PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemi s headsetom



mronki
20-11-2008, 15:29
Imam LOGITECH ClearChat Pro headset i kad je ukopčan, comp mi se neće ugasit nego se restartira, probao sam ukopčat i kad je comp ugašen i kad je upaljen. Jel zna ko kaj da radim?
I još me zanima jel mogu kak napravit da mi istobdobno rade zvučnici (koji su ukopčani u zvučnu) i headset koji je ukopčan u USB?

mronki
20-11-2008, 18:58
Evo probao sam na drugom računalu i može se ugasit normalno, znači nije problem u slušalicama, a i probao sam na svom compu spojit neki drugi USB uređaj i sve normalno radi. Ne kužim sad u čemu je problem :? Jel to možda ima veze s tim što imam integriranu zvučnu?

mronki
21-11-2008, 11:36
Kaj nitko ne zna razlog?
Ugl. dosad sam shvatio da nije problem u slušalicama jer normalno sve radi na drugom računalu, a nije niti problem u USB-u jer mi drugi USB uređaji normalno rade.
Jel može biti problem u Windowsima (imam SP2)? Oče pomoč ako ih reinstaliram?
Dajte pomagajte...

.:JuRa:.
21-11-2008, 11:53
Kaj nitko ne zna razlog?
Ugl. dosad sam shvatio da nije problem u slušalicama jer normalno sve radi na drugom računalu, a nije niti problem u USB-u jer mi drugi USB uređaji normalno rade.
Jel može biti problem u Windowsima (imam SP2)? Oče pomoč ako ih reinstaliram?
Dajte pomagajte...


evo tek tolko kad niko nis ne pise...
u sp2 nije sigurno greska...nz mozda zato kaj imas integriganu zvucnu...al sumnjam...
probaj nesto u iskremijat...btw instaliraj si sp3...

mronki
21-11-2008, 16:06
Nema zvučna veze (ovaj comp na kojem sam probao isto ima integriranu zvučnu).
Znam da SP2 nema veze s tim ali sam napisao da ne bi došao neki9 pametnjakovič i pitao koje winse imam.

croat1gamer
21-11-2008, 20:55
driveri se zhebali?

mronki
21-11-2008, 21:02
Windows ih sam instalirava kad ih uključim.. Probao sam ih valjda deset puta reinstalirat i ništa, u device menageru piše da sve normalno radi (što i je istina, ali mi se winsi neće ugasit)

Berax0r
22-11-2008, 02:15
Sigurno si dobru verziju instalirao? Sta bude ako stavis zvucnike? Dali je i dalje isti problem?

mronki
22-11-2008, 12:49
Ma windows mi sam instalira drivere, ja nemam veze s tim. Zvučnici se ukapčaju u zvučno i počnu radit čim iskopčam slušalice ili namjestim u Control Panelu da zvuk ide iz zvučne. Čim su slušalice isključene comp se može ugasit.

Razmišljao sam o kupnji usb huba koji se može palit i gasit jer bi mi to riješilo probleme (ja bi ga ugasio i onda bi mi se zvuk prebaco na zvučnike ako mi trebaju i mogao bi ugasit comp). Zanima me jel ima toga gdje za kupit?

Berax0r
22-11-2008, 14:05
Nemoj da ti sam instalira. Instaliraj ih rucno.

mronki
22-11-2008, 14:48
Kak da ih ručno instaliram kad mi se sami instaliraju čim spojim slušalice? Nisam dobio nikakav cd s driverima neg čim ukopčam dole na onoj traci s ikonama (di je sat) stvori se ikona za novi hardware i piše: Windows is now instaling drivers i nakon par sekundi piše: device is instaled and ready to use

EDIT:
Da netko zna riješenje vjerojatno bi mi ga do sad rekao, pa me zanimaju sljedeče stvari koje bi mi mogle u zaobilaženju problema:
Jel ima gdje za kupit usb hub koji se može gasiti i paliti, a ako nema jel ima gdje za kupiti adapter za USB da ga mogu ukopčati u zvučnu?

Berax0r
23-11-2008, 02:06
Prestani double postat, imaš opciju edit.

iznogud1515
23-11-2008, 10:19
zapravo nema, ne može editat nakon 45 min ja mislim.

mronki
23-11-2008, 11:29
To je neko relativno novo pravilo koje je doneseno zbog Hellboya