i postalo nešto sasvim deseto od onog originalnog Call of Duty. :killyou:
Pogledao izvještaje prodaje i popunjenost servera. CoD se prodao u otprilike 11 puta više primjeraka nego što je ikada ukupno bilo registriranih multiplayer igrača. Tako da se svi varate koji mislite da se igre koje se dosta igraju i u multiplayeru prodaju baš zbog multiplayera. Drugo su MP only igre tipa WoW.

Voigtkampf
06-01-2006, 08:41
CoD scena živi od MP-a, UO je imao puno lošiji mrežni kod nego CoD, a pored toga su ubacili tenkove i vozila, što je sve promijenilo igru u puko jurcanje do idućeg tenka i postalo nešto sasvim deseto od onog originalnog Call of Duty. :killyou:
Pogledao izvještaje prodaje i popunjenost servera. CoD se prodao u otprilike 11 puta više primjeraka nego što je ikada ukupno bilo registriranih multiplayer igrača. Tako da se svi varate koji mislite da se igre koje se dosta igraju i u multiplayeru prodaju baš zbog multiplayera. Drugo su MP only igre tipa WoW.

CoD scena živiSod MP-a... Nisam nikada rekao da se ta igra prodaje najviše zbog MP-a; pravnik u meni ne dopušta takve izlete. :wink: Osim toga, kod nas, usudit ću se špekulirati, barem jedno 60-70 % igrača nije imalo original, a većina nas koji smo igrali u ovim najjačim ligama smo ga kupovali da bi mogli igrati na stranim serverima kada bi tamo bili zakazani warovi.

Kod igara poput, recimo, Total Wara, Civ i slično scena može biti fokusirana na SP igranje, postati po forumima, praviti prohode, strategy guide-ove i slično, ima tu materijala za mnogo rasprave, analize i zabave; ja sam igrao i Shoguna i Medievala samo i isključivo na SP-u, jer sam imao crappy veze, a tek Romea sam bacio onlajn. Par godina sam sa zbilja najjačom ekipom ikada na forumima komentirao, ispitivao i dijelio savjete o ova dva nastavka; MP sekcija za obje igre je, po svom obujmo, zauzimala možda tek nekih 5% ukupne veličine dotičnog foruma. Što se tiče CoD-a, ni 5% topica koje smo bacali po raznim forumima nije bilo vezano za SP; koliko možeš raspravljati o linearnom FPS SP-u? Vrlo malo. :)

Hence, rekoh da naša CoD scena živi i da je fokusirana na MP, ne da ljudi kupuju igru više zbog MP-a nego zbog SP-a. Ispravak netočnog navoda. :wink:

PS Mada bi bilo zanimljvo znati omjer prodanih primjeraka CoD- a u Hrvatskoj i registriranih igrača na serverima u Hrvatskoj, kao i da li je gore navedena brojka registriranih igrača vrijedila samo za evidenciju izdavačke kuće (kada dobiješ zahtjev da se registriraš pa to i učiniš ispunjavajući obrazac) ili ta evidencija uključuje i sve krekirane servere diljem svijeta... :wink:

Vukas15
10-03-2006, 19:17
Da ja mislim da će izači jer mi je frend rekao da treba uskoro izači za playstation2, pa najvjerovatnije će i za komp. :yuck: :yuck:

Vukas15
10-03-2006, 19:27
ja mislim da će ekspanzija za cod2 izaći sto posto-, tako je bilo i u jedinici pa vjerujem da će i sada. :twisted: :yuck:

kumE
10-03-2006, 22:30
nisam siguran za ekspanziju ... ali sam procitao jednom davno vijest (dok se CoD2 privodio kraju) ... da je vec CoD3 u izradi ... istina ili ne? vrijeme ce pokazati ...
stay sharp :wink:

D.E.M.O.
10-03-2006, 22:36
cod 2 expanzija?? :-x :shock:

Prince-Artas
10-04-2006, 18:39
cod 2 expanzija?? :-x :shock:

izaći će sigurno, pitanje je vremena

Sterpo
10-04-2006, 18:56
to bi bilo super!!

Sterpo
23-04-2006, 10:14
U ovom broju pcplaya kažu da će izaći COD 3 krajem 2006.Više se ne radi o ww2 nego rat u iraku.Šta mislite o tome?

Prince-Artas
23-04-2006, 15:50
U ovom broju pcplaya kažu da će izaći COD 3 krajem 2006.Više se ne radi o ww2 nego rat u iraku.Šta mislite o tome?

ništa dobro

Sterpo
23-04-2006, 16:14
Mogli su prvo obraditi vijetnam :roll:

D.E.M.O.
02-05-2006, 09:09
cod 2 expanziju nezelim nikako (ok mozda bude dobra pa cemo vidjeti...)
dakle sto se tice UO vs CoD... CoD je bolji 10x :pray: nije da mi se UO nesvidja no stvarno su pokvarili igru...
i da malo offtopica... :(
kako namjestiti awe 1.4.4 da radi i gdje su oni tripwirei koje postavis i kad netko prodje napravi finu exploziju od koje cure sline? :D

Sterpo
02-05-2006, 14:26
COD UO je meni bio bolji(skoro)nego COD
COD2 ekspanziju želim svakako! :D :wink: