PDA

Pogledaj cijelu verziju : office 2003



Dozer
01-12-2008, 19:19
kako da namjestim da mi office provjerava gramatičku ispravnost hrvatskih riječi
trenutno mi ne provjerava ni hrvatske ni engleske riječi
kako da to namjestim

C
01-12-2008, 21:06
Pročačkaj u Tools-u options, izbornik sa puno kartica i opcija. Naći ćeš ga. Ne znam na pamet, u biti traži postavke poput configuration ili options. Znati ćeš da si ih našao, kada ti se otvori prozorčić sa opako puno opcija.
Inače, te opcije su ftf opcije, i znaju samo uiebati stvari. Iz iskustva ti preporučujem da ih sve pogasiš.

Dozer
01-12-2008, 21:39
stari nhf al možeš mi malo bolje objasnit postupak, nisam ti razumio post (pogotovo ovo tft opcije) :D

C
01-12-2008, 21:59
Nije TFT, nego FTF. :D To ti je prostačina inače.
Nego, gledaj tamo, slušaj vamo....Ja imam Office 2007 + SP1 zakrpa, pa ti ne bih znao točno kako doći do toga na 2003. U glavnom. Na vrhu tog programa imaš razne opcije. I pokušaj naći opciju Configuration ili Options, i nešto tomu slično. Kada klikneš na to. Ono što trebaš doobiti jest prozor sa jako puno opcija. Tamo nađi te opcije u obliku check box-eva (kvačice), koje su isključene, pa ih uključi. Ako dobiješ neki prozor koji nema jako puno opcija, odeš na cancle i tražiš dalje Tools, option i šta već, za podešavanje tog programa.

Frky
02-12-2008, 12:15
Ovdje imaš postupak: http://www.uwec.edu/Help/Office03/splchck.htm