PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoć - UXTheme Multi Patcher mi zeznuo sustav :(



Maze
03-12-2008, 11:20
Daklem, instalirao sam ux theme multi patcher za windowse sp3. I ok sve fino restartam ja komp i ono idu se ucitat windowsi, pokaze se kursor ali se racunalo resetira (blue screen -.- )

Ajde de pokusam ja bootat safe mode.. kada ono meni se tipkovnica ne pali sve dok ne uđem u windowse, daklem ne mogu ni safe mode.. ima li netko nekaku ideju? Hitno mi je, imam 2-3 vazna seminara na hardu.

Karlo_from_Bjelovar
03-12-2008, 11:55
tipkovnica ti ne radi u dosu?

znaci odes u bios, i odes pod intergrated perphisals (ne znam kak je kod tebe) i pod USB keyboard stavis enabled...

Maze
03-12-2008, 11:59
tipkovnica ti ne radi u dosu?

znaci odes u bios, i odes pod intergrated perphisals (ne znam kak je kod tebe) i pod USB keyboard stavis enabled...


Vidi to je bed, ne mogu uci u bios nikako, jerbo ne registira tastaruru. Probao sam 3 komada do sad ni jedna ne radi, ni na jednom usb-u :cry:

Karlo_from_Bjelovar
03-12-2008, 12:05
onda nadi tipkovnicu sa ps/2 utorom, ili nabavi konektor... simple as that...

Maze
03-12-2008, 12:12
onda nadi tipkovnicu sa ps/2 utorom, ili nabavi konektor... simple as that...

Puno hvala . ;) Cheers m8

Ivan_87
03-12-2008, 12:21
onda nadi tipkovnicu sa ps/2 utorom, ili nabavi konektor... simple as that...

Puno hvala . ;) Cheers m8

ako ni to ne upali izvadi disk odi do frenda uštekaj ga u njegov pc i skine sve najvažnije što ti treba ..

thonchek
06-12-2008, 18:56
ah to ti je tako sa sp3...

Karlo_from_Bjelovar
07-12-2008, 13:27
moj buraz je imao problema sa sp3, i to sa onim koji je skidao sa microsoftove stranice...
ja imam jednu instalaciju XPa sa intergriranim SP3 i jos nekim vista wannabe dodacima, a i imam jednu drugu "obicnu" instalaciju XPa SP2 i na nju odmah poslje instalacije redovito mecem SP3 (a radio sam to vec najmanje 5 puta), i nikad problema...

zato molim te bez pljuvanja po SP3...

IGoR_2803
07-12-2008, 14:01
moj buraz je imao problema sa sp3, i to sa onim koji je skidao sa microsoftove stranice...
ja imam jednu instalaciju XPa sa intergriranim SP3 i jos nekim vista wannabe dodacima, a i imam jednu drugu "obicnu" instalaciju XPa SP2 i na nju odmah poslje instalacije redovito mecem SP3 (a radio sam to vec najmanje 5 puta), i nikad problema...

zato molim te bez pljuvanja po SP3...

sp3 zna napraviti sranje ako se instalirava na već staru, "dotrajalu" instalaciju winsi... upravo mi se to ovaj tjedan desilo kad sam zbog gta 4 instaliravao sp3... nakon toga sam napravil friski install i odma puknul sp3 i nikakvih problema nemam...

Karlo_from_Bjelovar
07-12-2008, 14:30
pa to nije sp kriv... stavljanje novog SPa je najosjetljivija stvar, ko da si promjenio "prozivodaca" grafe (ati, nvidia) i maticnu odjednom...

IGoR_2803
07-12-2008, 14:49
nisam ni rekel da je sp3 kriv, nego samo kazem da postoji vjerojatnost da se sjebe OS ako se instalirava na "ne-friške" windowse...