PDA

Pogledaj cijelu verziju : Paljenje i gašenje PC-a



King’s Rider
21-11-2008, 16:29
Ovako frendu sam složio u 5 mjesecu konfu :

q6600
mbo gigabyte p35 ds3
4 gb RAM kingmax
8800GT ECS
segate HDD - sata
LG dvd prža - sata
Napajanje 550W chieftec

Sve kupljeno u vemilu i došli kod njega doma ja mu sve složio , stavio termovodljivu pastu na sve - gpu (ne znam ježići su već bili na memoriji pa nisa htjeo to dirat) , cpu i na mbo (čipset i to ispod oba dva pasivna).
I tako komp mu je radio znači pola godine bez problema dok nedavno kada bi se kompjuter upalio , radio bi oko desetak ili manje sekundi i sam bi se ugasio pa bi se opet sam upalio i tako cijelo vrijeme dok ga nebi iskopčao iz struje.Sve je spojeno a na monitoru kada se pali nema uopće slike.
MOLIO BIH VAS ZA POMOĆ !!!
Hvala Vam unaprijed !!!

C
21-11-2008, 16:56
Pogledaj malo unutra, u kućištu ako ima nekih vidljivih problema. Sigurno je nešto u hardware-u, pa pogledaj malo, i pokušaj s par stvari poput resetiranja BIOS-a, i sl.

King’s Rider
21-11-2008, 17:53
Hvala na prijedlogu !

Ako je nešto u haredveru otišlo mislite li ima li šanse dobiti novo ili popravak jer je sve još uvijek pod garancijom (pc star pola godine) iz ve mila !

Jer glupo mi je da odjedanput prestane raditi jer je sve u redu radilo pola godine , i napajanje je dosta jako.

josip_kraš
21-11-2008, 20:35
Hvala na prijedlogu !

Ako je nešto u haredveru otišlo mislite li ima li šanse dobiti novo ili popravak jer je sve još uvijek pod garancijom (pc star pola godine) iz ve mila !

Jer glupo mi je da odjedanput prestane raditi jer je sve u redu radilo pola godine , i napajanje je dosta jako.
ako je pod garancijom naravno, samo ga odnesi u vemulj :thumbs2:

Berax0r
22-11-2008, 02:16
možda se neki ramić izvukao. Provjeri dali sve dobro stoji itd. Dali dođe do windows screena ili ne?

King’s Rider
22-11-2008, 10:21
Ništa nula bodova ! Crni screen tj piše no video input (philipsov monitor) svi ventovi se okreću i radi par sekundi pa se u gasi i onda se opet u pali pa opet isti proces.

Berax0r
22-11-2008, 12:25
Probaj zamjeniti grafu pa vidi dali radi.