PDA

Pogledaj cijelu verziju : smajlici za phpbb3



Kron
15-11-2008, 01:02
odakle ih mogu "ukrast" i kako ih postaviti? S obzirom da je forum vezan za airsoft, trebali bi mi ovakvi kao na ovom forumu.

tenkju unaprijed :)

C
15-11-2008, 11:07
AS Vrane? :D

Ukrasti ih možeš bilo odakle. Ja sam imao, i još uvijek imam dva paketa (2D i 3D) smajliće, pa ti ih mogu poslati, ali tek u ponedjeljak. Fora su, pošaljem ti ih, pa ti izaberi koje ćeš staviti na forum. Imaju 2D i 3D, i u svakoj ima njih minimalno 100, pa na više, par stotina smajlića. U 2D smajlićima sam ih poredao i po grupama, a 3D smajlića je puno više, pa mi ih se nije dalo redati, nego sam ih sve strpao u jedan folder i preimenovao svaki smajlić.

Stavljati na forum ih možeš na dva načina. Prvi je da ih uploadaš na forum, pa da budu kao standardni smajlići za postove, a drugi je da ih uploadaš na neki server odakle staviš link u kod, u post na njega, pa tako primjerice uploadaš na imageshack, i staviš ga u post.
U glavnom, ovo prvo ti sigurno treba. Logiraš se na forum, odeš u svoje mračne puteve administratora, i tamo pod stilovima nađi opcije za smajliće. Moći ćeš ih tamo kreirati i slagati po grupama. Tamo ih jednostavno uploadaj iz mog paketa, jednog po jednog, i ti smajlići koje uploadaš će ti biti na forumu.

Kron
16-11-2008, 23:46
lol kako znas? Nisu vise "Vrana" jer imaju jedni iz rijeke koji se zovu "AT Vrane", sad je ASK Vukovi.

uglavnom, kolko taj paket piza?

C
17-11-2008, 13:27
A, pa znam! :D

Evo, 520 KB u ZIP-u, sve ukupno 404 smajlića, od toga 130 njih u 2D-u, i 274 njih u 3D-u. 2D smajliće sam ja grupirao, po folderima, kao po emocijama, to ćeš odmah primjetiti, a 3D smajliće nisam grupirao, jer ih je previše. 130 njih sam grupirao i preimenovao (rename) par sati, a tek za 274 smajlića, uhh....
Usput, ne znam dali u 3D smajlićima imaju neki dupli, pa javi ako ima, da popravim. :)

Download:
http://www.megaupload.com/?d=M272SBH4

Kron
18-11-2008, 15:53
skinuo sam, super su. thx

C
18-11-2008, 16:28
Sada samo one koje hoćeš na forumu, kao administrator ih uploadaš.

Nego, ti se baviš AS-om?

Kron
19-11-2008, 00:23
to ce nas drug admin sredit kako njemu pase :D

pokusavam se bavit, doma me sabotiraju :)

C
19-11-2008, 17:35
A ja se planiram baviti, ali isto me sabotiraju, samo ne doma, nego u timu. Vranari jedni.... -.-'
Vrane ti ne valjaju nikako, ima dobrih i ufuranih ljudova, ali isto tako ima i sirovina....
U koji ti team ideš?