PDA

Pogledaj cijelu verziju : Glasine: GTA V neće biti smješten u SAD-u



IgGy
01-12-2008, 09:43
Rockstar je već dobrano prežvakao New York, Los Angeles i Miami, te je upravo zato došlo vrijeme za promjenu podneblja i lokacije. Rockstar će ovaj mjesec "specijalistima" slati popis gradova kako bi dotični ocijenili atraktivnost odabranih lokacija

Po Internetu je tako počelo brujati kako je Rockstarov "unutarnji" izvor, koji je odlučio ostati anoniman, napomenuo kako će gradovi biti odabrani zbog njihove osobnosti i egzotične naravi.
U tom smislu, Rockstaru su navodno na raspolaganju sljedeći gradovi:

Peking, Kina
Pariz, Francuska
Havana, Kuba
Cancun, Meksiko
Venecija, Italija

Koji je grad vaš favorit?

Quiet Riot
01-12-2008, 09:51
Zagreb, Hrvatska :)
Od navedenih Peking, jer bi bilo scena uljetanja autom u one prenakrcane tržnice (lete ljudi, babe, lubenice, perad, stolovi... :P )

Herr Schnitzel
01-12-2008, 09:53
Bilo je i vrijeme da se malo odmaknu od US of A.
Moji favoriti su Havana i Pariz.

IGoR_2803
01-12-2008, 10:44
pariz ili havana...

Hellboy
01-12-2008, 11:06
Mrduša Donja...now how would that be...pokolj u lokalnoj pekari, followed by masakriranje fosila koji sjede u obližnjem parku i pjevaju partizanske pjesme jer je to jedino čega se još sjećaju...oh the fun...
inače, Pariz...Havana je već obrađivana u Driveru (loše, ali svejedno)...ili možda Venecija...jurcanje po kanalima bi moglo biti jako zabavno...

Necto
01-12-2008, 11:14
Havana
Pariz

Venecija :nonono: Grand Theft Boat, ma lol

torcida007
01-12-2008, 11:20
Peking,Kina
Bilo bi ljepo malo gazit Kineze :rotfl:

downforce3d
01-12-2008, 12:12
Cancun ili Pariz :)

Arbiter of Change
01-12-2008, 13:45
Havana jedino ako krenu na neki retro look, nešto u što čisto sumnjam (GTA kao da se svakom novom igrom modernizira kad je setting u pitanju), tako da glasam za Peking... frenetične i pune ulice bi bile pun pogodak kad bi se dobro izvele.

RIDER32
01-12-2008, 14:05
Stvarno me rockstar odusevio ovim pitanjem. Svaka im cast. :pray:

Peking, Kina - peking ima OGROMNU industriju i luku. Fino je to al nekako se bojim da ce mi falit prirode.

Pariz, Francuska - zamislite da vozite onog plasticnog citroena ili renoa i skršite se u banderu. Bandera se nebi ni pomakla a auto bi se rascvjeto. Al ajd ovo je ipak GTA (dobro jos nije), ali ima i ljepsih mjesta. Pariz je ravan ko ploca i ima samo 3 visoke građevine. Ajfelov toranj i neka 2 nebodera.

Havana, Kuba - O daaaaa. Uske kamene ulicice, prekrasne crkve, trgove u koje se zaljubis na prvo pogled, dilanje droge.... :oops:

Cancun, Meksiko - fino je tamo. Puno raskosnih hotela svih oblika i velicina, predivno more, ogromne plaže... nisam li ja negdi spomenuo da nisam more-fan vec cistokrvni slavonac :)

Venecija, Italija - ajoj pa ko ce se vuc tamo po onim kanalcicima. nezelim GTB. nije venecija losa ali ...

Znaci: uz sve navedene predivne gradove moj glas ide na Cubu 8)

croat1gamer
01-12-2008, 14:30
moskva, rusija
zaboravili su to :(

od ovoga peking
kad dodes na 7 zvjezdica ce poslati mao ze tunga na tebe :D

KingTomy
01-12-2008, 14:48
Meni GTA baš paše u Americi. Ovo neće biti "pravi" GTA ako bude u nekom od tih gradova.

kikl0p
01-12-2008, 14:48
samo da nebude havana jer to je prozvakano u Driveru 2
ja sam za Peking

neox99buleseye
01-12-2008, 14:56
Ma havanah bi bas bilo i super igrati, sto je i moj favorit, ali ako ne, onda je pariz!!! zamislite si samo kako bi super bilo skakati sa eifelovog tornja!!

The Jackal
01-12-2008, 16:40
Havana

Hellboy
01-12-2008, 18:52
hm...Peking stvarno ne bi bio loša ideja...naganjanje sa šljivama po mega gradu punom Kineza koji ne mogu uteći pred nekom GTA varijacijom Scanije...

neox99buleseye
01-12-2008, 20:22
hm...Peking stvarno ne bi bio loša ideja...naganjanje sa šljivama po mega gradu punom Kineza koji ne mogu uteći pred nekom GTA varijacijom Scanije...

Monster mise cini bolji.... ovo vi stalo nakon svakog 30 pregazenog covjeka/7 m :D

Vedro
01-12-2008, 20:26
Isto Peking,valjda je najveći od ovih ponuđenih.

neox99buleseye
01-12-2008, 21:05
Isto Peking,valjda je najveći od ovih ponuđenih.
Mozda, ali sigurno ima najvise stanovnika!!! :twisted:

wavefunction
01-12-2008, 21:13
Peking, Kina - puno ljudi-puno smrti(i tko ce to pokretati?!!)
Pariz, Francuska - snajpanje s eifellovog tornja, a moze i bacanje sa njega
Havana, Kuba - autiiii!rezim!!!
Cancun, Meksiko - fuj to
Venecija, Italija - james bond like voznje gliserima

Dujma
03-12-2008, 12:55
HAVANA!

kad se sjetim driver 2 u havani. Odlicno je bilo

Mirogamemasta
04-12-2008, 09:27
Glasam za Cancun i Peking.

Cancun me malo podsjeca na GTA:VC zbog velikih plaza i puno hotela, pa bi volio dobit igru u tom stilu.
VC je super , jedino me smetala ona pederkasta havajska kosulja. Hvala bogu pa su uveli oblacenje lika pa sam je brzo zamjenio.

ivesha
04-12-2008, 23:59
ma to su sve neke bzvz lokacije naspram onih koje bi tek mogli stavit, moj glas ide Tokyu, ili recimo Barcelona

neox99buleseye
05-12-2008, 15:55
ma to su sve neke bzvz lokacije naspram onih koje bi tek mogli stavit, moj glas ide Tokyu, ili recimo Barcelona
Zagreb, Beograd, ljuvljana, sarajevo.... bi takve gradove( uopce nebi bilo lose ako bi se mene pitalo)

Hellboy
05-12-2008, 19:03
početak igre u Zagrebu -
tvoj lik ulazi u auto
*boooom*
=game over=

neox99buleseye
05-12-2008, 19:49
početak igre u Zagrebu -
tvoj lik ulazi u auto
*boooom*
=game over=
Hehehehehehehe, dobra, samo ti je promaknulo nesto - ne uđe u auto neg mu dođe blizu :P

Hellboy
05-12-2008, 20:24
nah...onda postoje šanse da preživiš pa da se igra zapravo nastavi odvijati u Zagrebu... :cry:

cham3leon
09-12-2008, 20:25
Ja kažem...

Chicago?

Hehe, ma neće se premještat radnja iz US of A, dajte, molim vas. Isto tako su za četvorku nagađali da će se "preselit" igra u Europu, pa vidi ga sad. Zašto bi se micalo mjesto radnje iz SAD-a? Pa Ameri ni ne znaju gdje je Pariz, a kamoli Peking

D.E.M.O.
11-12-2008, 19:59
znaju gdje je hong-kong olrajt

cham3leon
11-12-2008, 20:07
Si siguran?

Ajemric
18-12-2008, 19:43
bilo bi fora se po havani vozit s onim kubanskim autima pariz bi bio dobar

Nodakim
18-12-2008, 21:07
Mislim da bi Mexico bio najbolji kao mjesto radnje...

cham3leon
18-12-2008, 22:04
Ne nadajte se, šanse da se GTA premjesti van USA ne da su mršave nego su dvodimenzionalne.

Kaje jaje
22-12-2008, 20:13
Ja saznajem iz nepoznatih izvora da će se radnja dogadjati takodjer u Londonu, rusiji i na balkanu... A sad neznam da li su to istinite glasine, pricekajmo pa vidimo... Inace postoji GTA London ali je to staro dosta...

crowap
24-12-2008, 08:17
baš me zanima kako će to izvest....mada imam osjecaj da čemo se dobro načekati..... 8)

24-12-2008, 11:33
Mada nije medju opcjama, ja bih seattle, tamo krajem 80ih i do sredine 90ih kadje grunge vladao :twisted: ili opet vice city malo prosiren :D

Death By Sexy
24-12-2008, 11:35
Havana bez konkurencije

K4ciga
24-12-2008, 18:16
Navijam za Havanu ( bilo bi super da možeš kupiti kubanku i čisto iz fore je zapalit ),ili Pariz ( jedva čekam da skočim sa Eiffelovog tornja ).

Ali,više od svega bih volio da Rockstar izmisli neki grad.Neznam što postižu sa tim kopiranjem gradovima,osim što je to simpatično na 10-ak minuta.

mrs.croft
25-12-2008, 13:03
samo neka maknu GTA iz amerike i stave ga u europu, vgg

uberfreak
25-12-2008, 14:05
nece biti u americi ? Super... konaćno nesto novo iako je i staro vrlo dobro


samo neka maknu GTA iz amerike i stave ga u europu, vgg
tocno to

cham3leon
30-12-2008, 12:12
Ja saznajem iz nepoznatih izvora da će se radnja dogadjati takodjer u Londonu, rusiji i na balkanu... A sad neznam da li su to istinite glasine, pricekajmo pa vidimo... Inace postoji GTA London ali je to staro dosta...

Ja sam također naletio na "sigurne" glasine da će četvorka bit smještena u Europu, pa pogledajte je sad. :P

josip_kraš
30-12-2008, 17:38
ja sam za pariz.

Ajemric
03-01-2009, 18:57
zamislite da je gta smješten u srednji vijek u neku europsku državu. ono imate kola(auto) i konja(motor) oružje je mač i luk i strijela

josip_kraš
03-01-2009, 20:29
zamislite da je gta smješten u srednji vijek u neku europsku državu. ono imate kola(auto) i konja(motor) oružje je mač i luk i strijela

nemogu baš to zamislit.

Hellboy
03-01-2009, 20:52
ili da se Blizzard i R* udruže i naprave Grand Theft Kodo?

enivej, sve mi se više Peking sviđa kao moguća destinacija...pune ulice, biciklisti, rikše, kamiončići, kineski ukrasi posvuda...milijunska šteta čeka iza jednog naglog okreta šlepera na pola ulice ^^

ScorpiuS
04-01-2009, 10:14
Več je bila jedna rasprava na jednom drugom forumu, a ja kažem da mora biti u Americi. Kriminal jednosatvno nije toliko kvalitetan igdje drugo.

cham3leon
04-01-2009, 11:50
Kod nas je prilično kvalitetan, ali je u USA valjda urbaniji. Štogod to značilo :P

Hellboy
04-01-2009, 11:54
Več je bila jedna rasprava na jednom drugom forumu, a ja kažem da mora biti u Americi. Kriminal jednosatvno nije toliko kvalitetan igdje drugo.
mmmmm...japanske Yakuze, kineske Trijade, ruska mafija, talijanska mafija, balkanci (svi skupa), škotske i irske pijandure za vrijeme tekmi, australski dingosi (proklete džukele koje kolju ovce)...odaberi...manijaka imaš po cijelom svijetu ^^
iako GTA u japanu nebi bio loš...Tokio je jedan od najimpresivnijih gradova na planeti...Japan je sam po sebi impresivan...natjeravanje po njihovim ulicama, uz brdo japanske high end tehnologije ili jurcanje po njihovom countrysideu...

ScorpiuS
04-01-2009, 22:17
Več je bila jedna rasprava na jednom drugom forumu, a ja kažem da mora biti u Americi. Kriminal jednosatvno nije toliko kvalitetan igdje drugo.
mmmmm...japanske Yakuze, kineske Trijade, ruska mafija, talijanska mafija, balkanci (svi skupa), škotske i irske pijandure za vrijeme tekmi, australski dingosi (proklete džukele koje kolju ovce)...odaberi...manijaka imaš po cijelom svijetu ^^
iako GTA u japanu nebi bio loš...Tokio je jedan od najimpresivnijih gradova na planeti...Japan je sam po sebi impresivan...natjeravanje po njihovim ulicama, uz brdo japanske high end tehnologije ili jurcanje po njihovom countrysideu...
I svaki manijaci u svom djelu svjeta. U NYC imaš sve te.

Hellboy
05-01-2009, 10:17
istina...no Yakuze, Trijade i ostali su daleko gadniji na svom teritoriju...

uberfreak
05-01-2009, 12:52
najvjerojatnije će biti na kubi i lik će biti tony vercety- to je moja predpostavka

cham3leon
05-01-2009, 13:45
Neće biti nikakvog Tommyja Vercettija. Recikliranje likova nakon par nastavaka bi bilo priglupo. Kuba? Možda. Još uvijek ne vjerujem da se radnja seli van USA, ali ako je to istina, moguće.

ScorpiuS
05-01-2009, 14:44
GTA 3-NYC
GTA: VC-Miami
GTA: SA-LS, SF i LV
GTA 4-NYC
GTA 5- ???

Uočavate li neki raspored i dali je moguće da bude tako.

RIDER32
05-01-2009, 16:21
GTA 3-NYC
GTA: SA-LS, SF i LV

LosSantos - LosAngeles
SanFiero - SanFrancisco
LasVenturas - LasVegas

Hellboy
05-01-2009, 16:29
http://somecallmeduh.files.wordpress.com/2007/10/captainobvious.jpg

cham3leon
05-01-2009, 16:43
GTA 3-NYC
GTA: VC-Miami
GTA: SA-LS, SF i LV
GTA 4-NYC
GTA 5- ???

Uočavate li neki raspored i dali je moguće da bude tako.

Ne, ne bih rekao. Producenti jednostavno nisu mislili da su odradili dizajn Libertyja dovoljno dobro, pa su i GTA IV smjestili tamo. Ili su bar tako rekli

uberfreak
06-01-2009, 09:32
GTA 3-NYC
GTA: VC-Miami
GTA: SA-LS, SF i LV
GTA 4-NYC
GTA 5- ???

Uočavate li neki raspored i dali je moguće da bude tako.

Ne, ne bih rekao. Producenti jednostavno nisu mislili da su odradili dizajn Libertyja dovoljno dobro, pa su i GTA IV smjestili tamo. Ili su bar tako rekli

Po tom redosljedu mozda bi mogao biti detroit, ili mozda Philadelphija ?

cham3leon
06-01-2009, 10:55
Miami (VIce City) je poseban jer je to predivni floridski velegrad okupan suncem i ukrašen prekrasnim plažama i prošaran kanalima, a opet s druge strane pun kriminala, gdje je za inspiraciju priči Vice Cityja poslužio legendarni Scarface.

Los Angeles (Los Santos) je metropola ratova bandi, korupcije i sitnih kriminalaca, dilera droge itd., San Francisco (San Fierro) je najbolja lokacija za lude automobilske potjere. Las Vegas (Las Venturas) prijestolnica kocke, prostitucije i, opet, kriminala.

NYC (Liberty) - što reći? Metropola svijeta, veliki bosanski lonac nacionalnosti, rasa, religija, itd. Također pun, pogađate, kriminala.

Ergo, tražimo jedan grad/pokrajinu USA koja je specifična po nečemu i puna kriminala.

Neven <R>
06-01-2009, 11:51
Detroit bi bio najlogičniji što se tiče SAD-a, kriminala i bandi, ali meni bi osobno rulao npr. Rio de Janeiro ili neki drugi južnoamerički grad sa favelama, ako je netko gledao Trope de Elite znat će i zašto. Rio de Janeiro npr. ima godišnje oko 3000-4000 tisuće ubojstava.

Ubojstva na 100 000 stanovnika:

NY - 7.2
LA - 12.4
Rio - 67

cham3leon
06-01-2009, 12:54
Ovdje se traži kriminal koji je nešto više od puke statistike. Najbolje da smjeste GTA u pojas Gaze :D .

Neven <R>
06-01-2009, 12:57
Zato sam rekao tko je gledao Tropa de Elite, znat će o čemu pričam. Kriminal je tamo daleko od statistike.

U Riu policija npr. ne smije ulaziti u pojedine favele gdje lokalni druglordovi drže sve konce, u Riu bande imaju naoružanje kao male vojske i svakodnevno se sukobljavaju, policajci su najčešće podmićeni i surađuju sa kriminalcima samo zato da ne bi izgubili život, nijedan američki grad se ne može pribiližiti Riu što se tiče veličine sukoba među bandama. Ovdje ima jako jako puno mogućnosti za razne priče, od borbe među druglordovima i favela do kolumbijskih narkobossova, priča o podmićenim policajcima, DEA agenti i još puno puno toga.

Riječ je o gradu koji ima ratu ubojstava kao neke ratne zone, zato što u neku ruku i je ratna zona među bandama.
f27W6Uqwix0
BqO3qCgy ... re=related (BqO3qCgyFJ0&feature=related)

Samael
06-01-2009, 13:05
kuba ili mehiko

cham3leon
06-01-2009, 16:41
Zato sam rekao tko je gledao Tropa de Elite, znat će o čemu pričam. Kriminal je tamo daleko od statistike.

U Riu policija npr. ne smije ulaziti u pojedine favele gdje lokalni druglordovi drže sve konce, u Riu bande imaju naoružanje kao male vojske i svakodnevno se sukobljavaju, policajci su najčešće podmićeni i surađuju sa kriminalcima samo zato da ne bi izgubili život, nijedan američki grad se ne može pribiližiti Riu što se tiče veličine sukoba među bandama. Ovdje ima jako jako puno mogućnosti za razne priče, od borbe među druglordovima i favela do kolumbijskih narkobossova, priča o podmićenim policajcima, DEA agenti i još puno puno toga.

Riječ je o gradu koji ima ratu ubojstava kao neke ratne zone, zato što u neku ruku i je ratna zona među bandama.
f27W6Uqwix0
BqO3qCgy ... re=related (BqO3qCgyFJ0&feature=related)

Hm, pa i ne bi bilo loše...
Ali ja mislim da se radnja i premjesti van USA, glavni lik će vjerojatno bit neki Amer, slažete li se?

ScorpiuS
06-01-2009, 19:36
GTA nepotiče rasizam tako da može biti i crnac ili neki treći, ali se slažem da amera mora bit.

Arbiter of Change
06-01-2009, 19:41
Sad bi bio red da lik bude Hispanskog podrijetla, posebno ako krenu južnije sa lokacijom. :)

Ryd3R
06-01-2009, 21:53
Zato sam rekao tko je gledao Tropa de Elite, znat će o čemu pričam. Kriminal je tamo daleko od statistike.

U Riu policija npr. ne smije ulaziti u pojedine favele gdje lokalni druglordovi drže sve konce, u Riu bande imaju naoružanje kao male vojske i svakodnevno se sukobljavaju, policajci su najčešće podmićeni i surađuju sa kriminalcima samo zato da ne bi izgubili život, nijedan američki grad se ne može pribiližiti Riu što se tiče veličine sukoba među bandama. Ovdje ima jako jako puno mogućnosti za razne priče, od borbe među druglordovima i favela do kolumbijskih narkobossova, priča o podmićenim policajcima, DEA agenti i još puno puno toga.

Riječ je o gradu koji ima ratu ubojstava kao neke ratne zone, zato što u neku ruku i je ratna zona među bandama.
f27W6Uqwix0
BqO3qCgy ... re=related (BqO3qCgyFJ0&feature=related)

Ovo je stvarno odlično mjesto za GTA, već mogu zamisliti tu igru.
Protagonist bi mogao biti neki siromašni momak iz favela, koji se slučajno uplete u sumnjive poslove s bandama i prodajom droge, jer mu je trebao novac da kupi ljekove teško bolesnom članu svoje siromašne obitelji. Tu se onda ubace i razni drugi likovi iz tog područja i tako nastane dobra priča.
Misije bi mogao dobivati od nekih likova sličnih kao lik s kojim igraš, druglordova, korumpiranih policajaca i slično. Fenomenalno mjesto za GTA naslov. Čovječe, mogao bi im se javit da im priču napišem :P

RIDER32
07-01-2009, 22:40
f27W6Uqwix0
5,46 :shock: ubi covjeka jer ima pistolj :o

Voteva... Ryd3R dobra ideja. Iz to se jos zagaci sa nekim americkim tajkunom (posto ostali zahtjevaju da mora biti i amera :D ) i eo ti epske price :P

josip_kraš
08-01-2009, 13:31
jesus krist, moraš imat ballz of steel da ideš tamo snimat, bila je neka reportaža na dnevniku o favelama. :cry:

Stranger
18-01-2009, 15:16
Drago mio je što su se odlučili za promjenu.

1. Cancun. Meksiko - Meksikanci su dosta poznati po "gangu", zapravo mnogo američkih gang "rituala" i potječe iz Meksika, npr. lowrideri

2.Havana, Kuba - Bilo bi dobro vidjeti sve one stare aute koje tamo voze, njhovu kulturu, osobito kubanke(i cigare i žene :D)

3. Peking, Kina - Kao što je već netko naspomenuo, bilo bi zanimljivo voziti se kroz tržnice, a i Kineza inče nije bilo u igri, tako da će dobro doći.

4. Pariz, Francuska - Standardan grad, malo staromodnog doživljaja nebi škodilo, možda bi bila prava atrakcija bježanja po E. tornju.

5. Venecija, Italija - Dvoumim se da li je bolje ovo ili Pariz. Venecija, izgleda fora, kao grad, no ipak bi bilo previše vode. Italija je dobro mjesto zbog mafije, ali mapa bi bila ne prikladna.


Jedino mi je čudno da nisu spominjali Rusiju.

cham3leon
18-01-2009, 18:12
Nisu se odlučili za promjenu, samo špekuliramo.

A što je s vremenom radnje?
Povratak u 60-te ili tako nešto?

uberfreak
18-01-2009, 18:40
Nisu se odlučili za promjenu, samo špekuliramo.

A što je s vremenom radnje?
Povratak u 60-te ili tako nešto?

nedaj boze!!!!!!!!!!! cim vise u sadasnjost tim bolje jer ce to onda na godfathera sliciti....

ScorpiuS
18-01-2009, 19:54
Za 60-ete tj. 30-ete imamo Mafiu, neka GTA ostane kakav je i svi zadovoljni.

Stranger
19-01-2009, 19:38
Nebi bilo loše da stave 70-e, 80-e, 90-e. Tako su nekako i bili neki prošli nastavci.

uberfreak
19-01-2009, 20:23
aaaaaaaw 90-ih je san andreas, 1994 tocnije, tak da su jos 90 dobre, ali ostalo ne bi bilo dobro

Ryd3R
19-01-2009, 21:31
aaaaaaaw 90-ih je san andreas, 1994Stocnije, tak da su jos 90 dobre, ali ostalo ne bi bilo dobro

1992. :wink:

Tu piše: http://gta.wikia.com/wiki/Grand_Theft_Auto:_San_Andreas

Bara
27-01-2009, 14:00
Ja mislim da je službeno objavljeno da će GTA V biti smješten u Tokiu ako se ne varam...

ScorpiuS
27-01-2009, 15:36
Ja mislim da je službeno objavljeno da će GTA V biti smješten u Tokiu ako se ne varam...
Daj izvor.

Bara
27-01-2009, 16:04
Nema uopce konkretnog izvora, ali se po dosta foruma govori da ce biti smjesten u Tokyu, probajte upisati svi na google GTA V

Nee Joe
27-01-2009, 16:28
ja se nadam da će u Tokio...... To je pravi moderni grad, ko rođen za organized crime :D

Bara
27-01-2009, 16:54
ja se nadam da će u Tokio...... To je pravi moderni grad, ko rođen za organized crime :D

Em što je rođen za organized crime, i kolijevka je organized crimea, potpis

cham3leon
27-01-2009, 17:53
Nema uopce konkretnog izvora, ali se po dosta foruma govori da ce biti smjesten u Tokyu, probajte upisati svi na google GTA V
Onda nije službeno objavljeno, i onda su to samo glasine. Bit će u USA, ne brinite se.

Bara
27-01-2009, 19:02
Nema uopce konkretnog izvora, ali se po dosta foruma govori da ce biti smjesten u Tokyu, probajte upisati svi na google GTA V
Onda nije službeno objavljeno, i onda su to samo glasine. Bit će u USA, ne brinite se.


Držim te za riječ!

aminokiselina
22-02-2009, 17:39
volio bi da bude mexico,rio, san andreas ili bilo koje egzotičnije mjesto puno kriminala

uberfreak
22-02-2009, 20:56
Ssan andreas

:pray: nastavak san andreasa jer se neke sitne stvari nisu zavrsile

Nodakim
28-02-2009, 19:21
Nema uopce konkretnog izvora, ali se po dosta foruma govori da ce biti smjesten u Tokyu, probajte upisati svi na google GTA V
Onda nije službeno objavljeno, i onda su to samo glasine. Bit će u USA, ne brinite se.



Pa šta nije službeno da neće biti USA,samo što nije službeno di će biti izvan USA
Tokio može
Ali mislim da će ići više na Meksiko zbog popularnosti istoga u "USA" i vice versa

uberfreak
28-02-2009, 19:50
ja sam za nastavak gta san andreasa

Markecgrad
24-04-2009, 19:59
I ja :pray:
San Andreas je najbolji

str1k3r
24-04-2009, 20:00
Peking ili Havana

Raoul Duke
16-05-2009, 09:42
Ovako kad bi moga birat bira bi slijedece :
-Peking - zbog prijasnje nevedenih razloga znaci : jurnjava po trznicama,pun k***c kineza i sve to
-Moskva - e tamo je kriminala ko u prici,a i lijepa mi je lokacija
- i najvise Japan,Tokio - taj grad ima svoje cari, a meni bi bilo dobro po : jurnjavi autima,japanaca mafijasa,ganogva...i ima dosta tih gradevina gdje bi se moglo kokat :D

I sad,posto ja ne mogu birat,ostaje na masti,ma..kako bilo,bit ce dobro
Zivi bili pa vidli :D

Ajemric
04-06-2009, 20:51
Ma bit ce japan

cham3leon
04-06-2009, 20:56
Isto tako su prije službene najave četvorke kružile "ozbiljne" glasine da će novi next gen GTA biti smješten u Europi gdje će pokrivati gradove-replike Londona, Pariza i još neke europske metropole.

Zato čisto sumnjam da ove glasine imaju bilo kakvu težinu, ali nekako njušim London za idući nastavak ukoliko ne bude nužno smješten u USA.

S druge strane, nakon prilično tmurnog Liberty Cityja, možda je pravo vrijeme za neku egzotičniju lokaciju, kao što je nakon trojke uskočio Vice City.

Ajemric
04-06-2009, 20:58
Meni je Liberty City najbolje sjeo.
Parkovi, veličina, mostovi, modernost
ljubav na prvi pogled

Mr Vercetti
05-06-2009, 11:51
Moji favoriti su Peking (zbog već spomenutog gaženja Kineza po tržnicama) , Venecija ( U VC mi se sviđala vožnja gliserima) , i Pariz ( čisto zbog ugođaja). Ni Havana ne bi bila loša.

cham3leon
05-06-2009, 12:10
Venecija nikako. Venecija je poznata po svojoj staroj gradskoj jezgri, a u istoj postoji samo promet čamcima. To bi bilo retardirano. Govorimo o GTA na kraju krajeva. Peking... ma ne.

Ako bi radnja kojim slučajem bila smještena u Kinu, to bi svakako bilo u Hong Kongu sa radnjom po uzoru na trash honkonške akciće.

matej67
19-06-2009, 13:45
Kada bi mogo birat bilo bi super da se radnje odvijaju u Pekingu (Kini) naravno,zatim Parizu (Francuskoj) i Meksiku,jel zasigurno svi oni koji su odigrali sve djelove gta serijala znaju svaki kutak SAD i gradova koji su bili u igrama.

Ajemric
25-06-2009, 00:08
mislim da bi to bilo malo previše

cham3leon
25-06-2009, 08:26
Kada bi mogo birat bilo bi super da se radnje odvijaju u Pekingu (Kini) naravno,zatim Parizu (Francuskoj) i Meksiku,jel zasigurno svi oni koji su odigrali sve djelove gta serijala znaju svaki kutak SAD i gradova koji su bili u igrama.

Baš i ne. Radnja nikad nije bila na srednjem zapadu (Chicago i to), U Seattleu i još bezbroj ostalih lokacija diljem USA.

Ajemric
25-06-2009, 10:57
ja bi neko planinsko mjesto - denver ili salt lake city ili nešto u pustinji tipa los angeles

CrIsIs FuN
25-06-2009, 11:14
U Kini najbolje.

Morph_OS
25-06-2009, 11:26
Volio bi da bude Peking :thumbs2:

neox99buleseye
25-06-2009, 11:29
moj je favorit havana

cham3leon
25-06-2009, 11:38
Šta ste svi navalili na tu Kinu? Ste svjesni da biste vozili neke šijemtigađuro aute i motoriće od 50 kubika umjesto američkih muscle carova i sportskih auta/motora?

I zašto baš Peking? Meni bi pravo mjesto za akcijsku igru u Kini prije bio Hong Kong.

CrIsIs FuN
25-06-2009, 12:49
Šta ste svi navalili na tu Kinu? Ste svjesni da biste vozili neke šijemtigađuro aute i motoriće od 50 kubika umjesto američkih muscle carova i sportskih auta/motora?.
Pa da, bas zbog toga. To je super osjecaj, voziti se u onim malim autima i skuterima.

Feanor
25-06-2009, 12:52
Pa Vespa u San Andreasu i Skuter u GTA IV su najača vozila u igri.hahaha bježat pandurima na skuteru neponovljivo.

Ajemric
25-06-2009, 13:12
Šta ste svi navalili na tu Kinu? Ste svjesni da biste vozili neke šijemtigađuro aute i motoriće od 50 kubika umjesto američkih muscle carova i sportskih auta/motora?

I zašto baš Peking? Meni bi pravo mjesto za akcijsku igru u Kini prije bio Hong Kong.
Po svemu se slažem. Hong Kong je koljevka kineskog i svjetskog organiziranog kriminala a.k.a. Trijade

neox99buleseye
25-06-2009, 13:42
Pa Vespa u San Andreasu i Skuter u GTA IV su najača vozila u igri.hahaha bježat pandurima na skuteru neponovljivo.

da xD brrrrrrrrrrrrrn, zakon je

RIDER32
25-06-2009, 22:33
Šta ste svi navalili na tu Kinu? Ste svjesni da biste vozili neke šijemtigađuro aute i motoriće od 50 kubika umjesto američkih muscle carova i sportskih auta/motora?.
Pa da, bas zbog toga. To je super osjecaj, voziti se u onim malim autima i skuterima.
Mislite gaziti hrpe kineza sa skuterom od 50 kubika? E pa nece ici :D

Volio bi videti Japan i tokyo sa tim njihovim velebnim građevinama. Fora je u tome sto bi engine morao moci simulirati i potrese :D

Corusa
05-07-2009, 01:28
svakako kina kosookih nikako da nestane :)
mexico je prozvakan u total overdose i iako mi se stimung svidio ne zelim ponovo kroz to
kuba je prozvakana u driveru 2 ali ne bi imo nista protiv volio bih atmosferu ko u vice cityu
pariz - fail
venecija - grand fail

Mr Vercetti
16-07-2009, 12:52
Gta u kojem je protagonist Kinez i to u... Pripremite se... IRAKU! :kill: :kill:

cham3leon
16-07-2009, 13:03
Kako se nitko ovdje nije sjetio najlogičnijeg settinga za nastavak? Bilo bi totalno bezveze da se idući nastavak odigrava u Vice Cityju pa da idemo u krug, a opet bi jedna takva topla ljetna atmosfera bila adekvatna zamjena za tmurni Liberty City. Odgovor? Hawaii. Usput im to daje priliku da na nekoliko otočića kreiraju i malo prirodnih pejzaža na ne-baš-tako-velikoj površini. I konačno po prvi put neće izgledati čudno da se mjesto radnje nalazi na otocima usred nekog oceana.

Lenkota
16-07-2009, 14:27
Di ce biti smjesten GTA V xD

Mr Vercetti
16-07-2009, 14:48
E da, Havaji, to je dobra ideja, pametan si ti kameleon... :)
Inače mi je to i prije smetalo, Naseljeni otoci usred oceana. A GTA 3 tj. liberty city, Liberty je New York, jel? Pa što je onda usred oceana?

Lenkota
17-07-2009, 11:13
kada izlazi GTA V

Samael
17-07-2009, 11:22
Havana može, Italija također.
Nemogu ja smislit GTA bez talijansko-američke mafije ili latino-amerikanaca s velikim cohonesima. zato mi san andreas nije dobro lega, a četvorku još nisam ni igrao.

RIDER32
17-07-2009, 14:50
kada izlazi GTA V
Kad na vrbi zasvrbi.
Pa vis da tek pitaju di da ju prave. :D

neox99buleseye
19-07-2009, 08:31
xD dabog da neizađe jos godinu i pol tak da sastavim nekakav komp xD

Mirogamemasta
20-07-2009, 15:59
He, he! Mislim da bi peticu trebali napravit sa manjim hardverskim zahtjevima. Moraju je bolje optimizirati inace necemo moci igrati peticu ni za 10 godina.

Mr Vercetti
20-07-2009, 16:25
Što ne stave na GTA V grafiku ko u VC

Medolina
20-07-2009, 16:27
Pariz, Havana.

neox99buleseye
20-07-2009, 17:25
možda likove i/ili mjesto
alli grafiku treba mijenjati......
engine neg ostane isti ko i u vice cityju, ali ne grafika...... sve samo ne grafika.... :( :cry:

RIDER32
20-07-2009, 19:18
Zašto da mjenjaju grafiku? Šta fali ovoj?

Što ne stave na GTA V grafiku ko u VC
Misliš napredak u grafici ko napredak između GTA3 i VC?

neox99buleseye
20-07-2009, 19:45
nenene ak sam dobro njega shvatil onda onu noir atnosferu u igri sve puno dima i magle

Razzarach
20-07-2009, 20:12
neka stave u srbiju a da main char. bude joca :pray:
zapravo bi to i ispalo dobro :|

cham3leon
21-07-2009, 09:18
Hrvatska bi bila idealno mjesto radnje za GTA igru, ali možda ipak ne bi bila preveć zanimljiva ostatku svijeta. A ima i kriminala, organiziranog, neorganiziranog, polja, brda, gradove, more, itd.

Što se tiče hardverskih zahtjeva, ne vjerujem da će biti imalo manji. Žao mi je. 100% je sigurno da će ovu igru i još par nastavaka bazirati na RAGE engineu koji pokreće GTA4. Što znači da nećete moći igrati igru na single-core procesorima. Optimizacija enginea za PC platformu će biti vidljiva po boljim performansama na dovoljno jakim konfama, ne smanjenim zahtjevima.

I da, ozbiljno mislim da su Havaji dobar kandidat.

Mr Vercetti
21-07-2009, 11:24
Zašto da mjenjaju grafiku? Šta fali ovoj?

Što ne stave na GTA V grafiku ko u VC
Misliš napredak u grafici ko napredak između GTA3 i VC?

Da, mislim.

PINĐO
21-07-2009, 12:49
cjela hrvatska al ako moram birat između navedenog peking

Toxic_x3
11-08-2009, 14:28
peking

Viper33
11-08-2009, 14:59
pariz ili peking....mislim da je havana vec prisutna u mnogim igrama slicnim gta serijalu a za veneciju..nisam siguran kako bi to funkcioniralo..jer sta onda ce biti brodovi i kanali...

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:47
peking

a zašto

neox99buleseye
12-08-2009, 06:38
puno ljudi za gaziti

ivan.n
12-08-2009, 13:58
Iskreno, nisam siguran koliko su ove informacije oko gradova točne.
Što se mene tiče, od ponuđenih bi najbolje mjesto za sljedeći GTA bio Pariz u Francuskoj.
Međutim, čudim se da Rockstar JOŠ UVIJEK NIJE DAO NEKE SLUŽBENE INFORMACIJE VEZANE ZA NOVI GTA.
Nadam se da će što prije.

Podsjetimo, dva tjedna prije izlaska GTA IV za PS3 i XBOX 360 najavljeno je da se uveliko radi na petici kao i da je već pomalo osmišljena cijela priča.
Već je prošlo skoro godinu i pol dana, a Rockstar šuti o svemu.

Sve mi to izgleda previše čudno.

P.S.SČak nisu ni službeno objavili rade li na novom engineu ili na onom od četvorke.

RIDER32
12-08-2009, 14:19
Čak nisu ni službeno objavili rade li na novom engineu ili na onom od četvorke.
Naravno da ga rade na istom engineu. RAGE je jos uvjek u razvoju i par novih igara se rade a njemu.
Uostalom ako je rockstar preljen da prvo napravi igru za PC pa je konvertira na konzole onda im ni na kraj pameti nece pasti da naprave novi engine, pogotovo ako su vec napravili jedan od najmocnijih enginea na svjetu.

ivan.n
12-08-2009, 14:38
Slažem se sa napisanim RIDER.
I da odgovorim... u njihovo ime (smijeh): Naravno da su prelijeni, tko zna hoće li i biti petice za PC.
:(

Deadwalker
12-08-2009, 18:30
Vjerojatno ce opet reci da su danasnja racunala preslaba za njihov GTA, dok vec sada srot poput microsoftove igrace kutije ce imati svoju verziju. Koma :(

ivan.n
12-08-2009, 19:04
Užas... Ne razumijem uopće te njihove postupke, zbilja!
Budućnost je u PC-ima, bez obzira na sve! :pray:

Don Kihot
17-08-2009, 00:52
Moskva -> Rusija...

Moj favorit... :thumbs2:

The Patriot
18-08-2009, 13:02
Havana, Peking, Havaji, Irak.

Don Kihot
18-08-2009, 14:55
U Rusiji bi bile zanimljive izmjene godišnjih doba...
Tog još nije bilo...

The Patriot
18-08-2009, 15:50
U Rusiji bi bile zanimljive izmjene godišnjih doba...
Tog još nije bilo...

Zvuči interesantno, umjesto bombi bacati grude snijega, ali ne mislim da će Rockstarovci staviti taj fićr.

Don Kihot
18-08-2009, 16:03
Zato će biti modova. ;)

Ash Akova
25-08-2009, 00:39
Može biti i Beograd, Srbija ako bude onako "odlično" optimizirana...

Ajd, nek vam bude: Pariz, Franc.
Možda nešto u Britaniji bi bilo bolje: Liverpool,...

Francuzi koji pričaju loš Engleski, ne znam baš

Tsaя
25-08-2009, 15:46
Baš bi volio Rusiju. Iako ni Kina nebi bila loša, grad bi bio ogroman. Peking

neox99buleseye
28-08-2009, 11:37
najbolje bi bilo staviti gta u kameno doba :D

RIDER32
28-08-2009, 11:44
Da :pray: kolko kondicije imas tolko auto ide :rotfl:

Il uzmem tiranosaura pa pogazim pola grada :rotfl:

neox99buleseye
29-08-2009, 09:45
ma da ....

ili mozemo staviti u mexico!!!
kako bi to bilo kulerski svi tamo hable espanol xD
mislim... ovo bi bilo najbolje ak se mene pita sada sam dosao na ovo i na ovome ostajem...
najkulerska stvar tamo sve puno dilera drogom, i mafijasa, savrsena atmosfera za GTA

Tsaя
30-08-2009, 14:56
Ni Kuba nebi bila loša.

Misko
31-08-2009, 07:52
Pariz il' mexico :twisted:

Tsaя
31-08-2009, 08:40
MATEP POCCИЯ !!!

breezer
11-09-2009, 15:29
kolko sam ja čuo, radnja če bit smještena u Francusku odnosno Pariz, pa sad sve su ovo samo glasine, bumo vidli ! :roll:

neox99buleseye
12-09-2009, 08:55
o hell no!!!

to bi bilo ko remake od the italian job igre.... vise ili manje

Peyo
25-09-2009, 07:38
Mogli bi onak složit u Sloveniji (jedna mapa cijela Slovenija naravno :rotfl: ) i da igraš sa Pervanom. :pray:

Tsaя
25-09-2009, 10:12
Mogli bi onak složit u Sloveniji (jedna mapa cijela Slovenija naravno :rotfl: ) i da igraš sa Pervanom. :pray:

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

cham3leon
25-09-2009, 11:14
To nije bilo toliko epic... :(

neox99buleseye
25-09-2009, 15:11
Mogli bi onak složit u Sloveniji (jedna mapa cijela Slovenija naravno :rotfl: ) i da igraš sa Pervanom. :pray:
to je bilo tolko epic kolko je bilokaj moglo biti ja jos nisam k sebi dosao , a ovo sam jedva napisao

:pray: :rotfl:

The Patriot
14-10-2009, 12:01
EEeee da mogli bi stavit Irsku ili još bolje Siciliju...

Irska: Malo je to područje, volio bih da ljudi imaju irski naglasak i klanje ovaca...

Sicilija: Također malo područje, vatreni stanovnici, mafija, banditi, krijumčarenje, i najbolje od svega- lupara...

neox99buleseye
14-10-2009, 18:54
nije ti sicilija tak dobra..... nemaju dobre automobile :rotfl:

Tsaя
11-10-2010, 07:13
GTA V lista želja by IGN
http://pc.ign.com/articles/112/1126264p1.html

Carp
12-12-2010, 15:43
Nek stave u Kinu. Mislim da bi tako srezali populaciju za 45%, u virtualnom smislu :D

Deadwalker
14-12-2010, 18:37
Još jedna glasina:

GTA 5 već možda iduće godine (http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2010/12/14/pachter-says-gta-v-coming-in-2011-or-2012.aspx)

Durin
05-01-2011, 10:57
A glasina se bazira na liku koji nakon petog puta pogađa da bi mogao 2011. :rotfl:

hrčak
05-01-2011, 16:07
Očekivao sam neku vijest o ovom, hvala Durin.

M4N1J4K
19-03-2011, 22:44
Venecija - mogla bi biti to bit luda vožnja onim talijanskim dugim brodićima kroz one uske kanalčiće
Pariz - On mi je jedan od favorita osim zbog skoka s Eifilovog tornja mogli bi gazit slikare po ulici (ako bi ih bilo na ulici,znate ono slikaju slike prolaznicima , slika 10 €)

Nee Joe
19-03-2011, 23:07
Pariz- izvrsna atmosfera
Sao Paulo ili Rio de Janeiro- criminal?

I po meni najbolji mogući izbor:
BACK TO MOTHERFUCKIN&#39; VICE CITY!!!!!

GDra
19-03-2011, 23:41
Libija - aktualna tema.

Viper33
20-03-2011, 16:48
M4N1J4K i Nee Joe imate igru saboteur( ako se tako pise :S) ista open world igra stvarno je prepre meni poslja gta jedna od najdrazih.
Nekako mi je tesko zamislit da igdje drugdje stave radnju osim u SAD.Mozda Moskva ili Kina/Japan al ono tesko da ce radnja bit u Moskvi a svi ce pricat engleski.

bezimeni
20-03-2011, 22:12
Još jedna glasina:

GTA 5 već možda iduće godine (http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2010/12/14/pachter-says-gta-v-coming-in-2011-or-2012.aspx)


Kakve koristi za nas PC igrače kada su šanse minimalne da izađe za PC platformu :( .