PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ćuprije...



Hellboy
22-11-2008, 23:34
...mostovi, sprave za prelaženje neprohodnih mjesta, vodenih površina, klanaca, gudura i ostalih gadarija...neophodne sprave u svačijem životu...

daklem,
GTA III, igra počinje scenom gibanja iz bukse prilikom čega veliki most koji spaja početni dio grada sa ostatkom leti u tri krasne štrudle... dobar razlog da se igrača prikuje za početak dok ne obavi određeni broj misija (a.k.a. dok ne poprave most) i pusti ga se prijeko...

GTA: Vice City, igra počinje sa radio vijestima u kojima nam javljaju da zbog nadolazećeg uragana zatvaraju mostove sa susjednom polovicom grada...također dobar razlog i način da se igrača zadrži na početku neko vrijeme...

GTA: San Andreas, na početku se nigdje ne spominju mostovi...nema radio obavijesti...nema vidljive štete na mostovima koji vode iz grada...kog boga su barikade na mostovima onda - pritom mislim na ingame razloge, ne na očiti da se igrača, jelte, prikuje za početni grad...mostovi nisu oštećeni, nema poplava, uragana, tsunamija, požara, vanzemaljaca, jetija...wth?

RIDER32
23-11-2008, 00:05
Da to je bilo bas glupo u SA.
Al tamo je i puno veci prostor i vise mostova.
Bar su mogli nesto izmislit. Npr "međigradski promet je zaprjecen radi nekih nereda" ili neke take gluposti...
U VC je to fino zamaskirano, al zast je onda luka bila otvorena, Zast je golf teren radio..?^^
GTA3 je to gotovo savrseno sakrio :pray:

Dujma
23-11-2008, 00:05
Dobro pitanje :D

Hellboy
23-11-2008, 00:08
golf teren je pun staraca koje bi uragan odnio bez da bi itko skužio...luka je...well...recimo da si nisu smjeli dopustiti zastoj :D
ali to svejedno ne objašnjava zašto su izlazi iz los santosa blokirani dok te šljive ne otmu i odvuku bogu iza nogu, nakon čega opet imaš blokadu na mostovima koji vode u las venturas

cropir
23-11-2008, 09:07
da, baš se nisu potrudili ovaj put. pogotovo kad vidim aute kak idu iz tog smjera. :(

neox99buleseye
23-11-2008, 09:47
da, baš se nisu potrudili ovaj put. pogotovo kad vidim aute kak idu iz tog smjera. :(
Bas sam to ja htio reci.... mozda zato jer smo upravo izasli iz zatvora i nesmijemo napuštati grad ?

Quiet Riot
23-11-2008, 11:29
GTA: San Andreas, na početku se nigdje ne spominju mostovi...nema radio obavijesti...nema vidljive štete na mostovima koji vode iz grada...kog boga su barikade na mostovima onda - pritom mislim na ingame razloge, ne na očiti da se igrača, jelte, prikuje za početni grad...mostovi nisu oštećeni, nema poplava, uragana, tsunamija, požara, vanzemaljaca, jetija...wth?
Mislim da na početku neki cajoš nazve CJ-a i kaže mu da ne smije napuštati grad. To su valjda barijere u njegovoj glavi, jer ako ih zaobiđeš, policija te ščepa...

K4ciga
24-11-2008, 16:05
Tenpenny nazove CJ-a na početku igre da mu javi kako mu nije dopušteno napuštati grad.

Hellboy
24-11-2008, 16:06
samo zato što mu nije dopušteno ne znači da ne bi mogao...tako da one barijere svejedno nemaju smisla...koliko su puta meni nešto zabranili pa sam svejedno to napravio...

K4ciga
24-11-2008, 16:09
Mogao si,ali bi ti došli policajci,SWAT-ovci i helići u roku sex.

Hellboy
24-11-2008, 16:13
i dođu...ako zaobiđeš te prepreke, dobiješ 4 zvjezdice čim odeš prijeko...

neox99buleseye
26-11-2008, 08:28
i dođu...ako zaobiđeš te prepreke, dobiješ 4 zvjezdice čim odeš prijeko...
DA.... zato je valjda i moguce avionom i brodom otici u drugi grad..... moguce ali zabranjeno!!!

wavefunction
26-11-2008, 08:32
to je objasnjeno u san andreasu ali ne i u ostalim djelima
PARADOX!

neox99buleseye
26-11-2008, 09:57
Citaj... gore ti je objasnjeno za gta 3 i vice city

Dujma
26-11-2008, 10:15
A zasto je onda LV zatovoren kad se otvori SF? Opet nesmije napustat grad? :rotfl:

neox99buleseye
26-11-2008, 10:21
A zasto je onda LV zatovoren kad se otvori SF? Opet nesmije napustat grad? :rotfl:S
Ne nego te murja dovede u taj grad kuzis ? a onda sa onim starim napusenim tipom odes iz toga u sf

Hellboy
26-11-2008, 10:22
yup...isto neobjašnjeno zašto su mostovi prema tamo zatvoreni...tek nakon onog poziva možeš tamo otići ili se sjati pola SAPD-ja po tebe ako prijeđeš...

Dujma
26-11-2008, 10:25
Uglavnom GTA je oduvijek imao preglupu pricu i nejasne misije i nerealne. Mafia u tom smislu rastura... Inace GTA III nema losu pricu, ali GTA LC Stories. OMG pola misija sa minigunom prelazis

neox99buleseye
26-11-2008, 10:30
Uglavnom GTA je oduvijek imao preglupu pricu i nejasne misije i nerealne. Mafia u tom smislu rastura... Inace GTA III nema losu pricu, ali GTA LC Stories. OMG pola misija sa minigunom prelazis

HEHE, that's why I love it!!