PDA

Pogledaj cijelu verziju : WArhammer configuracija



Conflict1107
03-12-2008, 03:49
E ovako imam jedan problem,nabavio sam dosta jak laptop od hp-a koji ima dual procesor pentium 2.2 ghz , 4 gb ram-a i graficku radeon HD 3430 sa 512 mb ,warhammer je trenutno jedina igra koj igram i ona mi steka,igram na low detaljima a u zonama kao sto je Ostland di ima puno vegetacije frame mi pada na jako niske granice,znate mozda u cemu je problem? cini mi se da bi mi komp trebao biti dovoljno dobar za njega,u cemu je stavr?? pomoc !!! :cry:

Ivan_87
03-12-2008, 09:29
kad si uzimo laptop nisi trebi ić na poslovnjake iz HP-a nego na asus-a ili acera koji imaju u svojoj ponudi

INTEL T5800,2X2gb ddr2,320gb hdd,HD3470 već po 4800kn

neki minimum za današnji gaming na laptopu je HD3470 s kojmom bi bez većeg problema mogo igrat to i na srednjim rezolucijama ..

Conflict1107
03-12-2008, 13:29
Aha kuzim znaci zaebo sam komp jbg,bitno da mi ne steka u pvp , al cudno mi je da mi recimo WoW radi max detaljima na drugom kompu ( dok i na ovom moram ici na medium) athlon 3.2 ghz 2gb ram i radeon 9800 pro 256 mb , mozda bi WAR radio bolje na ovom prijasnjem kompu ?

C
03-12-2008, 18:00
mozda bi WAR radio bolje na ovom prijasnjem kompu ?
Ne bi.

Ivan_87
03-12-2008, 20:28
osobno ako ti konp netreba samo za biznisi i office izbjegavaj lenovo ibm i hp ..

uzimaj acer,asus,toshibu,sony ..

hp i lenovo su ultra čvrsti i kvalitetni prjenosnici al slabijih preformansa od cjenovnih konkurenata ...

EDIT : driveri koje si dobio s cd-om su prvi driveri za seriju 3XXX kartica za laptope a to je staro godinu dana možda i više pa probaj potražit AMDove driver (ati) koji su zadnji izašli tj najnoviji su

C
03-12-2008, 22:05
hp i lenovo su ultra čvrsti i kvalitetni prjenosnici al slabijih...

I Končar-ovo. :D

Ja sam osobno ljubitelj Acer-a, koji je treći po kvaliteti laptopa.
Zna li mi netko reći, koji su onda 1. i 2. vodeći?

Ivan_87
04-12-2008, 08:21
hp i lenovo su ultra čvrsti i kvalitetni prjenosnici al slabijih...

I Končar-ovo. :D

Ja sam osobno ljubitelj Acer-a, koji je treći po kvaliteti laptopa.
Zna li mi netko reći, koji su onda 1. i 2. vodeći?

nema tu vodećih ovisi koliko novaca imaš i što želiš po kvaliteti najkvalitetniji po meni su :


office : Lenovo , HP

multimedia : Acer , Asus

gaming : Toshiba , Sony

C
04-12-2008, 09:57
Slažem se s ovime što si rekao (office, multimedia, gaming), ali, znaš kako svakih nekoliko godina proglase onoga tko je najkvalitetniji, kao što je to bilo sa auto markama, tako je i sa laptopima, idu na procjenjivanje za kvalitetu. I onda se rade rang liste gdje je posloženo, tko je koje mjesto u kvaliteti. Ali samo kvaliteta, ne sa omjerom cijene.

Ivan_87
04-12-2008, 12:17
Slažem se s ovime što si rekao (office, multimedia, gaming), ali, znaš kako svakih nekoliko godina proglase onoga tko je najkvalitetniji, kao što je to bilo sa auto markama, tako je i sa laptopima, idu na procjenjivanje za kvalitetu. I onda se rade rang liste gdje je posloženo, tko je koje mjesto u kvaliteti. Ali samo kvaliteta, ne sa omjerom cijene.


za nas smrtnike vrijedi cjena+kvaliteta :)

ako ćemo tako lenovo je na prvom mjestu al onda neki od 15 soma kuna ili dell od 15 soma