PDA

Pogledaj cijelu verziju : Termovodljive paste. pomoc



vekyyyOG
25-11-2008, 14:38
Evo ovako.. prije sam bio imao neku sivu pastu.. neznam koji je proizvodac tocno bio i temp kompa mi je bila 45.. promijenio sam sada pastu tocnije Arctic Silver Ceramique i temp kompa mi je oko 60.. dali ima kakve veze pasta? jer ova je ko neka gumena jedva sam je razvukal.. koju pastu da uzmem ili koji vrag?

Kostolomac
25-11-2008, 15:12
kakva guma? :o
pa i ja koristim ceramique i nisam imao problema. nadam se da si stavio vrlo tanki, skoro prozirni sloj paste i rasporedio ga dobro po površini procesora. a i možda ti hladnjak nije dobro sjeo na njega. plus to što pasti treba neko vrijeme da se stabilizira, pa temperatura još padne za koji stupanj.

C
25-11-2008, 16:34
Znaš kako postoji pasta za CPU, postoji i ona kao pasta za GPU, koja je poput gume i plastelina i lijepi se na GPU. Vjerojatno je tu za GPU stavio na CPU.

Bartuc
25-11-2008, 19:13
Ja i za grafu i za CPU koristim AC Silver 5 pastu i nikada neću koristiti niti jednu drugu :P


Uglavnom, da, Ceramique nebi smjela biti toliko gusta kako si je ti opisao. A možda ti je i cooler krivo sjeo, baš kako je Kostolomac napisao... Ili si zaboravio piknuti ventilator na cooleru u MBO :D