PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vista & BF2 MP



Tsumetai Ryujin
15-11-2008, 20:04
Dakle imam problema sa BF2 na visti. U nekim pravilnim vremenskim razmacima dobivam "connection problems".

Nije problem u serverima, jer sam na tim istim serverima mogao normalno igrati dok sam imao XP. Svi pozadinski programi su pogaseni. Igra je patchana. PB je updejtan. Igra je instalirana u defaultni direktorij.

Ima tko ikakvih ideja??

Berax0r
16-11-2008, 11:42
Dobro si namjestio mrežu? Dali još dobivaš takve poruke u drugim igrama?

Tsumetai Ryujin
16-11-2008, 17:36
Umm... ne sjecam se da sam igro neke druge igre u MP-u na visti... :\ dobro da si spomenuo... mogao bih probati neke...

Sto se tice mreze, brijem da je dobro postavljena jer nemam nikakvih problema kod surfanja netom i skidanja stvari sa neta.

Ev sad sam igro CoD4 bez problema... MP naravno...

Tsumetai Ryujin
25-12-2008, 17:46
Imal sam slicnih problema i u lotru pa mi je frend iz kinshipa reko da se probam preko zice spojit umjesto preko wirelessa... to sam i napravil i problemi sa netom su nestali...

el moguce da mi je mrezna kartica preslaba i da radi nje imam probleme?? udaljenost izmedu mrezne i routera je skoro pa jedan metar tako da sumljam da je radi toga, signal mi je odlican... mrezna je canyonova (http://www.canyon-tech.com/products/connectivity/wireless/CN-WF511)Sa router neki zyxel kojeg je buraz dobil od t-coma...

croat1gamer
25-12-2008, 17:53
i inace je do bezicne konekcije da cini vecinu problema, udaljenost nema veze s time, neznam tocno zasto

btw. bezicno za gaming je cisto samoubojstvo

Tsumetai Ryujin
25-12-2008, 18:42
brijes da ni bolja mrezna ne bi pomogla?? :?

Herr Schnitzel
25-12-2008, 18:48
Ne. Wireless je oduvijek bio (a jos neko vrijeme ce i biti) samo za "uredske" stvari. Za ugodno igranje treba zica.

Tsumetai Ryujin
25-12-2008, 22:16
hm... ond bi mi bilo pametno da pocnem smisljat kak cu sakrit zicu od kompa do routera... da ne visi onako bzvz...

fala na pomoci...

ustvari... cek... sad sam se sjetil... ja te probleme nisam imal dok sam bil na XP-u... i na drugom bootu koji mi je XP nemam problema... ond vista nest jebe... il mozd 64 bitni OS?

croat1gamer
25-12-2008, 22:24
ma, moze biti stosta, ali sumnjam da ce se vratiti na staro ako vratis xp

wireles je oduvijek bio samoubojstvo za online igranje