PDA

Pogledaj cijelu verziju : Croatian Democracy



cham3leon
03-12-2008, 19:39
Chinese Democracy je naziv novog albuma Guns n Roses-a. Kako god, da su se pozabavili hrvatskom demokracijom, našli bi još zanimljivijeg materijala.

Nedavno je na Facebooku osvanula skupina "Kladim se da mogu naći 5000 ljudi koji mrze Sanadera". Naravno, čim je to netko otkrio Ivi, policija je autoru pokucala na vrata. U međuvremenu se našlo još nešto sadržaja koji su po HDZ štetni, kao ona znamenita fotomontaža Sanadera u nacističkoj uniformi. To je bilo upoznavanje Hrvatske javnosti sa brutalno demokratičnim internetom, u kojem se vrijeđa na sve strane.

Problem je što se u biti autoru osporava pravo izražavanja vlastitog mišljenja, jednog od osnovnih ljudskih prava. No najveći problem je što imamo ljude koji izvikuju ustaške pokliče na stadionima, imamo stotine mladih na Thompsonovim koncertima sa ustaškim kapama, i samog Thompsona koji širi takvu promidžu među njima, pa mu se ništa ne dogodi (dapače, policajac koji je dignuo tužbu protiv njega je suspendiran), ali kad se dirne Velikog Ivu, policija odmah sankcionira.

Želim čuti vaše mišljenje o ovoj temi i situaciji u našoj Bananko državi.

Hellboy
03-12-2008, 19:39
njušim hrđavi lokot

cham3leon
03-12-2008, 19:41
Da, i ja, ali kolko izdrži, neka izdrži. Ionako nema pametnijih tema u Pljuvačnici koje su aktivne.

###DK###
03-12-2008, 19:44
Vidim i ja da nema, ali ne valja ti ovdje u politiku dirati. :D

cham3leon
03-12-2008, 20:31
Onda ode još jedna moja tema u vjetar...

Neven <R>
03-12-2008, 21:08
GTWDKWdU7T0