PDA

Pogledaj cijelu verziju : Operation Flashpoint



Herr Schnitzel
16-05-2006, 17:44
Evo igram tu igru po tko zna koji put.
Jedna od najboljih igara u povijesti ovog svijeta, pardon svemira.
To je najrealnija ratna igra koju sam ja igrao. Igra'l jos tko?

Prince-Artas
16-05-2006, 18:03
meni osobno naj fps. prešao sam orginal 9 puta na obje težine, a expanzije 2-3 puta svaku. igra je zakon, realna do bola :fof: :fof:

MindReader
16-05-2006, 18:04
ja sam igro, al nikad nisam prešo. samo sam se zajebavo s onim postavljanjem bitki, misije me nisu privlačile

Wongraven
19-05-2006, 06:37
OF je zakon :fof: :fof:
hmm.....Map Editor rula :)

Lord Bazooka
19-05-2006, 10:55
Ja ću ga malo popljuvat JADAN JE!!!S:D :D

Frost
19-05-2006, 12:17
Ja ću ga malo popljuvat JADAN JE!!!S:D :D


Objasni :-x

Prince-Artas
19-05-2006, 18:07
Ja ću ga malo popljuvat JADAN JE!!!S:D :D


Objasni :-x

da objasni :-x

MindReader
19-05-2006, 19:19
Ja ću ga malo popljuvat JADAN JE!!!S:D :D


Objasni :-x
vjerojatno to govori zbog grafike, al u današnje vrijeme :D
onda bijaše super, a za danas je malo . . . pitaj njega :D

Sonic_Moronic
19-05-2006, 19:19
Dobra je, dobra je... Al je nisam do kraja igro... Ali stvarno kolko ima načina da pređeš! Znate ono u onom lvlu kad vozite kamion, onda poslije slijedi teški fight, ak ako vam svi suborci poginu ondi skroz neki drugi lvl počinje, kad treba ići u šumu i naći izlaz potpuno sam! A ako prežive neki onda idete dalje ne neku drugu misiju.. Kad sam vidio tu nelinearnost bio sam zapanjen..Nevjerojatno dobro :o :cry:

Edit: E da još da kažem kako je super što mogu suborci cijelu misiju preći sami bez tvoje pomoći. Najbolje kad sam bio upucan u nogu pa se nisam mogo kretat, i llijepo ostali riješili cijelu misiju 8)

Prince-Artas
19-05-2006, 20:49
znam za to. flashpoint je jedna igretina koju ozbiljni fps igrač nesmije propustiti

Čux
19-05-2006, 21:57
fakat je dobra. Jel zna neko šta je s nastavkom ??

Gothmog
20-05-2006, 08:24
igra je odlicna...ali je preeeeteska...uspio sam je proc,s time da sam narednih tjedan dana imao tikove,i bacao se na pod svaki put kad bi na telki cuo "enemi tvelv o klok"...

...uh!

Herr Schnitzel
20-05-2006, 09:46
he he, znam kako je to!

Frost
20-05-2006, 10:01
fakat je dobra. Jel zna neko šta je s nastavkom ??

Pa nastavak se več duže vrijeme radi, ali nema nikakvog datuma. Neke slike koje sam vidio obećavaju.

--HS--
20-05-2006, 19:11
Armed Assault se zove OF2 .. trebate viditi mod Virtual Battlefiled. to likovi rade kaj rade OF . mos razbiti kucu na djelove komade sve zivo.. dull realno. zaletis se tenkom u zgradu satres kamenje napravis rupu u zidu ma zakon

Sonic_Moronic
20-05-2006, 20:05
Zvuči nice... btw trenutačno ni u jednom podforumu nema posta.. Ajd ljudi probudite se !

kec
22-05-2006, 18:49
ja sam dosao do zadnje misije, kad uhvatim onog ruskog generala, nema te teorije da bi preso tu misiju... ali sam osto zapanjen realnoscu te igre...

Prince-Artas
22-05-2006, 19:12
ja sam dosao do zadnje misije, kad uhvatim onog ruskog generala, nema te teorije da bi preso tu misiju... ali sam osto zapanjen realnoscu te igre...

ja sam to ovako prešao. čekao sam ga na cesti da mi dođe sa autom i onda mu ubio tjelohranitelje i zarobio ga, zatim sam se vratio u jednu od ruskih baza, napunio helić gorivom i sve utrpao u njega (Gen. Gubu također). s helićom sam našao onog kamiona s nuklearnom raketom i uništio ga. btw prešao na veteran

kec
22-05-2006, 21:32
svaka ti dala, tak sam i ja probo ali nisam uspio napunit helic benzinom (valjd neki bug ili sam jednostavno bio nesposoban) ali igra je predobra sve u svemu...

davno sam ja to igro... mozda 02 il 03

Quiet Riot
08-06-2007, 10:37
Sory kaj revivam stari topic... ali trebam pomoć!
Zna li netko gdje se nalazi neki mod za OFP u kojem je poboljšan izgled ironsighta, npr ovaj http://dslyecxi.com/images/bestoftactic ... ts_tmb.jpg (http://dslyecxi.com/images/bestoftactical/ofp_ironsights_tmb.jpg)Scijelo jutro tražim poludit ću! Heljp!!!

Prince-Artas
08-06-2007, 12:21
pogledaj na službenim forumima igre
tamo ima dosta modova a vjerojatno i tvoj

THE NO
23-06-2007, 07:56
Bash me zainteresirala ova igra.
Pa,ako nije nekome problem da mi u kratkim crtama objasni sami ambijent igre,okolinu,oružja itd...
U kratkim crtama jer me jaaaako zanima igra,a nisam je dosad igrao(ni sam ne znam zašto).

Bartuc
23-06-2007, 08:04
Da, ja bum je isto isprobao!

Zadnje sam je igrao na kompu 2x slabijem do minimalnoga tak da nije bila igriva! Baš me zanima kakva je igra...

PS: Ak bum zadovoljan onda bum jedva čekao dvojku :D

http://www.gamespot.com/pc/action/opera ... s;previews (http://www.gamespot.com/pc/action/operationflashpoint2/news.html?om_act=convert&om_clk=tabs&tag=tabs;previews)

dugi
23-06-2007, 08:13
Da, ja bum je isto isprobao!

Zadnje sam je igrao na kompu 2x slabijem do minimalnoga tak da nije bila igriva! Baš me zanima kakva je igra...

PS: Ak bum zadovoljan onda bum jedva čekao dvojku :D

http://www.gamespot.com/pc/action/opera ... s;previews (http://www.gamespot.com/pc/action/operationflashpoint2/news.html?om_act=convert&om_clk=tabs&tag=tabs;previews)

da igra ti je odlicna i dvojka ti je izasla vec poprilicno dugo i isto je odlicna.Zove se ARMA: Allied Assault.Ovo kaj si stavio u link kao dvojku ima samo zajednicko ime sa originalom a rade je ljudi koji nisu radili prvi dio.ARMA: Allied Assault su napravili isti programeri kao i prvi dio ali zbog prodanih prava na ime igre nisu ju i mogli nazvati tako.Uglavnom i za prvi dio i za nastavak vrijedi isto pravilo zadnji patch pod obavezno jer ima bugova.

viewtopic.php?t=7011&highlight=arma+allied+assault (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=7011&highlight=arma+allied+assault)

Bartuc
23-06-2007, 08:20
@Dugi, puno hvala na info... Inaće nisam baš ništa informiran o toj igri tako da je ta informacija vrlo dobro došla!

Budem se raspitao među društvom da li netko ima taj nastavak, a OF znam od kog bum posudio, sused ga ima :D

Javim dojmove kad isprobam... mada sumnjam da bu to ovaj tjedan zbog frke na faxu :(

LP!

Kron
23-06-2007, 11:04
idem ponovno instalat *trlja ruke*

Prince-Artas
23-06-2007, 18:23
pa znaš mogao bih i ja
pošto arma i sa 1.05 šteka pa nemam previše izbora
@bartuc-flashpoint nema premca u svom žanru, čak ni 6 godina nakon izlaska (igra izašla u EU 22.6.2001, jučer prošlo točno 6 godina)tako da se nisi trebao ni mislit :)

Pudli
23-06-2007, 22:07
Evo igram tu igru po tko zna koji put.
Jedna od najboljih igara u povijesti ovog svijeta, pardon svemira.
To je najrealnija ratna igra koju sam ja igrao. Igra'l jos tko?D ti nesto kazem igra je shit,probaj cod pa onda reci je li ovo ili cod bolje

Prince-Artas
23-06-2007, 22:34
isuse :o
mogu ti pobrisat post?

DrunkyDuck
23-06-2007, 22:47
Meni je Mafia bolja od CoD-a...

Pudli
23-06-2007, 22:49
isuse :o
mogu ti pobrisat post?Ma samo kazem istinu,nemoj se odmah ljutit

Prince-Artas
23-06-2007, 22:51
[quote="Prince-Artas":2xux544y]isuse :o
mogu ti pobrisat post?Ma samo kazem istinu,nemoj se odmah ljutit[/quote:2xux544y]

nemam se ja šta ljutit al ti si napisao debilan post

Pudli
23-06-2007, 23:05
Nema veze ionako je igra K****

Bartuc
23-06-2007, 23:08
Nema veze ionako je igra K****

Ajd malo iskomentiraj što ti je to toliko loše kod te igre!

Lako je napisat: "Igra je drek!"... ali ako ne znaš to popratiti sa pravim argumentima, onda ili si bedak ili nemaš pojma o ćemu pričaš!

Znaći, čekamo argumentirani odgovor od tebe!

Prince-Artas
24-06-2007, 10:09
Znaći, čekamo argumentirani odgovor od tebe!

nestao kad treba argumentirat :rotfl:

MasaKrisT
24-06-2007, 10:31
Isuse boze, najradije bi pobio te cod playere... Odkad je cod izasao nema sanse da je napravljena bolja igra na ovoj planeti,neee,ni prije ni poslije,sine moj di si ti od stare skole..Ja flashpoint nisam mogao preci,bio sam mali retardirani klinac,i sad kad ju instaliram zna da ce mi biti tesko..
Cod s ovim usporedjivat ,omg:(kamo ovaj svijet ide...

MasaKrisT
24-06-2007, 10:32
Isuse boze, najradije bi pobio te cod playere... Odkad je cod izasao nema sanse da je napravljena bolja igra na ovoj planeti,neee,ni prije ni poslije,sine moj di si ti od stare skole..Ja flashpoint nisam mogao preci,bio sam mali retardirani klinac,i sad kad ju instaliram zna da ce mi biti tesko..
Cod s ovim usporedjivat ,omg:(kamo ovaj svijet ide...ž
BAN BAN BAN BAN :twisted: :twisted: :rotfl:

EDIT:obrisite ovaj post nes sam radio slucajno se kvouto:)thx..

DrunkyDuck
24-06-2007, 10:40
Usporedjujete jednu arkadnu pucacinu (CoD) sa simulacijom. Nema smisla, argumente za tako razlicite igre necete naci.

Pudli
24-06-2007, 10:59
Nema veze ionako je igra K****

Ajd malo iskomentiraj što ti je to toliko loše kod te igre!

Lako je napisat: "Igra je drek!"... ali ako ne znaš to popratiti sa pravim argumentima, onda ili si bedak ili nemaš pojma o ćemu pričaš!

Znaći, čekamo argumentirani odgovor od tebe!Pa zato jer je jako nerealna bar po meni i igra je stara preko 100 godina pa ima grafiku na kockice...Mogao bih ti jos puno toga objasnit ali mi se neda :rotfl:

dugi
24-06-2007, 11:05
[quote="Black_brothers":3tq8et6h]Nema veze ionako je igra K****

Ajd malo iskomentiraj što ti je to toliko loše kod te igre!

Lako je napisat: "Igra je drek!"... ali ako ne znaš to popratiti sa pravim argumentima, onda ili si bedak ili nemaš pojma o ćemu pričaš!

Znaći, čekamo argumentirani odgovor od tebe!Pa zato jer je jako nerealna bar po meni i igra je stara preko 100 godina pa ima grafiku na kockice...Mogao bih ti jos puno toga objasnit ali mi se neda :rotfl:[/quote:3tq8et6h]


dobar si,koliko imas godina 11 ?

Ima grafiku na kockice :rotfl:

Ipak reci da je nerealna je u najmanju ruku glupo.

DrunkyDuck
24-06-2007, 11:06
Pa zato jer je jako nerealna
Cestitam, upravo si napravio budalu od sebe.

MasaKrisT
24-06-2007, 11:54
/ignore black_brothers

Gothmog
24-06-2007, 12:38
Target Black_brothers six o'clock!

IGoR_2803
24-06-2007, 15:34
Pa zato jer je jako nerealna bar po meni...

a cod je realan? daj molim te... :o

cropir
24-06-2007, 17:08
nisam igrao flashpoint ali si ti, black brothers, idiot.
pogle si sig, maskiras bitefight linkove :o
inace klikam da pomognem ljudima ali ti si idiot od 11 godina.

Kron
25-06-2007, 09:40
igrao sam prvi put-nisam mogao preci trening :o (bilo je davno)
sad sam opet instalirao i igrao sam nesto al mi je dosadilo. I mislim se, mozda ce biti bolje poslije, pa idem dalje jos, jos, al nista. malo je prekomplicirana za mene, mozda se trebam naviknut

Herr Schnitzel
27-06-2007, 10:12
Pa zato jer je jako nerealna bar po meni i igra je stara preko 100 godina pa ima grafiku na kockice...Mogao bih ti jos puno toga objasnit ali mi se nedaS:rotfl:[/quote]



Nemoj se uopce trudit ista objasnjavat, ovim postom si sve rekao... :rotfl:

Ima grafiku na kockice :rotfl:

Roadrunner999
01-07-2007, 10:47
Ima li još igara tipa Operation Flashpoint, znači potpuno realno ratovanje?

Quiet Riot
01-07-2007, 10:50
Ima li još igara tipa Operation Flashpoint, znači potpuno realno ratovanje?
Red Orchestra: Ostfront, i naravno nastavak OFP-a Armed Assault

Rapttor
01-07-2007, 15:22
Si naravno nastavak OFP-a Armed Assault

misslim da to nije bas nastavak OFP-a jer je u pripremi OFP2

DrunkyDuck
01-07-2007, 15:46
ARMA: Allied Assault su napravili isti programeri kao i prvi dio ali zbog prodanih prava na ime igre nisu ju i mogli nazvati tako.