PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najavljen Colin McRae: DiRT 2



IgGy
20-11-2008, 13:40
Codemasters je najavio nastavak odlične simulacije relija koju još uvijek potpisuje tragično preminuli legendarni vozač, Colin McRae. DiRT 2 će tako pogoniti poboljšani EGO engine koji je u svojoj prvotnoj inačici posao obavljao i više no dobro.

Kako je predstavnik Codemastersa izjavio, DiRT 2 donosi značajna poboljšanja u vizualnom pogledu, iako ni sami nismo sigurni koliko je doista potrebno poboljšavati ionako spektakularan grafički izgled. Bez obzira na to, nova simulacija relija engleskog proizvođača donosi poboljšanja na polju fizikalnog enginea, osvjetljenja, sjenčanja, te mnogo bolju kvalitetu tekstura.

RIDER32
20-11-2008, 16:17
Znaci bez XQ9770 nema igre :D Sala

:pray:

torcida007
20-11-2008, 19:29
Nadam se da promjene neće biti samo grafićke naravi

RIDER32
21-11-2008, 00:23
Pa u zadnjoj recenici i pise da nece biti (samo graficka poboljsanja).

Deadwalker
24-02-2009, 14:11
evo, stigla obavijest da DIRT 2 možemo ocekivati u rujnu ove godine. Uz novi GRID i novi NFS imati cemo sta igrat...vijest možete procitati ovdje (http://www.bug.hr/master/vijesti/dirt-2-rujnu/95537.aspx)

cham3leon
24-02-2009, 15:21
Igrao sam prvi Dirt, ili sam barem probao, i jako mi se zgadio. Mislim da je Codemasters jako zaglibio u arkadetine, u svakom slučaju, igra je sranje. Ne razumijem kako je pobrala tako dobre kritike niti mi je jasno kako netko to može igrati?
GRID nisam igrao, pa ne mogu ništa reći, ali pretpostavljam da je vozni model vrlo sličan onome iz DIRT-a, kako sam čuo od mnogih ljudi, što znači da vjerojatno suxa također.

Inače sam bio veliki ljubitelj Codemastersovih vozačkih simulacija, koje iako nikada nisu bile hardcore, bile su perfektno odrađene do detalja. Sad sam Codefuckerse potpuno otpisao.

RIDER32
24-02-2009, 19:29
GRID rula :pray: :)