PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warrior Priest



Dr. Kam
13-11-2008, 17:20
Pošto igram dotičnu klasu, otvorio sam topic gdje svi možemo postavljati pitanja vezana uz klasu, ako nešto zatreba...

Pa, nek slavlje počne :)

Arbiter of Change
13-11-2008, 18:15
We're like bald and shit.. we have hammerz, too! :D

Evo iskreno pitanje od fellow WP-a; koliko je trenutno koristan i općenito dobar Wrath specc? Pitam jer sam ja Salv/Grace speccan i nekada davno se pričalo da je Wrath uglavnom generalno loš te da je tu samo da WP-si imaju nekakav DPS talent tree. E sad, po novim screensima vidim klasa stvarno može dosta doprinijeti u skupinu (kod nas se gledaju heal i DPS zajedno, of kors) i u dilemi sam.

Dezinformacije ili samo neznanje generalne populacije?

Dr. Kam
13-11-2008, 18:28
Hmmmm, nijedno navedeno, biram treće - poistovjećivanje WP klase sa klasama iz drugih igara (mislim da svi znamo o kome govorim, to što je u nekoj drugoj igri takva klasa napravljena šlampavo, ne znači da i tu mora biti tako). Iskreno, ja ću Wrath / Salv tree na 40, sa velikom većinom pointova u Wrath.

DPS zasad što sam vidio je impresivan i nimalo ne sprečava healanje. Onaj moj screen što si vidio je bilo sa tactikom 25% povećani dmg i 20% smanjeno healanje. Tako da nimalo ne opstruira healanje, barem meni. Healaš grupu, topaš ekipu u warbandu. WP nije ni napravljen sa nekim velikim crit healovima kao AM i RP, već više kao support healer. Dosta i healam ljude sa Divine Assault, a sad zamisli kad lupiš crit 500 kolko će ga nahealat (250% više, otprilike 1250 heal po hitu :P). Samo je sranje što te mogu dosta lako interuptat tako, no lupaš nekog izvan rulje da nahealaš svog kompića :).

luckyd
13-11-2008, 21:28
Neznanje ce prije biti :D 90 % Wp-a koje ja znam su grace ili salv. Rijetko koji da je zakoracio u Wrath tree i onda pricaju da im je dmg sranje a uopce nisu ni probali kako sta ..
Cak mislim da wrath moze imati isti healing ako ne i veci od salv-a jer ipak je kolko dmga tolko healinga ... plus sad buffaju onaj useless spell .. (kako li se ono zove :-x :-x ) sto converta 50 % ucinjenog dmg-a u healing .. a nerfaju hot ...

@Arbiter
70 % salv/grace WP-ova bas cine suprotno od onog sto bi trebali mislim .. misle da su neki (wow like) pristovi da mogu stajat u pozadini i imat uber pro cast healove ... DOH!

Dr. Kam
13-11-2008, 23:45
Drito to, ako netko hoće igrat takvu klasu koja stoji iza i heala nek rolla RPa i AMa.

@luckyd, više healam sa spellovima nego sa divine assaultom, jer ga je sa većinom stvari u Wrath treeu dosta lako interuptat. Pa moraš tražit "priliku" kad te nitko ne lupa da izvedeš to kako spada.

luckyd
14-11-2008, 22:45
Lako je nac priliku samo bitno je da imas blizu zidova cim se sorcevi i ranged gospoda zakace za tvoju celavicu da mos pobjec out of sight, radi toga sam volio igrat Mourkan Temple.

luckyd
15-11-2008, 09:02
http://img136.imageshack.us/my.php?imag ... 512qp1.png (http://img136.imageshack.us/my.php?image=war20081114234512qp1.png)


et not bad za lvl 23 :wink:

Dr. Kam
15-11-2008, 16:57
Eeeeh, nije poanta samo radit dmg, healaj kolko dmga radiš i to možeš zvat "optimalno" igranje WPa. :D

Arbiter of Change
15-11-2008, 17:13
Lako je nac priliku samo bitno je da imas blizu zidova cim se sorcevi i ranged gospoda zakace za tvoju celavicu da mos pobjec out of sight, radi toga sam volio igrat Mourkan Temple.
Nažalost nismo te sreće u Tor Anrocu... lava i ćelava glava nisu dobra kombinacija. :)
Nego, što ja to čujem protiv Divine Assaulta? Da je beskoristan? Hell, to nam je jedini efektivni burst heal koji imamo i žestok je, ali stvarno ovisi o tome po čemu lupaš (i naravno, koje taktike imaš).

luckyd
16-11-2008, 13:01
@Dr. Kam T
True, ali jednostavno mi se nedaju bacati healovi na idiote koji neznaju igrat ... mislim ev scena od juce, hilam lika i on uzme bjezat i on prezivi a ja izginem .. a mogli smo dobit ..

@Arbiter of Change
A ne nisam rekao da Divine Asault suxx-a ( on converta dmg za 250 % u heal-s) mislio sam na Divine Strike (50 % :) )

Nažalost nismo te sreće u Tor Anrocu... lava i ćelava glava nisu dobra kombinacija. :)
Primjetio sam :P cim te vide nema te, na srecu ja imam kosu :nonono: :nonono: :wink: :D

Dr. Kam
16-11-2008, 13:22
WP si, a imaš kosu? :P

Morph_OS
16-11-2008, 14:34
Imas i WP babe :rotfl:

luckyd
16-11-2008, 15:30
Female! :oops:

Arbiter of Change
16-11-2008, 18:46
Ah, moj bed... premda ja mislim da Divine Strike nije uopće loš (stvar specca).
Ženski WP su malo... upitni po pitanju Lorea, ali nema veze (bar se WP-si mogu ženiti ovdje).

Inače, moj glavni problem kad igram sa WP-om je da iz nekog razloga zaboravim potezati potse, pa makar one koji mi boostaju STR ili healaju. Previše sam samouvjeren i Sorsise me focusiraju onda. :)

Dr. Kam
16-11-2008, 21:34
Ne konzumiram ništa od takvih pićenaca osobno :D. Bar ne još!!!

luckyd
17-11-2008, 17:29
Ni ja ali sjetim se kad cu izginut ono eh sto nisam pot trzno :D

Dr. Kam
03-12-2008, 14:53
Ovaaaj, imam "hint" za sve vas WP, ćelave i s kosom :P. Speccajte grace, jer:

Damage: malo iznad prosjeka
Healing: prestrašan
Survival: pa recimo samo da mogu solirat 2 WE...

Snimljeno danas, prvi SC poslije respecca -

http://www.imagesforme.com/out.php/i248222_Gracespecc.jpg

Edit: u tacticsima nemam Divine Fury, već sve Grace taktike, da sam imao DF dmg bi bio 25% veći, a healing vjerojatno manji.

Arbiter of Change
04-12-2008, 10:56
Dobar... vidim da ste tu bili izjednačeno (Order i Destro) pa su valjda obje strane valjale nešto. :)

Inače, kakvi su dojmovi nakon patcha? Buffali DA na 350% healinga, jedan HoT nerfan, Purge je isto loše prošao, promjenili efekt za jednu Moral ability (drago mi je; sad nas možda neće odmah po tome skužiti jer ova blago baca na nešto što bi Sorsisa mogla izvesti, ono nekako ljubičasto i magično, za razliku od starog efekta koji bi nas odmah odao), Divine Strike 100% konverzije štete u healing, itd.

Dr. Kam
04-12-2008, 16:30
Poslije patcha mislim da je grace specc ipak najbolje prošao, makar se i salv isplati. Sa salv malo više healinga dobiješ, ali ti je survivability banana :P, dok grace healing je, kao što vidiš, više nego dobar, a survivability je predobar!

DA me heala za 3k sa sva 3 hita, ono lol, dok je DS mrak stvar za grpu, a i onaj "drugi" (imena se nemogu sad sjetit da me jebeš) koji te heala za 150% više sa pravim talentom (samo to spamaš, diže ti se RF i heala me za 500-600 po hitu).

Dao Bog da nas više nikad ne mijenjali, bio bih zadovoljan, ni buff ni nerf, ovako smo taman^^

Arbiter of Change
05-12-2008, 14:20
Baš to... sada se osjećam kao prokleta živina (vjerojatno najviše primjećujem pojačani DA koji me do sada dosta puta spasio bio), samo mi je žao što je Purge otišao u k****, iako postoji glasina da je oduvijek bio ovakav smo što su sada ispravili tooltip (btw, skida li on WE Kiss-ove? Nisam probao).


Inače, Warhammer Fantasy Lore Lesson (WFLL) time - Volkmar the Grim, badass Warrior Priest. :)

This was Volkmar the Grim, Grand Theogonist of the Empire, not just any Warrior Priest, he's the badass mofo of Warrior Priests, killed, brought back to life at his prime, chained to a Daemons standard, broke free from said Daemon standard, beat many of his Daemon Captors to death with his Chains, rescued by the King of Bretonnia, then faces down Manfred Von Carstein, pledging to kill him the same way his Forefather killed Manfred's sire, Vlad Von Carstein, which was also an epicly awesome fight, (Fighting on the Walls of Altdorf, Vlad stabs Wilhelm (Volkmars Forefather), Wilhelm then grabs Vlad, and throws both himself and Vlad off the ramparts, impaling himself, and Vlad, on the spikes below. He even landed on Vlad, driving the stakes further into him), so with this Manfred fled back to Sylvania to defend it from Vardek Crom.

Pharun
06-12-2008, 00:58
Ste probali healat s ovim novim updateom tomeovima? Prebrutalno je, full wrath specan s svim str gearom (osim cekica one-h i tomea) sam 1-2 po healingu stalno u scima(lv24). Nekih 100-130k obicno dobivam :o.

Dr. Kam
06-12-2008, 11:17
Da, malo su to... prebuffali hehe :D

Dr. Kam
18-12-2008, 17:39
Respecco salv :P, malo RR skupljam pa ono :S

Arbiter of Change
15-01-2009, 00:00
Post sa WA foruma o skrivenom DPS-u koji su off hand predmeti uzrokovali... bilo je i vrijeme više:

That being said, all off hand NON weapon items (includes Chalices, Books, Fetishes, Sheilds etc)Sare designed NOTSto have DPS, they get bonus statistics and other benifits like soul essence regeneration instead of having DPS. Any of these items that have "Hidden" dps will be fixed so the DPS is no longer present and the item performs as it is should.

Dr. Kam
15-01-2009, 00:09
Ma, danas dobio SoL (Sledge of Light) tako da 1h i book neću tako skoro koristit. Melee healing ftw :P

Dr. Kam
23-02-2009, 18:18
Auuu, jedva čekam novi patch, stavit će jači healing na Healing Hand, sad će healat za cijeli amount u 5 sekundi, umjesto u 15 (svake sekunde 1 tick) - taman ono što mi je trebalo za još malo survivabilitya sa Grace / Salv buildom :D i pojačat će Divine Light, sad za kolko, ne znam - al i najmanji buff je buff :D

Nodakim
23-02-2009, 18:23
DoK i WP su Overpowered...

Arbiter of Change
23-02-2009, 18:29
Nisu. Sad su nam sa 1.2 skresali HoTse, glavnu snagu koju smo imali do sada (jedino će onaj AoE heal sada biti koristan).

Nodakim
23-02-2009, 18:34
Al ne onako,imate healove,armore i damage,u samoj srži ste overpowered...

Arbiter of Change
23-02-2009, 18:41
Ali ja kažem NE. :)

Nismo mi OP (eventualno u T1, dok sve klase ne definiraju svoje uloge baš iz tog razloga koji si naveo, jer tu imamo jako dobre elemente od svih archtypova), nego najbolje solo i self-sufficientSklase u igri, a to nije OP. Pogledaj, većina će igrača izabrati drugu klasu ako može birati između nje ili WP/DoK. Zašto? Jer je ta klasa specijalizirana za posao koji obavlja dok smo mi, ma koliko to dobro zvučalo na papiru, svestrani, a to nas istovremeno i ograničava po funkciji. Heal? Većina će prije uzeti RP ili AM umjesto WP. Armor? Postoje tankovi. DPS? Postoje DPS klase koje to obavljaju puno bolje od nas. Mi smo u biti support/healer klasa ili eventualna zamjena za striktno definirane klase kad ih nema.

Nodakim
23-02-2009, 18:43
Kao dio tima niste uopce OP,ok ste...ALI ako ikada probaš ici 1 na 1 s WP oprosti se s životom,ni WE (e witche elfovi>pola tima) imaju problema s WPom
Ja kao MDPS bježim od vas čak i u team fight,a moja uloga je vas ubiti

Worthaur
23-02-2009, 18:45
Heal? Većina će prije uzeti RP ili AM umjesto WP.
lol ne, ak se radi premade WP je must have, puno vise pomaze grupi neg AM/RP... A tek u fort obrani/napadu... Bez WPa nemos nist

Dr. Kam
23-02-2009, 19:08
Ne bih se složio da je WP must have, nijedna klasa nije must have, sve ovisi kako ti želiš da tvoja grupa igra, ofenzivnije, defanzivnije - nema klase bez koje se ne može. Ti si vjerojatno mislio na Salv WP, e da samo znaju ljudi da Salv WP samo HoTa ljude i ima najjači overtime healing (pa kad poslije scenarija ispadne 400 - 500k healinga WPu svi odma: "Wow, pr0000 ..." - a dupe nikom nemrem spasit, kao što RP može, mogu samo odugovlačit njegovu smrt :P), ali ranged burst heal kod WPa ne postoji (DA je melee).

Klasa je OK sama po sebi, otkad su WE "nerfali" više - manje sve u redu funkcionira. Ali reći da je WP OP, nije - CC kod njega postoji u obliku pre-hita i snare hita koji snarea target na 4 sekunde, mislim, stvarno OP!!! Kad te počnu rokat sa AoE disableovima, WP nije ni blizu overpowered, već postaje cannon fodder za Destro.

Edit: a iskreno, AM može napravit više healinga od WPa, samo što ljudi ne znaju igrat sa AMom. Bio je kod mene jedan u guildi, Nathaniel il tako nešto se zvao, njega nitko nije mogao na serveru oprat u healingu, a frajer je AM bio (RR60 još prije 3 mjeseca :P)...

Worthaur
23-02-2009, 19:53
A ono, imas u jednoj grupi RP a u drugoj WP... dodje neki aoe i RP ce puno teze shilat cijelu grupu neg WP

Rang€r
23-02-2009, 20:41
Kao dio tima niste uopce OP,ok ste...ALI ako ikada probaš ici 1 na 1 s WP oprosti se s životom,ni WE (e witche elfovi>pola tima) imaju problema s WPom
Ja kao MDPS bježim od vas čak i u team fight,a moja uloga je vas ubiti

ane take welfice volim onda kog če... engie ima turrete mogo bi me skinut, bright wizard če spalit samog sebe... e vidi shadow warrior! idem ga sroknut i bum fail :D pogotovo ak ju odvučem nasred grupe jer onak naučio sam prvih par dana da se ne odvajam previše, ženska bude gg ovako ili onako :)) to mi je bio jedan od največih užitaka... također bilo je i trenutaka kad bi neka welfica ubila u sekund dve, al bože moj svakom se desi :D

inače od svih klasa WPeja mi nekak najviše ima(na karak hirnu) jednom sam onak bilo ljepo popodne, taman se iz škole vratio i osnovo rvr wb, kad ono 6 WPeja... i nijedne druge klase, onda smo tak malo BOove rješavali :)

ak sam danas mogo potrošit cjeli dan na pisanje lektire, sutra cjeli dan tražim rješenje kak da kupim prokleti gamecard... al do kraja dana definitvno kupujem makar iz algoritma poštom... neopisivo je to kak mi nedostaje ta igra :(

Arbiter of Change
23-02-2009, 21:27
A ono, imas u jednoj grupi RP a u drugoj WP... dodje neki aoe i RP ce puno teze shilat cijelu grupu neg WP
Možda, ali ja sam konkretno mislio na situaciju tipa "biraj ili umri" kad grupa mora birati između WP ili AM/RP. Opće je poznato da su WP AoE healeri (posebno sad kad nam je AoE heal buffan) koji po svojoj prirodi najbolje operiraju u pojedinačnih skupinama. I Kam; ova nova HoT promjena je možda odlična za Salv WP-se koji se ionako fokusiraju na HoTse, ali za nas ostale koji ih nešto manje koristimo nije toliko dobra. Naprotiv zapravo. Ono što nam stvarno trebaju je da dobijemo jedan solidan buff na štitove koje možemo bacati jer, iskreno govoreći, za sada služe samo da neprijateljima smanje FPS kad baciš magiju.

@Rang€r:
Ne znam kako je sada stanje, ali dok sam baš bio full aktivan uvijek je bila gomila WP-ova u nižim tierima, ali relativan manjak u T4. Zašto? Pojma nemam, možda jer vjerojatno spada među malo "teže" klase za igrati uspješno, ne znam.

Rang€r
23-02-2009, 21:47
y... ono je bilo t3, avelorn... a u nižim tierevima nemoš da ih ne vidiš, svugdje neki čelo trči :D

Dr. Kam
23-02-2009, 22:00
Ja sam Grace / Salv melee healer, znači glavni healovi su mi melee (DA, DS itd.), dok za neko boost u healingu bacam Healing Hand, Pious Restoration što ti daje značajno lakše healanje.

Nodakim
23-02-2009, 22:00
http://lolhammer.files.wordpress.com/2009/02/healinghandnew.jpg?w=242&h=119

Rang€r
23-02-2009, 22:28
wow to shadow warrioru, hila pola helta u tren oka :D

ja nekak isto mislim da ste vi wpeji imba.. :(

Arbiter of Change
23-02-2009, 22:29
Zbugani tooltip, vidiš da je "over 0 seconds". :)

Dr. Kam
23-02-2009, 23:21
Ne znam koji to heala 3365 u 15 sekundi hahaha, to je netko valjda sprdačinu išao radit...

Rang€r
24-02-2009, 13:33
Zbugani tooltip, vidiš da je "over 0 seconds". :)

a sad teško skužit jel zbugano 0 seconds il over :D