PDA

Pogledaj cijelu verziju : GW PvP Builds



Snake The Best
18-05-2006, 06:11
Ovak ovdije stavljajte svoje omiljene PvP buildove aka IWAY,R Spike , Balanced.Mozete napisat koje se profesije u njima igraju i ako vam se da skillovi.
Btw.Ako ko igra R spike neka mi molim vas napiše koje se profesije igraju i koji skillovi :kill: :kill:

Gaas
18-05-2006, 07:00
Moj omiljeni:
EoE Bomb

Mjesavina Mesmera i necroa..sa sto manje healtha i sa skillom Illusion OF Weaknes a NEcrmancer isto sto manje healtha i Elita Blood is Power...i jos samo jedan ranger sa lvl13 EoE i pras...nadam se da ste dozivjeli taj pras pa znate o cemu pricam


Sto se tice R-Spike

1xNecro Order necro....Skilovi:Svi orderi XD
4xRanger...Dual Shot,Punishing Shot,Savage Shot,Read the Wind(ili Kindle arrows)Troll,Res.Winowing/Favorable Winds,Tigers Fury/Frozen soil
3xMonk...Bonder,Healer,trece nemam pojma cak nisam ni siguran da su 4 rangera i 3 monka mozda su cak 5 rangera i 2 monka...dugo nisam igrao spike

W3DR4N
18-05-2006, 08:52
Ovak ovdije stavljajte svoje omiljene PvP buildove aka IWAY,R Spike , Balanced.Mozete napisat koje se profesije u njima igraju i ako vam se da skillovi.
Btw.Ako ko igra R spike neka mi molim vas napiše koje se profesije igraju i koji skillovi :kill: :kill:

Iway, R-spike i balance kao prvo nisu buildovi.

Iway i R-spike su exploitovi koje igraju samo oni koji ne mogu igrati ništa drugo i koji ne mogu smisliti ništa drugo. Buildovi se ponekad nazivaju i google buildovima. Takve buildove igraju pretežno Amerikanci. Za Iway ne treba predhodno znanje i vještina pa se često dogodi međusobno flejmanje između iway igrača i igrača s kvalitetnim balancom. Među ostale exploitove spadaju necro spike, dual smite, bunny thumpers, soj...

Balance je općenit naziv za build koji sadrži većinu klasa i barem 2 monka. Balance u prvom redu i znači to da je balansiran broj različitih klasa. Kad nešto pređe određen broj, pričamo o exploitu.

Snake The Best
18-05-2006, 17:49
Hvala, na pouci a sad mi reci koji su to onda buildovi :pray: