PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Best of RickRolls



cham3leon
19-11-2008, 09:52
Kao prvo, ispričavam se ako kojim slučajem već postoji ovakva tema.

Drugo, vjerojatno za to (još :) )ne znaju svi, pa ću objasniti o čem se radi.

Ako nemate pojma što je RickRolling pogledajte ovaj fantastičan video o GTA IV na PC-u:
Fam52nKtBsQ&feature=related

RickRoll-ati nekoga znači postaviti neki link, youtube filmić, ili bilo što slično koji će namamiti potencijalnu žrtvu (obično se radi o nečem "ekskluzivnom"). Naravno, napravite fake, a baš kada se čini da se zbilja radi o specijalnom sadržaju, počne pjesma (ili još bolje videospot) Ricka Astleya, i njegovog odurnog trashy-pop pjesmuljka iz 80-ih, za koji ni ne znam više kako se zove.
Dakle, umjesto najavljenog, link vodi na Rickovu pjesmu, ili ako se radi o videoclipu, nakon kratkog uvoda koji najavljuje nešto spektakularno počinje spot navedene pjesme uz obaveznu poruku "You've been Rickroll'd!!!".
Fora je kretenski glupa i barem jednako komična.
Sve je počelo, kako se pretpostavlja, sa prvim najavama GTA IV prošle godine, kada ste umjesto trailera i sličnog mogli naletjeti na rickrollove. Do danas je ovo postao globalni fenomen, pa čak i van cyberspacea. Npr. utakmice Američke ženske košarkaške lige protekle sezone četiri su puta bile rickrollane.

Smisao ovog topica je postanje najboljih RickRollova koje možete naći, ili one koje ste sami napravili.

Evo za početak najepskiji od svih, još ne mogu vjerovati da se to dogodilo na Republikanskoj konvenciji ove godine!!
_TiQCJXpbKg

Quiet Riot
19-11-2008, 10:01
Nije klasični rickroll, ali je apsolutno najjebenije oružje u igrama ikad :-)
OzQ_JM0W7Hs

Necto
19-11-2008, 10:10
eh da je ovo s Obamom 4real!!11 :pray: :D :rotfl: poooowned :pray:

cham3leon
19-11-2008, 10:15
eh da je ovo s Obamom 4real!!11 :pray: :D :rotfl: poooowned :pray:

Koliko sam shvatio, to se i dogodilo, iako je ovaj video ima malo poboljšan zvuk da se čuje taj epski rickroll :D
Pročitaj komentare.
Da sam barem bio tamo...

Necto
19-11-2008, 10:23
Ma nije original, pozadina je bila blue screen pa je zato ovako carski montirano :bravo:

raindog
19-11-2008, 11:07
najmocniji hrt rick roll:) (http://oHg5SJYRHA0)

19-11-2008, 11:52
legendarno (http://thekickback.com/rickroll/rickroll.php?ti)S 8)

cham3leon
19-11-2008, 15:03
legendarno (http://thekickback.com/rickroll/rickroll.php?ti)S 8)

O da! Ovo bi mogao biti jedan od najvećih rickrollova!


A evo šta su dva studenta napravila (u suradnji s profesorom) na predavanju iz programiranja:
6esGXUR3q3U

Frky
19-11-2008, 18:56
LOL!!! (KKSKMRW8zFw)

cham3leon
19-11-2008, 19:15
LOL!!! (KKSKMRW8zFw)
:rotfl: E, dobra, dobra!

TeraBajt
19-11-2008, 19:15
meni ta pjesma rula.

mravojed20
19-11-2008, 20:56
Isuse ovaj je najbolji do sada:
-r9dzc0duUw
:P :rotfl:

cham3leon
19-11-2008, 21:12
Upravo sam rickrollao pola GeForce servera na San Andreas Multiplayeru!!!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Šteta šta nisam uzeo screenshot. Stao sam na krov Burger Shota gdje se svi okupljaju i "otpjevao" Never Gonna Give You Up preko chata!!

EDIT: Naravno, nakon 20 sekundi su me napucali desert eagleima. Ali isplatilo se! :D

Lord Jambrek
22-11-2008, 12:42
Inače jedan od najjačih rickrollova se pojavio nedavno na warez forumima sa novim albumom od guns n roses-a. Naime neki biseri su prije svake pjesme ubacili rickovu stvar i tako si uvijek morao premotat dalje da bi mogao poslušat stvar zapravo.

Znam da graniči s piratijom, ali zajeb je vrhunski :D

cham3leon
22-11-2008, 16:16
Inače jedan od najjačih rickrollova se pojavio nedavno na warez forumima sa novim albumom od guns n roses-a. Naime neki biseri su prije svake pjesme ubacili rickovu stvar i tako si uvijek morao premotat dalje da bi mogao poslušat stvar zapravo.

Znam da graniči s piratijom, ali zajeb je vrhunski :D

:rotfl: Točno sam znao, kad izlazi novi album Gunsa, netko (barem nekoliko šaljivđija diljem svijeta) mora podmetnut neki rickroll.

saiyadjin
22-11-2008, 17:59
najjači komentari na takve filmiće

onakvi kakvi se zavrijeđuju :D

Grim
30-11-2008, 17:47
DCXMamlu ... re=related (DCXMamluISQ&feature=related)S :rotfl: