PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ubisoft potvrdio Assassin's Creed 2



IgGy
27-11-2008, 15:40
U posljednjem financijskom izvješću francuskog izdavača Ubisoft otkriveno je kako je u drugom kvartalu tvrtka ostvarila operativnu dobit od 24,7 milijuna Eura, što je gotovo duplo negoli u istom razdoblju prošle godine.
Direktor izdavača, Yves Guillemot također je potvrdio rad na nastavku stealth akcije Assassin's Creed.

Assassin's Creed 2 bi tako prema prvim glasinama mogao biti smješten u kasnu 1700. godinu, u doba francuske revolucije, što daje za naslutiti kako će dizajn levela biti još i bolji.
Inače, Guillemot i Ubisoft mu nisu spomenuli točan datum izlaska, no vele da neće prije fiskalne 2010. godine (koja počinje 2009. godine).

The Jackal
27-11-2008, 15:57
Zanima ma dal će opet biti onak površna priča kao prije.

THUNDER_DINIX
27-11-2008, 22:29
vjerovatno ce sad malo bolje poradit na tome

crowap
28-11-2008, 07:14
to sam i mislio teško bi oni odustali od toliko popularne igre....jedva čekam nešto više vijesti o ovoj igri 8)

Nodakim
28-11-2008, 22:15
Zanima ma dal će opet biti onak površna priča kao prije.


Priča nije površna...priča je ne razrađena...

wavefunction
28-11-2008, 22:28
presao sam 1 dio prije tjedan dana...
prica je nedovrsena i nerazradjena
2 cinjenice, kako sam pretpostavljao da ce izaci drugi dio
1.)prica je nedovrsena, na kraju kad onaj potomak altaira dobije eagl vision, vidi da mu je doktor crven(tj neprijatelj) a lucy saveznik(ona doktorica, mozda je neki spijun ili posljednji suvremeni ubojica ili je jednostavno dobra), i na kraju on vidi umobolno krvava slova koje su napisali prethodni zarobljenici
2.)ubisoft bi spalio pola zaposlenika za koji dolar

The Jackal
29-11-2008, 10:19
Zanima ma dal će opet biti onak površna priča kao prije.


Priča nije površna...priča je ne razrađena...


Isti vibrator drugo pakovanje

Rang€r
02-12-2008, 19:22
kak nemate pojma... za igru je rečeno da če bit trilogija...

priča nije loša/nerazrađena/površna... priča je odlična i jedan od najboljih segmenata igre, to što ne istražujete, nezainteresirano slušate NPCijeve kak neš "seru" neznači da priča suxa... da ne govorim kak super riječi ima, pa ono da čovjek sadrži sječanja predaka, priča doktora o bibliji(xD) i još mnogo sitnica oko toga ju čine super

ak nisi znao lucy je suradnica assassina, i još se čudiš da ti je ally, pa bokte ko je desmonda na kraju spasio... ona scena kad prst pomakne i kaže "have little fate" :pray: cijela igra je preodlična, sam ju treba znat igrat i uživat u njoj(ovo pod igrat ne mislim na to da trebaš znat pobit pol grada več na stil igranja)

što se tiče vijesti... 1700. god., francuska revolucija... od svega nagađanog o nastavku gdje su to izvukli...

wavefunction
03-12-2008, 16:03
pa znam da je Lucy spasila Desmonda, ali nisam mislio da je neki suradnik, nego jednostavno ima malo srca
D:

Nodakim
09-12-2008, 23:31
kak nemate pojma... za igru je rečeno da če bit trilogija...

priča nije loša/nerazrađena/površna... priča je odlična i jedan od najboljih segmenata igre, to što ne istražujete, nezainteresirano slušate NPCijeve kak neš "seru" neznači da priča suxa... da ne govorim kak super riječi ima, pa ono da čovjek sadrži sječanja predaka, priča doktora o bibliji(xD) i još mnogo sitnica oko toga ju čine super

ak nisi znao lucy je suradnica assassina, i još se čudiš da ti je ally, pa bokte ko je desmonda na kraju spasio... ona scena kad prst pomakne i kaže "have little fate" :pray: cijela igra je preodlična, sam ju treba znat igrat i uživat u njoj(ovo pod igrat ne mislim na to da trebaš znat pobit pol grada več na stil igranja)

što se tiče vijesti... 1700. god., francuska revolucija... od svega nagađanog o nastavku gdje su to izvukli...


Priča nije površna ni loša,nego nama nije u cijelosti predstavljena...Nemamo baš puno pojma o modernim assassinima ni o njihovim dugoročnim ciljevima jel?

Bartuc
09-12-2008, 23:40
Ja sam se višestruko naježio na kraju jedinice. Još pogotovo kada sam prosurfao internetom i pročitao što sve oni znakovi i šifre znače. Sve su to ljudi dešifrirali, i kada skužiš o čemu je riječ, nemreš ostati ravnodušan.

Samo šteta što je igra monotona i što nemreš prekinuti animacije, tako da je replay value gotovo jednak nuli. Perfektne su animacije koje se odnose na priču igre, ali ima ih i nepotrebnih koje te samo zavlače i ubijaju volju za igrom. Ali jebiga, priča ima strašno puno potencijala, a pošto je riječ o trilogiji, nemreš suditi priču po prvom nastavku, tako da ne sumnjam da će se priča i dalje razvijati u dobrome smjeru.

iznogud1515
10-12-2008, 16:29
yaay, meni je jedinica zakon igra, pa se nadam da će i dvojka bit :D

C
01-01-2009, 05:37
ubisoft bi spalio pola zaposlenika za koji dolar
Nemoj tako. Ubisoft nije proizvođač Assassin's Creed-a, niti Assassin's Creed-a 2. Ubisoft je tu samo izvođač koji je prihvatio za globalnu svotu određenih postotaka cijele cijene te igre. Ide ti prvo proizvođač kao jedna ili ista korporacija, pa ako su slabi, potpisuju ugovore sa izdavačem, a izvođač daje drugom izdavaču koji će artikal proširiti diljem svijeta...
A za spaljivanje zaposlenika za koji dolar, to ne znam. Meni se Ubisoft čini jedina OK korporacija. Capcom mi je do nedavno bio najvoljeniji, no kada sam e-mailao s njima, shvatio sam da su oni ti koji bi popalili pola zaposlenika za dolar, te su kukavice što se tiče projekata i ostale njihove konkurencije uključujući Microsoft i nVidia kao osnove koje se oni boje. Tako primjerice Microsoft i nVidia su razvili programe pomoću kojih se Capcom-u mogu krasti texture iz svih igara, te i od drugih proizvođača igara. Ali ne, Capcom nebi tužio Microsoft i nVidia-u, nego jeli, mene, koji koristim te free programe koji su dostupni svima diljem ovog planeta, i koji sam im rekao za sve to, meni prijete tužbom radi kršenja njihove license. Meni, običnom smrtniku. EA je previše zatovren, kao i Capcom, i škrti su oboje. A kada pogledaš Ubisoft, on je jedini koji je prihvatio najviše tuđih projekata. Ubisoft je prvi po izvođačima. Nisu zatvoreni. Primjerice, Arkaine Studio je proizveo Dark Messiah, i ne, nije ih prihvatio EA, niti Atari, niti Capcom, niti ostali, već Ubisoft. Kada malo bolje pogledaš pod izvođače, gdje ćeš naći da je EA ili Capcom izdavač, a ujedno nije i proizvođač? Nigdje. Oni isključivo rade svoje projekte (igre) i izdju ih, dok Ubisoft većinu primi, samo radi reprodukcije, vlastite zarade, novih veza među timovima, itd. U principu nemaju razloga paliti zaposlenike zbog pola dolara, jer leže na parama, a najviše zarade imaju kao izvođači, a ne proizvođači. U biti je pitanje imaju li oni tim za praviti igre, jer gdje god pogledam Ubisoft je skoro uvijek izvođač, teško da je proizvođač. Ne vjerujem da bi imali razloga za toliku škrtost, jer nemaju toliko velike timove poput moćnog EA i sličnih.