PDA

Pogledaj cijelu verziju : kako varate na testovima



majstoro
02-12-2008, 19:23
evo vako ja
pado sam iz 2 predmeta,i sa ovim "cheatom" sam postao najbolji u njima
napisete u microsoft word document definicije ili lekcije
isprintate
izrezete ga
onda ga zalijepite selotejpom
stavite pod vodu i pricekate dok se papir ne skine
ostanu vam na selotejpu slova i tako zalijepite neđe i varate xD

streetrace777
02-12-2008, 19:27
Slikam na mob iz knjige i prepisujem :d

josip_kraš
02-12-2008, 19:28
ubij me ako tema "šalabahteri" nije bila :nonono:

majstoro
02-12-2008, 19:32
ubij me ako tema "šalabahteri" nije bila :nonono:
kck dum kck dum haha ubio sam te
iako ima tema

Frky
02-12-2008, 20:26
Koje kompilkacije! Lijepo uzmeš papirić i na njega napišeš ono što misliš da će biti u ispitu, i kad profesor krene dijeliti ispite (kad tebe prođe) tutneš papirić ispod ispita! Kasnije samo mičeš ispit po stolu da bi vidio papirić!

croat1gamer
02-12-2008, 20:39
ili jednostavno naucite :(

Arbiter of Change
02-12-2008, 20:41
Daedric font, baby (ajde nek' dokaže šta piše na papiru ako je faca) na onom smotljivom papiru što ga neke olovke imaju (kao neprimjetni smotuljak koji je omotan oko olovke/tehničke). :)

_ZlayA_
02-12-2008, 21:06
opcija 1: ako sam u kabinetu u kojem su stolovi posarani ili povoljni za saranje, ispisem sta mi treba na sto, naravno sto sitnije i onda prekrivam jednom rukom kako profa prolazi kraj mene... kasnije umeljam rukama i cim vec stignem :D
opcija 2: pišem teze na dlan lijeve ruke (po prstima itd), jako je dobro jer kada zavrsite ili ste u skripcu samo pobrisete dlanove i od znoja sve sto je ispisano nestaje...
opcija 3: lotos maramice... nuff said...
opcija 4: papiric, sa deadric fontom, dvije trakice selotejpa, jedna duza od druge, priljepi se papiric ispod klupe tako da kad se manja trakica selotejpa odljepi od stola papiric se savije da ga mozes procitati, kada profa dodje samo ga zaljepis natrag, kad profa pogleda ispod, 10%sanse je da ce primjetiti :D

KI KI
02-12-2008, 21:10
kao prvo ima tema o šalabahterima

a ja lijepo word, napisem sve, vazno smanjim na 3,3.5,4,4.5,5 ovisi ako je za strane jezike kemiju da se vidi lijepo procitati da nebi krivo prepisao :) i lijepo drzite na stolu zakrivate rukama i u slucaju nuzde posto je malen papiric mozete ga progutati! malo ce vam biti mucno ali necete dozivjeti nikakve komplikacije

Quiet Riot
02-12-2008, 21:35
Kako varam? Pomažem susjedima pa dobijem slabiju ocjenu od onih kojima pomažem :)

serijski samoubojica
02-12-2008, 22:09
Kao što sam rekao: Otkopčaš šlic i staviš da ti šalabahter viri iz njega. Kad ti profesor/ica dođe samo ga gurneš nazad ili prekriješ majicom. A nemože biti siguran/na da li ga imaš jer ti ne smije "kopati" po gaćama :D :rotfl: I da radi. Svaki ispit tako radim i nitko me nije uhvatio. :rotfl:

ZorgTheBorg
02-12-2008, 22:25
Daedric font, baby (ajde nek' dokaže šta piše na papiru ako je faca) na onom smotljivom papiru što ga neke olovke imaju (kao neprimjetni smotuljak koji je omotan oko olovke/tehničke). :)

Na klupu, my friend. The indomitable cheating insignias! Kad je Mafioz0r ispunio klupu s njime izgledao je upravo epic za nas dvojicu (koji znamo daedric :D) i omgwtf za ostatak razreda. Inače danas sam prvi put u 4 godine iskoristio šalabahter... pomogao mi je u jednoj definiciji i gg, a frend dobio mjesto na katedri zbog istoga (naravno, uz 2 jedinice), ugl. za mene neisplativo.

Hellboy
02-12-2008, 22:55
Daedric font, baby (ajde nek' dokaže šta piše na papiru ako je faca) na onom smotljivom papiru što ga neke olovke imaju (kao neprimjetni smotuljak koji je omotan oko olovke/tehničke). :)
bah...frend i ja smo imali zaseban alfabet još od osnovne :D

Dexter PRO
02-12-2008, 23:07
:yuck:

serijski samoubojica
02-12-2008, 23:20
Daedric font, baby (ajde nek' dokaže šta piše na papiru ako je faca) na onom smotljivom papiru što ga neke olovke imaju (kao neprimjetni smotuljak koji je omotan oko olovke/tehničke). :)¸

E sad mi pojasni šta je daedric font i daj mi neki link na netu di ima prijevod pa da i ja tako varam =)

ZorgTheBorg
03-12-2008, 00:08
Daedric Alphabet (http://i2.photobucket.com/albums/y20/sk8er1414/Oblivion.gif)
Eto, pa uči. Lagano je, samo je potrebno truda. Za neuke, to je alfabet iz The Elder Scrolls serijala (Morrowind i Oblivion).

serijski samoubojica
03-12-2008, 12:59
Daedric Alphabet (http://i2.photobucket.com/albums/y20/sk8er1414/Oblivion.gif)
Eto, pa uči. Lagano je, samo je potrebno truda. Za neuke, to je alfabet iz The Elder Scrolls serijala (Morrowind i Oblivion).

E hvala puno. Inače smislio sam jedan vrlo dobar način za varanje ali ga je malo teško objasnit pa ću možda u bližoj budućnosti stavit sliku kako ga koristit. 8)

Mirko L
03-12-2008, 20:24
ja mogu pisat runama(obe vrste), hebrejskim pismon, arapskin, glagoljicon, etiopijskin, hieroglifima, svejedno mi je, ionako niko neće razumit osin mog prijatelja koji zna rune

serijski samoubojica
03-12-2008, 21:09
ja mogu pisat runama(obe vrste), hebrejskim pismon, arapskin, glagoljicon, etiopijskin, hieroglifima, svejedno mi je, ionako niko neće razumit osin mog prijatelja koji zna rune

A jesu koje od tih runa lakše od ovih Deadric. Ako jesu daj mi link di ih se može naučit molim te :oops:

Hellboy
03-12-2008, 21:13
nauči ćirilicu ^^
nije teška, a može ti koristiti i za druge stvari osim varanja na testovima :D

ber0
04-12-2008, 23:19
kupimo profesoru auto klub ili nesto slicno o autima i prepisivaj kolko god hoces :D

nosferatu25
05-12-2008, 00:56
nevidljivo mastilo.

Gravestone_bluz
05-12-2008, 22:47
papir sa salabahterom ispod testa i najcesce se vidi kroz test ako se malo potrudis.

spidEY v2.0
05-12-2008, 22:57
nauči ćirilicu ^^
nije teška, a može ti koristiti i za druge stvari osim varanja na testovima :D

Ako imaš stare profesore, pa ti dođe sa onim naglaskom, au PEČE :(

Frky
05-12-2008, 23:43
[quote="Hellboy v2.0":11ddx6ei]nauči ćirilicu ^^
nije teška, a može ti koristiti i za druge stvari osim varanja na testovima :D

Ako imaš stare profesore, pa ti dođe sa onim naglaskom, au PEČE :([/quote:11ddx6ei]

Nemoraju biti stari! Moraju biti jugonostalgičari :D !

Nodakim
05-12-2008, 23:53
A nije da se ama baš svaki profesor kojeg imate rodio u Jugoslaviji...

Frky
05-12-2008, 23:54
Ali zato ima pametnih ljudi pa su možda naučili ćirilicu! Ionako nije teška!

Nodakim
06-12-2008, 00:01
Ti ne shvaćaš jel?

Frky
06-12-2008, 00:04
Shvaćam!

spidEY v2.0
06-12-2008, 09:16
A nije da se ama baš svaki profesor kojeg imate rodio u Jugoslaviji...

Nažalost, tako je, nekima od njih nekada pobjegne i počnu govoriti ekavicom. :)

Jedino mi je profesor iz računalstva 30+

Mirko L
06-12-2008, 09:56
[quote="mirko l":28xqvc19]ja mogu pisat runama(obe vrste), hebrejskim pismon, arapskin, glagoljicon, etiopijskin, hieroglifima, svejedno mi je, ionako niko neće razumit osin mog prijatelja koji zna rune

A jesu koje od tih runa lakše od ovih Deadric. Ako jesu daj mi link di ih se može naučit molim te :oops:[/quote:28xqvc19]

evo ček da na internetu nađen rune...stavit ću ti i elder futhark i younger futhark...
neka su slova pre slična našima pa bi ti moga poslat i etiopijsko pismo....
al prvo idu rune.... http://www.crystalcavern.com/media/runes.jpgS-evo lagano ti je, meni je tribalo 2-3 minute da ih naučin.
i evo younger futhark ....e jebiga nema točnih youunger futhark runa,sve drugčije, nigdi isto, a sad mi se neda u paintu crtat i slat ti tako da.....eto ti ovo

Helena
11-12-2008, 09:49
Ak već možete naučit rune i sve te slične gluposti, zakaj ne možete naučit gradivo za test? Panjevi. :(

bornathepicek
11-12-2008, 11:20
Ak već možete naučit rune i sve te slične gluposti, zakaj ne možete naučit gradivo za test? Panjevi. :(
Hahahahah :rotfl: :rotfl:
Al ima pravo :D

Scourge92
11-12-2008, 12:00
eh, možda zato što će rune naučit samo jedanput, a za test svaki puta moraju učit drugo gradivo

Mirko L
11-12-2008, 13:54
nije nego zato šta se vrlo lako pamti ono šta te zanima

jackob
11-12-2008, 18:52
ne stignem varati jer uvijek neko oko mene ima me nešto pitati pa jedva riješim svoj test

wiseguy
11-12-2008, 18:55
u šta to mrzim kad te 10 osoba pita da im riješiš zadatak :-x

LD
14-12-2008, 01:14
Napravis a4 papir koji ištancas u staroj japanskoj tehnici tzv. Samurajskoj tehnici, koji si zatim zaljepiš na čelo za izolirkom. Nakon toga napravis dva koluta unaprijed i jedan unatrag, poslije cega ce te zahvatiti lagana groznica i razne "hale". Kada dodes na nastavu taj a4 papir drzis izmedu takozvanih "znojnih muda" i bedrenog mišića. Kada ti je znanje sa šalabahtera prijeko potrebno, stani na noge i zaderi se profesoru "pazi ptica!" i u tom času jednim smionim potezom si gurni ruku u gaće i izvadi papir i onda mozes poceti prepisivati. Mislim da sam donekle smiono i inteligentno opisao sam čin varanja, kao što su to uspjeli jos neki objasniti ^^

Elraxery
18-12-2008, 01:41
Hah sad malo je to varanje shebano ono ovisi kakvu profu ili profaca imaš :o

ali moje skromno misljenje je da se ipak najvise isplati napisat salabahter pa pod test(ako nista drugo nesto si moro ponovit da bi uopce znao napisat salabahter) :thumbs2:

BTW ona fora sa guranjem papirica u gace stvarno pali.
vidio iz vlastitiog iskustva kako moj frend gura isti u gace a profa sva zalosna odlazi jerba nesmije mu rukom u gace a vidila je vec šalabaher :D :)

BTW x2 ovaj zadnji post me je DOSLOVCE potjero na wc :D :D :D

serijski samoubojica
18-12-2008, 19:32
Ma ta fora s gaćama je svijetska!!! Uvijek pali... Nego ima još jedna fora ali nije 100% sigurna. Kupiš na štandu časopis sa križaljkama(ali ne s erotskim križaljkama). Dođeš na sat, izvadiš časopis i daš profesoru da si to našao ispod klupe. Ako je dovoljno glup, uzet će i počet riješavat i to je to. On je zaokupljen križaljkom a ti imaš slobodu prepisivanja...

LPFireDog
18-12-2008, 19:36
hahaha to mi stalno radimo
al vise ne zele uzet :(

evo jednog fora nacina ..
tGhOYbPgETQ

serijski samoubojica
18-12-2008, 19:42
hahaha to mi stalno radimo
al vise ne zele uzet :(

evo jednog fora nacina ..
tGhOYbPgETQ

Nije baš neka fora pošto ne stanje baš puno... A i prekomplicirano je... Nego evo jedan primjer kretena... Lik iz mog razreda je napisao šalabahter na 2 A4 stranice!!!!! Naravno uhvatilo ga... :rotfl:

Markecgrad
19-12-2008, 15:36
Varanje na kemiji,matematici i fizici je najednostavnije zato što možeš reć prof. da si zaboravio kalkulator i da ćeš računat na kalkulatoru na mobu a tamo sve definicije :nonono:

KingTomy
19-12-2008, 16:41
Nama to ne dopuštaju. Ako nemaš kalkulator, snađi se.

serijski samoubojica
19-12-2008, 17:30
OMG pa zalijepiš šalabahter na drugu stranu kalkulatora i nitko te ne skuži.

Grim
19-12-2008, 18:05
OMG pa zalijepiš šalabahter na drugu stranu kalkulatora i nitko te ne skuži.
Sta ako pises povijest :o

Mirko L
19-12-2008, 19:40
onda rečeš da znaš da je neki lik rođen cca 1657. godine i znaš da je živija 64 godine, i da želiš inda izračunat godinu njegove smrti :D

ReNo
19-12-2008, 19:58
izvadis knjigu i gotovo

serijski samoubojica
20-12-2008, 22:46
izvadis knjigu i gotovo

Je i kad profesor krene prema tebi i šta onda??? Uzme ti ispit pa se ti je**.

ReNo
20-12-2008, 23:51
zavisi kakve profesore imas....

St. D.
24-12-2008, 00:47
Maloki i ja imamo jednu profu iz fizike...
Kratki opis pisanja testa kod nje:

Bilježnica na stolu, formule na posebnom papiru, knjiga na koljenima i piši. Dođe profa, i pita: "Što radiš?!", na to odgovoriš: "Prepisujem!" i sve je OK! Pišeš dalje...

K4ciga
25-12-2008, 17:21
Ajooj,svojevremeno sam doktorirao švertz-komertz.Imao sam jako puno metoda,od koje bih izdvojio jednu koju sam koristio još u osnovnoškolskim danima.

Ako imate profesora koji redovito prije testa gleda ispod klupi u potrazi za papirićima,napravite šverc na dva lista.Prvi stavite u džep,a drugi na mjesto gdje će ga gotovo sigurno zamjetiti profesor.Naravno,on će vam šverc oduzeti,evenutalno malo prckati u mozak,ali ipak većina vam neće odmah dati jedan.Poželjno je da na taj jedan stavite samo par formula / definicija.Zašto? Naime,kad vam uzme taj šverc,pregledati će ga,i ako ustanovi da imate sve zapisano,zaključit će da ništa ne znate,a to znači da će vas gotovo sigurno pitati sljedeći sat ukoliko dobijete pozitivno.
Dakle,profesor vam je upravo uzeo prvi šverc na kojemu imate par formula i/ili definicija.Kad se okrene da pregleda druge klupe,vadite prvi šverc na kojemu imate apsolutno sve zapisano,sjedate na njega,stavljate ga u krilo / whatever.Podjeli testove,vi se krećete švercati.On,u većini slučajeva,neće pridavati veliku pažnju vama,jer misli da vam je uzeo šverc.Pazite što prepisujete,ako imate sve jedinice i tu i tamo koja pozitivna,nemojte napisati za 5,jer će vas gotovo sigurno pitati.To je problem većine školaraca,neznaju stati kada otkriju da mogu napisati za 5.
Sjetite se da vam je main cilj dobiti pozitivnu,radite namjerne greške.

Ima i jedna manje pouzdana,ako se radi o formulama ili crtežu.Nacrtate,stavite u pernicu,tobože prekopavate pernicu u potrazi za šiljilom ili gumicom,i brzinski preletite papirić i prepišete formulu ili crtež.Poanta je da ne smijete predugo buljiti u papirić,jer će to izazvati sumnju profesora,a ovo je najbolja metoda ako znate okvirno formulu ili crtež,ali se nemožete sjetiti jednog elementa,pa vam treba podsjetnik.Isto mi je jako puno pomogla.

Carp
25-12-2008, 18:43
napisem u Wordu, isprintam u fontu 5, obljepim selotejpom i pod testom ispod rukava!

Tsumetai Ryujin
26-12-2008, 00:53
/

Fora... u zadnje vrijeme sam poceo prakticirati ovu zadnju metodu... samo ke bih formule napisal na raspored sati kojeg drzim u pernici, pernica konstanto otvorena... Jos jedna metoda koju sam prakticirao i koja je odlicno radila je pisanje formula na unutarnju stranu poklopca od kalkulatora. Fora je kaj se lako pobrise ako vas profesor skuzi i jako se doboro vide napisane formule ako su napisane pravom olovkom, koju je na zalost tesko naci. Ove godine smo poceli koristiti metodu koja je najuspjesnija. Iz tri predmeta profesori ne mijenjaju tako da ako uzmemo iz ormara testove ili razred koji je prije nas piso test slika sa mobitelom tako da imamo testove unaprijed... sad, postoje dvije mogucnosti, nauciti pitanja na pamet ili napraviti salabahter sa tocnim odgovorima na ta pitanja...

U konacnici mislim da najbolje predispozicije za koristenje salabahtera imaju oni koji sjede u zadnjim klupama. Da, profesori ce njih najvise gledati, ali kad profesor krene prema tebi provjeriti imas li salabahter imas sasvim dovoljno vremena da se tog salabahtera i rijesis... jedini je problem ako uciona ima puno prostora iza zadnjih klupa, u tom slucaju profesori vole stajati odozada.

Ili najjednostavnije, odmah na pocetku se rijesis profesora tako da ga navedes da misli kako prepisujes sa salabahtera kojeg ustvari i nemas... jos... on dolazi do tebe i uvjerava se da nemas nikakav salabahter (kaze ti da se ustanes, protreses ruke, podignes test, podignes majcu itd.), nakon cega odlazi... i dalje vise nece obracati pozornost na tebe pa si slobodan koristiti salabahter do mile volje...

Blacky_123
26-12-2008, 01:44
Ja sam inace varo tako da sam si snimio na mp3 glasovnu datoteku u kojoj sam cito taj predmet iz cega pisemo.
Onda pod testom si stavim slusalice i samo premotavam onaj dio koji mi treba

Profa me jednom pitala, da kaj se meni ni jedna pjesma ne sviđa kad stalno premotavam :D

serijski samoubojica
26-12-2008, 12:00
Postoji još 1 način koji je malo kompliciran, ali kreativan :) Evo ovako. Potrebne stvari su : Boca coca - cole(od 0.5l), ista folija kao i omot na boci samo bijela(ne ispisana), ljepilo, skener, printer u boji i naravno kompjuter. E sad. Skinite omot s boce coca - cole. Skenirajte ga. U paintu( ili bilo kojem drugom programu) pobrišete onaj dio omota gdje piše sastav Coca cole. Na to istom dijelu napišete formule, definicije ili što vam već treba. To isprintate na praznu foliju. Zalijepite je nazad na bocu coca - cole. I gotovo. Kad dođete na ispit stavite bocu na stol i prepisujte. Btw. ovo NIJE moja ideja nego sam je pokupio s nekog videa koji sam vidio prije nekoliko godina.

bananac
26-12-2008, 17:06
zamjenis se sa frendom za test tako da ovaj do tebe i ti imate istu grupu
end dats it 8)

Luka
26-12-2008, 17:36
naučim

još me nisu skužili

Elraxery
29-12-2008, 17:50
zamjenis se sa frendom za test tako da ovaj do tebe i ti imate istu grupu
end dats it 8)

To je isto OK jedini problem stvaraju profesori/ce koji daju vise grupa a ne samo npr. A, B (vjerujte gadno cete nahebat ako vas uvate nepitajte kako znam ). :( :(

Norther
16-01-2009, 17:58
duga kosa -> slusalice.


na mobu snimim sve sta mi treba, i stavim na repeat.
nikad nisam fejlo.

Norther
16-01-2009, 18:23
I ja sam mislio nac neke ubermale Bluetooth sluske,ali sam lijen ko prozor :(
moje su one defaultne koje dobijes sa k750i :(

Stranger
18-01-2009, 23:35
U wordu sa fontom 4 napisati najvažnije. Svaku definiciju pisati drugom bojom. Ja koristim crvenu i plavu. To izrezat na sitno i zaljepiti u maramicu. Poželjno je da napravite nešto da vam onaj dio nosa koji odvaja rupu od rupe bude crven. Neznam kako to napraviti meni je taj dan tako bilo jer sam prošli cijeli dan puhao nos. Neće vam sigurno gledat u maramicu, ako krene onak se malo nasmijete, pa prekrijte usta rukom. Skuzit ce da se smijes jer ce kao dirat šmrklje pa možda odustane.

Ovaj način vrijedi najviše za cure, al mogu ga koristiti i dečki. Na stopalo zaljepise šalabahter i onak stavite nogu preko noge. Ali ne onako kao da hoćete prekrit gaće, nego da ima "prostora" :D.
Samo čitate, ako dođe nogu dolje i sve 5.

Trebalo bi upaliti. Sve ovisi o vama i o profesorima.

King tiger
19-01-2009, 18:20
1. malo pročitate gradivo za test da bar znate okvirno o čemu se radi.
2. napišite na mali papirić definicije za koje mislite da ce biti na testu.
3. stavite ga u dzep/drzite na stolu pokrivenog dlanom kod profesora koji ne provjeravaju.
4. svaki profesor koji se ne ponasa u " JA SAM SS KOMANDANT" stilu se okreće, dolazi do učenika kad ga pitaju nešto. To iskoristite da bacite pogled na papirić. Ako ste pročital bar malo znat ćete otprilike i s kratkim pogledom se podsjetite. eto

la50
19-01-2009, 23:23
Evo kod jedne profesorice svi iz razreda izvučemo bilježnice iz torbe i prepisujemo iz nje u ispit(naravno).Ja sam čak jednom odnio bilježžnicu do nje i pito je dali je nešto točan odgovor na jedno pitanje i ona mi rekla "Da to je to".

serijski samoubojica
20-01-2009, 10:28
Evo kod jedne profesorice svi iz razreda izvučemo bilježnice iz torbe i prepisujemo iz nje u ispit(naravno).Ja sam čak jednom odnio bilježžnicu do nje i pito je dali je nešto točan odgovor na jedno pitanje i ona mi rekla "Da to je to".

Isto tako nama iz vjeronauka. Ona kaže nema otvaranja knjiga, a mi ono svi ko te j***. Svi knjige na stol, ako ti ova što prisere, samo je mrko pogledaš i ode ona dalje...

Deadwalker
20-01-2009, 12:25
hm, u srednjoj sam prepisivao vise-manje poznatim tehnikama ali na faksu vise to ne radim. Nema smisla jer poslije ispita svejedno moras na usmeni gdje moras sve znati, tak da...

naranko
20-01-2009, 13:49
ubij me ako tema "šalabahteri" nije bila :nonono:
ok :kill:

Guber
27-01-2009, 20:59
najgore mi je kad napravim šalabahter i na kraju nebude ni jedno pitane iz njega :-x

Bara
27-01-2009, 22:35
Ne varam nikako, naučim sve jer smatram da je to dobro za mene, ali ne naučim tako da nabubam i poslije sve zaboravim, učim sa razumjevanjem... u tome je stvar...

Bara
27-01-2009, 22:45
znate li sto sam ja skuzio, posto imam 199 nisam bas za salabahtere, nekako previse upadam u oko profesorima :)

Batleshadow5
16-03-2009, 22:29
ja sam prvi u klupi,a kad pišemo neke švapske riječi iz engleskog,knjiga pod klupu.dosad me nikad nije skužila :)

Noober
17-03-2009, 19:14
Ja jednostavno markiram test 8)

Razzarach
17-03-2009, 20:13
i šta tim dobiješ :|

Mjutant
17-03-2009, 21:23
na papir napisem sta ocu,stavim ispod ispita... :wink:

Anarion.Umarth
17-03-2009, 21:49
i šta tim dobiješ :|
dobije megacool uber freak faktor

eddie2142
17-03-2009, 21:57
i šta tim dobiješ :|
dobije megacool uber freak faktor

nije, nego izbjegne test, pa odgovara i onda su mu nade POTPUNO izgubljene

cham3leon
17-03-2009, 22:02
Baš suprotno, kad izboriš ispitivanje umjesto testa, to je bolje nego da si ga išo pisat, obično bolje prođeš, jer ako slučajno zapneš, prof. ti pomogne, itd. Znao sam jednu kuju u osnovnoj koja je od reda sve ispite izbjegavala, doznala sva pitanja s ispita i onda na usmenom dobivala petice. I roditelji su je još podržavali u tom i pisali ispričnice :(

Anarion.Umarth
17-03-2009, 23:00
to previše ovisi o školi i profesoru
a ti me ljudi nerviraju, pogotovo kad se sitin da će imati nešto lakši upis na fakultet (fala bogu na maturi)

cham3leon
17-03-2009, 23:06
Inače sam danas imao kolokvij iz Matiše 2 i prošvercao sam nekoliko formula u kalkulatoru i na klupi :D

Korpse
18-03-2009, 10:56
i šta tim dobiješ :|
Onda je on cool i svi misle da je on cool jer je tako cool da markira.

Ja jednostavno napišem na zid ili na neki papirić i obučem neku majicu sa džepovima na području trbuha.

bango
18-03-2009, 12:40
kod nas se marka filozofija , ostane malo vise od pol razreda na testu i slikaju test ,a mi sljedeci sat dobijemo isti test i gg :D