PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rogonja I (Diablo)



The Great Duck
06-12-2008, 19:26
Evo prekjučer čitam temu Škola u Alt-F4,i u par postova se spominjala ova igra.Tako sam opet dobio volju da igram,pa sam ga opet instalirao.I tako sam konačno uspio zaklat Butchera (prije bih došao sa preslabim likom,otvorio vrata njegove odaje,ovaj bi rekao "Aah...Fresh meat",na što bih se ja usrao,i ubrzo bi me zaklao),i došao do 10-og nivoa.E sad,ne tamo je onaj Obsidian lord Blackstorm,i nikako da ga ubijem-ako probam iz bliza,ubit će me,a već sam ga gađao strijelama i ovaj je još živ,a izbrojao sam bar 500 strijela.Igram sa Warriorom na 18-om levelu.
E,i nešto sam čuo da je onaj Diablov smijeh koji bude na Autorunu i zvuk koji ispuštaju one male četveronožne beštije kad crknu isti zvuk,samo ubrzan/usporen,pa bih htio znati gdje se nalazi taj zvuk.

Xeno Zero
11-12-2008, 18:43
Ahhh kakva igra ništa mi nije draže od svih igara od uspomena kad sam prvi puta zaigrao Diablo 1 demo odmah me zarazila.

Probaj nać mapu sa zvukovima na cd-u da nađeš tak zvuk koji tražiš.

The Great Duck
12-12-2008, 19:30
Evo ja jučer prešao igru s mojim Warriorom...Sad dok nađem gdje mi je Diablo II da nastavim avanturu.

Baldrick
13-12-2008, 16:24
i ja sam igrao za jedan vikend pre nedelju-dve.. ne znam, nije loše za ostavljanje mozga na otavu, al posle oko 10tog nivoa postaje teško, pa moraš da se snalaziš, tj. da igraš gerilski jer i nema neke druge taktike ako si warrior. pa sam odustao.. a i nije mi bila nešto posebno zarazna, diablo2 je verovatno druga priča.