PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako prenjeti podatke iz firefox 2 u firefox 3 ?



Jerry
22-11-2008, 19:51
eto to me zanima...znaći kako prenjekti podatke iz ff 2 u ff3...znaći cookiese,passworde,bookmarse i tosve ?

King’s Rider
22-11-2008, 20:27
kaj nebi trebao automatski importat podatke?

ili ja nisam dobro skužio pitanje ?

Chappi
22-11-2008, 21:36
Ja misil da kad skines firefox 3 i cim je prvi puta pokrens odmah te pita iz kojeg browsera bi htio da ti to sve prenese...

C
24-11-2008, 10:46
Potraži u Documents and Settingsu folder od Firefoxa. U tom folderu ćeš imati barem dva njih (jedan od duje i jedan od trojke). Onaj koji ti bude veličinom MB-a veći, taj je stariji i u njemu su ti bookmarsi, passwordi, cookiesi, itd. Kopiranjem svega toga u onaj drugi folder, prenosiš sve iz duje u tricu. Ne znam točno ime tih foldera, ali mislim da su kao šifrirani (npr. K4Jt5L), no u glavnom za početak traži "Mozilla" folder u svom korisničkom računu, i na meti imaj Local Settings folder, Temp, i slične, nisam siguran točno gdje je. Mislim da je u Local Settings-u. I da, imaj uhljučen show hidden files. Kada nađeš Mozilla folder, tamo ti je sve, otvaranjem foldera tamo ćeš shvatiti koji je folder od duje, koji je od trice, a koji je od nekog drugog Firefoxa.