PDA

Pogledaj cijelu verziju : hard disk ili ploča me hebe



josip_kraš
02-12-2008, 20:37
dakle ovako ja imam maxtora od 80gb sata2 starog oko 2 godine, problem se pojavio ima godinu dana (to je vrijeme kad sam kupio mbo i proc u sigu).komp je ponekad iz čista mira gubio kontakt s hardom, npr. surfam po netu s mozzilom i odjednom se mozzila sruši, gledam nemam pola ikona na desku (sve što je bilo instalirano na taj hard) u my comp nemogu uć u navedeni hard...
i onda bi moro prčkat s kablovima harda da bi se vratio.
također poslje se stanje pogoršalo mislim da ga comp nije vidio ili tako nešto, napravio sam mu repair i to ga je držalo nešto manje od mjesec dana.
onda se opet sjebalo nisam mogo instalirat winse a igre koje bi instalirao samo bi stajale s crnim ekranom ili bi se nakon nekog vremena zamrznule.i onda sam ja opet radio repair ali bez rezultata.

e sad rekli bi mi otišo hard ali ne!
sad dolazi zaplet, ja sam hard nosio u servis i tamo ga je njihov komp normalno prepoznavo, čak su i vistu instalirali bez problema, a meni nemože xp niti ništa drugo....

sad, ja mislim da je u pitanju sata kontroler na ploči ili tako nešto ali zanima me vaše uvaženo mišljenje..

IGoR_2803
02-12-2008, 20:54
ono, tek tolko da pitam, si probal sa drugim kablom? pretpostavljam da su ovi u servisu koristili svoj kabel...

C
02-12-2008, 21:29
Kao što kolega kaže. Pokušaj s drugim kablom, sigurno je do samog kabla.

josip_kraš
02-12-2008, 22:03
jesam 3 kabela...

Berax0r
02-12-2008, 22:50
Biti će do sata konektora na ploči. Jesi porbao staviti u drugi utor? Ako jesi i opet isto, otišli sata kontroleri. Garancija i viva.

josip_kraš
03-12-2008, 09:02
jesam...

toga sam se bojao, sata kontroleri :cry: