PDA

Pogledaj cijelu verziju : UPOMOC Problem sa ulazom u hard disc



iceman94
17-11-2008, 17:59
ey drustvo... instalirao sam avira antivirus i skenirao racunalo, poslije skeniranja nisam mogao uci u hard disk i disk s podacima. pokusao sam desnom tipkom misa na ikonu diska i otvori ali mi se pojavi prozor ''otvori s'' i popis programa. probao sam dvoklikom na ikonu i opet nemože.. pa ako netko ima ideju kako bi mogao uci MOLIM DA NAPISE :pray:

Squall995
19-11-2008, 10:45
ako to radis u windowsima onda ti hard disk 100 % nije crkao znaci probaj neke gluposti kao scan disk ili probaj preko safe modea , a ako i to nebude moglo repairaj windowse a ako i to nebude moglo , ostaje ti formatiranje cijeloga diska

Luka
19-11-2008, 11:38
ey drustvo... instalirao sam avira antivirus i skenirao racunalo, poslije skeniranja nisam mogao uci u hard disk i disk s podacima. pokusao sam desnom tipkom misa na ikonu diska i otvori ali mi se pojavi prozor ''otvori s'' i popis programa. probao sam dvoklikom na ikonu i opet nemože.. pa ako netko ima ideju kako bi mogao uci MOLIM DA NAPISE :pray:

Sigurno klikaš na disk? Ugl. uvijek možeš doći do bilo koje lokacije iz explorera: uđi u neku mapu i upiši adresu (npr. c:/ ) u adress bar.

iceman94
01-01-2009, 17:49
hvala na odgovorima ali nasao sam rjesenje. bio je neki virus u obliku tekstualnog dokumenta koji ti blokira hard disc.