PDA

Pogledaj cijelu verziju : DirectX error!!



Dexter PRO
27-11-2008, 21:21
Može li mi neko pomoći:

Kada pokrenem igricu (call of duty world at war multiplayer)tijekom očitavanja mape me izbaci van i piše:



Direct3DDevice9::Present failed: Driver internal error



Molim pomoc plizzzzz!!!

C
27-11-2008, 21:30
Skineš ovaj paket svih DX-a 9 od ~90 MB-a, instaliraš i valjda bude sve OK.
Download:
http://www.filehippo.com/download_direc ... ca64b8e67/ (http://www.filehippo.com/download_directx/download/dc79b571503b126c180f22aca64b8e67/)

Dexter PRO
27-11-2008, 22:41
Instaliro sam ovaj novi DirectX kaj si mi reko i tijekom ocitavanja mape ocitalo mi je vise od pola(cudo) i onda me opet izbacilo van , ali mi se nije pojavio klasicni error koji sam napisao u prethodnom postu nego se zacrnilo samo i tako ja ceko oko 15 min nikaj se nije dogadalo i onda sam restarno komp...a ovo kaj mi se zarcnilo mislim da nema veze sa slabim kompom ili nest slicno imam grafu GeForce 8600 GT 256 mb , cord 2 duo procesror po 2x2,33, 1 GB rama DDR2....

Ako neko zna kaj je ili ima nekavu ideju neka javi. Any help are be grat!! :thumbs2:

C
27-11-2008, 22:47
Vjerojatno ti grafulja otkazuje. Pokušaj podesiti opcije grafičke. Meni se to dešava. U biti ti grafička treba javiti error za refresh i te gluparije koje nisu pokvarene. Ako si OC-ao grafu, od-OC-aj je.

Dexter PRO
27-11-2008, 22:48
XD kaj to znaci i kak to napravit??? :oops:

C
27-11-2008, 22:53
Dok igraš, VPU se zaiebe, isključi grafičku samo prividno, dok se ne stabilizira, ali to je sve do opcija grafičke kartice.
Pokreni program za podešavanje grafičke i podesi je. Npr. ATI Catalyst Control Center, ili Asus Catalyst Control Center, ili vjerojatno za tebe, s obzirom da imaš GF grafičku, probaj naći nVidia properties. Moguće da ga nađeš desni klik na desktop, properties, zadnja kartica, advanced, i tamo potraži. Ili u Control Panelu potraži. U glavnom, kada pokreneš moći ćeš podešavati grafičku, 2D, 3D, itd. Ne znam na pamet.

Dexter PRO
27-11-2008, 23:12
Doso sam u NVIDIA Control Panel i imam ljevo izbor 3D Setting stisnuo sam na to i ima za izabrat : Let the 3D application decide
: Use the advanced 3D image settings
: Use my preference emphasizing : Quality...

Kaj treba izabrat i jel jesam na dobro doso.Fala

C
27-11-2008, 23:15
Na dobro si došao. Znam da ima dosta opcija za advanced podešavanje, gdje svaki detalj podešavaš, ali ne znam na pamet, jer ja imam Asus-ovu grafičku. U glavnom, to što podešavaš, podešavaš basic opciju. I podesi na max. performanse.
Basic je to što ti podešavaš, samo jednu opciju, a advanced je malo niže dolje, samo imaš listu svega, pa možeš to sve podešavati, ako znaš šta je šta. :)

Dexter PRO
27-11-2008, 23:26
znaci ovo trece kaj sam napisal u prijasnjem postu da kliknem i metnem na najvecu kvalitetu i da probam pokrenut igricu to je to ili trebam jos kaj ako da javi.Fala

Dexter PRO
27-11-2008, 23:40
Ja brijem da sam ja uklet sa tim errorima sada kada sve napokon napravim ocitava mi mapu sve normalno(vec sam se ponadao) izbaci me van i pojavi mi se dolje start znas (npr:kada imas otvoren cod ili my documents pa dode imas kao onaj prozorcic) i pojavi mi se to i ima ispred od cod5 znak a onda pise DirectX error . :hangin: :scared:

C
28-11-2008, 00:05
Podesiš na max. performanse, ne na max. kvalitetu.

Reci samo još, jeli igra oriđiđi?

Dexter PRO
28-11-2008, 00:10
Podesiš na max. performanse, ne na max. kvalitetu. ??? Ne kuzim recenicu!!

Nije original igrica .

C
28-11-2008, 00:15
Lijevo je max. performanse, a desno max. kvaliteta. To dvoje je različito.

Inače, trebao si pročitati pravila. S obzirom da nije original, svašta je moguće s čraćkovima (sam si si odgovorio na pitanje, čraćk je pokvaren ili mu nešto drugo fali ili mu nešto ne odgovara), i dužan sam ovu temu lockati zbog toga.