PDA

Pogledaj cijelu verziju : Recept za savršenu Cedevitu



W3DR4N
29-11-2008, 22:34
Napraviti dobru cedevitu nije samo usipati prah i naliti vodu.
Savršena Cedevita podrazumjeva u gram i kap točnu mjeru, uz dodatak šećera i ostalih začina.
Pronađimo recept za savršenu cedevitu.

P.S. Pričamo o naranči, jer su ostale cedevite wannabiji.

Bartuc
29-11-2008, 22:38
E to mene zanima :D

U kafićima mi je cedevita pre pre fina, ali doma nikako da postignem taj okus :cry: Mada mi cura kaže (konobarica/studentica) da je fora u tome da u kafiću cedevita dolazi u onim vrećicama u kojima se nalazi drito prava mjerica za čašu propisanu Europskim normama i standardima za cedevitu :D

The Boz
29-11-2008, 22:50
Evo, za 3 deci vode, pripremano u krigli od pola litre... Stavimo jednu zdravu žlicu za juhu cedevite u čašu, i jednu četvrtinu male žličice za kavu šećera. Zgrabimo limun, zarežemo ga i stisnemo dok iz njega ne iscuri cijela ona mala žličica za kavu limunovog soka, i onda još malo. Otvorimo vodu na slavini da teče, ali ne nalijemo još; čekamo da se još ohladi. Kriglu naglo napunimo sa tri deci vode u najjačem mlazu, dobro izmješamo i stavimo, ako je potrebno, jedan kocak leda. Zavaljamo se u fotelju, stolac, stolicu, kauč ili krevet i uživamo. Ovaj zadnji korak je ključan.

croat1gamer
29-11-2008, 22:52
nikad ne mijesati
nasuti vodu i onda usuti cedevitu
as simple as that
i ne zaboraviti da se mora popiti prije nego sto vam izade 1024/32 mjehurica s jednog kvadratnog milimetra povrsine case, koja nesmije imati promjer veci od 5 cm
ilitiga, mora se eksirati ondma, tada imate ultimativni aftertaste od cedevite

casa mora imati 2 deci, ali 3 nisu na odmet, ali onda morate pola sekunde dulje sipati

eda, NIPOSTO LED, on ukrade aftertaste

Maloki
29-11-2008, 22:52
ne znam, meni je uvjek odlična kad ju radim doma. Stavim oko žličicu i pol na 2 i pol deci vode.
I daj ajde, kako neko može stavit šećera u cedevitu :(

The Boz
29-11-2008, 22:56
Netko stavi i limuna, pa treba da samo natukne da je gorko, a ne da je...

Dreadlock
29-11-2008, 22:57
Boca od 0.5 od Jane.Usipa se toliko da se gledano odozgo ne vidi niti jedan dio boce vec da je taman prekriven cedevitom.Ne vise od toga da je tako prekriven...zatim spipas do vrha vodu :D

Bartuc
29-11-2008, 23:06
Nisam imao pojma da ide šećer ili limun u cedevitu :pray: Moram probati.


Moja cedevita je obična vulgaris domnestika pasus mater. 3 žličice cedevite u 3 deci čašu. Žličica nešto veća od one za kavu.

flander
29-11-2008, 23:07
meni je svaka cedevita ista...

Bartuc
29-11-2008, 23:08
A ti nemaš pojma :D

W3DR4N
29-11-2008, 23:24
meni je svaka cedevita ista...

Infidel.

Hellboy
29-11-2008, 23:30
zasad je Bozova metoda najbliža savršenstvu...doduše malo više praha i malo manje šećera, and ofc, kraj naslonjača moraju biti:
a) zdjela sa čipsom (slanim ofc, ne ona burger/sir/luk/human flesh wannabe sranja)
b) salsa umak (za čips jelte)

ispred naslonjača mora biti TV sa minimalno 72cm dijagonale spojen sa 5.1 audiosustavom i ofc, The Lord of the Rings trilogija mora biti učitana u DVD playeru...

McPingvin_v2.0
30-11-2008, 00:08
Na tri deci mrzle vode dvije čajne žličice cedevite i eventualno jedna žličica šećera.

Maloki
30-11-2008, 01:17
Netko stavi i limuna, pa treba da samo natukne da je gorko, a ne da je...
A dobro, u tom slučaju je prihvatljivo :)

Constantine
30-11-2008, 01:47
lol,procitam Red Carpet za savršenu cedevitu :rotfl:

Volim je pisti,ali rijetko je pijem,najbolja je ledena,sa slamčicom i pristojnom kolicniom cedevite.

GeForce
30-11-2008, 08:47
Idemo redom.
Količina cedevite označava koliko će sadržaj u vodi nadražiti vaše nepce i na koji način.Ništa više.Ako stavite premalo cedevite neće biti dovoljno "jačine" da nepca uživaju a ako stavite previše dobiti će te prežestok i gorak okus u ustima.Jednom sam iz zezancije pokušao napraviti savršenu cedevitu.Naravno nisam uspio :D ali sam došao jako blizu pa evo ako netko hoće ovo pokušati.

Sastojci:
1.Cedevita narandža
2.Limun
3.Šećer(bijeli,smeđi ide loše u kombinaciji)
4.Šerpa
5.Čaša


Upute:
Uzmite čašu i napunite je vodom do kraja da imate točan omjer vode koliko vam treba,ulite u šerpu i zatim dodajte još pola čaše vode.Zatim stavite šerpu na laganu vatru i pustite da prokuha.Kada prokuha ulite je u običnu čašu i ostavite da se malo ohladi a zatim je stavite u zamrzivač.Ostavite je da se ohladi dovoljno da nebude voda mlaka ali opet da voda nebude prehladna jel ako je previše hladna ubiti će sav okus(zato nestavljamo led glupi).
Uzmite limun,presjecite ga na pola i jednu polovinu iscjedite u drugu čašu.Dodajte 1 žlicu malu šećecra u limun i mješajte...mješajte kao da ste bolesni jel većina pogriješi u startu doda šećeš i ništa nepromješa i šećeš samo ostane na dnu onako sam bez ikakvoga efekta..dakle u čaš jednoj je pripremljena voda a u drugoj šećer i limun koji mješamo dok nepostane točno jedna otopina.
Kad smo postigli otopinu LAGANO ulite pripreljenu vodu u čašu gdje je smjesa (izmješana dobro naravno) limuna i šećera.
Nakon toga treba vam 1 MALA KAŠIKA CEDEVITE.kada ulijete cedevitu u vodu mješajte opet kao da niste normalni.Kada ste jako jako jako dobro promiješali uzmite treću čašu u kojoj nema ništa i stavite 1 VELIKU kašiku cedevite te u tu praznu čašu sa cedevidom ulite upravo ovu smjesu koju ste dobili..kada je ulijete dobro promješajte....ostavite malo sa strane da se sve slegne...i POPIJTE!


ovo sam probao napraviti....dobijete takav okus da imate osjećaj kad popijete da možete popiti 100 litara.....preporuka velika.

Frky
30-11-2008, 12:12
Ne pijem cedevitu.....

The Jackal
30-11-2008, 12:26
Stavim da mi cedevita prekrije skoro 1/4 čaše i onda ne do vrha vode. Mljac.

josip_kraš
30-11-2008, 19:41
cedevita bez šećera je kao ženska bez sise.

nisam znao za limun ali šećer obavezno stavljam, ako nemogu stavit šećer onda ni ne pravim cedevitu. :wink:

_ZlayA_
30-11-2008, 19:53
ako zelite da izvucete najveci gešmak i slatkocu, na pola litre stavićete 4-5 kašika (citaj žlica) cedevite i jednu žlicu šećera, e sad, vrlo je važno također da to stavite pod dobar mlaz vode i da što bolje zapjenušate dok napunite i što prije promješate sadržinu ravnomjerno inače će vam na vrhu biti voda a kada dođete pri dno čaše doživićete srčani udar...

Hellboy
30-11-2008, 20:30
cilj je postići voćni okus naranče koji te osvježi, ne slatki okus jeftinog sirupa koji pali nepce...i treba prah pustiti da se otopi...cedevita ne smije biti emulzija

josip_kraš
30-11-2008, 21:02
i šećer treba pustiti da se otopi!!!

ako staviš šećer i odmah popiješ od šećera nikakve koristi!!!

Karlo_from_Bjelovar
30-11-2008, 21:23
nikad ne mijesati
nasuti vodu i onda usuti cedevitu
as simple as that
i ne zaboraviti da se mora popiti prije nego sto vam izade 1024/32 mjehurica s jednog kvadratnog milimetra povrsine case, koja nesmije imati promjer veci od 5 cm
ilitiga, mora se eksirati ondma, tada imate ultimativni aftertaste od cedevite

casa mora imati 2 deci, ali 3 nisu na odmet, ali onda morate pola sekunde dulje sipati

za ovu metodu bi te spalili na lomaci u srednjem vijeku, imho...

bananac
30-11-2008, 21:37
recept za savršenu cedevitu je popit dvije čaše iste

Maja
01-12-2008, 09:38
Najbolje 3 jušne žlice u kriglu od litre i deri xD

I da, cedevita od grejpa saka :D

KingTomy
01-12-2008, 15:01
Subjekt: Cedevita, naranča
Sastojci: Voda, cedevita
Pripravljanje: Nasipati od oka i uliti vodu od oka, potom promiješati.
Korištenje: Popiti.
Opis: Najprimitivnija verzija cedevite. Samo za prave muškarce.

GeForce
01-12-2008, 16:56
Subjekt: Cedevita, naranča
Sastojci: Voda, cedevita
Pripravljanje: Nasipati od oka i uliti vodu od oka, potom promiješati.
Korištenje: Popiti.
Opis: Najprimitivnija verzija cedevite. Samo za prave muškarce.

:pray: :pray: :pray: :rotfl:

Ryd3R
10-12-2008, 21:38
E ljudi samo da pitam koja je to fora sa stavljanjem šećera u cedevitu?
Meni to uopće ne zvuči fino, mada nikad u životu nisam ni probao tako.
Čini mi se ko da će ispasti preslatko ko oni nekvalitetni sirupi.

Evo moj recept, svaki put ispadne super:

-Uzmem čašu od 2 dcl
-Ulijem 2 dcl vode
-Uzmem kutiju od cedevite, otvorim onaj gore dio di je rupa za sipanje
-Nasipam odoka (već imam super filing kolko treba nasipati, pošto cedevitu pijem svaki dan po najmanje 3 puta) recimo toliko da se poprimi boja koja bi trebala biti
-Promiješam cedevita žlicom kakve imaju u kafićima ("posudio" sam jednu za doma :D)
-Popijem, nesmije biti prejaka, niti preslaba, i uvijek mi baš ispadne taman

I da, mada piše pričamo o cedeviti od naranče, ovo je recept za limun, jer ja doma uvijek pijem od limuna

###DK###
10-12-2008, 21:44
Evo vam mog recepta.

Staviš što je više moguće šećera i cedevite.
Jbg, šta ću kad volim slatko. :D

Ryd3R
10-12-2008, 21:49
Opet pitam jel stvarno tako fino s šećerom?
Baš idem složit sad s šećerom xD

McPingvin_v2.0
10-12-2008, 22:01
Da, ali ne smiješ pretjerivati :)

W3DR4N
10-12-2008, 22:39
Napravi sok od šećera, i pocedeviti ga.

Babitz
10-12-2008, 22:41
Imaju kod nas jedna žena i njena kćer koje dođu u birtiju, naruče čaše vode te izvade cedevitu i slože je same. Beat that.

JohnnyMo
10-12-2008, 22:46
Ako volite slatko , sipajte vodu i cedevitu u omjeru 5:1 dodate kašku šećera i dobro pomjesate , pustite jedno minut ii imate najbolju cedevitu na svijetu!!!

Ryd3R
10-12-2008, 22:49
Mi smo to učinili jednom za foru.
Bilo nas je jedno 12-13 i sad svi čašu vode, lik se iživcirao ali ajde donese nam čaše vode svima, i moj frend iz torbe vadi cedevitu a lik nas samo srdito gledao :P

btw.
Složio s šećerom (cedevita limun), fino je, mada nije drastična razlika.

nosferatu25
10-12-2008, 23:10
Vreme je da se majstor limunade i cedevite izjasni. Inače, moja limunada je poznata u celom kraju, ni u jednom kafiću nećete naći perfektan ukus limunade i cedevite kao kod nosferatua u kuhinji. Rešio sam da sa vama podelim tajnu spravljanja ova dva napitka.

LIMUNADA:

U čašu (veličine prosečne pivske čaše, ne krigle) iscediti jedan ceo limun, ali tako da posle ceđenja prve polovine sipate jednu kafenu kašiku šećera, a posle druge naspete vodu do pola čaše. Mešate deset do petnaest sekundi i onda dodati još jednu polovinu limuna i nakon nje sipati još jednu kašiku šećera. Ponovo mešati deset do petnaest sekundi, pa ostaviti da stoji na sobnoj temperaturi 1 do 2 minuta. Potom sipati vode do vrha čaše, dodati još jednu kašiku šećera, promešati i staviti dve kocke leda u čašu. Ostaviti da stoji 1 do 2 minuta i spremna je.

CEDEVITA:

Isto to samo što umesto limuna izmete cedevitu.

chiEEEF
10-12-2008, 23:41
hmmm gonna try this one

The Boz
13-01-2009, 12:19
Jel itko probao raditi sladoled od Cedevite? Ili ičega? Ja to obožavam, pogotovo u kockama leda fora s čačkalicama...

Deadwalker
13-01-2009, 12:38
ja sam to radio, ali ne samo sa cedevitom, nego i sa ostalim sokovima...bas je dobro i fino

Ryd3R
13-01-2009, 20:32
Ja sam isto probao, uliješ sok u kalup za zaleđivanje, staviš foliju, čačkalice i imaš male ledene lizalice s okusom soka :D

bornathepicek
14-01-2009, 20:32
Jeste skuzili kada prvi put napravite cedevitu, nekak je savrsena, kad idete radit novu, nije ni priblizno dobra ko prva...
Jos jedna od tajni univerzuma...

Deadwalker
15-01-2009, 01:03
Hm, sad si me potaknuo na razmisljanje... :)

W3DR4N
20-08-2009, 13:09
Moram bampat.

Kupim novi okus cedevite za koji ne znam kakav bi trebala imati okus. I to u onoj kutiji maloj.

Sad, pošto je nemoguće odmjeriti iz te kutije koliko treba, stalno nadosipavam i popijem već više od pola čaše dok ne potrefim okus.

Kako, o kako od prve smixati dobro?

croat1gamer
20-08-2009, 13:33
Ako zelis puni okus cedevite:
1) Jedi sa zlicom.
2) 2dl vode u casi, dosipavanje cedevite 1/2 sekunde. Kada pocnu nastajati mjehurici na povrsini popiti.

Razzarach
22-08-2009, 14:54
Jel itko probao raditi sladoled od Cedevite? Ili ičega? Ja to obožavam, pogotovo u kockama leda fora s čačkalicama...
sad si i šiptar

Krnja
22-08-2009, 19:36
Jel itko probao raditi sladoled od Cedevite? Ili ičega? Ja to obožavam, pogotovo u kockama leda fora s čačkalicama...
sad si i šiptar

:rotfl:

Ja sam probao i odlično je. :oops:

Dreamer Deceiver
22-08-2009, 20:59
Moram bampat.

Kupim novi okus cedevite za koji ne znam kakav bi trebala imati okus. I to u onoj kutiji maloj.

Sad, pošto je nemoguće odmjeriti iz te kutije koliko treba, stalno nadosipavam i popijem već više od pola čaše dok ne potrefim okus.

Kako, o kako od prve smixati dobro?

3 pune žlice ( one za čaj ) i odmah ih bacit u vodu ( pretpostavljam da piješ iz mižola od dvo deci i onda jako mixaš nekih deset sekundi

Chappi
24-08-2009, 00:25
1.U casu od 2 deca stavite malu žližicu šećera
2.Nalijte hladnu vodu u čašu
3.Malo promiješajte
4.Sipajte cedevitu jedno 3 sekunde
5.Čekati oko 35 sekundi i onda promiješati

Viper33
24-08-2009, 00:31
ljudi jeste kad probali napravitt cedevitu...kako god svako na svoj nacin i onda je pustit ( na stolu u frižideru di god) i nakon nekog sad ne tocno određenog perioda onda dobi neki drugi okus..mislim nije se pokvarile nego kao da ishlapi...i tada je prilicno dobra

Sickmanno1
03-09-2009, 11:49
Moj recept.

U casu od 3dcl staviti 2 zlice cedevite i 1/2 zlice secera. Prvo usuti 0.5dcl vode i onda dobro promjesati. Nakon toga naliti do kraja vodu i vise nemjesati.

Paran0a
03-09-2009, 16:36
natocit vodu i nasipat random :(

Kostolomac
03-09-2009, 20:18
Ne postoji savršeni recept jer svakomu paše drukčiji omjer. Recimo, što se mene tiče, Cedevitu rijetko pijem. Ali kad ju pijem, onda volim stavit bar jednu krcatu jušnu žlicu na 3 deca vode. I nikakav šećer, to je za štedljive :P

Duke of Earl
03-09-2009, 21:33
natocit vodu i nasipat random :(
+1.

Neven <R>
03-09-2009, 21:44
Ne ne, prvo cedevita, onda voda.

Chappi
04-09-2009, 00:02
Ne ne, prvo cedevita, onda voda.
Tako sam i ja radio ali sad voda pa cedevita...nekako je bolja.

Feanor
04-09-2009, 00:58
Evo kako ja to radim(doduše ja volim i cedevitu od limuna i smatram da ona nije wannabe jer je bila tu sa narančom kroz thick and thin), uspem određenu dozu cedevite(imam mjericu za CEDEVITA čašu koju sam dobio sa cedevita kutijom, da da dečki ništa bez PRO opreme) i onda na to nadolijem samo malo vode iz pipe da se počme jako pjeniti i onda mjesam ko idiot, kad se cedevita rastopi ulijem hladne vode do kraja(bez leda narafski) i onda posluzim sa cedevita zlicom/slamkom(dada dva u jedan).
Dodati šećera i limuna i inih pizdarija po volji, ja ih nedodajem jel volim orginalni cedevita okus....

Sonic_Moronic
04-09-2009, 07:40
Ne ne, prvo cedevita, onda voda.

Takoje.

Viper33
04-09-2009, 11:00
ja volim i cedevitu od limuna i smatram da ona nije wannabe jer je bila tu sa narančom kroz thick and thin

+1

Razzarach
04-09-2009, 16:28
naranča jedina pwna

Lacko
13-09-2009, 03:12
savrsen recept:
uzmes casu uzmes bocu s cedevitom sipas dok te volja cedevite i onda kada su vruci ljetni dani izvadis vodu iz frizidera i naglo sipas i popijes... zimske dane otvoris spinu do kraja krvnički i odmah popijes tjt